Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO BİTTİ] 🔥 MVL 🔥 - TEŞVİK TEMELLİ BLOK ZİNCİRİ HAREKETLİLİK EKOSİSTEMİ - page 2. (Read 627 times)

member
Activity: 574
Merit: 34
Bounty kampanyaları için bugün son gün 11 Mayısa kadar yapılan raporlamaları sayacaklar. Mümkün olan en kısa sürede raporlamalarınızı yapın. Ekipten duyuru geldiğinde burada paylaşacağım. Geçmiş olsun şimdiden bol kazançlar hepinize Smiley
member
Az fakat öz ceviri yapmanızı takdir ediyorum. Projeninde arkadaşında oluyorsunuz sanki takımdan birisi gibi . Sizi ilgi ile takip ediyorum o yüzden .
Çok teşekkürler hedef iyi projeleri bulup kendi insanımıza tanıtmak kendimde 3 5 bir şey kazanırken kazandırmak.  Açıkçası buda oldu projelerle çok ilgilendiğim için çeviri ile başlayıp ekibe de bazı konularda dahil oluyorum.Bunu ekiplerde fark ediyorlar tabi ki Astorgame telegram yöneticisiyim örnek Smiley yani elimden geldiği kadar hak etmeye çalışıyorum öyle söyleyebilirim. Fesatlık olmadan herkes kazansın doğru iş yapıldığı sürece de bu olacaktır. Sadece detaylı inceleme sonrası Bountylere katılmak gerek. Hesap yapmadan içeriğini incelemeden göze hitap ettiği için atlamamak gerek. MVL de gördüklerimi anlatmak isterdim neden tutabileceği konusunda ama kişisel görüşüm olduğu için ben de kalsın yada ilerleyen zamanlarda daha da netleşirse açıklarım burada Smiley
sr. member
Activity: 546
Merit: 251
Az fakat öz ceviri yapmanızı takdir ediyorum. Projeninde arkadaşında oluyorsunuz sanki takımdan birisi gibi . Sizi ilgi ile takip ediyorum o yüzden .
member
Bunu bende merak ediyordum KYC gerekli değilse süper olur. Sadece airdrop için ise sorun değil bilgilerimizi bu şekilde paylaşmak pek doğru gelmiyor. Bakalım bu hafta nasıl olacak güncellemede bir sorun olmaz umarım. Kazandıracağını sanıyorum başarılı olma ihtimalleri yüksek.
Evet KYC airdrop için gerekli Bounty için gerekli değil. Kazandıracaktır bakalım düşüncemiz bu yönde şuan başarılı devam ediyor.Bir sorun olacağını da sanmıyorum eğer olursa ekip ile iletişime geçip düzeltiriz zaten sorun yok yani her şey doğru şekilde yapıldığı sürece sorun yok. Smiley
full member
Activity: 361
Merit: 100
Bunu bende merak ediyordum KYC gerekli değilse süper olur. Sadece airdrop için ise sorun değil bilgilerimizi bu şekilde paylaşmak pek doğru gelmiyor. Bakalım bu hafta nasıl olacak güncellemede bir sorun olmaz umarım. Kazandıracağını sanıyorum başarılı olma ihtimalleri yüksek.
member
ödül programı harika, katılan arkadaşlara baya comert davranıyorlar. topladıkları parayla mukayese ettiğimizde de havadan yazılan milyon dolarlar olmadığı anlaşılıyor.
Aynen gayet uygun bir miktar ve ödemeyi herkesin hak edebileceği rakamlarla yapıyorlar. Yani 3 verecekse abartıp 5 demiyorlar aldığı yatırım da güzel Ön satışlar bitince Ana ICO nasıl olacak onu merak ediyorum.Satılmayan Tokenlerin yanacağı ve ödül havuzunun sabit olması da ayrı bir güzellik ben kore ekibinin ince düşünmesini ve anlayışlı olmalarını çok takdir ediyorum. Güvenimizi boşa çıkarmayacaklarına inanıyorum. Smiley

Ödül proğramı için KYC istiyorlarmı . İstiyorlar ise Kimlik yeterlimi hocam ?
Bounty için KYC gerekli değil ama Airdrop için KYC şart onaylanması içinde Web sitesinde 3 seçenek var Pasaport,Kimlik ve Ehliyet ile yapabilirsiniz. Ekip kısa bir süre içerisinde onaylayıp E posta adresinize onaylandığına dair bildiriyor. Tam olarak bildiğim bu yine de ekibe sorup kesin olarak söyleyeceğim tekrar Ben KYC yi yaptğım için söylüyorum ama muhtemelen söylediğim gibi.
sr. member
Activity: 616
ödül programı harika, katılan arkadaşlara baya comert davranıyorlar. topladıkları parayla mukayese ettiğimizde de havadan yazılan milyon dolarlar olmadığı anlaşılıyor.
Aynen gayet uygun bir miktar ve ödemeyi herkesin hak edebileceği rakamlarla yapıyorlar. Yani 3 verecekse abartıp 5 demiyorlar aldığı yatırım da güzel Ön satışlar bitince Ana ICO nasıl olacak onu merak ediyorum.Satılmayan Tokenlerin yanacağı ve ödül havuzunun sabit olması da ayrı bir güzellik ben kore ekibinin ince düşünmesini ve anlayışlı olmalarını çok takdir ediyorum. Güvenimizi boşa çıkarmayacaklarına inanıyorum. Smiley

Ödül proğramı için KYC istiyorlarmı . İstiyorlar ise Kimlik yeterlimi hocam ?
member
member
Activity: 406
Merit: 11
member
Son zamanlarda ICO ya girek isim ilk yaptığım takım oluyor ve kore olunca işin ucunda 1-0 önce başlıyorlar . Yggdrash ve hycon dan sonra MVL' ye de yatırım yapmayı düşünüyorum .
Evet ekip ICO da çok önemli ve benimde en çok güvendiğim ekipler Kore çünkü gayet anlayışlı ve işini doğru yapan çalışkan insanlar.  Diğer saymış olduklarını bilmiyorum. Daha önce Cube projesinin çevirisini yaptım onlar da koreli ekip  ve MVL ICO sunun da başarılı olacağına inanıyorum. Bir kaç kore projesi için daha görüşüyorum ve haber bekliyorum. Güven çok önemli diğer yaptığım çevirilerde çok memnun kalmadım. Bounty miktarı iyi sayılır. 1000 ETH ye eşit token dağıtılacak ve sabit havuz katılmak isteyenlere tavsiye ederim. Yatırım için de güzel bir yatırım olacağını düşünüyorum.
sr. member
Son zamanlarda ICO ya girek isim ilk yaptığım takım oluyor ve kore olunca işin ucunda 1-0 önce başlıyorlar . Yggdrash ve hycon dan sonra MVL' ye de yatırım yapmayı düşünüyorum .
member
Trafik kazaları ile ilgili ICO yapmak kendileri küçük fakat beyinleri büyük çekik gözlü arkadaşlarımızdan gelirdi anca . Tebrik etmek lazım adamları .
Aynen öyle ekip başarılı olabilecek fikri bulup ICO yu başlattılar. Kore li ekiplerin tümü diyebilirim çok anlayışlı ve kibar insanlar.Farklı olmak bir avantaj insanların ilgisini kolay kolay çekemiyorlar etkili bir yöntem önce güven vermek ve boşa çıkarmamak. Başarıyı da yakaladıklarında bu daha güzel Smiley
member
İlginç bir proje piyasaya çıkan adeta birbirinin kopyası yada ufak tefek fikir farklılığı olan projelerden farklı az öne sürülen fikirlerden biri çeviriside güzel mesaj net takip edeceğim umarım başarılı olur güveniyorum
Evet farklı fikir de olan projelerin iş yapma olasılıkları daha yüksek ve mantıklı olması da önemli tabi ki  görüşün için teşekkür ederim elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Takip et sende bir şeyler kazanmaya bak. Başarılı olacaklarına inanıyorum Smiley
sr. member
Activity: 546
Trafik kazaları ile ilgili ICO yapmak kendileri küçük fakat beyinleri büyük çekik gözlü arkadaşlarımızdan gelirdi anca . Tebrik etmek lazım adamları .
member
Activity: 154
Merit: 10
İlginç bir proje piyasaya çıkan adeta birbirinin kopyası yada ufak tefek fikir farklılığı olan projelerden farklı az öne sürülen fikirlerden biri çeviriside güzel mesaj net takip edeceğim umarım başarılı olur güveniyorum
member
Biraz CUBE ( Auto ) anımsattığı için güvenim var bu ICO ya . O da hiç ICO fiyatının altına düşmedi . Bu da düşmeyecektir .
Çok benzetiyorum zaten ekip olarak aradığım kalite fazlasıyla var. Güzel büyük bir borsayla hatta bir kaç borsayla başlamalı bence çünkü token daha fazla ben başarılı olacakları inanıyorum büyük bir proje.
sr. member
Biraz CUBE ( Auto ) anımsattığı için güvenim var bu ICO ya . O da hiç ICO fiyatının altına düşmedi . Bu da düşmeyecektir .
member
Çok hızlı yatırım toplayamasada iyi ilerliyor . ICO ya katılasım var . Fakat biraz bounty ler fazla gibi geldi . Yatırımcıları korkutabilir .
Aldığı yatırım güzel 2. ICO aşamasında şuan. Ödül miktarı daha az olsa 30 milyar Token varken kimse katılmayı düşünmezdi çünkü ne kadar yanacak belli değil. 240 000 000 çok değil gayet uygun bence 1 ETH 240 000 MVL gireceği borsalar önemli yatırımcıyı korkutur mu bilemem ama bence her şey ideal kampanyada olduğum için böyle düşünüyor değilim. 30 milyar token ICO için ayrılan tamamen satılırsa hiç bir risk içermez bounty de dağıtılanlar zaten fiyat düşük olacaktır. Token yanması biraz da proje için önemli dolaşan tedarik fiyatta etkili olacaktır. Bir çok kişi küçük ödemeler alacaktır çoğuda hemen satıp çıkmayı düşünüyor en fazla bu risk var. Bakalım bitmesini bekleyip görücez Smiley
sr. member
Activity: 968
Merit: 250
Çok hızlı yatırım toplayamasada iyi ilerliyor . ICO ya katılasım var . Fakat biraz bounty ler fazla gibi geldi . Yatırımcıları korkutabilir .
member
Dün postları paylaştım tabloya eklemeleri 2 saat sürmedi . Nasıl bir çalışma anlayışları var anlamak mümkün değil . Helal olsun adamlara . Takdir etmemek elde değil .
Smiley Gayet iyi ekip sırf ekip güvenilir olduğu için çeviriyi yaptım ödülde makul geldi. Daha fazla kişinin de faydalanmasını istedim. Koreli insanlar çok çalışkanlar iletişim kurduğumda da gayet nazikler anlayışlılar Smiley Başarıyı yakalıyacaklardır. Herkesin yüzü gülsün inşallah bol kazançlar Smiley
Pages:
Jump to: