Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] Incent: İlk evrensel, tüccar destekli sadakat platformu. - page 3. (Read 5040 times)

hero member
Activity: 686
Merit: 501
Blockchain Just Entered The Real World
Waves cüzdanı açılmıyor siz nasıl ödeme aldınız? Waves adresi üretemiyorum çünkü cüzdanı açarken failed to connecting Waves uyarısı veriyor ve cüzdan hiçbir şekilde açılmıyor.
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
imzaya katılanlara coinlerin nasıl verileceğini yazmış aralık ayı ortalarında dağıtımlara başlayacaklarmış

https://bitcointalksearch.org/topic/m.17053704

hero member
30 Kasım geçti ICO bitti mi şimdi? İmza kampanyası ödülleri açıklanmış mıydı ana konuyu detaylı inceleyemedim?
6.25 Stake yapmışım inşallah sakız parası çıkmaz en azından bir hamburger parası çıksın. Grin
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
ico nun başarı durumu ve gelecek konusunda bir fikri, yorumu olan var mı?
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
ICO nun durumunu linkten öğrenebilirsiniz arkadaşlar.

https://www.incentloyalty.com/

Şu ana kadar 1000 btc yi geçmiş durumda yatırım. 800.000 den fazla da waves almış. ICO nun bitimine 27 gün var şu an. Şu ana kadar iyi gidiyor gibi. Bekleyip göreceğiz.

Bunun bir yerinde wawes adres girin gibi bir şey vardı, yanlış mı hatırlıyorum?
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
ICO nun durumunu linkten öğrenebilirsiniz arkadaşlar.

https://www.incentloyalty.com/

Şu ana kadar 1000 btc yi geçmiş durumda yatırım. 800.000 den fazla da waves almış. ICO nun bitimine 27 gün var şu an. Şu ana kadar iyi gidiyor gibi. Bekleyip göreceğiz.
legendary
Activity: 1301
Merit: 1000
📌 peerguess.com 📌
kabül edildim.. stake'imide biliyorum..
ama ne zaman nasıl alacağız o meçhül.. esas o bilgiye ihtiyacım var Smiley
hero member
Activity: 854
Merit: 500
ben imza kampanyasındayım kim ne zaman ne kadar nasıl kime gönderecek hiç bilgim yok..
bişiyler bilen varsa sevinirim.. 1 aydır nerdeyse imzam olarak duruyor Smiley

Öncelikle iyi günler.
Daha sonra aşağıda vereceğim linkten kabul edilip edilmediğinizi kontrol edin.
Daha sonra orada sizin nickinizin yanında stake yazar işte o değer her hafta artacak.  En son en az toplam 30 adet post atanların stake değerleri toplanacak ve tüm dağıtılacak COIN toplam stake ye bölünecek. Daha sonra sizin stake değeri ile çarpılıp size çoin verilecek ama nasıl verileceği yazılmamış büyük ihtimalle forum doldurturlar.
legendary
📌 peerguess.com 📌
ben imza kampanyasındayım kim ne zaman ne kadar nasıl kime gönderecek hiç bilgim yok..
bişiyler bilen varsa sevinirim.. 1 aydır nerdeyse imzam olarak duruyor Smiley
sr. member
Activity: 350
Merit: 250
Presale Starts on 30th of November
ICO 30 Ekim de mi bitiyor 30 Kasım da mı?  Grafik 30 Ekim gösteriyor ama yazı ile 30 Kasımda bitiyor yazılmış. Bilemedim ki hangisine güveneyim. He bide yine şu bonuslu icolara  ayar oluyorum söylemeden geçemedim Grin
legendary
Bende katıldım imza kampanyasına bakalım ne kadar kazanacağız. Yada coin güzel bir şey olacak mı?  Dediklerini ne derece yapacaklar bekleyip göreceğiz.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1qQY7rxmpf19dPJRZPj_uchGLxde0kKVUV81grk43j1Y/edit#gid=1907382012
tr forumundan 3 5 kişi var seninle beraber limit dolmuş kabul etmemişler senin başvurunu
hero member
Activity: 854
Bende katıldım imza kampanyasına bakalım ne kadar kazanacağız. Yada coin güzel bir şey olacak mı?  Dediklerini ne derece yapacaklar bekleyip göreceğiz.
Edit: insanda az biraz şans olması lazım sıra bana geldi limit doldu dedi. Katılamadım. ☺
hero member
Activity: 518
tırt diyosun bounyt yani Sad  Embarrassed Embarrassed
legendary
sosyal medya bountysi çöp hiç bir şey vermiyor nerdeyse stake yerine token üzerinden yapmışlar retweet follow vb. görev veriyor 15 20 tane oda günlük yenilense görevler,  bounty bir ay daha sürecek elimize 500 civarı token geçer ico fiyatıyla satsak 0,05 max btc anca elimizde olur bu para için 1 ay uğraşmaya değmez ki daha tam dağıtalacak miktar belli değil iconomi i si bile olamaz
hero member
İmza kampanyası için escrowda tutulan para yok herhalde. İnşallah scam olmadan ödeme yaparlar hızlıca dumplarız. Sonra istedikleri yere kaçsınlar. Declouds kampanyasına benzemesin de. Cheesy
legendary
Ben de girdim bakalım 3-5 bir şeyler gelsin şu imzadan  Smiley
legendary
📌 peerguess.com 📌
yatırım yapacak olanlar, proje waves üzerinde kuruluyor.. öncelikle waves'in çıkması lazım. waves full node henüz çıkmadı. sonrasında waves üzerinden asset olarak gönderecekler bunlar, ne yapacaklarsa sonrasında belli olacak.
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
Biraz geç olmuş ama imza kampanyasına girdik. Millet stakeleri çoktan toplamış bile. Smiley
Hikaye bir coin gibi geliyor ama aldığımız gibi dumplarız artık.
legendary
Activity: 1274
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
Ben de girdim bakalım 3-5 bir şeyler gelsin şu imzadan Smiley
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
Imza kampanyasına girdim bakalım kabul edilecekmiyiz.
Akmasada damlar
Pages:
Jump to: