Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] SPECTIV: Merkezsiz Sanal Gerçek Yayın Platformu | Token Ödüllü - page 2. (Read 4323 times)

sr. member
Activity: 560
Merit: 255
Eğer ertelemeseler çok başarılı olacaklardı çünkü o zamanki kampanyalar birbirine benzerken Spectiv farklıydı.. Bunu avantaja çevirmek yerine süreci uzattılar ve çoğu insan Spectiv'i görmekten sıkıldı diye düşünüyorum. Eğer tokenler piyasaya çıkarsa ben yatırımcısı olmayacağım, eskiden yapsalardı olurdum çünkü o zaman baya popülerdi.
sr. member
Activity: 294
Merit: 250
umıt vaad eden bır projeydı buda. hatta bunların sıtesı fılanda hazırdı. ne olduysa erteledıler. ımzasına gırmıstık bosa gıttı oda. betkıng gıbı verırlermı acaba ımzada kaldıgımız gunler ıcın bısıler.

İlk kampanyada imzanın şartlarını yerine getirip stakenizi elde ettiyseniz bunu mutlaka vereceklerdir ico bitince mağdur edeceklerini sanmam. Umarım ertelediklerine değmiştir.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
20 Ekimde bountylerin yeniden açılacağı ve 8 Aralıkta ICO'nun olacağı söyleniyordu. İlk bounty 7 hafta sürmüştü. Üzerinden o kadar zaman geçmiş ki bu kadar uzun kaldığımızı unutmuşum.

ICO Tarihi: 8 Aralık - 29 Aralık

Haber verdiğin için teşekkürler. Nedenini bilmiyorum ama bu proje cok hosuma gidiyor
uzun süre imzasını tutmuştum yine gelsin yine giricem Smiley
sr. member
Activity: 560
Merit: 256
Ertelemeleri çok büyük bir sıkıntı değil bence kötü niyetli olsalardı ne olursa olsun ertelemezlerdi projeyi yine de can sıkıyor bu tarz erteleme haberleri.
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
20 Ekimde bountylerin yeniden açılacağı ve 8 Aralıkta ICO'nun olacağı söyleniyordu. İlk bounty 7 hafta sürmüştü. Üzerinden o kadar zaman geçmiş ki bu kadar uzun kaldığımızı unutmuşum.

ICO Tarihi: 8 Aralık - 29 Aralık
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
umıt vaad eden bır projeydı buda. hatta bunların sıtesı fılanda hazırdı. ne olduysa erteledıler. ımzasına gırmıstık bosa gıttı oda. betkıng gıbı verırlermı acaba ımzada kaldıgımız gunler ıcın bısıler.
full member
Activity: 462
Merit: 100
Hiçbir gelişme yok mı arkadaşlar
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
Blog kampanyasına katılmak istiyorum ama acaba süresi geçmiş midir, bir bilgisi olan var mı?

Şu anda katılamazsın. Projeyi erteledikleri için tüm bountyleri durdurdular. Eylül sonu veya Ekim gibi yeniden açtıklarında yazarsın. Şimdi boşuna vaktini harcama.

ben bunun imzasına girmeyi düşünüyordum ama sonra girmekten vazgeçtim Grin Grin ve sanırım 2 imza değiştirdim ve şimdi bu haberi duyunca üzüldüm doğrusu. imzasını bukadar taşıdıktan sonra birde böyle kötü sürprizler can sıkıyor. herkese geçmiş olsun.
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
Blog kampanyasına katılmak istiyorum ama acaba süresi geçmiş midir, bir bilgisi olan var mı?

Şu anda katılamazsın. Projeyi erteledikleri için tüm bountyleri durdurdular. Eylül sonu veya Ekim gibi yeniden açtıklarında yazarsın. Şimdi boşuna vaktini harcama.

Bildiğim kadarıyla blog kampanyası açık.
Sosyal medya ve imza kampanyaları durduruldu...
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232

full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
full member
Activity: 150
Merit: 110
benim de ilgilendiğim ve takip ettiğim projelerden birisi idi. hiç hoş olmamış bu gelişme.
piyasa yükseliyor önlem evet ama çok uzamaya başladı bu süreler, ertelemeler falan.
imzadan çıkan tekrar girmeye uğraşmaz bence, zaten uzun süredir devam ediyor bounty, iki buçuk ay sonra kim hatırlar spectiv'i.
sr. member
Activity: 658
Merit: 255
İmzamızı kaldırıp başka bir imzaya geçmemize izin veriyor buraya kadar anladım ama 20 ekimde tekrar o kampanyaya geçmemiz mi gerekiyor onu anlayamadım

50 post atılması gerekiyor bounty boyunca eğer 50 post yapamadıysan 20 ekimde tekrar geçip tamamlayabilirsin yaptıysan sorun yok geçerli sayılıyor.
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
İmzamızı kaldırıp başka bir imzaya geçmemize izin veriyor buraya kadar anladım ama 20 ekimde tekrar o kampanyaya geçmemiz mi gerekiyor onu anlayamadım
sr. member
Activity: 453
Merit: 251
Presale Starting May 1st
Takip ettiğim bir projeydi fakat durdurulması iyi olmamış. Unutulup gidebilir. Galiba ICO dönemi yavaş yavaş duruluyor. Öyle görünüyor.
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Bu imza durdurma işi hiç iyi olmadı. Verilen tarih çok geç. Fakat belli ki piyasanın yükseliş trendinden ötürü yapılmış bir hareket bu. Şu dönemde kimsenin ico'lara yatırım yapacağı yok. BTC, ETH almış başını gitmiş.Daha da yükselecekler belli ki. Hareket akıllıca ama bizi üzdü...
sr. member
Activity: 322
Şaka mı şimdi bu ya daha yeni girdiğim imza kampanyası daha ilk stakemi almadan durduruluyor. Şimdi bize siz 20 ekime kadar takılın bir dolanın 20 ekimde kontrol yaptığımız da imzanız giyinik mi olsun diyorlar iyi güzel de imzadayken mesaj sayımızı bunlar nerden bilecekler atıyorum şimdi ben imza da 10 mesaj attım gittim başka imzada 200 mesaj attım ben 210 mesaj atmış gözükeceğim ama aslında 10 mesaj attım bunun nasıl önüne geçecekler.
Imzaya kayıt oldugunuz tarih ve saat yok mu ondan ileriye doğru giderek sayacaklar
sylon bounty konusuna mesaj atmanızı ister mesela ondan sonraki yapıcı mesajlarınızı sayar
hep aynı konulara mesaj atarsanız saymaz mesela veya 75 karakter altı mesajlarıda saymaz
o biraz bounty yonetıcısıyle alakalı bazıları mesaj sayınızın adetini istiyor kayıt olurken bittiginde şöyle bir mesaj sayınızı bakıyor aradaki fark yeterliyse tamamdır
detayına girmiyorlar.Bazıları detaylı inceliyor
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Bu projeyi erteledikleri için unutuldu gitti kaç aydır devam eden bir reklam kampanyası vardı. Bir işe yaramıyor, artık herkes tanıyor zaten neyini bu kadar tanıttılar anlamıyorum. Baydı.
sr. member
Activity: 294
Bunun sosyal medya bountysinde baya zahmetliydi haftalık rapor falan istiyordu onu da durdurdular mı yoksa devam mı?
full member
Activity: 182
Merit: 100
Şaka mı şimdi bu ya daha yeni girdiğim imza kampanyası daha ilk stakemi almadan durduruluyor. Şimdi bize siz 20 ekime kadar takılın bir dolanın 20 ekimde kontrol yaptığımız da imzanız giyinik mi olsun diyorlar iyi güzel de imzadayken mesaj sayımızı bunlar nerden bilecekler atıyorum şimdi ben imza da 10 mesaj attım gittim başka imzada 200 mesaj attım ben 210 mesaj atmış gözükeceğim ama aslında 10 mesaj attım bunun nasıl önüne geçecekler.

Şuan mesaj sayılarını kontrol edecekler muhtemelen. ICO'yu yasalara uygun olarak yapmaya çalışıyorlar, gecikmenin sebeplerinden biri bu açıkladılarına göre.

Hazırlıksız başlamalarından iyidir. Zor bir karar aslında, ama bence doğrusunu yaptılar.
Pages:
Jump to: