Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO BİTTİ] 🔥 MVL 🔥 - TEŞVİK TEMELLİ BLOK ZİNCİRİ HAREKETLİLİK EKOSİSTEMİ - page 3. (Read 621 times)

member
Activity: 574
Merit: 34
5 ay sonunda İmzamı değiştirdim aslında diğer projeme hala destek olmak için değiştirmeyi düşünmüyordum ama MVL  bitmeden ve geç kalmadan katılmak istedim çok iyi olduğunu düşünüyorum ve başaracaklarına inanıyorum. PRE-ICO bitti sayılır başarılı oldu.  Ekip en başta çok iyi  bir daha iyi bir ekiple karşılaşmayacağımı düşünüyordum. Şansıma denk geldik çok memnunum ekipten güzel kazandıracağını düşünüyorum. Bende katıldım hayırlısı olsun diyorum. Hepimize bol kazançlar Smiley
Hayırlı olsun güzel kampanya sizin sayenizde gördüm katıldım teşekkürler. E tablo güncellenmiş ve stakes yazılmış. Ekip iyi benim de anladığım kadarı ile umarım bizi pişman etmeyecektir. Ödül miktarı güzel imzayı kampanya bitene kadar tutmayı düşünüyorum. Ödül tablosu biraz karışık daha anlaşılır olsa çok iyi olurdu ama olsun ödemelerde sorun olmadıktan sonra bu şekilde de idare ederiz artık Smiley
Teşekkür ederim rica ederim hep beraber kazanırız umarım:)  Evet e tablo görünüş olarak karışık olsa da gayet güzel yönetiliyor güncelleniyor. Ödemelerde sorun olacağını hiç sanmıyorum. Ekip gayet güvenilir bir ekip o konuda hiç şüphelenmiyorum Smiley Yakında ana ICO başlıyacak bakalım ne kadar başarı elde edecek 30b token var toplamda değeri ne olur çok merak ediyorum.
sr. member
Activity: 616
Merit: 251
Dün postları paylaştım tabloya eklemeleri 2 saat sürmedi . Nasıl bir çalışma anlayışları var anlamak mümkün değil . Helal olsun adamlara . Takdir etmemek elde değil .
full member
Activity: 361
Merit: 100
5 ay sonunda İmzamı değiştirdim aslında diğer projeme hala destek olmak için değiştirmeyi düşünmüyordum ama MVL  bitmeden ve geç kalmadan katılmak istedim çok iyi olduğunu düşünüyorum ve başaracaklarına inanıyorum. PRE-ICO bitti sayılır başarılı oldu.  Ekip en başta çok iyi  bir daha iyi bir ekiple karşılaşmayacağımı düşünüyordum. Şansıma denk geldik çok memnunum ekipten güzel kazandıracağını düşünüyorum. Bende katıldım hayırlısı olsun diyorum. Hepimize bol kazançlar Smiley
Hayırlı olsun güzel kampanya sizin sayenizde gördüm katıldım teşekkürler. E tablo güncellenmiş ve stakes yazılmış. Ekip iyi benim de anladığım kadarı ile umarım bizi pişman etmeyecektir. Ödül miktarı güzel imzayı kampanya bitene kadar tutmayı düşünüyorum. Ödül tablosu biraz karışık daha anlaşılır olsa çok iyi olurdu ama olsun ödemelerde sorun olmadıktan sonra bu şekilde de idare ederiz artık Smiley
member

Hayırlısı olsun, stakelerini işlemeyi unutma Grin bişey lazım olursa yardımcı oluruz Grin
Grin Yardımlarını bekliyorum sahip çıkalım bana destekleyin beni  Grin Sağol hepimiz için hayırlısı olur inşallah tablo güncellenmiş artık 4. haftaya katıldım. Benim tek sorunum bu kampanyada 10 dan fazla mesaj yazmayın kuralı maalesef yazmak zorunda kalıyorum. En fazla günde 3 mesaj isteniyor konulara cevap yazmalıyım mecbur size cevap vermezsem saygısızlık olur Smiley Bakalım ekip bu durumu hoş karşılayacak mı hayırlısı artık  Grin
full member
Activity: 457
Merit: 101

Hayırlısı olsun, stakelerini işlemeyi unutma Grin bişey lazım olursa yardımcı oluruz Grin
member
member
Sylonun kampanyasında çıktık buraya geldim. Adam kaç haftadır steklerimi islemiyordu. Daha fazla zaman kaybedemezdim. Sonuçta zaman para demek. Forumda pek göze batmasada güzel bir proje, iş yapacaktır.bu sebeple projenin imzasına katıldım. Çeviri için emek veren kardeşimizi yalnız bırakmayayım dedim.

Sevildiğini bil Grin
[/quote
Teşekkür ederim  Smiley Takip eden destekleyen herkesi seviyorum bende  rica ederim Smiley Şartları ben tekrarlıyayım kazançta kayıp olmasın İmza için 3. Haftadayız. Hafta da 10 mesaj en fazla günde 3 bunların dışında olursa ödül vermiyorlar mesajları bounty konusun da raporlamak gerekiyor aynı raporu düzenleme yapmadan her hafta farklı bir post ile raporlama yapılacak.Bol kazançlar şimdiden sorun olursa ben burdayım Smiley
full member
Activity: 286
Sylonun kampanyasında çıktık buraya geldim. Adam kaç haftadır steklerimi islemiyordu. Daha fazla zaman kaybedemezdim. Sonuçta zaman para demek. Forumda pek göze batmasada güzel bir proje, iş yapacaktır.bu sebeple projenin imzasına katıldım. Çeviri için emek veren kardeşimizi yalnız bırakmayayım dedim.Sevildiğini bil Grin
member
Başarılı olabilecek bir ICO ya benziyor farklı fikirler her zaman iyi bu sıralar çok benzer ICO lar var. Ekibin de koreli olması çok iyi güven veriyor. Bounty şartları güzel ve ödül miktarı gayet yüksek. Çeviri için teşekkürler iyi bir çeviri olmuş. Katılan herkese  bol kazançlar.
öyle görünüyor umarım başarılı olurlar.ekip iyi  ilgileniyorlar herkes ile güvenilir insanlar. Kampanyaları inceledim gayet iyi biraz daha karmaşıklık giderilse daha iyi olur. İmza kampanyalarında genelde postları takip ediyorlar burada raporlama yapmak biraz zorlaştırıyor. Rica ederim. yine de iyi ICO fırsat varken değerlendirmek gerek diye düşünüyorum Smiley
member
Hiç bu kadar karışık Spreadsheets görmemiştim. Tüm kampanyaların aynı sayfada olması biraz kontrolü zorlaştırıyor .
O konuda hem fikiriz Smiley ekibe bu konuda yazıcam onlar daha iyi bir hale getirecekler öyle dediler ama cidden hepsinin bir yerde olması çok kötü olmuş sıralama da yok tüm kampanyalar karışık. Manuel işlem yaptıkları için onlar düzeni biliyorlar ama bizler için zor.
newbie
Activity: 122
Merit: 0
Başarılı olabilecek bir ICO ya benziyor farklı fikirler her zaman iyi bu sıralar çok benzer ICO lar var. Ekibin de koreli olması çok iyi güven veriyor. Bounty şartları güzel ve ödül miktarı gayet yüksek. Çeviri için teşekkürler iyi bir çeviri olmuş. Katılan herkese  bol kazançlar.
sr. member
Activity: 616
Merit: 251
Hiç bu kadar karışık Spreadsheets görmemiştim. Tüm kampanyaların aynı sayfada olması biraz kontrolü zorlaştırıyor .
member
Avatar istediğim oldu sonunda mesajları çarşambaya kadar raporlayacağız galiba. Bilgiler için teşekkürler baya iyi bir ICO olacak öyle görünüyo güzel yatırım da alacağını düşünüyorum. Kampanya şartları güzel ödül de güzel bizi pişman etmesin yeterli Smiley
Evet o zamana kadar raporlanıyor sanırım. Rica ederim ekiple görüştüm tabloda seni güncelleyeceklerini söylediler raporlamalara devam edersen sıkıntı olmaz ekip yardımcı olacaktır.Kampanyalar çok iyi şartları daha da kolay hale getireceklerini söyledi ekip bakalım bekliyelim çok iyi olacağını düşünüyorum Smiley
full member
Activity: 361
Avatar istediğim oldu sonunda mesajları çarşambaya kadar raporlayacağız galiba. Bilgiler için teşekkürler baya iyi bir ICO olacak öyle görünüyo güzel yatırım da alacağını düşünüyorum. Kampanya şartları güzel ödül de güzel bizi pişman etmesin yeterli Smiley
member
Cube deki gibi imzacıların postlarını raporlamayı unutmaması gerekiyor .Lokal kabul etmeleride çok iyi . Artık bu tarz insaflı kampanya kalmadı .
Evet öyle postları raporlamak gerek ekiple konuştum bu konuyu bunu daha kolay hale getireceklermiş. Bize zaman tanıyın dediler yine Cube ekibi kadar anlayışlı bir ekiple çalışmak çok güzel Smiley Gayet şartları uygun kampanyaların ve ödül miktarının değişmeyeceği çok iyi katılımcılarını düşünen fazla kazandırmak isteyen bir proje bu ekibe de çok ilgi duydum Smiley Bende tavsiye ediyorum katılın kazandıracaktır.
sr. member
Activity: 588
Merit: 354
Cube deki gibi imzacıların postlarını raporlamayı unutmaması gerekiyor .Lokal kabul etmeleride çok iyi . Artık bu tarz insaflı kampanya kalmadı .
member
Millet birbirinin klonu projeler yapıyorken , bu adamların kafasına nereden geliyor bu tarz yaratıcı fikirler . Sadece çok fazla büyük düşünmemişler biraz kışıtlı kalmış fikir .
Tutumlu ve  çok çalışkan insanlar. Farklı olmalı projeler hak ediyorlar bu ilgiyi de umarım başarılı olurlar. Herkes bol kazanır. İmzaya katılmışsın hayırlı olsun şimdiden bol kazançlar Smiley
hero member
Activity: 868
Merit: 500
Millet birbirinin klonu projeler yapıyorken , bu adamların kafasına nereden geliyor bu tarz yaratıcı fikirler . Sadece çok fazla büyük düşünmemişler biraz kışıtlı kalmış fikir .
member
Merhaba çeviri için teşekkürler. İmza kampanyasına katıldım ama avatarı bir türlü ekleyemedim . yüklendi görünüyor ama profilimde görünmüyor acaba bu konuda bilginiz var mı ? yardımcı olursanız sevinirim. Bol kazançlar hepimize Smiley

Avatar için dert etme,  bazen hemen avatarın çıkmayabilir. Bazen bende de oluyor avatarı değiştiriyor diye bir bakıyorum eski avatar duruyor. siteden çıkıyorum bir süre sonra tekrar giriyorum avatar istediğim olmuş.
Bilgi için teşekkürler o zaman yarına kadar beklerim değişir herhalde. İmza kampanyası için form doldurdum e tabloyu kontrol ettim ismim tabloda yok. Acaba bu bir sorun mu daha sonra mı güncellenecek 2 kez doldurdum göremediğim için. Ekiple de görüşmek gerekir eğer böyle bir sorun varsa bilginiz varsa yardımcı olun Smiley
Ekibe telegram dan bir mesaj gönderdim. Cevap gelir gelmez bilgi alıp paylaşacağım sorunu çözeriz. Şuan da online değiller. Siz imzayı taşımaya devam edin ekip yeterince anlayışlı ve kibar insanlar Smiley Bende elimden geleni yapacağım. Avatar konusun da  bilgi edinmem de iyi oldu belki ileride Full member olursam işe yarar bu bilgi Smiley
member
Bu biraz bizim kosgeb projelerine benziyor, yani blokzincirlik bir durum pek göremedim ben, ama ekibi biraz istekli duruyor
Aslında çok farklı hizmet yani ekip güvenilir başta dediğin gibi istekliler başarılı olacaklarına inandım yani ama tabi alacağı yatırıma bağlı. Hayırlısı olsun diyelim araçlar ile ilgili ICO ların geleceğinin olduğunu düşünüyorum.
Pages:
Jump to: