Pages:
Author

Topic: [ANN][Bounty]SprintX-Başlangıç için Entegre Edilmiş Değişim ile ICO Üreticisi🔥 - page 3. (Read 887 times)

member
Activity: 574
Merit: 34
Web siteyi inceleyebilirsiniz : https://sprintx.io/ şimdi %25 Bonus. Bounty için 6000 ETH den fazla ödül mevcut katılmayı düşünürseniz tavsiye ederim. Ekibin iyi olduğunu düşünüyorum. Umarız ICO bittikten sonra ödüllerde sorunsuz şekilde dağıtılır. Hepinize bol kazançlar Smiley
member
Bounty için katılım gayet iyi projeye gösterilen ilgi güzel belki sizinde ilginizi çekebilir. Katılmak isterseniz buyrun tavsiye ederim. Ödül miktarı gayet iyi bol kazançlar herkese.
member
Yüksek bounty ödemeleri mevcut 6000 ETH den fazla. Kampanyalar için de uygun gelenlere katılın tavsiye ederim. Ekip dürüst ve başarılı yatırım içinde düşünebilirsiniz. Yardıma ihtiyacınız olursa çekinmeyin. Bol kazançlar dilerim Smiley
member
Yahu arkadaş bu kadar övgü kendi hesapların falan konuyu mu buffluyosun anlamadım. 100 milyon dolar hardcapi var. Bildiğin açgözlülük bountysi evet kazandırabilir ama ben projenin kendisinin çok kazandıracağını düşünmüyorm. Ben de alacağım imzasını bu arada

Bir proje vardı 50 milyon dolar yatırım aldı. Adam şimdi sahil kenarında bira şişeleriyle fotoğraf atıyor aslında çok üzücü bu bir sürü yatırım yapan insan var https://bitcointalksearch.org/topic/savedroid-ico-scam-ckm-gecmi-olsun-edit-site-acld-reklam-yapmlar-3345381 buda kanıtı. En azından güvenilir bir ICO ben Güvendiğim için övüyorum tabi görüşünüze saygım var ama Bounty için yüksek ödeme veriyor mu veriyor. Güzel yatırım almazsa hiç bir ICO nun iş yapmayacağını biliyordur herkes. Soft cap ile borsalara giren de bir sürü ICO var. Birazda nasip işi incelemeden zaten onun bunun söylemesiyle yatırım yapmak veya Bountye katılmak bana göre mantıksız. Siz nasıl görüyorsanız o yolda ilerleyin. Ben bir nevi onlar için çalışıyorum sadece çeviri yapıp oturup beklemem doğru olmaz. Bounty e katılanlara da elimden gelen ne ise yardımcı olmaya çalışıyorum. Görüşünüzü belirttiğiniz için teşekkür ederim bol kazançlar dilerim Smiley
full member
Activity: 504
Merit: 102
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
Yahu arkadaş bu kadar övgü kendi hesapların falan konuyu mu buffluyosun anlamadım. 100 milyon dolar hardcapi var. Bildiğin açgözlülük bountysi evet kazandırabilir ama ben projenin kendisinin çok kazandıracağını düşünmüyorm. Ben de alacağım imzasını bu arada
member
Proje'yi incelemeniz yatırım yapmak isteyenler için iyi bir yatırım ve Bounty kampanyası arayanlar için yüksek ödeme alma imkanı inceleyin bilgi almak isterseniz de sormaktan çekinmeyin tavsiye ediyorum çok iyi bir proje SprintX.
member
Hocam katılım şartlarında bütün sosyal medya hesaplarını beğenmelisiniz diyor benim ben sadece twitter ve blog programına girmek istiyorum facebook youtube yada diğer kanallarında beğenilmesi şartı varmı
Yada sadece katıldığımız bounty programı yeterli mi
Şöyle twitter kampanyasına katıldıysanız eğer resmi SprintX  twitter hesabını takip etmeniz gerekiyor. Yani hangi kampanya katılımız var ise o yönde SprintX 'in resmi hesabını takip edeceksiniz. Zaten facebook kampanyası yok.
member
Activity: 224
Merit: 10
Hocam katılım şartlarında bütün sosyal medya hesaplarını beğenmelisiniz diyor benim ben sadece twitter ve blog programına girmek istiyorum facebook youtube yada diğer kanallarında beğenilmesi şartı varmı
Yada sadece katıldığımız bounty programı yeterli mi
member
Twitter kampanyasına katıldım bende bunun retweet sayısı az olması dikkatimi çekmişti çok fazla retweet ve tweet istemiyor kampanya.
Şartlar pek zor değil. Katılman iyi oldu proje çok iyi beklentim var ekip çok iyi katılmayı düşünenlere de tavsiye ederim. Yardımcı olabileceğim bir konu olursa çekinmeyin. Bol kazançlar dostum..
member
Activity: 96
ImmVRse | Disrupting the VR industry
Twitter kampanyasına katıldım bende bunun retweet sayısı az olması dikkatimi çekmişti çok fazla retweet ve tweet istemiyor kampanya.
Bounty ödül miktarı çok iyi şartlar çok da zor değil sadece imza da zorlanabilirler İngilizce bilmek gerek 3 Türkçe mesaja izin verilmiş ama yinede  çok iyi miktar var katılanlara başarılar yetişemiyorum kampanyalara bol kazançlar bir kaç bir şeyine katılmak istiyorum bakalım fırsat buldukça yapacağım.
sr. member
Activity: 1750
Merit: 344
member
ICO dan ve Bounty sinden mahrum kalmayın tavsiye ederim. İsmi ile bile çok iyi bir ICO katılma konusunda veya proje konusunda soru sormaktan çekinmeyin yardımcı olabilmek için elimden gelini yaparım. Bol kazançlar
member
Îlk imzamiz bu oldu caner hocamızında yardımları sayesinde sağolsun her soruya ûşenmeden cevap veriyor.
Ne demek dostum yardımcı olurum her türlü hayırlısı olsun  inşallah iyi olur bol kazançlar
member
Activity: 182
Îlk imzamiz bu oldu caner hocamızında yardımları sayesinde sağolsun her soruya ûşenmeden cevap veriyor.
member
Gayet iyi bir ICO çok beğendim. Ekip de iyi iş yapar güzel yatırım alırsa çok iyi yerlere gelebilecek proje ismi de dikkat çekici bol kazançlar katılan ve yatırım yapan herkese
Teşekkürler iyi bir ekip  başarılı olacaklarına inanıyorum. Katılanlara bol kazançlar katılmayı düşünenlere de tavsiye ederim. Yatırım için de mantıklı bir seçim olur tabi tavsiye ederim bol kazançlar herkese.
member
Activity: 96
ImmVRse | Disrupting the VR industry
Gayet iyi bir ICO çok beğendim. Ekip de iyi iş yapar güzel yatırım alırsa çok iyi yerlere gelebilecek proje ismi de dikkat çekici bol kazançlar katılan ve yatırım yapan herkese
member
SprintX projesinin kampanyaya katılan veya yatırım yapanlara çokça kazandıracağını düşünüyorum o yüzden inceleyin ilginizi çekeceğinden eminim. Yatırımcıların bu projeye yönelik yatırım yapmasını gerçekten tavsiye ederim. Ekip de Türk çalışan Serkan Beye bu konuda danışabilirsiniz o size daha detaylı bilgi verecektir. https://bitcointalksearch.org/user/forumgeiq-674608 bu link den veya telegram dan iletişim kurabilirsiniz. Kampanyaya katılmak isteyenlere de tavsiyem kaçırmayın daha vakti var ama şimdiden katılmak size daha fazla kazandırır. Ödül miktarı oldukça iyi bol kazançlar Smiley
member

Güzel bir borsa projesi gördüğüm kadarıyla iyi bir ekip var.
Güzel seçenekler sunulmuş. Diğer borsalarda kendilerini ayıracak özellikler eklenmiş. Umarım başarılı olabilir güzel yatırım alırlarsa.
İyi bir Başlangıç projesi Ekibin başarılı olduğunu düşünüyorum. Her konuda güzel ve ilgi çekici özellikler var. Yatırım konusunda da iyi olacağını düşünüyorum. Yakında bounty konusunu da yayınlayacağım takip edebilirsiniz. Ödüllerde çok iyi herkese bol kazançlar dilerim.
newbie
Activity: 122
Merit: 0

Güzel bir borsa projesi gördüğüm kadarıyla iyi bir ekip var.
Güzel seçenekler sunulmuş. Diğer borsalarda kendilerini ayıracak özellikler eklenmiş. Umarım başarılı olabilir güzel yatırım alırlarsa.
member
Telegram kampanyasına katılmıştım bende bunun ödülü iyi gibiydi sanırım. Çeviri için çok teşekkürler bu arada caneraydin123. Belki Twitter'a da katılırım.
Bende iyi olduğunu düşünüyorum. Ekip özellikle çok iyi anlayışlı. Rica ederim şimdi bounty konusunu bitirdim ve paylaştım.
 bu linkten bakabilirsin ve twittera katılmanı tavsiye ederim şartlar uygun ise. Bol kazançlar Smiley
Pages:
Jump to: