Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO]🔥🚀 Cube - Özerk Araç Güvenlik Platformu Hakkında 🔥🚀 - page 6. (Read 1760 times)

member
Activity: 574
Merit: 34
KYC lerin onaylanması için mi. eğer oysa büyük bir ihtimalle e mail adreslerin diye tahmin ediyorum yatırım yapmak isteyenler için yeni hesap oluşturduklarını söyleyen var telegramda max isminde yatırımları yapabilirler. KYC sorun olmaz gibi bir şey diyor ama max isminde cube de birini görmedim başka birşey sezdim bu olayda çünkü ekip kesinlikle yatırımlar için pasaport zorunluluğu var diyordu. zaten kimlikleri kabul ettirene kadar mahvolduk. Sizce tuhaf değil mi  yeni adres oluşturduk diyen kişinin söylediği verilen adres de bu bi kontrol edin.

Max cube tech support:
Address eth: 0x3FFD04649f3177eB8eBf58C36192E4761537319D

Address btc : 1FWg6TKC4VGAGyYnZViA2PpHgTCPdGAk9i

Symbol: cube
Decimals: 18
[/quote]
Bu yukarıda ki adres ten size cube satın alabileceğinizi söylerlerse sakın itimat etmeyin kendisi dolandırıcı cube ekibinden bir yöneticinin ismiyle ve fotoğrafıyla kendisine telegram adresi oluşturmuş ve satış yapacağım diye kandırmaya çalışıyor eğer yatırım yapmayı düşünen varsa KYC üyeliği ni pasaportla onaylaması gerekiyor. Doğru kişilerle iletişime geçmek için bana ulaşın Kampanya kısa süre içinde bitecek katılanlar KYC üyeliklerini kimlik ve ehliyet ile onaylasın ve yaptıkları aktiviteleri bounty konusuna paylaşsın ödüllerinizi bu şekilde alacaksınız. Sormak istediğiniz soru varsa sorun yardıma ihtiyacı olan süre dolmadan bana ulaşsın.
member
Ico ya çok katılmak isterdim ama pasaport olayı sıkıntılı geliyor. Yoksa çok iyi bir proje gerçekten.
aynen pasaport olmasa niyetim vardı. Ödülleri kimlikle almak ta yetti gelen neyse onunla yetinicez artık. inşallah güzel kazanç olucak bu proje sende imza kampanyasındasın kyc yi kimlik veya ehliyetle onaylaman gerekiyor. haberin olsun onu kısa sürede yap yoksa ödülleri vermiyorlar
sr. member
Activity: 672
Merit: 281
Ico ya çok katılmak isterdim ama pasaport olayı sıkıntılı geliyor. Yoksa çok iyi bir proje gerçekten.
member
Hocam sitesinde bulamadım her yerde bunu arıyordum bende toplam 55.296 bin cube token olacak, ama satılmayanları yakacaklarını beyan etmişlerdi yanlış hatırlamıyorsam?
Yol haritaları düşünceleri çok güzel fakat beni merak ettiren bir durum . hardcap'in olup olmaması. ne kadarlık maksimum yatırım toplanmasını hedefliyorlar. ve icodan sonra tokenları gerçekten yakacaklar mı?
bu gibi sorulara yanıt arıyorum.
ayrıca tokenda satın alamadım sitesinden, sanırım 1 hafta sonra açılacak satış. Bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler.
Evet satılmayanları yakacaklar ama satılmayan olacak mı bilmiyorum sözleşme adresi bu : https://etherscan.io/token/0x650e285599d5c652cd408a911a547e82fda15571 çok iyi satış yapılıyor hatta süreyi daha da kısalttılar erken bitecek satın almak için pasaport ve kampanyalar için kimlik geçerli sayılacak KYC üyeliği zorunlu projede. Eğer satılmayan token olur ise yakacaklardır. Ekip o konuda sözünde duracaktır. tek adresleri bu değil 4 kadar farklı adresleri var istersen hepsini de paylaşa bilirim. Hedefledikleri miktar hakkında tam bilgim yok ama ulaştıklarından eminim erken bitmesinin sebebi de budur ayrıca kampanyaya katılanların daha yüksek miktarı kazanmaları için olduğunu söylüyorlar.
sr. member
Activity: 1667
Merit: 271
Hocam sitesinde bulamadım her yerde bunu arıyordum bende toplam 55.296 bin cube token olacak, ama satılmayanları yakacaklarını beyan etmişlerdi yanlış hatırlamıyorsam?
Yol haritaları düşünceleri çok güzel fakat beni merak ettiren bir durum . hardcap'in olup olmaması. ne kadarlık maksimum yatırım toplanmasını hedefliyorlar. ve icodan sonra tokenları gerçekten yakacaklar mı?
bu gibi sorulara yanıt arıyorum.
ayrıca tokenda satın alamadım sitesinden, sanırım 1 hafta sonra açılacak satış. Bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler.
member
Cube iyice kıvırdı. Bounty sayfasında ilk başta KYC ile bilgi var mıydı? Benim gözümden mi kaçtı? Bounty sayfasına sonradan eklendi sanırım. En üste koskoca yazmışlar. Aferin onlara. O kadar RT, Tweet boşa gitti. Pasaport yok, çipli kimlik kartı yok. Böyle bountylerden nefret ediyorum. KYC olduğunu bilseydim asla dahil olmazdım. Vereceğiniz 3 kuruş coin, token için benim kimlik bilgilerimi istiyorlar. Hacker saldırısı bir şey olsa sonra al başına belayı.

Yahu o değil de 18 şubatta raporlama istiyorlardı. Tesadüfen bakayım sayfaya dedim yoksa Tw, RT devam edecektim  Smiley
Bunun saçmalık olduğunu söyledim zaten böyle birşey vardı baştan neden söylemediniz diye. Aralarında konuştular çözdüler kampanyaya katılanlar için pasaport zorunluluğunu kaldırdılar cube'nin web sitesinden girip hesap açıp hesabım kısmından kyc üyeliğini kimlik ve ehliyet gibi belgelerle onaylaya bileceğiz Satın alanlar için kyc pasaport zorunluluğu var. Biz ödülümüzü almak için kimlik ehliyet kullansak kabul ediyolar. Cube kendi kararı olmadığı anlaşma yaptıkları borsaların bunu belirlediğini söyledi ama yemezler.eğer öyle bir şey olduğunu bilsem zaten çeviri yapmazdım kimseye de tavsiye etmezdim dün den beri 40 takla attım. söylemedik laf kalmadı. kimlikleri kabul ettirdim. girdiğim bütün projelere sorum teker teker hiç kimse kyc yapmıyor bounty e katılan üyelere ayıp bu yapılan
member
Kullanıcı adımız ile nasıl bir bağlantı kuracaklar oradaki üyeliğimize .
Amaç kullanıcı adı değil cube kendimiz getirmedik bu kararı diyorda bizim suçumuz ne üyeliği tamamlayın ödülleri alıcaz.Bunun saçmalık olduğunu söyledim zaten böyle bir şey vardı baştan neden söylemediniz diye. Aralarında konuştular çözdüler kampanyaya katılanlar için pasaport zorunluluğunu kaldırdılar cube'nin web sitesinden girip hesap açıp hesabım kısmından kyc üyeliğini kimlik ve ehliyet gibi belgelerle onaylaya bileceğiz Satın alanlar için kyc pasaport zorunluluğu var. Biz ödülümüzü almak için kimlik ehliyet kullansak kabul ediyolar. Cube kendi kararı olmadığı anlaşma yaptıkları borsaların bunu belirlediğini söyledi ama yemezler
member
Arkadaşlar kampanya bitiyor  KYC üyeliklerinizi onaylayın. Ve tüm yaptıklarınızı bildirin ödülleri geçerli saymayacaklar yoksa .

KYC yi nasıl yapacağız . Siteye üye olarak mı göndereceğiz . Bounty içinde KYC mi istenir arkadaş ya . Zaten imzacılara %10 gibi sadaka veriyorlar.
Bunun saçmalık olduğunu söyledim zaten böyle birşey vardı baştan neden söylemediniz diye. Aralarında konuştular çözdüler kampanyaya katılanlar için pasaport zorunluluğunu kaldırdılar cube'nin web sitesinden girip hesap açıp hesabım kısmından kyc üyeliğini kimlik ve ehliyet gibi belgelerle onaylaya bileceğiz Satın alanlar için kyc pasaport zorunluluğu var. Biz ödülümüzü almak için kimlik ehliyet kullansak kabul ediyolar. Cube kendi kararı olmadığı anlaşma yaptıkları borsaların bunu belirlediğini söyledi ama yemezler
full member
Activity: 742
Merit: 112
Cube iyice kıvırdı. Bounty sayfasında ilk başta KYC ile bilgi var mıydı? Benim gözümden mi kaçtı? Bounty sayfasına sonradan eklendi sanırım. En üste koskoca yazmışlar. Aferin onlara. O kadar RT, Tweet boşa gitti. Pasaport yok, çipli kimlik kartı yok. Böyle bountylerden nefret ediyorum. KYC olduğunu bilseydim asla dahil olmazdım. Vereceğiniz 3 kuruş coin, token için benim kimlik bilgilerimi istiyorlar. Hacker saldırısı bir şey olsa sonra al başına belayı.

Yahu o değil de 18 şubatta raporlama istiyorlardı. Tesadüfen bakayım sayfaya dedim yoksa Tw, RT devam edecektim  Smiley
sr. member
Activity: 546
Merit: 251
Kullanıcı adımız ile nasıl bir bağlantı kuracaklar oradaki üyeliğimize .
sr. member
Activity: 1764
Merit: 345
Arkadaşlar kampanya bitiyor  KYC üyeliklerinizi onaylayın. Ve tüm yaptıklarınızı bildirin ödülleri geçerli saymayacaklar yoksa .

KYC yi nasıl yapacağız . Siteye üye olarak mı göndereceğiz . Bounty içinde KYC mi istenir arkadaş ya . Zaten imzacılara %10 gibi sadaka veriyorlar.

Dün caneraydın ile baya bastırdık telegramdan kyc hakkında. Ufak bir düzeltmeye gittiler illaki pasaport istemiyorlar. Kimlikte oluyormuş. Sitelerine girip kyc auth kısmından yapılıyor doğrulama.
sr. member
Activity: 644
Merit: 250
🤖UBEX.COM 🤖

member
member
ANN' da bazı kişiler çok kötülemişler. Scam olduğunu söyleyen bile var esasında . CEO da değişiklik olmuş. Sitede bulunan BMW ve mercedes logoları çıkarılmış ve whitelist çalıntı olduğu yönünde iddaalar var . Tabii bunlar Scam olması için yeterli sebep değil. Adamlar uğrasıyorlar .
Valla millete pek de kafayı takmamak lazım, daha düne kadar BitcoinWhite için de scam dı yok oydu buydu sallayıp tutuyolardı para şuan piyasada adamlar ön satış için ayırdıkları cube tokenleri aynı gün içersinde bitirdiler. Herkes kamu satışını bekliyor ki o da aynı şekilde bitecek dubai de çok güzel anlaşmalar yaptılar. Olup bitene bakmıyor hata arıyor millet whitepaperi kim baştan sonra 4 4 lük inceliyor. Biri duyuyor öteki oradan laf olsun diye kulaktan dolma konuşuyor. Projede değişlikler yapılabilir. Gerçek hayatta da bir CEO kazık çakmıyor çalıştığı yere patron hep patron olarak kalmıyor mekan el değiştirebiliyor. Önemli olan oranın düzenli işlemesi kim bir mekanın patronuyla ilgilenir. Yoğun çalışıyorlar biz inanmak istemeyen kişilere bunu kanıtlamaya çalışmayacağız bazı hatalar var düzeltmeye çalışıyoruz. ICO bittikten sonra görecekler diyorlar. Ki haklılar da bence
sr. member
Activity: 546
Merit: 251
ANN' da bazı kişiler çok kötülemişler. Scam olduğunu söyleyen bile var esasında . CEO da değişiklik olmuş. Sitede bulunan BMW ve mercedes logoları çıkarılmış ve whitelist çalıntı olduğu yönünde iddaalar var . Tabii bunlar Scam olması için yeterli sebep değil. Adamlar uğrasıyorlar .
member
cube projesi dubai de ki görüşler den görüntüler video da mevcut girip izleyin incelemek için yardımcı olacaktır.  https://www.youtube.com/watch?v=f2SMY2ORbcU

Dubai 2018 ' de sehirlerinin alt yapısını blockchain sistemi ne ekleyeceklerdi diye hatırlıyorum. Belki Cube ile güzel anlaşmalar yapabilirler.
Çok güzel anlaşmalar yapıldı zaten şuanda dubai de ön satış için ayrılan cube ler başladığı gün bitti hepsi satıldı. Şimdi kamu satışını herkes 4 gözle bekliyor. kamu satışı başlar başlamaz yine aynı şekilde çok kısa süre içinde hepsi satılacak şuan rezervasyon yaptıranların sayısı çok fazla edinebildiğim tüm bilgileri burada paylaşmaya çalışıyorum şuan tam emin değilim ama KYC onayı istiyorlar galiba
hero member
Activity: 686
Merit: 500
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
cube projesi dubai de ki görüşler den görüntüler video da mevcut girip izleyin incelemek için yardımcı olacaktır.  https://www.youtube.com/watch?v=f2SMY2ORbcU

Dubai 2018 ' de sehirlerinin alt yapısını blockchain sistemi ne ekleyeceklerdi diye hatırlıyorum. Belki Cube ile güzel anlaşmalar yapabilirler.
member
member
Kampanyaya katılacağınızı düşünüyorum bu yüzden konuyu incelemeniz için güncel hale getiriyorum inceleyip kararı siz verin projenin iyi olduğunu göreceksiniz.Merek ettiğiniz bir şey varsa buradan sorabilirsiniz.
member
Konuyu güncel tutmak yatırım ve kampanya katılımcılarının daha fazla bilgi edinmeleri için  bu projeden faydalana bilmeleri için paylaşım yapıyorum ilginiz için teşekkürler
Pages:
Jump to: