Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] easyMINE - Kripto para madenciliği basitleştirildi - page 3. (Read 3489 times)

sr. member
Activity: 532
Merit: 256
bountysi ne zamana kadar devam edecek? baktım bulamadım ben
full member
Activity: 266
Merit: 242
Zorluyormys etc zinciri eth deki kolaylik yokmus bla bla ulen yavsak herif bilmiyormuydun en bastan beri kod yapisini da presale bile aldin etc ile,tam serefsiz bunlar etc ninde am.koyim yeter artik satacam nedir bu boyle
sr. member
Activity: 336
Merit: 259
Bunların bountysine katılacağım diye sırf etc wallet indirip hesap açmıştım şimdi de dalga geçer gibi eth döndük diyorlar. Etc altyapısıyla ilk olalım diye farklılık sunacaklardı yemedi anlaşılan.
hero member
Activity: 868
Merit: 1000
bundan cacık olmaz ve bu vesileyle anladık ki etc den de bi cacık olmaz milletin bu etc sevdasını anlayamadım gitti ,etc pişmanlıktır diye bir başlık vardı çok doğru yazmış arkadaş
hero member
Activity: 858
Merit: 500
Taylor - Smart Crypto Trading Assistant
Ibnelerin gotu yemedi ben cok gec kalinmis oldugunu bili bule sirf etc destekliyor diye 10 etc atacaktim bunun icosuna ama yemedi eth gectiler o kadarda reklam yaptik etc icin bir ilk diye.

kesinlikle katılıyorum Cheesy tespit 10 numara olmuş. başı büyük geldi baktı zorlucak en azından rahat giren bulalım demişler açıkca.

ico'da böyle tökezlerlerse iş bitip, yatırımı aldıkları zaman =tabi bu saatten sonra alabilirlerse= ne yapacaklar ? Projeyi nasıl yönetecekler? diye düşünüyor insan. tonla çer çöp proje kaynıyor zaten, bulduğumuz güvendiğimiz ayıkladığımız da patlar oldu.
hero member
Activity: 658
Ibnelerin gotu yemedi ben cok gec kalinmis oldugunu bili bule sirf etc destekliyor diye 10 etc atacaktim bunun icosuna ama yemedi eth gectiler o kadarda reklam yaptik etc icin bir ilk diye.

kesinlikle katılıyorum Cheesy tespit 10 numara olmuş. başı büyük geldi baktı zorlucak en azından rahat giren bulalım demişler açıkca.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
Böyle bir sorun olacağı baştan belliydi. Başlangıcı ETH ile yapmaları gerekirdi.Zararın neresinden dönersek kardır anlayışı ile ETH ye geçtiler.
sr. member
Activity: 322
hero member
Activity: 807
Merit: 522
ETH platformuna geçiyoruz.

ICO'yu Ethereum Classic blok zincirinde yapmaya karar verdiğimiz ilk andan itibaren, bu seçim sonucunda karşılaşacağımız birçok zorluğun farkındaydık. Daha popüler ETH platformunda kolayca bulunan bazı elverişli çözümler (örneğin, ShapeShift auto-conversion gibi) söz konusu bunda mümkün değildi.

(...)

Bu nedenle, easyMINE ICO'sunu ETH platformuna taşımaya karar verdik. Gerekli değişiklikleri yapmak için, satış tarihini 24 Ağustos'a kadar iki hafta geri itiyoruz.

Ön ICO satışımıza katıldıysanız, herhangi bir şey yapmanız gerekmiyor. Yatırımınız ETH'a çevrilecek ve yeni ICO sözleşmesine gönderilecektir. Ayrıca, şu anda elinizde olan ETC'ye dayalı tokenleri değiştirmek için, ETH blok zincirinde yeni EMT tokenleri yayınlayacağız.

Anlayışınız ve sürekli desteğiniz için teşekkür ederiz.

hero member
https://ico.easymine.io/

0xd2acfe1382b84a521bc55853d56389b2e1c4db79                                                        
hero member
O zaman arada bir yazalım buraya aklımıza geldikçe...
Biz birbirimize destek olmazsak kim olacak bu global forumda Smiley
Yani... Smiley Zararı olmaz.
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
O zaman arada bir yazalım buraya aklımıza geldikçe...
Biz birbirimize destek olmazsak kim olacak bu global forumda Smiley
hero member
Madencilik geliri aşırı azalmisken bu projenin iyi bi yatırım toplaması zor görünüyor.
En kotu coin bile zorlukta 3 seviye atlamis bu proje is yapmaz artik.Dedikleri gibi 1 yil once cikmasi lazimdi grc kalinmos bir proje
Sınırlı düşünüyorsunuz. Bu proje sadece bireysel kullanım için değil, büyük ölçekli olarak bu işi yapan firmalar ve farmlar için de kolaylık, otomasyon,  verim ve kar sağlayacak. Yine tekrarlıyorum, bunu ben değil; easyMINE vaat ediyor.

eyw ta şöylediyeyim ben projede yokum diyorsun ama oldukça savunma durumundasın boşver kasma kendini çevirisini ypatın ücretini alıcaksın.adamların prjeleri sana mantıklı geliyorsa kendinde yatırım yaparsın bu böyle ... ama böyle savunduğunda biri buna bakıp yatırım yapar yarak yer sanki sen suçluymuşsun gibi çemkirir salla gitsin... eminsen mesele değil savun ama sonra onlar öyle diyor deme
Moderasyon olmasa haklısın. Bu da işimin bir parçası. Konuya gelen soruları cevaplamak, kullanıcılarla tartışmak, güncellemek vs.
Açıkçası verdiğim her cevap için karşılık alacağım Wink
hero member
Activity: 798
Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit
neden bilmiyorum ama yorumları okuyunca aklıma direkt bu şarkı geldi  Smiley böyle çağrışım mı olur demeyim mk oldu valla

https://youtu.be/-CxauCeQ_SQ  ---- yanlış zamaaan
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Sınırlı düşünüyorsunuz. Bu proje sadece bireysel kullanım için değil, büyük ölçekli olarak bu işi yapan firmalar ve farmlar için de kolaylık, otomasyon,  verim ve kar sağlayacak. Yine tekrarlıyorum, bunu ben değil; easyMINE vaat ediyor.
[/quote]
Evet hocam bende onu diyecektim kocaman farmlar mevcut ve hala yeni rigler ekliyorlar tek tek ugrasmazlar en azindan.Hem server ayagi sayesinde kendilerininkinden daha iyi configlere dahip olabilecekler ve dinamik olarak surekli guncellenecek bir config var ortada.Zamanla cok guzel degerler alacaklardir.Bence cok basarili bir proje olabilir.
ikm
sr. member
Activity: 420
Madencilik geliri aşırı azalmisken bu projenin iyi bi yatırım toplaması zor görünüyor.
En kotu coin bile zorlukta 3 seviye atlamis bu proje is yapmaz artik.Dedikleri gibi 1 yil once cikmasi lazimdi grc kalinmos bir proje

eyw ta şöylediyeyim ben projede yokum diyorsun ama oldukça savunma durumundasın boşver kasma kendini çevirisini ypatın ücretini alıcaksın.adamların prjeleri sana mantıklı geliyorsa kendinde yatırım yaparsın bu böyle ... ama böyle savunduğunda biri buna bakıp yatırım yapar yarak yer sanki sen suçluymuşsun gibi çemkirir salla gitsin... eminsen mesele değil savun ama sonra onlar öyle diyor deme
hero member
full member
Activity: 266
Merit: 242
hero member
Activity: 969
Merit: 1000
hero member
Madencilik bitti diyen arkadaşlara;
Evet, bitcoin için bitmiş olabilir ancak söz konusu yeni ve yeni çıkan altcoinler için bitmiş değil.

Diğer taraftan bu platform ile birden fazla makineyi aynı anda farklı platformlardan (mobil uygulamalar dahil) yönetebilecek, kontrol altında olacak, dilediğiniz coinleri kazabilecek, makinelerinizi maksimum iktidarda kullanabilecek,  maksimum verim ve kazanç elde edeceksiniz. Ayrıca tüm bu kurulumdan, yönetimine kadar otomatik ve basit olacağından, oldukça kullanılılışlı bir platform olacak. Vaatler hep bunlar.
Pages:
Jump to: