Pages:
Author

Topic: [ANN] [TOKEN] RepuX - KOBİ'ler İçin Merkezi Olmayan Veri ve Uygulamalar Protokol - page 10. (Read 3001 times)

full member
Activity: 322
Merit: 100
Bana göre bu proje tutmaz zaten imzasına o yüzden girmedim mantıksız geldi bu işlerin kripto ile ne işi olur diye iyicenek koşan geliyor ico yapıyor bence olmamalı
legendary
Activity: 2156
Merit: 1069
Eveeeeeet bu kadar kotu yorumdan sonra guzel bir haber vermemin zamani geldi diye dusunuyorum repux icin. Arkadaslar telegramdan takip ettigime gore 14 subat itibariyle icomuz pre saleden 1 milyon dolar olan soft capi tamamlamis durumda. Pre sale 10 milyon dolar olana kadar ya da 5 marta kadar devam edecek. Ek olarak icodrops.com a eklenmis repux icosu. Bu imzacilari uzecek ordan gorup imzaya dahil olacaklar olacak ve bizim payimiz dusecek ama listenin cogu turk oldugu icin genel olarak projeye guvenip iyi kazanacaklar (hardcap durumunda) bizim forumumuzdan olacak bu da beni daha da mutlu ediyor.

1 tane dahi olsa merit atarsaniz sevinirim sagolun varolun sevgili repux bountycileri Smiley

Ben attım olurda geri dönüş yaparsan meritten iyi olur akmasada damlamış olur  Grin Proje begeniliyor bende globalde birkac kişi ile muhabbetini yaptım hero olup imzayı tasıyan onların söylemine göre üzmeyecek falan diyorlar. Bakalım bekleyip görücez daha 2 ayı var kafadan. 4 Nisan da bitecekmiş.

Bide bu eklenmiş bu haberde iyi gercekse ; Unsold Tokens: WILL BE BURNED

Hocam 0.5 sMerit var 1 merit daha alabilirsem postlariniza goz gezdirecegim soz veriyorum Smiley ona bende dikkat ettim yazmayi unutmusum. Evet satilmayan tokenlerin yakilacak olmasi guzel ama biz satilan tokenler uzerinden %2 x (35/100) ve stake oraninda alacagimiz icin satilmazsa gelecek miktar azalacaktir. Bu yuzden hepsinin satilmasi isimize gelir. Hepsi satilirsa da ;

250.000.000x(2/100) = 5.000.000 REPUX

5.000.000 (35/100) = 1.750.000 REPUX imza icin ayrilacak. Hardcap yaparsa suan 160 kisi var imzada token sale e kadar bu sayi 300 olur sanirim. Bize en kotu erken girdigimiz icin Full Member icin konusuyorum tahminimce 1200-1500$ civarinda birakır. Inşallah  Cheesy
sr. member
Activity: 434
Merit: 278
Eveeeeeet bu kadar kotu yorumdan sonra guzel bir haber vermemin zamani geldi diye dusunuyorum repux icin. Arkadaslar telegramdan takip ettigime gore 14 subat itibariyle icomuz pre saleden 1 milyon dolar olan soft capi tamamlamis durumda. Pre sale 10 milyon dolar olana kadar ya da 5 marta kadar devam edecek. Ek olarak icodrops.com a eklenmis repux icosu. Bu imzacilari uzecek ordan gorup imzaya dahil olacaklar olacak ve bizim payimiz dusecek ama listenin cogu turk oldugu icin genel olarak projeye guvenip iyi kazanacaklar (hardcap durumunda) bizim forumumuzdan olacak bu da beni daha da mutlu ediyor.

1 tane dahi olsa merit atarsaniz sevinirim sagolun varolun sevgili repux bountycileri Smiley

Ben attım olurda geri dönüş yaparsan meritten iyi olur akmasada damlamış olur  Grin Proje begeniliyor bende globalde birkac kişi ile muhabbetini yaptım hero olup imzayı tasıyan onların söylemine göre üzmeyecek falan diyorlar. Bakalım bekleyip görücez daha 2 ayı var kafadan. 4 Nisan da bitecekmiş.

Bide bu eklenmiş bu haberde iyi gercekse ; Unsold Tokens: WILL BE BURNED
legendary

sr. member
Activity: 1667
Merit: 271
hızlı koşan atın boku seyrek olurmuş arkadaşlar, fazla dem vurmayın bence, proje çok güzel. imzaya girenleride üzmeyecek şekilde token göndereceklerdir. açıkcası işini özene bözene yapan ico'larla sallapati iş yapanlar kendilerini belli ediyor.. öyleleri var ki, durup dururken hakkını vermiyor, yada proje scam çıkıyor..
member
Activity: 490
Merit: 16
vallaha çıktım ben cardstack'a girdim ve eminim ki cardstack bana repuxdan daha fazla kazandırcak 250 milyon token satacaklar onun yüzde 2 si bounty onunda yüzde 35 i imzaya ayrılmış. cardstackta %1 ayrıldığı halde hardcap yapacağını düşündüğüm için repuxdan daha fazla kazanacağımı düşünüyorum. Repux hardcap yaparsa çok şaşırırım vallahi globalde kimse bahsetmiyor projeden. Adamlar 5 yıllık anlaşma dışında hiçbir varlık gösteremediler daha
sr. member
resmen bizim türkler hegomonyasına dönmüş repux imzası. Türk forumu bundan ya kazanacak yada 2 3 ayı çöp olacak. bana ikinci ihtimal daha olası geliyor ama umarım yanılırımda hardcap yapar burdaki arkadaşların emekleride boşa gitmez

Valla hiç ummadığım kampanyalar dakikalar içerisinde hardcap yaptığı için kesin konuşmak istemiyorum ama bence çok az bir yatırım toplayabilecek repux icosu.Yani bana da ikinci seçenek yakın geliyor umarım yanılan ben olurum.

İmzaya girdikdikten sonra cok arastırdım en basında yapmam lazımdı ama toyluk işte  Grin 2 fikrim var ya bu kampanya harbiden bize guzel para bırakacak yada 3 ün 1 ni alıcaz. Bircok ico sitesinde repux için olumlu yorumlar ekibin barılı olabilecegi falan yazılmıs 4 nisana kadar bekleyip görücez.
member
Activity: 308
Merit: 10
resmen bizim türkler hegomonyasına dönmüş repux imzası. Türk forumu bundan ya kazanacak yada 2 3 ayı çöp olacak. bana ikinci ihtimal daha olası geliyor ama umarım yanılırımda hardcap yapar burdaki arkadaşların emekleride boşa gitmez

Valla hiç ummadığım kampanyalar dakikalar içerisinde hardcap yaptığı için kesin konuşmak istemiyorum ama bence çok az bir yatırım toplayabilecek repux icosu.Yani bana da ikinci seçenek yakın geliyor umarım yanılan ben olurum.
member
Activity: 476
Merit: 31
legendary
RepuX ta bizim community harici başka istek veya imza taşıyıcısı yok gibi, nedense bizim tarafımızdan ilgi görüyor ve benimde hoşuma gitmedi bu proje ama ödül gerçekten iyi bir rakam, tek cazibesi yapılan 5 yıllık sözleşmenin ciddiye alınabilecek olması

Inan bu kadar haftalik stake olmasa dakika durmazdim su projede hic bir cazibesi yok sifir bence ama iste bayadir duruyorum martada birsey kalmadi sabrediyorum
member
Activity: 308
Merit: 10
başka bir süsü yok zaten 5 yıllık sözleşme dedi diye girdim bende daha çok var  sonumuz hayrolsun
member
Activity: 378
Merit: 11
RepuX ta bizim community harici başka istek veya imza taşıyıcısı yok gibi, nedense bizim tarafımızdan ilgi görüyor ve benimde hoşuma gitmedi bu proje ama ödül gerçekten iyi bir rakam, tek cazibesi yapılan 5 yıllık sözleşmenin ciddiye alınabilecek olması
full member
Activity: 686
Merit: 101
4 Haftalık stake de bende var bir ara baya baktım ettim ama suan adam gibi bir imza kampanyası bulamadım.

Hocam yine Repux iyi bir projeye benziyor bende çok baktım gözüme güzel bir kampanya çarpmadı. Bende yeni girdim kampanyaya Repux a da girebilirdim. Kampanyaları çok fazla uzun tutmaya başladılar.
full member
Activity: 266
Merit: 242
sr. member
4 Haftalık stake de bende var bir ara baya baktım ettim ama suan adam gibi bir imza kampanyası bulamadım.
legendary
Hocam bounty icin ayirdiklari miktar %2. Toplam token 500.000.000 bunun yuzde ikisi 10 milyon token yapar  tabi bu teori hardcap yaparsa. Yapmazsa satilan kadarin yuzde 2 sini verirler. Ama proje ilgi cekmemis olcakki icodrops.com da dahi goremiyorum projeyi. Bana da bosuna bekliyoruz izlenimi veriyor ama hayirlisi ben kalicam sonuna kadar 5 haftalik stake var.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Pre-Sale halen devam ediyor para toplayamadılar galiba. 1 ay uzatmışlar gerçi piyasa kötü ama o kadar bekledik şimdi 2 ay daha bekleyeceğiz ICO'nun bitmesi için. Bir de para toplayamazlarsa boş yere aylarca durmuş olacağız neden hiç ilgi çekmedi acaba proje. Ne düşünüyorsunuz ben sıkılmaya başladım imza sayısı da her geçen gün boş yere artıyor ben çıkayım mı diye düşünüyorum başkaları giriyor. Ne dağıtacakları belli olsaydı yani dolar yerine token miktarını yazsalardı belki sonuna kadar dururdum orası da muamma. 
legendary
İmzacıların eski stake'leri tabloda görünmüyor daha doğrusu çıkarılmış silinmiş, ayrıca ether adreslerimizde kaldırılmış tablo sütununda. Geri gelecek mi acaba neden böyle yaptı anlamadım icat çıkarıyorlar sürekli umarım bir sorun yoktur yoksa çıkacağım imzadan iyice de soğudum kampanyalardan hiç doğru dürüst yöneten kalmadı.

Hocam merak etmeyin her hesaplama haftasinda ayni sekilde yapiyorlar 1 2 saat sonra normal liste halini alir. Ben dikkat ettim ona daha once sorun yok.
Pages:
Jump to: