Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] SPECTIV: Merkezsiz Sanal Gerçek Yayın Platformu | Token Ödüllü - page 4. (Read 4323 times)

sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Güzel proje son zamanlarda aşırı ico çıkıyor,fikir güzel birşeyler yapabilir.Yatırım yapacak arkadaşlar varmı acaba
,sosyal medya ödülüne katıldım ama yatırımda yapmayı duşunmeye başladım
hero member
Activity: 518
Merit: 500
Gelecekte çok yaygınlaşacak bir teknoloji ama ilk etaplarda kazandırmaya bilir belki.

katılıyorum  uzun vaadede projelerini gerçekleştirirlerse yada gerçekleşyirmek için gereken alt yapıyı sağlarlarsa kazandırır şuanki durumda hayalden ötede değil
sr. member
Activity: 588
Merit: 253
Gelecekte çok yaygınlaşacak bir teknoloji ama ilk etaplarda kazandırmaya bilir belki.
full member
Activity: 266
Merit: 242
Bende twitter kampanyasına katıldım aynı dedıgınız gibi dostum benımde hiç vermemişler ama ben bounty konusuna linklememiştim.Birde orda gunde 5 adet ama 1 tanesı geçerli diyor.O zaman neden 5 adet atalım ki.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Hesaplamalar çok yanlış yapılıyor,ilk çıktıgı gunden beri 13 post attım günlük 1 post kabul ediliyor denılıyor.Facebook kampanyasına katıldım gun gun tarıhlerıyle postları attım paylaşımları yaptım ve hepsını emek safedıp bounty konusuna linkledim,ama 5 adet falan sayılmıs.Bounty yonetıcısı dallamanın teki çok belli.
Bundan sonrada yapmam artık
sr. member
Activity: 355
Merit: 250
blockchaintr.net
İmza kampanyasına %50, Blog/Makale Kampanyasına %10 ayırmışlar. Sırf bu yüzden bounty'e katılmayacağım. Ayıptır yahu.
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
güzel proje aslında gerçektende bu aralar herhalde sıcaklardan projeler fazla araştırılmıyor. üzerine düşülmüyor. sanırım çok fazla çeviri ve proje sunulduğu için insanlar bırakıyor.

bounty den çok ico muhabbeti dönmeye başladı. bunun nedeni olarak da kaliteli projelerin reklama ihtiyacı olmadığı sadece yatırımı alıp hızla geliştirmeye başlamak olduğunu görmekteyiz. kripto para piyasaları büyük fon sahiplerinin dikkatini çekmiş artık. onlarla yapılan protokol ve ön satışlar bounty kampanyalarından daha değerli oluyor.

gerçek yayın olması çok güzel ve bunun kriptolu olarak merkezsiz sunulması çok güzel. yatırımcılardan çok sosyal medya kullanıcıları için bu sistem ilginç ve ilgi çekici olacaktır. başarılı olacağını düşünüuyorum. ilk yapılan her zaman değerli olur. sistem arayüzz ve grafiklerini daha iyileştirmesi gerekiyor. kalite artık günümüz teknolojisinde çok ön planda. görsellik önemli bir fark yaratmalı ki bir şey tutsun.

başarılar. Smiley
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
Bancor'daki gibi bi olay yaşanabilir mi ? ico fiyatının altına düşmesi gibi. yoksa projedekiler bi wall kurmayı düşünüyor mu ?

eğer 40 milyon dolar yatırım toplamayı başarırsa sonu Bancor gibi olabilir. 5-10 milyon civarı yatırım toplarsa yatırımcısına kazandırma ihtimali yükselecektir.
full member
Bu koşu bandı durumu nedir arkadaşlar mesela burda koşarken gozluk takarak sankı çayır çimende koşuyormu havası mı verecek,sırf bunun için çok büyük beklentiye girmemek gerekir diye düşününoyurm
full member
Activity: 190
Merit: 100
GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!
Selam arkadaşlar, halka arz kuralları değişmiş.

Artık Sigs sabit fiyat 50 centten satılacak. Dolayısıyla Ethereum fiyatı ICO'dan önce sabitlenecek.

Sigs Fiyatı: $0.50/Sig
Maksimum: $40M
Minimum: $2M
Bu proje için iddaalı olduğunu düşünüyorum rakamların. Ama projenin kendisi de iddaalı önceden de dediğim gibi kısa vadede iyi iş yapar ancak uzun vadede işin içine unicornlar da dahil olunca kaybolup giderler.

aslinda haklisiniz. bir suru video platform projeleri yapildi son donemlerde. adamlar da bunu daha ziyade vr alaninda kullanmak istemis. belki tutabilir. ethtrader'da muhabbeti donecek gibi yakinda, oradan anlariz.
full member
Activity: 350
Merit: 110
Bancor'daki gibi bi olay yaşanabilir mi ? ico fiyatının altına düşmesi gibi. yoksa projedekiler bi wall kurmayı düşünüyor mu ?
full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol

Artık Sigs sabit fiyat 50 centten satılacak. Dolayısıyla Ethereum fiyatı ICO'dan önce sabitlenecek.

Bu proje için iddaalı olduğunu düşünüyorum rakamların. Ama projenin kendisi de iddaalı önceden de dediğim gibi kısa vadede iyi iş yapar ancak uzun vadede işin içine unicornlar da dahil olunca kaybolup giderler.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024

anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Proje güzel fakat şu an çok taze ve yeni. Eğer tanıtımı layığıyla yapabilirlerse ki şu an başlangıç için sorun yok gibi görünüyor: İlk günden ico'su bitecek projeler sınıfına bile girebilir. Daha önce bu şekilde bir şey deneyen olmamıştı. Projenin teknik detaylarını tam anlamamış olsam da yüzeysel olarak bilgi sahibiyim. Bir Whitepaper çevirisi gelirse çeviren dahil hepimiz faydalanırız. İmzasına da girdim. Giren herkes için de hayırlısını dilerim.
sr. member
Activity: 392
Merit: 257
Proje güzel bencede. En azından farklı bir konuya girişmişler. Icosu sağlam geçebilir.localde konu sessiz kalmış
full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
Bence kısa vadede işe yarıyacaktır. Bu sanal gerçeklik VR olayının gelecekte çok yaygın olucağının herkes farkında zaten. Tabi ki youtube ve twitch şuan boş durmuyordur onların da bu yönde çalışmaları vardır. Dediğim gibi çok kısa vadede okey ama biraz uzun vadesinde büyük balık küçüğünü yer.
sr. member
Activity: 462
Merit: 250
Bu olay bence de tutabilir sanal gerçeklik ile alakalı çıkacak ilk coin olması sanal gerçekliğin gündemde olması gibi faktörler beni böyle düşünme itti. Ben imzasına girdim küçük bir miktar da yatırım yapmayı düşünüyorum.
full member
Bu isin tutabilecegini dusunuyorum.
Tezos icin bir yatirim ayirdim belki belirli bir oranini buna yatirabilirim
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
Cointelegraph'ın ICO takvimine eklenmiş: https://cointelegraph.com/ico-calendar

Bu arada sigs fiyatları da Ethereum üzerinden olacağı için ICO'dan önce tam olarak belirlenecekmiş.
full member
Ico tutabilir yeni kosu bandini falanda denemisler.Guzel birseyler cikabilir bu projeden.
Pages:
Jump to: