Pages:
Author

Topic: [ANN][Bounty]SprintX-Başlangıç için Entegre Edilmiş Değişim ile ICO Üreticisi🔥 - page 2. (Read 887 times)

member
Activity: 574
Merit: 34
baya bir uzun zaman oldu imzalar ne zaman kaldırılacak açıklama yaparmısınız.
Telegram da duyurusu yapıldı. Bounty zaten uzun zaman önce bitti. İmzalar kaldırılabilir artık ödüller hesaplandı. Bounty için KYC düzenlenecek ve duyurusu yapılacak. KYC tamamlandıktan sonra ödülleri alabileceğiz. Takip edin burada duyurusunu yapacağım
member
Activity: 252
Merit: 10
baya bir uzun zaman oldu imzalar ne zaman kaldırılacak açıklama yaparmısınız.
member
@caneraydin123 teşekkürler haber verdiğin için kampanyanın bitişini. Kazanılan tokenler ne zaman açıklanacak bunula ilgili bir bilgi var mı acaba?
Kampanyalar güncelleniyor ödüller hesaplanıyor imza hesaplandı sanırım. Diğer kampanyalar da yavaş yavaş hesaplanıyor.  Daha yeni bitti ekibe zaman tanımak lazım. Kısa sürede hesaplayacaklardır.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Gx49WxXquuLr3zEWKlrhI4CwPUPztEVANZItx0Bp7VY/edit#gid=1633390751

member
Activity: 162
Hocam çeviri için teşekkürler gerçekten çok güzel bir proje oluşturmuşsunuz ve ekibinizde çok başarılı ödül miktarıda gayet iyi emeğinize sağlık
sr. member
Activity: 1750
Merit: 344
@caneraydin123 teşekkürler haber verdiğin için kampanyanın bitişini. Kazanılan tokenler ne zaman açıklanacak bunula ilgili bir bilgi var mı acaba?
member
Bounty kampanyası bitti Serkan beyin açıklaması ama imzaları şimdi kaldırmayın bunun için her hangi bir açıklama yok ve ekip de tutun diyor. Güzel bir süreç olduğuna inanıyorum tüm TOKENSUITE çalışanlarına ve ekibe teşekkürler umarız güzel bir kazanç elde edilmiştir. Bounty katılan herkes içinde güzel kazandırır bol kazançlar Smiley
member
bounty durdurulmuş diyor arkadşlar  acaba reklamları kaldıralım mı  bir açıklama yapılacakmı  kaldırın diye.
Ekipten bir açıklama gelmedi o yüzden beklemek daha doğru takip ediyorum açıklama gelirse burada paylaşırım. 6 Haziran da bitecek diye biliyorum ben zaten pek bir şey kalmadı bekleyelim. Umarım başarılı olmuştur çok merak ediyorum çok fazla ilgilenen kişi var ICO için herkes için iyi olur inşallah Smiley
member
Activity: 252
bounty durdurulmuş diyor arkadşlar  acaba reklamları kaldıralım mı  bir açıklama yapılacakmı  kaldırın diye.
member
Bounty bu ay içinde bitecek ve kısa süre kaldı umarız başarılı olacak. Katılan veya katılmak isteyenler için son çağrı ICO bir süre daha devam edebilir bunu tam olarak bilmiyorum ama ekibe güveniyorum güzel bir ICO bol kazançlar herkese
member
Bounty kampanyasına katıldım ben de ama müthiş de bir kalabalık var, umarm bize de güzel bir şey bırakır.
İnşallah bayağı  bir kalabalık bounty ödülde bayağı bir yüksek ama diğer gördüğüm bountyler de ki sorun olmaz umarım ödül miktarı azalırsa çok bir şey bırakmaz ayrıca çok baş ağrıtır çok fazla insan var bounty kampanyasında inşallah her konuda başarılı olurlar bol kazançlar katılan herkese Smiley
jr. member
Activity: 264
Merit: 1
Bounty kampanyasına katıldım ben de ama müthiş de bir kalabalık var, umarm bize de güzel bir şey bırakır.
member
Yüksek ödüllü Bounty ve çok ilgi gören bir ICO inceleyin ve katılın derim. Sadece küçük bir ara verildi ama bounty hala devam ediyor. Katılımcısı da çok iyi 6100 ETH kadar ödül miktarı düşünenler var ise şimdiden bol kazançlar Smiley
member
Hocam bounty şartlarında bütün sosyal medya hesapları brpenilmeli deniyor.  Ben sadece makale yazdım facebook ve twitter hesaplarını da beğenmem mi lazım
Şöyle örnek olarak twitter kampanyasına katıldıysanız eğer resmi SprintX  twitter hesabını takip etmeniz gerekiyor. Yani hangi kampanya katılımız var ise o yönde SprintX 'in resmi hesabını takip edeceksiniz. Zaten facebook kampanyası yok. Sorun olmayacaksa hepsini beğenin garanti olur.
member
Activity: 154
Proje kendisinden birşeyler beklenen durumda bakalım şahsen güveniyorum bakalım umarım emin adımlarla neticeye ulaşır
jr. member
Activity: 168
Merit: 1
Hocam bounty şartlarında bütün sosyal medya hesapları brpenilmeli deniyor.  Ben sadece makale yazdım facebook ve twitter hesaplarını da beğenmem mi lazım
member
ICO bir süreliğine durduruldu. Ama herhangi bir sorun yok Bounty kampanyaları hala devam ediyor. Yakında duyuru yapılacak ICO devam edecektir. Katılanlar var ise endişelenmeyin. Bir düzenleme süreci içinde olduğunu söylüyor ekip devam edecektir. Önemli olan başarıyı yakalamak güzel yatırım almak ve sözünde durmak ödemelerde de bir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum. Projeye ve Ekibe hala güveniyorum Smiley
member
@caneraydin123 bu projenin kampanyasına katılmıştım twitter kampanyasına. Ne zaman bitiyor kampanya tarihi belli oldu mu acaba?

ICO 24 Mayıs - 21 Haziran 2018 arasında oluyor. Bu 21 Haziran da bitse 1 aya yakın ödüller hesaplansa tabi tahmini konuşuyorum. Katılımcı da çok kampanyaya ama 1 aydan bile fazla sürebilir belki tabi ki ekibin pratiklik ve tecrübesine kalmış bir şey ödemeler azaltılmadığı sürece sorun olacağını sanmam azaltacaklarını da pek düşünmüyorum Smiley

member
proje başarı gösterir gibi duruyor. genel bir anlam katmış yatırıma. whitepaperı da fena değil
Yani başarı göstereceğine inanıyorum. Güzel yatırım alıyor güzel de paylaşımcı bounty kampanyası var sonunda ödülü düşürmezlerse çok iyi olur genelde öyle yapıp çok tepki alanlar var 6100 ETH kadar bounty ödemesi olacak. 44 sayfa whitepaper çok güzeldi Smiley https://drive.google.com/file/d/1Tj-0DHgffnEZa2DP2u8r9WLCc0VgHfhM/view
sr. member
Activity: 1750
Merit: 344
@caneraydin123 bu projenin kampanyasına katılmıştım twitter kampanyasına. Ne zaman bitiyor kampanya tarihi belli oldu mu acaba?
newbie
Activity: 86
Merit: 0
proje başarı gösterir gibi duruyor. genel bir anlam katmış yatırıma. whitepaperı da fena değil
Pages:
Jump to: