Pages:
Author

Topic: [ANN][ECA] Electra ⚡ | POS 3.0e | Türkiye'nin En Eski Aktif Kriptoparası - page 5. (Read 21619 times)

full member
Activity: 336
Merit: 100
Electra Coinmarketcap’e girmiştir!!!

http://coinmarketcap.com/currencies/electra/

Süper Ödül Etabı yarın ya da Salı günü başlayacak. Şu an itibariyle 150 blok kaldı ve madenciler baya artmaya başladı. 24-48 saat boyunca çıkacak olan 18 milyar Electra’yı kaçırmayın!!

Electra'nın fiyatı coinmarkette niye bir 20 dolar bir 600 dolar gözüküyor, henüz yeni olduğu için hatalı gösterimler mi var? Bir kaç coinde olmuştu aynısı geçen sonra düzelmişti.
full member
Activity: 324
Merit: 101
Latest wallet: v2.1.1/v2.1.3
Electra Coinmarketcap’e girmiştir!!!

http://coinmarketcap.com/currencies/electra/

Süper Ödül Etabı yarın ya da Salı günü başlayacak. Şu an itibariyle 150 blok kaldı ve madenciler baya artmaya başladı. 24-48 saat boyunca çıkacak olan 18 milyar Electra’yı kaçırmayın!!
sr. member
Activity: 588
Merit: 253
Ana forumda 11-12 sayfa olmuş konu . İyi kötü daha çok ilgi görmüş. Yeni borsalarada girmesi güzel. En uzun yollar bile bir adım ile başlayıp bir adım ile biter.
sr. member
Activity: 476
Merit: 500
Duyuru:

Electra iki tane borsaya eklenmiştir. Linkleri:

https://novaexchange.com/market/BTC_ECA/

https://coinsmarkets.com/trade-DOG-ECA.htm
bu exchangeler çok bilinmesede, bir adım olmuş. hayırlı olsun hocam Smiley
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
Başarılar merak ettiğim bişey var ilk başlarda kendi gpularınızla madene destek verseydiniz ya zaten zorluk cok az değilmiydi hatta sıfırdı.
hero member
Activity: 686
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
Konu ana forumda çok daha fazla ilgi görmesi hem ilginç hemde kendi adıma üzücü. Türklerinde birşey ürettiğini görmek hoş. ( en azından deneysel amaçlı ) .
full member
sr. member
Activity: 406
hocam bende bir türk olarak senin başalarılı olmanı isterim kesinlikle. açıkcası işin teknik kısmlarını bilmem ama
yatırım yaparım ne coinlere riske girip yaıtıryoruz senden mi çekincem ... Grin

çok da duygusal davranmamak lazım sanki, piyasa malum.  Grin

yok be 0,2 atsam ne olur ki Cheesy ölüdürmek zengin de etmez Cheesy
duygusallıkla alakalı değil aslında  Smiley

doğru diyorsunuz öldürmez zengin de etmez ama ne bileyim içimden öyle geldi.  Cheesy
hero member
Activity: 840
Merit: 532
ECC Coin le bir alakası var mı diye merak ettiğim bir coin.
hero member
Activity: 518
hocam bende bir türk olarak senin başalarılı olmanı isterim kesinlikle. açıkcası işin teknik kısmlarını bilmem ama

yok be 0,2 atsam ne olur ki Cheesy ölüdürmek zengin de etmez Cheesy
duygusallıkla alakalı değil aslında  Smiley
sr. member
Activity: 406

hero member
full member
@Electra01 noldu? Yabancılar ilgi  gösterdimi coinine?

tr kısımda pek ilgi çekmedi sanırım...

(eleştirmek veya iğnelemek için yazmadım, son durumu öğrenmek adına soruyorum, ne durumda olduğunu merak ettim...)

Poolda ara sıra Türk isimler görüyorum. Kriptopara ismi yabancı diye thread tercüme sanıp bakmıyor olabilirler buraya.

Electra açılışta çok ilgi aldı ama diff artınca baya kişi çıktı. İlk 40 gün hazırlık aşaması gibi tasarlandı. Herkes ağı, poolları, cüzdanı, kazmayı vs. deneyecek, hata varsa bildirecek ve koda bakabilecek. Bu sürede Electra'yı tanıyan kişi sayısı da artmış olacak. Şu ana kadar Electra iyi çalıştı. 40. günki blok ödüllerine ilgi baya yoğun. Önemli olan 40. gün çok kişinin kazması. O büyük bloklar yaklaşınca yine etrafa haber salacağım.
Hocam kusura bakma ama ilgi sıfır neredeyse havuza girdim tek kartla solo kazdım resmen. Olması gereken açılır açılmaz yüksek fiyattan exchange görmesiydi böylelikle tanınacaktı. Şimdi o yüksek ödüllü blockları kazsan ne yazar girerim ben 2ghs hash ile değeri 1 satoshi bile etmez.
Diff retarget problemi var muhtemelen ilk çıktığında çok hash yoktu stuck oldu resmen block.

Bir ara diff 100e çıktı ve sonra hash düşünce blokun bitmesi saatler aldı. O zamandan beri diff düzeldi ama. Borsada açılıp fiyat belirlenince daha çok kazmak isteyen çıkar belki. Haftaya belli olur o. Şu an pre-mine'dan dolayı millet kazmaya tırsıyor olabilir her an satarım filan diye. Bir de başta günde 1 tane ECA kazmaktansa sonradan bir günde 18 milyar ECA kazarım daha iyi diyor. Bu da normal. Bu aşamada her şey beklediğim gibi gidiyor. Şu an tek önemli olan Electra'nın sağlam çalışması ve belirli altyapıların oluşması (pool, borsa vs.). Bu aşamada senin gibi kazanlar projeye inandığı, desteklediği ya da merak ettiği için kazıyor ve bunun için çok minnettarım.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012

(eleştirmek veya iğnelemek için yazmadım, son durumu öğrenmek adına soruyorum, ne durumda olduğunu merak ettim...)

Poolda ara sıra Türk isimler görüyorum. Kriptopara ismi yabancı diye thread tercüme sanıp bakmıyor olabilirler buraya.

Electra açılışta çok ilgi aldı ama diff artınca baya kişi çıktı. İlk 40 gün hazırlık aşaması gibi tasarlandı. Herkes ağı, poolları, cüzdanı, kazmayı vs. deneyecek, hata varsa bildirecek ve koda bakabilecek. Bu sürede Electra'yı tanıyan kişi sayısı da artmış olacak. Şu ana kadar Electra iyi çalıştı. 40. günki blok ödüllerine ilgi baya yoğun. Önemli olan 40. gün çok kişinin kazması. O büyük bloklar yaklaşınca yine etrafa haber salacağım.
Hocam kusura bakma ama ilgi sıfır neredeyse havuza girdim tek kartla solo kazdım resmen. Olması gereken açılır açılmaz yüksek fiyattan exchange görmesiydi böylelikle tanınacaktı. Şimdi o yüksek ödüllü blockları kazsan ne yazar girerim ben 2ghs hash ile değeri 1 satoshi bile etmez.
Diff retarget problemi var muhtemelen ilk çıktığında çok hash yoktu stuck oldu resmen block.
full member

hero member
Activity: 742
Merit: 501

full member
Madencilik Havuzu
http://eca.acc-pool.pw/index.php?page=dashboard

Örnek Komutlar:
ccminer.exe -a nist5 -o stratum+tcp://eca.acc-pool.pw:5789 -u Weblogin.WorkerName -p WorkerPassword
sgminer.exe -k nist5 -o stratum+tcp://eca.acc-pool.pw:5789 -u Weblogin.WorkerName -p WorkerPassword
Nicehash port: 5798.
sr. member
Activity: 434
hayırlı olsun hocam türk birileri coin çıkarması güzel bişey işini düzgün yapınki bizde kar bulalım
full member
Cüzdan, port ve kod kaynağı yayınlanmıştır. Electra aktiftir ve isteyen kazabilir.
hero member
Hocam yebrikler ve basarilar umarim kazanan ve dayanan olursunuzda bu alemde turklerinde olabileceğini gosterin .  ancak cogu arkadsada katiliyorum sistemini kurar ken proje ve elip olmali ancak tek basina calisan bir suru coincide var yorum yazanlarda bilir gek basina olup aylarca veklettigi yatirimcilar var. Neyse bende basirili olmanizo umuyorum ve scam çıkmayında turklere kötü reklam yapyin. Degersiz olsun ama scam omasin
Pages:
Jump to: