Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] easyMINE - Kripto para madenciliği basitleştirildi - page 2. (Read 3491 times)

legendary
Activity: 1078
Merit: 1059
FROSTING
Bende 2,668.89 ETH yi bu kadar kısa süre de toplayacaklarını hiç düşünmezdim.
full member
Activity: 140
Merit: 100
Bounty için cüzdan adresini eth olarak güncelleyeceğiz galiba, neden böyle bir şey yaptılar anlayamadım
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
Cok buyuk rig sahipleri icin guzel bir uygulama olabilir.Usb uzerinden calismasi ve driverdi yok efendim rom du falan bunlarla ugrasmaya gerek kalmadan kendi oc sini yapan bir sistem.Ufak rig sahipleri faydalanmasa da buyuk sistem sahipleri kullanir bence bunu
legendary
Activity: 1596
Merit: 1027
Bulut mining yazan arkadaşlar için;
Konuyu hiç okumamışsınız anlaşılan, başlıktan yargılıyorsunuz... Ayrıca henüz dün başlamış olan bir ICO için şuan 1735 ETH toplanmışsa, bu hiç de kötü bir başlangıç değildir.

bencede güzel başlangıç yapmışlar açıkçası totalde bile o kadar toplayacaklarını düşünmüyordum, hem inşallah toplarlar hocam kaçtır denk geliyorum mesajlarınıza ya scam çıkıyor yada para toplayamıyor bu yüzden boşa gidiyor emeğiniz inş bu sefer kazanırsınız,bide yanlış hatırlamıyorsam etc den eth e geçiş yapmıştı bunlar demek ki olumsuz yansımamış projeye ,teşekkürler çeviri için
full member
Activity: 154
mining islerine dikkat edin dedim topladıkları para fena degil lakin kac kişi tam olarak araştırarak detaylı yatırım yapıyor bunu da göz önünde bulundurun derin. Bu çok riskli hır sektör bence aklınızda bulunsun
hero member
Activity: 807
Merit: 522
Bulut mining yazan arkadaşlar için;
Konuyu hiç okumamışsınız anlaşılan, başlıktan yargılıyorsunuz... Ayrıca henüz dün başlamış olan bir ICO için şuan 1735 ETH toplanmışsa, bu hiç de kötü bir başlangıç değildir.
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
Proje bulut madencilik ile ilgili değil yaptıkları yazılım sayesinde fiziksel mining yaptığınız kartların optimizasyon sorununa çözüm getirileceği ve her kartı uzaktan izleyebileceğiniz söyleniyor.
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
eskilerin scam bulut madencileri simdilerde ico yaparak para toplamaya calisiyor anlasilan, dikkatli olmak lazim.
full member
Activity: 406
Merit: 189
Bunun ICO'su dün başladı. Şimdiye kadar 1735.83 ETH toplandı.

pek etkileyici bir başlangıç yapamamış, bir cacık olmayacak gibi bu icodan
hero member
Bunun ICO'su dün başladı. Şimdiye kadar 1735.83 ETH toplandı.
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
Tam yalan bir proje Smiley
yahu kardeşim ethos u al. içinden kernel yapısını miner yazılımlarını otomasyon scriptlerini indragandi yap.
git bir light linux dağıtımının içine göm. linux a developer seviyesinde hakim 3 kişilik bir ekip az sıksa kendini 6 ayda çıkarır. ortaya çıkan da simple mining den ve ethos dan daha güzel ve kullanılabilir olur emin olun.
Çok merak ediyorum. 20.000 ETH yaklaşık  6 milyon dolar.
bu adamlarda da hiç Linux bilen adam tipi yok. ben kesinlikle bu ico ya para yatırılmaması gerektiğini düşünüyorum.
sr. member
Activity: 294
ethereum classic üzerinde gerçekleştirilen nadir projelerden biri bu sanırım Smiley etcwin diye bir proje vardı 6ay önce falan. onun sonu ne oldu, unutuldu gitti

Muhabbeti kaçırmışsınız hocam siz adamlar ethye geçiş yaptılar bile zorlandılar etc altyapısında.

https://bitcointalksearch.org/topic/m.20800209
sr. member
Activity: 415
ethereum classic üzerinde gerçekleştirilen nadir projelerden biri bu sanırım Smiley etcwin diye bir proje vardı 6ay önce falan. onun sonu ne oldu, unutuldu gitti
full member
Activity: 140
Bounty panelleri çok hoşuma gitti, direk kazandığımız stakeleri görebiliyoruz. İyi düşünülmüş, keşke diğer katılımcıların da stake oranını görebilsek
hero member
hero member
Activity: 658
Merit: 500
Bounty kampanyalarına katılmayın mı diyorsunuz şimdi?   Katılım sağlarsam ETH ile ödeme yaparlar mı acaba, projedeki son durum nedir, güvenebilir miyim bilgi sahibi olan var mı
twitter ve facebook için girebilirsiniz ama siz zaten monethaya girmişsiniz şu an için en iyi bounty odülünü o verecek gibi duruyor

bounty için sitelerinde sistemleri var bounty panel olarka ordan facebook ve twitterinizi tanıtıp yapalbilrisniz. eth olrak ödeme yapmazlar kendi coinlerini vereceklerdir.
full member
Activity: 266
Merit: 242
Bounty kampanyalarına katılmayın mı diyorsunuz şimdi?   Katılım sağlarsam ETH ile ödeme yaparlar mı acaba, projedeki son durum nedir, güvenebilir miyim bilgi sahibi olan var mı
twitter ve facebook için girebilirsiniz ama siz zaten monethaya girmişsiniz şu an için en iyi bounty odülünü o verecek gibi duruyor
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
full member
Activity: 406
Merit: 121
bounty de blocktur, imzadır  etc adresi verdi o kadar millet ne olacak şimdi, eth adresi mi isteyecekler şimdi Stakelerin karşılığını yollamak için?
full member
Activity: 266
Merit: 242
bountysi ne zamana kadar devam edecek? baktım bulamadım ben
hiç bulaşma kardeşim bu adamlar bu işi de beceremez etc den çıkmalarıyla zaten  cok tepkı topladılar
bounty konusunuda beceremezler
Pages:
Jump to: