Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] SwissBorg | SwissBorg İsviçre Varlık Yönetiminde Blockchain Devri - page 4. (Read 1170 times)

full member
Activity: 266
Merit: 242

1 Şubat 2018'de HitBTC'de listelenecek
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
bu imza kampanyasi bugun bitiyor diye anladim ben bilen anlayan biri varsa teyit edebilir mi?

Evet bounty kampanyaları bugün sonlanıyor hocam.Globalde bulunan bounty konusunda kurallar kısmında şöyle bir ibare geçiyor bounty kampanyası 13 aralıkta başlayacak 7 ocakta sona erecek.Bakalım ben erken girenlerdenim benden sonra baya kişi girmiş o yüzden çok bir şey dağıtacağını düşünmüyorum.
sr. member
Activity: 602
Merit: 255
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
bu imza kampanyasi bugun bitiyor diye anladim ben bilen anlayan biri varsa teyit edebilir mi?
sr. member
Activity: 308
Çok büyük bir süpriz olmazsa bu saatten sonra SwissBorg hardcap yapmayı başaramayacak ama projeye güvenim benim yüksek.Fena bir rakam toplamadılar.Topladıkları bu miktar ile gerçekleştirmeyi istedikleri projeyi rahatlıkla yapabilirler.
ben de sizin gibi düşünüyorum hocam. icoların bu kadar uzun sürmesi bence saçma. zaten ne toplayacaklarsa iconun başında topluyorlar.
sr. member
Activity: 2142
Merit: 424
Çok büyük bir süpriz olmazsa bu saatten sonra SwissBorg hardcap yapmayı başaramayacak ama projeye güvenim benim yüksek.Fena bir rakam toplamadılar.Topladıkları bu miktar ile gerçekleştirmeyi istedikleri projeyi rahatlıkla yapabilirler.
sr. member
Activity: 798
CurioInvest [IEO Live]
Sağlam bir projeye benziyor, geçtiğimiz günlerde airdropuna katıldım bildiğim tüm sosyal medya hesaplarından takip gerektiriyordu, umarım başarabilmişimdir. Güncel durumda hardcapin yarısından fazlasına çıkmış durumdalar(tam rakam göremedim ama 17.5 m chf gibi bir rakam) bence de yatırım yapılarak bir süre tutulursa iyi para kazandırabilir.
sr. member
Activity: 546
Sağlam bir ekip oluşturan projeler biraz da fikirleri güzelse iyi para toplayabiliyorlar.SwissBorg'un ekibini inceledim açıkcası ekip bende güven hissi oluşturmayı başardı.Bakalım ico bitince hangi exchange siteleriyle anlaşma yapacaklar.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
Sağlam yatırım topladılar, borsada 10x yapması bile mümkün duruyor açıkçası. Uzun vade de al beklet tarzında bir şey  yapılabilr idiye düşünüyorum ben açıkçası. Çeviri içinde teşekkür ederim.
full member
SwissBorg kripto alanda bir meritokratik varlık yönetimi platformu oluşturarak geleneksel finansal hizmetlerin yapamadığını yapmak istiyor. Son derece değişken bir pazarda müşterilerin performansını ve sermayesini korumakla kalmayıp, çeşitli yatırım stratejilerini uygulamanın en iyi yolunu sürekli olarak araştırıyoruz. Dolayısıyla, ETHLend ortaklığı hem yatırım likiditesinin kolaylaştırılması hem de kurumsal DNA açısından mükemmel bir uyumdur.

member
Activity: 210
Merit: 11
Swissborg çok ıyı bır kadro oluşturmuş, türk bir yazılım geliştiricilerini olması bence çok güzel. Türkiye adınada çıkacak projelere destek olabılır, turkiyede hala blockchainden bi haber çok buyuk bır yazılım muhendisi kitlesi var.
full member
Activity: 462
Merit: 102
imzasına girdik inşallah üzmez güzel bir şeyler verirde boşa gitmez imzamız diye düşünüp girdim iyi yatırım toplamış gibi geldi bana bu yüzden iyi vereceğini düşünüyorum
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Satılamayan coinler yakıldıktan sonra çok büyük bir sıkıntı çıkmayacağını düşünüyorum.Bu arada SwissBorg takip edebildiğim kadarıyla uzun zamandır yatırım toplayamıyor ico sonuna kadar böyle gidecek heralde.Yine de hardcap miktarının %50 sini toplamayı başardılar.

Ether deki fiyat dalgalanmasından mı çözebilmiş değilim. İlk başlardaki yatırım hızı kesildi. Yinede orta ölçekli bir proje. Fena rakam değil. 5 gün sonunda toplam yatırım ne olacak sabırsızlıkla bekliyorum.
member
Activity: 140
Merit: 10
Satılamayan coinler yakıldıktan sonra çok büyük bir sıkıntı çıkmayacağını düşünüyorum.Bu arada SwissBorg takip edebildiğim kadarıyla uzun zamandır yatırım toplayamıyor ico sonuna kadar böyle gidecek heralde.Yine de hardcap miktarının %50 sini toplamayı başardılar.
full member
Activity: 406
Merit: 102
1 milyar coin varken fiyatinin1 dolar olmasi cok sacma.geciniz bu isleri
full member

Dijital yenilikler için danışmanımız olan Enrico Ferro'ya hoş geldiniz. Teknoloji ve işi bir araya getiren inovasyon yönetimi hakkında geniş bilgiye sahiptir. Enrico,  Politeknik ve Turin'deki konferanslarda ve Uluslararası Çalışma Örgütü'nde geniş bir deneyime sahiptir.
full member

SwissBorg'un CEO'su ve Kurucusu Cyrus Fazel'in yeni yıl selamları
full member
SwissBorg'un sunduğu her türlü finansal hizmet , web tabanlı gösterge tablosuna 7 gün 24 saat erişim imkanı sunacak. Şu bilgileri görüntüleyecektir: Müşterilerin durumu Akıllı Görevler, yatırım analizi, raporlar ve yatırım yönetim araçları.

member
Activity: 378
Merit: 11
Ico’ya katılarak 1 milyar CHSB token dan alan yatırımcılara aldıkları miktara göre ileride düzenlenecek olan referandumlarda (parayı hangi projelerde değerlendirelim de daha çok para kazanalım vb.) oy kullanma hakkı tanıyorlar. Karşılığında da ileride çıkartacakları coinlerden bu referandum yada projelere destek verenlere katkıları oranında dağıtmayı planlıyorlar buna da proof of meritocraci diyorlar.
Bunu bilmiyordum çok güzel olmuş, titanium projeside boyle birşey yapacak ama oylama kendilerine ait tokenleri salma bazında işliyor eger yol haritasına uymazsak token sahiplerinin oylamasına gore kendı kılıtlı tokenlerimizi salamayacağız demişler.
newbie
Activity: 2
Merit: 0
Ico’ya katılarak 1 milyar CHSB token dan alan yatırımcılara aldıkları miktara göre ileride düzenlenecek olan referandumlarda (parayı hangi projelerde değerlendirelim de daha çok para kazanalım vb.) oy kullanma hakkı tanıyorlar. Karşılığında da ileride çıkartacakları coinlerden bu referandum yada projelere destek verenlere katkıları oranında dağıtmayı planlıyorlar buna da proof of meritocraci diyorlar.
newbie
Activity: 2
Merit: 0
Bende 300 💵 ile katıldım gerçekten dikkat çekici bi projeye benziyor. An itibari ile 16 milyon İsviçre frankı para toplamışlar. 0.10 💵 ile bir CHSB token alınabiliyor. Projenin amacı yatırımcılara blok zinciri sistemini kullanarak yatırım ve varlık yönetim alanında hizmet vermek. Japonya, İsviçre ve Toronto daki merkezleri ile 7/24 hizmet verecekler. Şimdi yatıyorum ama sabaha bu coinler nolacak aceba derdine son  Grin.
Pages:
Jump to: