Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] SwissBorg | SwissBorg İsviçre Varlık Yönetiminde Blockchain Devri - page 6. (Read 1170 times)

member
Activity: 378
Merit: 11
isviçte ve banka diyince insan bir duruluyor kesin para kazanırlar diyor zaten, avrupalı ekiplerin devri sanki geçiyor ama daha çok kore ve çin ekipleri sessiz sedasız çok deli para toplayan projeler çıkarıyorlar
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Ekip içindeki business developer deni dudaev bir Türkmüş, tercüman arkadaş tanıyor sanırım onu. Helal valla böyle buyuk bir projede önemli bir görev alması çok güzel bir baları
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
İşviçre - Banka - Para

Tam bir şeytan üçgeni. Yatırım toplaması gayet normal. Sosyal media bountylerine katılmayı düşünüyorum bakalım. Daha önce işviçreden bir proje çıkmışmıydı? Ekip üyeleri hakkında bilgisi olan var mı?
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Iyi para toplamislar bunlarda banka demek, banka projeleri artik tukendi tutmuyor derken parayi toplamis bile adamlar. Daha erken gorseydim muhtemelen katilirdim ico suna degerli bir projeye benziyor
full member
Activity: 266
Merit: 242
full member
member
bounty e baktımda harbıden de neden bu kadar zorlamışlar anlamadım sankı anında butun parayı topladı adamlar, daha yolu yarısına gelmişler anca
sr. member
Activity: 523
Merit: 285
Bounty kampanyası özellikle imzasına katılmayı düşünenler için epey sıkıntılı geçiyor.Listeleri çok geç güncelliyorlar örneğin 24 Aralıkta biten haftanın stakeleri hala verilmedi.Ayrıca attığınız her postun linkini bounty konusundan paylaşmanız gerekiyor.
member
Ekip kalabalıkmış bir banka projesi daha biraz geç vermişler görevi hocam, ama pek önemsemiyorlar bounty kısmını gördüğüm kadarıyla blog için başvurmanız gerekiyormuş. Hemen hemen herkesede hayır demişler.
full member
Bounty konusu buradadır, proje başlayalı epey bir zaman oldu ama tercüme için yeni mail atarak cevap verdiler arkadaşlar.  https://bitcointalksearch.org/topic/bountyico-swissborg-bounty-500-000-usd-new-2574843
full member
Pages:
Jump to: