Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] Meridian | DİJİTAL TEMİNAT | ICO 12 Ekimde başlıyor - page 2. (Read 1553 times)

sr. member
Activity: 448
Merit: 250
Az önce denk geldim, şöyle yazmış; (çeviri)

Teşekkürler,

Evet - ilerleme kaydedildiğinde haftalık güncellemeleri sağlıyor olacağız.

Listeleneceğimiz borsalardan hiçbirinin sahibi olmadığımız için onların kararlarına bağlılığımız var.

Bu nedenle, bu aşamada, yalnızca 'yaklaşık' zaman çerçevesi tahminleri sağlayabiliriz.

Meridian, saygın ve kaliteli bir değişim üzerine listelenir, güvence altına alır.

Bu süreci Ocak 2018 sonundan önce tamamlamayı hedefliyoruz.

Her zamanki gibi sizlere güncel bilgileri aktaracağız. 

Meridian Projesini desteklediğiniz için teşekkür ederiz!

full member
Activity: 322
Merit: 112
Hala bir gelişme yokmu ödülle ilgili, katılım sayısı azdı twitter a o yüzden sürpriz yapabilir diye bekliyorum ama hala bi haber yok
sr. member
Bunlarda işi uzatacak galiba twittera girmiştim adreside attım ama daha gelen giden bişey yok.ICO ya girenler daha almadı mı tokenleri? daha onlarda almadıysa biz epey bekleyeceğiz heralde

Hocam Ico katılımcıların payları dağıtıldı sadece ödül tokenleri dağıtılmadı. Yayınladıkları bilgilendirmede 1 haftaya borsaya girecek sonrası dağıtılacak gibi bişey okudum. Veya tam tersi borsaya girdikten 1 hafta sonrası dağıtılacak gibi bişey Smiley Bende siz gibi bekliyorum verecekleri ödül miktarı ne onuda bilmiyorum.
sr. member
Merit: 264
talat hangı tercume ettıgın konuyu takıp edıyor acaba merak edıyorum, tercumanın gorevı konuyu takıp etmektır ve yonetmektır hıc ortalıkta yoksun talat bıraz ılgılenmenı istiyoruz, biraz bılgılendırme yapmalısın
hero member
Activity: 798
Merit: 500
Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit
Bunlarda işi uzatacak galiba twittera girmiştim adreside attım ama daha gelen giden bişey yok.ICO ya girenler daha almadı mı tokenleri? daha onlarda almadıysa biz epey bekleyeceğiz heralde
full member
Activity: 350
Merit: 106
Listeye baktım stakler islenmis ama benim eth adresi görünmüyor. Acaba ondan mı yollamamışlar diye düşündüm. Sanırım kimseye yollamamışlar. Bende Twitter'dan  ve telegramdaki  admine msj yolladım su adrese yollayın diye. Umarım bir sonuç alırım.

hangi kampanyay katıldıysanız o kanaldan yollayın adresinizi.twittera girdiyseniz ordan mesaj atın, imzaya girdiyseniz forumdan yazın
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
Listeye baktım stakler islenmis ama benim eth adresi görünmüyor. Acaba ondan mı yollamamışlar diye düşündüm. Sanırım kimseye yollamamışlar. Bende Twitter'dan  ve telegramdaki  admine msj yolladım su adrese yollayın diye. Umarım bir sonuç alırım.

adress için ek zaman tanıdılar, kimseye yollanmadı (sadece yatırımcılara yollandı)
full member
Activity: 457
Merit: 101
sr. member
Ödül dağıtımını exchange de listelendikten bir hafta sonra yapacaklarmış galiba, ama daha ne zaman exchange gireceklerinie dair bi tarih yok.söz verdikleri kadar ödül dağıtacaklarını düşünmüyorum bunlarda düşüşe gidecekler galiba.çünkü 1 btc 500 token iste ödül avcıları bayram eder bahsedilen miktarlarla

Ark ta zamanında az yatırım almıştı, isteyenlere paralarını da yatırdı ama ilk çıkışı direkt Bittrex te oldu.

Bakalım tarih tekerrür eder mi?
full member
Activity: 322
Merit: 112
Ödül dağıtımını exchange de listelendikten bir hafta sonra yapacaklarmış galiba, ama daha ne zaman exchange gireceklerinie dair bi tarih yok.söz verdikleri kadar ödül dağıtacaklarını düşünmüyorum bunlarda düşüşe gidecekler galiba.çünkü 1 btc 500 token iste ödül avcıları bayram eder bahsedilen miktarlarla
sr. member
Merhaba arkadaşlar,
Takriben 3 ay kadar imza taşıdım. Epey bir araştırma yaptım adamlar profesyonel bir çalışma sergilediler ponzi veya scam proje değil. Ceo'su ve ekip ingiliz. İngilizler işini bilir diye tahmin ediyorum yaş tahtaya ayak basmazlar Smiley Tabi topladıkları para pek bişey değil 320K$ gibi bir rakam ile ıco kapandı. Yalnız ödül tokenlerini halen dağıtmadılar. ETH adreslerini vermeyen katılımcılar olduğu için bir kaç gün daha uzatıldı. Ne kadar bir miktar dağıtılacak bende bilmiyorum. Arkadaşın dediği gibi 1BTC=5000MDN gibi bir oran var. Ödül geldiği zaman sizlerle paylaşacağım.
full member
Activity: 350
Merit: 110
Sanki buna benzer bir proje çıkmıştı notary adında, benzer bir şeyler vardı projenin konusunda. Bir iki kere denediler ama başaramadılar ico yapmayı bakalım bu projenin geleceği ne olacak.
sr. member
Activity: 735
Merit: 251
Projeye göz gezdirdim Notary projesini andırdı bana bazı yönleriyle, notary ico dahi yapamadı bunlar ico yapabilmiş en azından Smiley Bu tarz fikirler yatırımcıyı inandırmıyor bana göre.

Notary adini Oracles Network olarak değistirdi diye biliyorum, öyle yaziyor. Ve 40 saniyede hard cap yapti. Yanlis biliyor olabilirim yol haritasinda oyle yaziyor
sr. member
İmza kampanyasında sonradan katılanlara fazladan stake mi verilmiş, pek bir şey anlamadım.
Bunun dağıtımı nasıl olacak, bilgisi olan var mı?

Kampanyaya yada icoya benden başka katılan yok mu arkadaşlar?
şu anda 1BTC=5000MDN fiyat, imzada 200 000 MDN dağıtılacak diyor 30 kişi var imzada, 9 haftadır imzadayım ama ne olacağını anlamış değilim.
Dağıtılacak miktar yukarıdaki gibi ise 2 BTC lik coin anlamına geliyor, bu mümkün mü?
sr. member
İmza kampanyasında sonradan katılanlara fazladan stake mi verilmiş, pek bir şey anlamadım.
Bunun dağıtımı nasıl olacak, bilgisi olan var mı?
hero member
Activity: 630
Merit: 503
Projeye göz gezdirdim Notary projesini andırdı bana bazı yönleriyle, notary ico dahi yapamadı bunlar ico yapabilmiş en azından Smiley Bu tarz fikirler yatırımcıyı inandırmıyor bana göre.
full member
Activity: 490
Merit: 193
yatırım miktarı az kalmış, eğer toplanan tutar üzerindense imzacılara fazla bişey vermeyecek dur bakayım, evet baktım konuya satılan token üzerinden diye bişey belirtmemiş yani her halükarda vaadettiklerini dağıtmaları gerekiyor sonradan kaypaklık yapmazlara tabi
sr. member
İmzaya yeni kayıt yapmıyorlar,
32 BTC toplamışlar, dağıtılacak miktar satılan coin üzerinden mi sabit bir değer üzerinden mi dağıtılıyordu, orayı atlamışım.

hav maç mani gelecek acaba , ilk imzam bu . merak ediyorum nasıl olacağını .

200k dolar toplanmış 2 hafta daha var, cok bir şey toplanmayacak gibi.
Buna bağlı olarak çok ta bir şey vermeyecek gibi.
full member
Activity: 196
Merit: 578
kedim çilek şeker çiçek !
İmzaya yeni kayıt yapmıyorlar,
32 BTC toplamışlar, dağıtılacak miktar satılan coin üzerinden mi sabit bir değer üzerinden mi dağıtılıyordu, orayı atlamışım.

hav maç mani gelecek acaba , ilk imzam bu . merak ediyorum nasıl olacağını .
Pages:
Jump to: