Pages:
Author

Topic: [ANN][GUP] Matchpool - page 8. (Read 98037 times)

hero member
Activity: 882
Merit: 507
November 22, 2017, 12:29:35 PM
Zamanında kazandırdı, şimdi kaybettiriyor. Sırf birkaç ay içinde BTC bazlı zarar %80 oldu, dolar bazlı zararı siz düşünün.

Projenin fiyatı şuan 22 centlerde. Bana sorarsanız bu proje kazandırdığını kazandırdı yatırımcısına zamanında. Altcoin projelerinde HODL tutmama fikrimin kanıtı gibi bir proje. Mantıklı zamanda çıkmayı bileceksin.

Toplu cevap yazayım  gerci ikinizde post kasmak icin yazıyorsunuz ama yinede bilgilendireyim.
Ico fiyatı 8 cent gordugu max deger 25 cent. Şuanki değeri 23 cent. btc bazında derseniz o zaman ico fiyatı 4k suanki değeri 3k. max gördüğü rakamda 25k dan biraz daha düşük.
Btc bazında 20k dan cıkmayı başarmış kişiler varsa ve onu hala btc olarak tutuyorsa karda onun haricinde o dönemden beri tüm icolar büyük zarar yazmış durumda.
Tahmini hedef değerim 15k şuanki btc fiyatına göre 1.2$ ben 1 doları gördüğü an malı boşaltırım.

Asıl soru şu 1 doları görebilecekmi? Altcoinlerin elbet bir çıkış zamanı olacaktır bu çıkış zamanında gup artabilecekmi merak ediyorum. En fazla türklerde var bu gup sanırım.
hero member
Activity: 756
Merit: 541
November 22, 2017, 11:51:27 AM
Merhaba;

Önceden bahsetmiş olduğum Qtum ağında dağıtılacak olan QGup tokenlarının nasıl dağıtılacağına dair makaleyi altta bulabilirsiniz. İşlem 2 hafta sürecek, panik yok.

https://blog.matchpool.com/gup-holders-can-now-claim-qgup-qguppy-on-the-qtum-blockchain-4d682062bb09

İyi dileklerimle
sr. member
Activity: 2058
Merit: 398
November 19, 2017, 06:15:49 AM
Zamanında kazandırdı, şimdi kaybettiriyor. Sırf birkaç ay içinde BTC bazlı zarar %80 oldu, dolar bazlı zararı siz düşünün.

Projenin fiyatı şuan 22 centlerde. Bana sorarsanız bu proje kazandırdığını kazandırdı yatırımcısına zamanında. Altcoin projelerinde HODL tutmama fikrimin kanıtı gibi bir proje. Mantıklı zamanda çıkmayı bileceksin.

Toplu cevap yazayım  gerci ikinizde post kasmak icin yazıyorsunuz ama yinede bilgilendireyim.
Ico fiyatı 8 cent gordugu max deger 25 cent. Şuanki değeri 23 cent. btc bazında derseniz o zaman ico fiyatı 4k suanki değeri 3k. max gördüğü rakamda 25k dan biraz daha düşük.
Btc bazında 20k dan cıkmayı başarmış kişiler varsa ve onu hala btc olarak tutuyorsa karda onun haricinde o dönemden beri tüm icolar büyük zarar yazmış durumda.
Tahmini hedef değerim 15k şuanki btc fiyatına göre 1.2$ ben 1 doları gördüğü an malı boşaltırım.

Hocam hikayeyi bırak, palavra bunlar. 12k satoshiden 2.5k satoshiye düşmüş fiyat, şaka mısın? Bir iki ay önce alfa çıkacak diye millete aldırttılar. Bittrex'te hacim bile yok.
Okuma yazmanmı yok  iq tek hanemi? palavraymış sakaymıs ulan surda iki kurus para kazanın diye fikir yazıyoruz siz ama gidin diem alın unify falan alın. Airdrop kovalayın. Size onlar mustehak.
Ether 0.14 dan 0.4 e düşmüş. o zaman etherdemi hikaye yapıyor. Btc yükselirken altlar düşer. Bancor 140k dan 30k ya düşmüş sen bilmezsin ico dunyasının en buyuk yatırım alan coini olur kendisi 150m dolar topladı.
Coin hakkında bi bok bilmiyorsunuz 2 mesaj yazıp imzadan para kazanıcaz diye konuları trolluyorsunuz. Siktirin gidin donanımhaberinize orda sıcak fırsat kovalayın.
ıcosu 8 cent olan suan 24 cent olan seye kaybettirmiş diyorsunuz ha btc bazında kaybettirmiş ama piyasadaki %99 coin gibi aynı oranda kaybettirmiş. Ether 4te 1 fiyatına indiyse btc bazında buda 4te 1ine indiyse bundan normal birsey yoktur.
Siz simdi edg 9k oda zarar ettirdi dersiniz. gecen ay 40k ydı zarardayız dersınız.

Hocam sakin olun arkadaş hack hesap satın almış ya da bir hesabı hacklemiş onu gizlemek için post kasıp duruyor böyle bir tartışma ortamı yaratmak onun işine geliyor.Dolar bazında matchpool değerini korumuş ama bitcoin bu kadar artmışken daha iyi yerlere gelebilirdi. Smiley
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
November 18, 2017, 09:52:54 AM

Hocam hikayeyi bırak, palavra bunlar. 12k satoshiden 2.5k satoshiye düşmüş fiyat, şaka mısın? Bir iki ay önce alfa çıkacak diye millete aldırttılar. Bittrex'te hacim bile yok.
Okuma yazmanmı yok  iq tek hanemi? palavraymış sakaymıs ulan surda iki kurus para kazanın diye fikir yazıyoruz siz ama gidin diem alın unify falan alın. Airdrop kovalayın. Size onlar mustehak.
Ether 0.14 dan 0.4 e düşmüş. o zaman etherdemi hikaye yapıyor. Btc yükselirken altlar düşer. Bancor 140k dan 30k ya düşmüş sen bilmezsin ico dunyasının en buyuk yatırım alan coini olur kendisi 150m dolar topladı.
Coin hakkında bi bok bilmiyorsunuz 2 mesaj yazıp imzadan para kazanıcaz diye konuları trolluyorsunuz. Siktirin gidin donanımhaberinize orda sıcak fırsat kovalayın.
ıcosu 8 cent olan suan 24 cent olan seye kaybettirmiş diyorsunuz ha btc bazında kaybettirmiş ama piyasadaki %99 coin gibi aynı oranda kaybettirmiş. Ether 4te 1 fiyatına indiyse btc bazında buda 4te 1ine indiyse bundan normal birsey yoktur.
Siz simdi edg 9k oda zarar ettirdi dersiniz. gecen ay 40k ydı zarardayız dersınız.
full member
Activity: 238
Merit: 100
November 18, 2017, 08:44:56 AM

legendary
November 18, 2017, 08:42:20 AM

full member
Activity: 238
November 18, 2017, 07:58:36 AM
full member
Activity: 350
November 18, 2017, 07:50:49 AM
sr. member
Activity: 308
Merit: 250
November 18, 2017, 07:11:12 AM
3 gündür forumda olup airdrop furyasıyla forumu tanımış olan ne kadar newbie varsa sesleri bi hayli yüksek çıkmaşa başlamış ağzı olan konuşuyor, doğrudur türklerin wavesden sonra en fazla rağbet ettiği coinlerdendir. tepe fiyattanda aldık oda doğrudur fakat sanki bir tek gup dump yemiş gibi piyasayı görmezden gelip ahkap kesenler siktir olup gidebilir ve dump yemeyeceğini düşündüğü coinlerden alabilir...

haklısınız hocam. eth bile dump yedi. btc böyle hareket ederken dump yemeyen coin yoktur zaten. önemli olan uzun sürede ne yağacağı bence.
hero member
Activity: 644
Merit: 502
November 18, 2017, 06:40:03 AM
ağzı olan konuşuyor doğrudur türklerin wavesden sonra en fazla rağbet ettiği coinlerdendir. tepe fiyattanda aldık oda doğrudur fakat sanki bir tek gup dump yemiş gibi piyasayı görmezden gelip ahkap kesenler siktir olup gidebilir ve dump yemeyeceğini düşündüğü coinlerden alabilir...

Tabii haklısınız . Arogon' un ve bancor un ICOsuna girmiş ve büyük zarar etmiş biri olarak dump yemeyecek bir coin yoktur gibi geliyor. Birde TENX' i 3 dolar dan almıştım . Cheesy
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
November 18, 2017, 06:35:47 AM
3 gündür forumda olup airdrop furyasıyla forumu tanımış olan ne kadar newbie varsa sesleri bi hayli yüksek çıkmaşa başlamış ağzı olan konuşuyor, doğrudur türklerin wavesden sonra en fazla rağbet ettiği coinlerdendir. tepe fiyattanda aldık oda doğrudur fakat sanki bir tek gup dump yemiş gibi piyasayı görmezden gelip ahkap kesenler siktir olup gidebilir ve dump yemeyeceğini düşündüğü coinlerden alabilir...
hero member
Activity: 756
Merit: 500
November 18, 2017, 06:23:48 AM
0.5 btc almıştım bountysinden bende. ico fiyatıyla 0.7-0.8 ediyordu. elde tutmadım satttım direk. o aylarda piyasa aşırı iyiydi. 1 ayda  4 btc olmuştu.
hero member
Activity: 644
Merit: 502
November 18, 2017, 06:22:39 AM
Çok iyi bounty dağıtmasa türk forumundada bu kadar konuşulmazdı . 5000 Gup almıştım ozamanlar .
legendary
November 18, 2017, 06:00:41 AM
Şu an Mathcpool'un fiyatı 0.00002818 BTC
Birkaç ay önce alım fırsatı sanarak bütün Türkler bunun 5 katı fiyatından btcler dolusu Matchpool satın aldı, bu coinden hiçbir şey olmaz.

Kasım aralık diyorlardı yarın mı çıkıyor beta sürüm? Fiyat hala düşük seviyelerde.15-20k arasını görmeyebilir btc paritesinden dolayı.7-8k yı görse iyidir uzun zamandır diplerde süründü.

Hocam alt tarafı bir platform yapacaklar neyin ne zaman yapılacağı, ne olacağı belli değil. Fiyat dibi görmüş, Bittrex'te hacim yok, takımdan haber yok. Ben sanmıyorum bu tokenin iş yapacağını zaten Bittrex'e girdikten sonra spekülasyon yapacak bir tarafı kalmadı.

aynısını düşünüyorum sizinle, bu ekipten bişi çıkacağını sanmıyorum. yalnız baya Türk yatırımcı var bunlara yatırım yapan, umarım arkadaşlar zarar etmeden ellerinden çıkarabilirler.

Anladığım kadarıyla matchpool projesine yatırım yapan bu kadar türk yatırımcı olmasa adamlar neredeyse delist olacaklar.Çok güzel bir zamanda borsaya girmişlerdi bu fırsatı bana göre değerlendirmeyi başaramadı bu ekip.

Matchpoolda turk topici canlıydı cunku bountysi o dönemler için iyi rakamlar verdi. Ama yatırımcılarda turk ağırlığı falan yok. 2-3 tane balinacık kıvamında tanıdığım kişi var ama herkesin toplamı 500k coin bile yapmıyor.Tüm türkler olarak belki 750k coin cıkar. Sürekli yakından takip ettiğim için söyleyebilirim günlük ortalama 30-40 btc civarı hacmi var ve son 1aydır haftada bir 400-500 btc üzeri hacimli günleri oluyor. Dün 1 saatte 200btc hacim yaptıktan sonra bittrex gupu bakıma aldı ve suan alım satıma kapadı. Tahtası acıldıktan sonra büyük yaygara kopabilir. Çünkü ekip son 2 gündür twitterdan sürekli haber paylaşıyor. En son Qtum platformuna dahil olduklarını söylediler. Çok büyük bir oyun dönecek ama ne olacak bilemiyorum. Acaip hype yapılıyor. Yakında burada 2-3k dan almadık salak gibi diyenler yada 2-3k dan satsaydık keske diyenler dolabilir.
full member
Activity: 252
The future is your Genome
November 17, 2017, 07:50:57 PM
Birkaç ay önce alım fırsatı sanarak bütün Türkler bunun 5 katı fiyatından btcler dolusu Matchpool satın aldı, bu coinden hiçbir şey olmaz.

Kasım aralık diyorlardı yarın mı çıkıyor beta sürüm? Fiyat hala düşük seviyelerde.15-20k arasını görmeyebilir btc paritesinden dolayı.7-8k yı görse iyidir uzun zamandır diplerde süründü.

Hocam alt tarafı bir platform yapacaklar neyin ne zaman yapılacağı, ne olacağı belli değil. Fiyat dibi görmüş, Bittrex'te hacim yok, takımdan haber yok. Ben sanmıyorum bu tokenin iş yapacağını zaten Bittrex'e girdikten sonra spekülasyon yapacak bir tarafı kalmadı.

aynısını düşünüyorum sizinle, bu ekipten bişi çıkacağını sanmıyorum. yalnız baya Türk yatırımcı var bunlara yatırım yapan, umarım arkadaşlar zarar etmeden ellerinden çıkarabilirler.

Anladığım kadarıyla matchpool projesine yatırım yapan bu kadar türk yatırımcı olmasa adamlar neredeyse delist olacaklar.Çok güzel bir zamanda borsaya girmişlerdi bu fırsatı bana göre değerlendirmeyi başaramadı bu ekip.
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
November 17, 2017, 07:11:38 PM
yeni yıl yeni umutlarla gelecek umarım. :)bu kadar süründürmeleri insanı çileden çıkarıyor. bende toplamaya başladım. ama ortalamayı düşürmek zor. anca pumplanmasını bekleyeceğiz.

Türkiye çıkarsa direk pump yaparlar gibi geliyor. Bizde nasıl bir şans var ya anlamıyorum. Sad
sr. member
Activity: 490
Merit: 278
November 17, 2017, 10:26:38 AM

sr. member
Activity: 434
Merit: 253
November 17, 2017, 09:54:24 AM

legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
November 17, 2017, 08:10:48 AM

sr. member
Activity: 518
Merit: 251
November 17, 2017, 07:43:05 AM
Pages:
Jump to: