Pages:
Author

Topic: 💥🚀[ANN][ICO] INS ECOSYSTEM - Üreticiden Tüketiciye Aracısız İşlem Platformu 🚀 - page 33. (Read 12746 times)

full member
Activity: 420
Merit: 108
INS nin hesabına gelen ether miktarlarını nasıl izleyebiliriz acaba?
Bu adresten toplanan ETH miktarını görebilirsiniz.
full member
Activity: 728
Merit: 151
INS nin hesabına gelen ether miktarlarını nasıl izleyebiliriz acaba?
full member
Activity: 448
Merit: 157
%75.5 seviyesi bu saatten sonra kırılma noktasıdır. Son gelen 2,000 ETH yatırım tam zamanında gelen bir yatırım. Bu yatırım ile INS popularitesini artırmış oldu. Ayrıca HitBTC girmesi de cabası oldu. Bu saatten sonra ilk girecekleri borsa majör bir borsa olmalı diye düşünüyorum. Bu gelen son yatırım ile balinaların INS yatırımında mevcudityetini gözlerimizle görmüş olduk. Tabi biz imza kampanyacıları bu durumda napıyoruz gelecek olan ilk pump dalgası ile satış yapmak.

Ico fiyatı 1ETH=333 INS
Ico sonrası x2 yaparsa 333/2=166 = 1ETH olur buda 0,006 gibi yapıyor adet başına.
full member
Activity: 266
Merit: 242

Icorating'e girmiş ins puanıda harika
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Vay be çok güzel bir ico oldu proje iş yapmazdı ama ekip anasını ağlattı ortalığım çok iyi iş çıkardılar demekki pazarlamanı iyi yaparsan boku aştın diye satabiliyorsun vallahi hasta kaldım ekibe, canım mis gibi projeler color gibi adamların elinde rezil oluyorken ins gibi vizyonsuz proje hardcap yapacak neredeyse
full member
25 Aralığa kadar uzamamasını çok istiyorum . Gelen parayı yılbaşında sıcak sıcak yeriz erken dağıtılırsa. % 75.5 oldu hayırlısı bakalım
Piyasaya girez girmez bide x2-x3 yaparsa tadından yenmez  Cheesy
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
25 Aralığa kadar uzamamasını çok istiyorum . Gelen parayı yılbaşında sıcak sıcak yeriz erken dağıtılırsa. % 75.5 oldu hayırlısı bakalım
full member

%75 tamamlanmış ethereum sorunu duzendigi an hardcap yapabılır dolaşımda kalan bir çok ether var zannedersem, hayırlın hardcap yapılması olur umarım
sr. member
Activity: 602
Merit: 255
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
ico platformuna doğrudan exchange üzerinden gönderim yapılabilir herhalde değil mi? tokenler platform üzerindeki hesaba yansıyıp kendi eth adresimize çekebiliriz herhalde?
hocam exchangeden gondermeyın, sorun olursa private key sızde olan ether cuzdanı ısterler o yuzden exchange uzerınden yollamayın
Sorun olacağını zannetmiyorum.Telegramda gönderebilirsiniz dediler.
doğrudan kontrat ile gönderilen adreslere anında token gönderiliyor olsa exchange gönderimleri hatalı olur, ama platformdan çekilecek tokenler anladığım kadarı ile.
elimdeki erc tokenleri satamadım eth ağında işlem yapmak inanılmaz güçleşti. bu yüzden bonuslu fiyattan alamadım şimdi de girsem mi girmesem mi bilemedim.
full member
Activity: 336
Merit: 100
The World’s First Blockchain Core
Basarili giden bir proje imzasina katilan arkadaslarada tebrikler umarim benim imzamda iyi biseler birakir Smiley ilk imza kampanyam bu. INS hakkinda cok konu acilinca biraz arastirdim ve yatirim yapmaya karar verdim ama ethereum agindaki problemler benide vurdu aldigim ethereumlari kendi adresime gonderemiyorum birturlu, Yukarida soylenmis ama exchangeden gonderilebiliyormus keske oyle yapsaydim simdiye belki gecerdi hesabima.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
%73 ' ü devirmiş durumda  .. Ether ' in azizliği olmasa çok rahat bir şekilde tamamlanırdı diye düşünüyorum . Ki her koşulda tamamlanacak ondan şüphem yok ta .. Hızlı olsa imza sı bountysi bitmiş rahatlamış olurduk ..
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
Bende katılıyorum ins biraz ethereum ağının azizliğine uğradı gibi geliyor banada, vito da bir açıklama yapmadı ether dibe gidiyor. Satoshş olarak resmen facia yaşıyoruz şu an ben bakmıyorum artık
full member

%70 olmuş hardcap yapacabilecegini düşünüyorum belkide ethereum networkunun zırvalıkları yuzunden yatırım yapacaklar yapamıyor
full member
ico platformuna doğrudan exchange üzerinden gönderim yapılabilir herhalde değil mi? tokenler platform üzerindeki hesaba yansıyıp kendi eth adresimize çekebiliriz herhalde?
hocam exchangeden gondermeyın, sorun olursa private key sızde olan ether cuzdanı ısterler o yuzden exchange uzerınden yollamayın
Sorun olacağını zannetmiyorum.Telegramda gönderebilirsiniz dediler.
member
Activity: 112
Merit: 11
full member
Aynen hocam exchange üzerinden gönderim yapabilirsiniz.1-2 hafta sonra kendi eth adresinize otomatik olarak gelecek ya da kendimiz withdraw edeceğiz.
sr. member
Activity: 602
Merit: 255
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
ICO ne kadar daha devam edecek acaba ? bitmesine ne kadar kaldı katılmayı düşünüyorum da bir tarih göremedim.

25 Aralık ICO Ve imzanın bitiş tarihi .
member
Merit: 12
ICO ne kadar daha devam edecek acaba ? bitmesine ne kadar kaldı katılmayı düşünüyorum da bir tarih göremedim.
member
Activity: 112
Merit: 11
böyle balınalar 2x yapmadan çıkmazlar bounty ödülleride sağlam dağıtılacak gibi 500bin doları verecek sanıyorum ekip o zaman herkes INS'i iyi anar umarım kımse erkenden satış yapmaz
Pages:
Jump to: