Pages:
Author

Topic: [ANN][ECA] Electra ⚡ | POS 3.0e | Türkiye'nin En Eski Aktif Kriptoparası - page 4. (Read 21621 times)

hero member
Activity: 1655
Merit: 600
Hocam valla 1 satoshi de olsa bedava da olsa zevkliymiş ben 2 gündür kazıyorum evdeki kıytırık bilgisayardan en fazla 2 gün yaktığım elektrik Smiley ama ingilizce bölümde yerden yere vuruyorlar coini Smiley Cidden bir PR çalışması iyi olurmuş sanki diğer conilerin sayfalarca white paper'ı var sizinki sadece bir duyurudan ibaret biraz pr çalışması yapmalısınız bence

Smiley haklısınız.

bence bu coinin en büyük problemi, premine ya da instamine vs olması değil, herhangi bir temasının olmaması.

hedeflerini inceledim, genel itibariyle çeşitli web sitelerinde ya da platformlarda listelenmek, kullanımın artması gibi şeyler.

ama önce belirli bir teması olması ve bu tema doğrultusunda kullanıcı kitlesine ulaşması gerekiyor.
full member
Activity: 602
Merit: 122
Hocam valla 1 satoshi de olsa bedava da olsa zevkliymiş ben 2 gündür kazıyorum evdeki kıytırık bilgisayardan en fazla 2 gün yaktığım elektrik Smiley ama ingilizce bölümde yerden yere vuruyorlar coini Smiley Cidden bir PR çalışması iyi olurmuş sanki diğer conilerin sayfalarca white paper'ı var sizinki sadece bir duyurudan ibaret biraz pr çalışması yapmalısınız bence
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
Hocam ne haksızlığı yapılıyor adamlar 1. sıraya koyacak hali yok ya borsa da 0.1 btc bile alım yok üstelik devasa bir artma var blok ödüllerinde yani çakallık sizde oluyor bu durumda Smiley

Çakallık olabilir ama onların sıralama kurallarına göre şu an 1. olmalıyız. Maalesef artık 43 bile yazmıyor sadece bir soru işareti konulmuş.

Neyse onlar da bir yönden haklı. Normalde olgunlaşmayan blokları da dahil ediliyorlar "Circulating supply" verisine ama Electra'nın durumunda dahil etmek istemediklerini anlayabiliyorum. Umarım en azından bloklar olgunlaştıktan sonra veriler doğru şekilde güncellenir.

bloklar olgunlaştıktan sonra bunun fiyatı 1 satoshi'ye kadar düşer benden söylemesi.

1 satoshi'den 20 milyar coin yaklaşık 540 bin dolar pazar değeri demektir.

yani coinmarketcap'te 300. ile 350. arasında bir yerde olacaktır sizin coininiz.   Smiley
full member
Activity: 324
Merit: 101
Latest wallet: v2.1.1/v2.1.3
ben stake'e yetisemedim, halen coinlerim olgunlasmadi. yanliz anlamadigim halen ufakta olsa yuksekten alan satan var. stake yapanlar acaba borsaya coinlerini gonderemiyorlar mi diye dusunmeye basladim.

ote yandan senin icin de guzel bir deney/kendini gelistirme oluyordur umarim. sonucta bitcoin'in kendisi de bir deneyden ibaret.

Daha staking başlamadı.

Mine ettiklerinizi 432 blok sonra kullanabiliyorsunuz. Bu her kriptoparada olan birşey ama rakam değişebiliyor.

Evet bu proje söylemeliyim ki bana gerçekten büyük zevk veriyor. Bitcointalk'taki en aktif forumlardan birisine sahip olmamıza rağmen, 2013'ten beri bir kriptopara çıkarmadık ve açıksası artık zamanı gelmişti.
sr. member
Activity: 616
Merit: 251
Blockchain Marketing: tokensuite.io
ben stake'e yetisemedim, halen coinlerim olgunlasmadi. yanliz anlamadigim halen ufakta olsa yuksekten alan satan var. stake yapanlar acaba borsaya coinlerini gonderemiyorlar mi diye dusunmeye basladim.

ote yandan senin icin de guzel bir deney/kendini gelistirme oluyordur umarim. sonucta bitcoin'in kendisi de bir deneyden ibaret.
hero member
Activity: 644
Merit: 504
Hocam tebrikler öncelikle umarım bu coinde başarılı olur sonunda bir ekip kurarak çok daha ciddi projeler üretirsiniz.
sr. member
Activity: 371
Merit: 250
aramızdan birinin bir şeyler başarmasını ve iyi bir yere gelmesini cidden çok isterim. umarım kimsenin canını yakmadan iyi niyetle bu olayı devam ettirirsiniz. olgunlaşırsa ben de ilerde ufaktan kazarım bir şeyler dükkandaki eskilerle.
full member
Hocam ne haksızlığı yapılıyor adamlar 1. sıraya koyacak hali yok ya borsa da 0.1 btc bile alım yok üstelik devasa bir artma var blok ödüllerinde yani çakallık sizde oluyor bu durumda Smiley

Çakallık olabilir ama onların sıralama kurallarına göre şu an 1. olmalıyız. Maalesef artık 43 bile yazmıyor sadece bir soru işareti konulmuş.

Neyse onlar da bir yönden haklı. Normalde olgunlaşmayan blokları da dahil ediliyorlar "Circulating supply" verisine ama Electra'nın durumunda dahil etmek istemediklerini anlayabiliyorum. Umarım en azından bloklar olgunlaştıktan sonra veriler doğru şekilde güncellenir.
sr. member
Activity: 532
full member
Üstat en büyük sorun hala piyasada dolaşacak coini cüzdanımıza çekemedik coinler cüzdanımıza düşse biz de ekonomiye can verirdik Smiley
full member
Token fiyatını neye göre belirliyorsunuz acaba ?

Coinmarketcap'teki fiyat, Novaexchange borsasındaki güncel fiyatlardan belirleniyor.
full member
24 saatlik volume 0.40 btc gözüküyor bitcoini geçeceğiz diyorsunuz, o da yanlışsa doğrusunu bizimle paylaşın lütfen.

Coinmarketcap'te sıralama "Fiyat * Pre-mine hariç var olan toplam kriptopara miktarı" olarak hesaplanıyor.

Sıralamaya girmek için 24 saatte en az $500'lık hacim gerekli. Electra'nınki $1000 yani yeterli.
sr. member
Activity: 476
Token fiyatını neye göre belirliyorsunuz acaba ?
full member
Activity: 336
Merit: 100
24 saatlik volume 0.40 btc gözüküyor bitcoini geçeceğiz diyorsunuz, o da yanlışsa doğrusunu bizimle paylaşın lütfen.
full member
Desteklemek için gidip formu doldurdum umarım işe yarar.
full member
ÖNEMLİ DUYURU

Arkadaşlar, Electra’ya, maalesef, şu anda çok büyük bir haksızlık yapılıyor. Şu an gerçek-zamanda, pre-mine hariç var olan Electra’lar 3 milyarı geçti:
https://cryptobe.com/chain/Electra/q/circulating/EJXiQYb5tYjVdn8erLT92F6D5ZmCG2ZCvZ

Coinmarketcap’e girerken Electra’nın bütün gerçek-zamanlı verilerini onlarla paylaştım ama nedense hala pre-mine hariç var olan Electra’lar Coinmarketcap’te sadece 43 olarak gözüküyor:
http://coinmarketcap.com/currencies/electra/

Coinmarketcap o 43’ü güncellediği an, $40-$140’lık fiyatlarımız sayesinde, şu an Electra listede 1 numaraya çıkabilir yaklaşık $120-$300 milyar’lık bir piyasa değeriyle. Çünkü $40*3 milyar = $120 milyar

Bitcoin’u ilk geçen kriptopara olabilir. Yani aslında geçtik ama kimse göremiyor geçtiğimizi. Coinmarketcap'in bu hatayı düzeltmesi için elimden geleni yapıyorum.

Eğer Türk bir kriptoparayı  Coinmarketcap’in tepesinde görmek istiyorsanız lütfen o siteye gidin altta “Request form> I want to request to modify information on an existing cryptocurrency”’ye gidip. Electra’s circulating supply is not updating properly. It is stuck on 43. Please add the real-time value” gibi bir şey yazın.

full member
Konuyu açan ve aynı zamanda coini geliştiren arkadaşa özel mesaj attım ama cevap vermedi buradan sorayım bari. Duyuruyu görünce https://eca.acc-pool.pw/ adresine kayıt oldum ve evdeki bilgisayarımdan ufak ufak kazmaya başladım şu saate kadar baya da kazdı ama poolda kazdıklarımın hepsi unconfirmed görünüyor neredeyse 10 saat geçti başlayalı acaba bu normal bir durum mu yoksa beyhude bir bekleyiş içerisinde miyim?

Sağolsun arkadaş cevapladı bilgi olması açısından burada da paylaşayım :

Unconfimed, 432 blok sonra confirmed oluyor ve kullanabileceksiniz. Bitcoin dahil coğu kriptoparada vardır bu.
hero member
Activity: 698
Merit: 506
Türklerin yaptığı bir projeyi desteklemek biz türk kullanıcılara yakışan bir eylemdir ama proje sahibinin'de scam yorumlarını boşa çıkarmasını umuyorum. Destek bizden güven sizden umarım iyi bir şeyler çıkar ortaya.
hero member
Activity: 658
Merit: 500
valla fiyatı çılgın seviyede Cheesy hacminden fala değeri var ama TR menşei olması herzaman desteklenmesi gerektiğini dşünüyorum.
full member
Electra Coinmarketcap’e girmiştir!!!

http://coinmarketcap.com/currencies/electra/

Süper Ödül Etabı yarın ya da Salı günü başlayacak. Şu an itibariyle 150 blok kaldı ve madenciler baya artmaya başladı. 24-48 saat boyunca çıkacak olan 18 milyar Electra’yı kaçırmayın!!

Electra'nın fiyatı coinmarkette niye bir 20 dolar bir 600 dolar gözüküyor, henüz yeni olduğu için hatalı gösterimler mi var? Bir kaç coinde olmuştu aynısı geçen sonra düzelmişti.

Borsada alış ve satış arasında baya fark var şu an ondan. Satanlar $600 fiyat koyuyor alanlar da $20.
Pages:
Jump to: