Pages:
Author

Topic: [ANN][GUP] Matchpool - page 13. (Read 98037 times)

sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
October 05, 2017, 11:42:42 AM
Acele etmeyin illa pumplanacak. unutun GUP'u...

Eğer tek yatırımınız GUP ise, satın gitsin... Hergün yükselip/yükselmediğini kontrol ediyorsanız, canınızı sıkar.

Nezaman pumplanacaktır diye soracak olursanız, Bu matchpool konusu 2. 3. sayfalara gömülünce, iyice herkes ümidini kestiği zamanda olacaktır. BENCE

baştan sona kendim yazsam boyle yazardım.
eninde sonunda bi 10k olacak.
ne zaman mı?herkes satınca.
ben aynen dediğin gibi,aldım ve unuttum.
eger unutacak paranız varsa alın.
eger yok overnight aranın ırzına geçeyim diyorusanız bu coin buyuk ihtimal sizlik değil.
hero member
Activity: 742
Merit: 501
October 05, 2017, 11:17:55 AM
Acele etmeyin illa pumplanacak. unutun GUP'u...

Eğer tek yatırımınız GUP ise, satın gitsin... Hergün yükselip/yükselmediğini kontrol ediyorsanız, canınızı sıkar.

Nezaman pumplanacaktır diye soracak olursanız, Bu matchpool konusu 2. 3. sayfalara gömülünce, iyice herkes ümidini kestiği zamanda olacaktır. BENCE
hero member
Activity: 882
Merit: 507
October 05, 2017, 11:12:10 AM
Az kaldı hocam. Sabrın sonu selamettir demiş atalarımız. Yakında 7-8kyi görse bile çok sağlam kazandırmış olacak. En geç Aralık sonu görecektir.

Onu nereden çıkardınız? Aralık sonunda Bitcoin ve Ethereum fiyatının ne olacağı belli değilken Matchpool fiyatının BTC bazında ikiye katlayacağını nasıl tahmin edebiliyorsunuz?
Sadece bi öngörü tahmin hocam. Bi yerden çıkarmadim. Tamamen kendi görüşüm ve beklentim. Artık yapması gerekiyor çok dinlendi buralarda.

Uzaya mekik fırlatılması lazım yükselişe geçebilmesi için bana göre.
Hangi coinler basit bi spekülasyon ile artmadı ki. Sadece bi tane habere bakar bu coinin 2x yapması. Öyle çokta zor görünmüyor zaten.

Asıl sorunda o zaten betada çıksa çok kolay artmaz gibi. Monaco mesela haber bile olmadan bir gece baktığımda 20$ olmuştu.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
October 05, 2017, 11:04:36 AM
Az kaldı hocam. Sabrın sonu selamettir demiş atalarımız. Yakında 7-8kyi görse bile çok sağlam kazandırmış olacak. En geç Aralık sonu görecektir.

Onu nereden çıkardınız? Aralık sonunda Bitcoin ve Ethereum fiyatının ne olacağı belli değilken Matchpool fiyatının BTC bazında ikiye katlayacağını nasıl tahmin edebiliyorsunuz?
Sadece bi öngörü tahmin hocam. Bi yerden çıkarmadim. Tamamen kendi görüşüm ve beklentim. Artık yapması gerekiyor çok dinlendi buralarda.

Hangi coinler basit bi spekülasyon ile artmadı ki. Sadece bi tane habere bakar bu coinin 2x yapması. Öyle çokta zor görünmüyor zaten.
hero member
October 05, 2017, 11:03:18 AM

legendary
October 05, 2017, 10:59:40 AM

hero member
Activity: 1666
Merit: 529
October 05, 2017, 06:36:59 AM

Bitcoin hemen toparlanır kaldıki etherumda çok zarar görmez ama ben altcoinler için böyle düşünmüyorum açıkcası. Bu fork muhabbeti olursa eğer altcoinler yükselişe geçmez tam tersine ellerinden millet çıkaracak ve bitcoinin düşüp daha sonrasında ona geçmeyi düşünürler.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
October 04, 2017, 05:22:28 PM

sr. member
Activity: 658
Merit: 288
October 04, 2017, 05:19:33 PM
Bu proje ne oldu boyle ya ICO'dan girenler cok cok sanssiz ben belki ayaga kalkar diye biraz almayi dusunuyorum biyerde patlama yapacaktir diye ama hic oyle gorunmuyor. 4klari dip olarak belirledi ama sanirim burdan daha assagi dusmez.

Merhaba;

Merak etmeyin 2K'yı bile görür mendebur. Dipten biraz daha alayım diye diye elde bayağı birikti. Dipten sekmesi bayağı bulacak gibi bir hissiyatım var.

İyi dileklerimle

Hocam yakindan takip ediyorsunuzdur cok yatiriminiz varsa proje ne durumda ekip paylasim yapiyormu yada slack grubunda tepkiler ne? Eger takip ediyorsaniz buradan paylasin bilgilerinizi yatirim yapmak isteyene yardimci olmus olursunuz ben tek basima hepsine bakmak istesem saatlrim gider.
legendary
October 04, 2017, 05:05:12 PM
Bu proje ne oldu boyle ya ICO'dan girenler cok cok sanssiz ben belki ayaga kalkar diye biraz almayi dusunuyorum biyerde patlama yapacaktir diye ama hic oyle gorunmuyor. 4klari dip olarak belirledi ama sanirim burdan daha assagi dusmez.

Merhaba;

Merak etmeyin 2K'yı bile görür mendebur. Dipten biraz daha alayım diye diye elde bayağı birikti. Dipten sekmesi bayağı bulacak gibi bir hissiyatım var.

İyi dileklerimle
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
October 04, 2017, 04:23:54 PM
Kasım-Aralık gibi 15-20k arasına pumplanır en az bence betayla beraber.68m coin var zaten hacimde çok fazla değil pumplanmaya müsait.3k lar falan bedava bu coin için.
hero member
Activity: 756
Merit: 541
October 04, 2017, 02:52:42 PM

Merhaba;

İyi dileklerimle
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
October 03, 2017, 03:33:32 PM
hero member
October 03, 2017, 02:48:37 PM
Haladaha umut edenler var şu guptan arkadaş 1$ falan çıkmaz kendimizi kandırmaya gerek yok bence. Betasıda çıksın zetasıda farketmez.30-40k gelirse kafi diyelim.

30-40k olursa bir dolar oluyor zaten btc'nin bu fiyatıyla. Smiley

Benim elimde maliyeti çok düşük GUP'lar halen duruyor. İlla ki rastgele bir pumpa konu olur diye bekliyorum.

Ben iyimser olarak baktım normalde 18k üzerine çıkamadı bildiğim en son bu seviyeleri gördü yani o fiyatlara bana göre çıkmaz. Çıkmamasının sebebide bir ışık görmüyor balinalar bu coinde uzun zamandır bu durum böyle. Şahsen bende tutuyorum ama ben her coini tutuyorum ilerde belirli bir fiyata gelirse salıcam belki 2-3 sene sonra 1 doları görür. Smiley
full member
Activity: 351
Merit: 100
October 03, 2017, 02:19:53 PM
Haladaha umut edenler var şu guptan arkadaş 1$ falan çıkmaz kendimizi kandırmaya gerek yok bence. Betasıda çıksın zetasıda farketmez.30-40k gelirse kafi diyelim.

30-40k olursa bir dolar oluyor zaten btc'nin bu fiyatıyla. Smiley

Benim elimde maliyeti çok düşük GUP'lar halen duruyor. İlla ki rastgele bir pumpa konu olur diye bekliyorum.
hero member
October 03, 2017, 09:51:42 AM
full member
Activity: 322
Merit: 100
October 03, 2017, 09:44:44 AM
Matchpool - İnsanları kendine bağlar
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
October 03, 2017, 08:09:33 AM
3500 satın altına hiç düşmedi fork zamanı bile.Şİmdi daha da düşecek gibi sanki.Btc 3000$ a düşerse 2000 satlı rakamları bile görebiliriz.O fiyatlara düşerse hertürlü toplanır Kasım-Aralık ta betayla beraber x3 kesin yapar diyorum.
legendary
Activity: 1860
Merit: 1015
October 03, 2017, 07:26:59 AM
4000 altına da düştü. Tüm destekleri bir bir kaybediyor. Çok önceden zarar yazıp çıkmak gerekiyormuş.
full member
Activity: 560
Merit: 113
September 28, 2017, 12:21:19 PM
bu projede kesinlikle bir ibnelik seziyorum. tutmamasının altında yatan bir çok sebep olabilir.

Proje scam mı?

Değil.

O zaman bu sessizlik büyük bir patlama ile sonuçlanabilir. Elinizde varsa tutmaya devam edin bence.
Pages:
Jump to: