Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO]🔥🚀 Cube - Özerk Araç Güvenlik Platformu Hakkında 🔥🚀 - page 3. (Read 1760 times)

member
Activity: 574
Merit: 34
10 cent falan olursa zaten tam efsaneyi bir yatırım olacak benim için .
İnşallah olur Smiley şu piyasa kendisini bir toparlasa BTC yine düşüyor ama Cube'ye hayranım pek etkilenmiyor. Elinde olan herkes daha çok kazanır inşallah fiyat yükselir de sabredip beklemek yeterli. İyi haberler gelir yeni borsaları çok merak ediyorum. Büyük borsalara girerse çok daha iyi olacak
sr. member
Activity: 532
Merit: 251
Presale Starting May 1st
10 cent falan olursa zaten tam efsaneyi bir yatırım olacak benim için .
member
Fiyatını çok iyi korudu ve çok güzel antlaşmalara imza atıyorlar . Boğa piyasasında 10 cent olma ihtimali yüksek.
Auto(CUBE), MG Insurance şirketi ile Blockchain tabanlı bir sigortacılık iş modelinin araştırılması ve geliştirilmesini üzerine ortaklık anlaşması imzalandı.
https://cubeintelligenceltd.blogspot.com.tr/2018/04/mg-damage-insurance-cube-intelligence.html

Çok daha iyi haberler gelecek. Yüksek fiyatları göreceğine inanıyorum.
sr. member
Activity: 644
Merit: 250
🤖UBEX.COM 🤖
Fiyatını çok iyi korudu ve çok güzel antlaşmalara imza atıyorlar . Boğa piyasasında 10 cent olma ihtimali yüksek.
member
CUbe'yi hala bilmeyenler ve bilip de hakkında ki haberleri merak edenler için paylaşıyorum. Elinde bulunanlar için satıp satmama konusunda fikir sahibi olacağınız bilgiler.

Cube (AUTO): Araba Teknolojisindeki Başarısı Kriptoya Yansır mı?

Cube (Auto), blockchain teknolojisini kullanarak güvenli otonom araçlar üretme konusunda en önde olmak isteyen bir şirket olarak karşımıza çıkıyor. Gerçekten de şirket bilgilerini incelediğinizde bu sektörde oldukça başarılı. Peki bu kripto para performansına yansır mı? Cube Ne Yapıyor? Biliyoruz ki tam otomatik araç üretimi dünya çapında büyük şirketlerin de gözünü diktiği can alıcı bir proje.
Cube (Auto), blockchain teknolojisini kullanarak güvenli otonom araçlar üretme konusunda en önde olmak isteyen bir şirket olarak karşımıza çıkıyor. Gerçekten de şirket bilgilerini incelediğinizde bu sektörde oldukça başarılı. Peki bu kripto para performansına yansır mı?

Cube Ne Yapıyor?
Biliyoruz ki tam otomatik araç üretimi dünya çapında büyük şirketlerin de gözünü diktiği can alıcı bir proje. Google, Tesla, Uber bunlar arasında sayılabilir. İstatistiklere göre de bu teknolojinin önü açık, çünkü güvenlik hassasiyetinin iyice arttığı günümüzde, görüyoruz ki otomatik araçlar klasik araçlara göre çok daha az trafik kazasına neden oluyorlar.  Diğer yandan, bir tartışma konusu da otonom araçların hacklenme yoluyla güvenlik zaafiyeti oluşturması ve buna benzer çekinceler.

İşte, Cube, burada devreye giriyor ve blockchain teknolojisini kullanarak otonom araçların hem birbirleriyle hem de bağlı oldukları merkezle güvenli iletişim kurmalarını sağlıyor. Özellikle kısa vadede OTA (Over The Air Market) sistemiyle, şirketlere uzaktan otonom araçları için yazılım yükleme, güncelleme yapma gibi hizmetler sunmayı hedefliyor. Ki bu sistemler için kullanıcılar üreticiye gidip iyi bir ücret karşılığında hizmet almak zorundalar.

Cube (AUTO)’nun Kripto Para Performansı
Tıpkı araba sektöründe olduğu gibi, şirket bu alanda da en ön sıralarda olmak istiyor, özellikle de kripto parasının otomotiv sektöründe ilk sırada olması ana hedefleri. Bu konuda, stratejileri şöyle olacak: Cube (AUTO) dijital parasını kullanan araç sürücüleri, araba servisi, mekanik işlemler, sigorta işlemleri gibi rutin uygulamalarda kolaylıkla ve indirimli hizmet alacaklar. Günümüzde araba kullanımının yaygınlığını düşündüğünüzde burada devasa bir hedef kitle olduğunu anlıyorsunuz.

Şu Anda Cube (AUTO) Ne Durumda?
Kripto para, son 1 haftada yatırımcısına % 16.42 artışla kazanç sağlamış görünüyor ve 0,011 dolardan işlem görüyor, ayrıca piyasa değeri 73.10 milyon dolar. Hem de neredeyse tüm piyasanın alt üst olduğu şu günlerde. Bu, Cube için iyi bir referans. Bir de arkasında yer alan geliştirici ekibine ve büyük firmalarla yaptığı işbirliklerine bakacak olursanız geleceği parlak görünüyor.

Tabii ki böyle kırılgan bir ortamda sonuç ne olur, bunu zaman gösterecek.
member
Şuan da piyasaya göre fiyatı çok iyi güzel kazandırıyor herkese piyasa da düzelse çok farklı yerlere gelebilecek ama bakalım nisan mayısa kadar inşallah piyasa değişir kendine gelir tüm coin ler çok etkilendi. Okex de işlemleri tavsiye ederim Hitbtc de işlem ücretleri yüksek diye duydum.
member
Cube yükseliyor tekrar satanlar var mı yada satmayı düşünenler telegramdan ekibe binance yi istediğinizi belirtin ekibi binanceye yöneltmek lazım daha da değerlenecektir ozaman Smiley
member
285 satoshiden satis yaptigim auto lar oldu. iyi mi oldu. evet iyi oldu. simdi daha fazla satin alma imkanim oldu. su anda alim icin cok ama cok uygun seviyede. okex borsasini pek sevmesem de mecburen orda alip satiyorum. cube ileride degerlenecek projelerden biri bence. dikkatinizden asla kacirmayin.
Bol kazançlar binance yi bekliyorum bende inşallah girer. Bencede değerlenecek bakalım artık ne zaman şuan bile iyi yani ilerleyişi güzel coinlerden biri. Hacminin de daha fazla yükseleceğine inanıyorum
sr. member
Activity: 532
Merit: 254
285 satoshiden satis yaptigim auto lar oldu. iyi mi oldu. evet iyi oldu. simdi daha fazla satin alma imkanim oldu. su anda alim icin cok ama cok uygun seviyede. okex borsasini pek sevmesem de mecburen orda alip satiyorum. cube ileride degerlenecek projelerden biri bence. dikkatinizden asla kacirmayin.
member
Ne kadar çok düşmüş olsada ICO fiyatının çok az altındaydı . Piyasa G20' den sonra normalleşir ise 2 cent çok rahat olacaktır .
G20 bitti zaten biraz daha iyi şuan coinler rahatladı fiyatları normale dönüyor
sr. member
Activity: 968
Ne kadar çok düşmüş olsada ICO fiyatının çok az altındaydı . Piyasa G20' den sonra normalleşir ise 2 cent çok rahat olacaktır .
member
Çeviri ve emeklerin için teşekkürler. Cube'ten bir iddialı proje daha. Proje çok farklı ve ilgi çekici görünüyor. Proje hayata geçirilirse ne kadar yaygınlaşacağını ve ne kadar etki edeceğini zaman gösterecek. Fakat proje güçlü güvenlik önlemlerine önem vermiş kendi düşünceme göre.
Teşekkürler eve araçlar için güvenlik platformu zaten. ICO  başarılı şekilde bitti şimdi borsalarda işlem görüyor zaten. Cihazlar üretilmeye başlayacak.
member
ICO suna girmiştim . Düştüğü içinde hiç üzülmüyorum şahsen . Piyasa çıkarsan düşüyor olsaydı üzülürdüm sadece .
Sattın galiba o yüzden mi. Ama zaten şuan ki düşüş normal öyle çok büyük bi düşüş olmadı. Genel düşüş vardı bilemiyorum yakında toparlar.
newbie
Activity: 122
Merit: 0
Çeviri ve emeklerin için teşekkürler. Cube'ten bir iddialı proje daha. Proje çok farklı ve ilgi çekici görünüyor. Proje hayata geçirilirse ne kadar yaygınlaşacağını ve ne kadar etki edeceğini zaman gösterecek. Fakat proje güçlü güvenlik önlemlerine önem vermiş kendi düşünceme göre.
sr. member
Activity: 448
CHIEF GROWTH OFFICER OF GLOBAL ENTERPRENEUR
ICO suna girmiştim . Düştüğü içinde hiç üzülmüyorum şahsen . Piyasa çıkarsan düşüyor olsaydı üzülürdüm sadece .
member
Çok teşekkürler açıklama için bir de bir şey dikkatimi çekiyor telegram sayfalarında çok fazla spam yapmaya başladı bazı kişiler bence onlara bir önlem almaları gerekiyor sayfa baya kötü gözüküyor bu şekilde.
Rica ederim. O konuda ekibi uyarmayı düşündüm farkındayım ama dediğim gibi şu son ödüller falan dağıtılsın ekip bir kaç gün daha sıkı çalışmaya devam etsin biraz daha rahat hareket edicekler aynı şekil devam etmez. Telegram ile şuan ilgilenemiyolar dikkat ettiysen şuan ödül tablosuna erişim yok tabloda ödül hesaplaması falan yapılıyor. Biraz daha yoğun yani spam küfür vs. şeylere ekibin zaten tahammülü yok kendileri gördüklerinde engelleyecekler. Bir kaç gün daha böyle şeylerde ekibe anlayışlı olmak gerek onlar da insan sonuçta elinden geleni yapıyorlar. Bir sürü insanla uğraşıyorlar. Yinede online gördüğümde ekibi bu konuda uyarıcam daha dikkatli davranırlar. Rahatsız edici kişilere gereken yapılır.
sr. member
Activity: 1764
Merit: 345
Çok teşekkürler açıklama için bir de bir şey dikkatimi çekiyor telegram sayfalarında çok fazla spam yapmaya başladı bazı kişiler bence onlara bir önlem almaları gerekiyor sayfa baya kötü gözüküyor bu şekilde.
member
caneraydin123 usta peki binance ile ilgili ya da diğer borsalarla ilgili herhangi bir gelişme var mı ya da anlaşma sağladığı herhangi bir firma filan var mı ?
Bu konuda ekibi pek üstelemek istemiyorum zaten telegram da yeterince soruyolar cevaplara baktığımda kesin bir şey olduğunda size bildiririz diyolar o yüzden bilmiyorum gelişmeler ne ama binance ceo su olumlu ve destekçi bir yorum yapınca baya ümitlendim bakalım şuan tüm coinler ve ekipler büyük sıkıntı içerisinde çok aşırı düşüş var. 15 mart normalde cube  ICO nun son tarihiydi şuan cube web den mew e çekilmeyen tokenler yanacak. Youtube ödülleri daha yeni dağıtılıyor. Ekip artık daha rahat ilerleyecektir. Piyasanın da biraz yükselmesi gerek. Yeni borsalar hakkında gelişme olursa ekip bilgi paylaşır bende buradan paylaşırım. Ama yeter ki beni dinleyin sabırlı olun pişman olduk satmadığımıza demeyin. Bigün iyi ki satmamışız diyebiliriz. Baştan da söyledim bunu her zaman söylüyorum  ben herkesin kazanmasını istiyorum. Bunu laf olsun diye değil canı gönülden istiyorum. Elinize geçen tokenler hatırı sayılır miktarda şuan ucuza satıp pişman olmanızı istemiyorum. Acele etmeyin 15 gün oldu gireli gördüğün gibi baya da bir direniyor. Ama yinede son karar size kalmış bu benim size zorla yaptırabileceğim bir şey değil. Smiley
sr. member
Activity: 1764
Merit: 345
caneraydin123 usta peki binance ile ilgili ya da diğer borsalarla ilgili herhangi bir gelişme var mı ya da anlaşma sağladığı herhangi bir firma filan var mı ?
member
Genel düşüşten baya bir etkilendi 121 satoshi civarında şu an. Market hacminde de azalma var. Bakalım bitcoin artarken neler  yapacak?
öyle çok fazla etkilendi inşallah genel düşüşle alakası vardır bu düşüşün bilemiyorum şuan çözmeye çalışıyorum ters giden bir şeyler mi var anlayamadım. market payı baya bi düştü. İnşallah yükseldiğinde kendisini gösterir. Ne olursa olsun sonuna kadar tutun ben hala ekibe güveniyorum. Farklı borsalarla da bi taraftan görüşüyorlar mutlaka. Şuan ki duruma da baktığımda yinede iyi direniyor inşallah daha fazla düşmez. Diğer büyük coinler de biran önce toparlanmalı ki piyasa bu durumdan çok etkileniyor.
Pages:
Jump to: