Pages:
Author

Topic: 💥🚀[ANN][ICO] INS ECOSYSTEM - Üreticiden Tüketiciye Aracısız İşlem Platformu 🚀 - page 30. (Read 12821 times)

legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
bitrexe gireceklrını dusunmuyorum ama bıttrex gırmelerını ısterdım su an en ıyı borsa bıttrex transfer hızları falanda gayet yeterlı

Bittrex e girmesi zor.Çok güzel coinler geldi geçti Bittrex almadı.Uzun zamandır Bittrex yeni bir coin eklemiyor.Binance a girse ilk etapta yeterli olur.

Aynı fikirdeyim.  tüm güzel tokenlerin bittrex ' le adı geçti fakat sonuç ortada . Binance gibi duruyor yeni borsa .. Ama olur da bir süpriz yaparsa ilk pump da ihya eder yatırımcısını ..
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
bitrexe gireceklrını dusunmuyorum ama bıttrex gırmelerını ısterdım su an en ıyı borsa bıttrex transfer hızları falanda gayet yeterlı

Bittrex e girmesi zor.Çok güzel coinler geldi geçti Bittrex almadı.Uzun zamandır Bittrex yeni bir coin eklemiyor.Binance a girse ilk etapta yeterli olur.
member
Activity: 112
Merit: 11
full member
Activity: 728
Merit: 151

Telegramda söylediler, bu haftanın ilk günlerinde ilk 10 da olan bir borsanın daha adını açıklayacaklar.Acaba hangisi  Cheesy Huh Smiley

vaaaay harika bi haber bu  Grin teşekkürler hocam bilgilendirdiğiniz için ... benim aklımdan geçen binance

diğer adaylarda şöyle sanırım
bittrex
bitfinex
binance
poloniex
bitstamp
bithumb
full member
Activity: 420
Merit: 108
Hitbtc en yuksek hacimli 5.borsaymis telegramda oyle dedi ins ekibi ben hic kullanmadim ama oylemi bilmiyorum, eger oyleyse aylardir adam gibi borsaya girememis ve milyonlarca dolar toplamis bir ton projeye gore cok iyi bir gelisme bu
Telegramda söylediler, bu haftanın ilk günlerinde ilk 10 da olan bir borsanın daha adını açıklayacaklar.Acaba hangisi  Cheesy Huh Smiley
member
Activity: 756
Merit: 17
Arkadaşlar bu kampanya hakkında en merak ettiğim şey pre-icoda toplanan rakamı açıklamadılar sakladılar büyük bir eleştiri almıştı bu bölümde bu karar.İco süreci başladı gerçekten başarılı bir ico süreci geçiriyorlar açıklandı mı şimdi ne kadar topladıkları.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Hitbtc en yuksek hacimli 5.borsaymis telegramda oyle dedi ins ekibi ben hic kullanmadim ama oylemi bilmiyorum, eger oyleyse aylardir adam gibi borsaya girememis ve milyonlarca dolar toplamis bir ton projeye gore cok iyi bir gelisme bu
hero member
Activity: 896
Merit: 515
Ben sonradan katıldım gelecek olan 3-5 birşey ins ide hodl yapma düşüncesindeyim. Ummadık taş baş yarar, bir bakarsınız birkaç iyi borsaya daha eklenir ve fiyat yükselir. İmzasında da bayağı kişi varmış bir akşam yemeği çıkar umarım. Topladığı miktarı gören akmış resmen.
full member
Activity: 406
Merit: 189
bence INS bu topladığı para ile şov yaptı, bu noktadan sonra hardcap yapsada olur yapmasa da gayet ciddi bir para topladı,  sosyaline girmiştik üç- beş bişey gelir umarım
full member
Activity: 266
Merit: 242

19 saat sonra bonus bıtıyor arkadaşlar
full member
Activity: 588
Merit: 125
İnsin ekosistemi çok güzel bu yüzden bence bile yatırım yapılır.İyi yatırım topladı zaten bakalım ekip neler yapacak?Eğer sağlam adımlar atarlarsa çok sağlam coin olacak
full member
Activity: 420
Merit: 108
Son zamanlardakı reklamı en cok yapılan proje ıns ve hdac ama ıkısıde beklendıgı gıbı hardcap yapamıyor hadı hdac 6000 btc ıstıyor o yapamaz ama ıns için ben yapar dıyordum acaba abd'li vatandaşların parası gerı odendıgı ıcınmı 80 de takıldı belkı onları odemeseler 90 olacaktı

dostum neden amerikalı vatandaşların icoya yatırdığı paralar iade edildi orayı takip edemedim ben yazarsan sevinirim bir sorun falan mı oldu acaba diye şüphe düştü
Çünkü Amerika vatandaşları Icoya katılamıyor.Neden diye sorarsan, orasını ben de bilmiyorum  Cheesy
full member
Activity: 462
Merit: 102
Son zamanlardakı reklamı en cok yapılan proje ıns ve hdac ama ıkısıde beklendıgı gıbı hardcap yapamıyor hadı hdac 6000 btc ıstıyor o yapamaz ama ıns için ben yapar dıyordum acaba abd'li vatandaşların parası gerı odendıgı ıcınmı 80 de takıldı belkı onları odemeseler 90 olacaktı

dostum neden amerikalı vatandaşların icoya yatırdığı paralar iade edildi orayı takip edemedim ben yazarsan sevinirim bir sorun falan mı oldu acaba diye şüphe düştü
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
full member
Projenın fıkrı çığır açmıyor maaleseff ama başladrındaki adamlar çok iyi pazarladılar fikri ve büyük fırmalarla olan anlaşmalar gerçekleşirse ins ciddi ciddi çok iyi bir proje olabilir izleyip gorecegız
hero member
Activity: 1022
Merit: 535
Kampanya bence güzel değil ve borsada değer kaybetmemesi için herhangi bir sebep bulunmuyor. Ben blokzincirle ne alakası olduğunu anlamış değilim.

Blokzincir olmasinin ana sebebi proje icin gerekli olan parayi, blockchain uzerinden alip karsiliginda ethereum blockchain tabanli token vermeleri. Baska turlu finansman saglamalari cok zor. Onun haricinde bencede blockchainin bu proje icin bence de pek bir esprisi yok.
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
İyi yatırım aldı icosunada katıldım ayrıca imzasındayımda ileride iyi yerlere geleceğini düşündüğümden bayağı tutacağım elimde
full member
Kampanya bence güzel değil ve borsada değer kaybetmemesi için herhangi bir sebep bulunmuyor. Ben blokzincirle ne alakası olduğunu anlamış değilim.

Blockchaşnle alakası olmayan o kadar çok proje var ama artık teknoloji blockchaine kaydı mesela ico larda bence harika bir fikir bugun harika bır fıkrın var ama paran yok, teknolojide çıpır açabilecek insanların ve yeteneklerin sırf para olmadığı için yapamadığı işleri aktif edebilmek için topluluk fonlaması fikri bence çok harika ve gelecek icolarda diye düşünüyorum
hero member
Activity: 910
Merit: 503
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
icosunda çok iyi ethereum toplamış ins system. Kampanyacıları sevindirecektir. aslında twitterına bende girseymişim keşke diyorum
Pages:
Jump to: