Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO][BKB] BetKing Bankroll Token Toplu-Satışı! 7400 Bitcoin Kazanç! - page 24. (Read 25204 times)

hero member
Activity: 686
Merit: 500
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
Bugün mesaj sayımları olmuş herhalde ana konuya mesaj atmaya fırsat vermeden stake i alamamışım.
sr. member
Activity: 406
Merit: 259
Bounty.betking.io sitesinde stakeler gözükmüyor, sistem ne zaman aktif olur bilginiz var mı? Bu arada bounty için google takip listesini paylaşan arkadaşa da teşekkürler.
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
bakalım imzasına girdim umarım bişeyler çıkar tutcak bir proje diyorlar ama görcez artık Cheesy
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Ben bugün kayıt oldum ama adım listede yok . Biraz geç güncelleştiriyorlar sanırım .

Bende yeni kayıt yaptım imza kampanyası için. Listede profilimi göremedim yeni güncellemelerle birlikte bizimkisi de görünmeye başlayacaktır, belki hafta sonuna yakın olduğu için acaba pazartesi gününü mü bekliyorlar.
hero member
Activity: 644
Merit: 502
merhabalar
bu coin reklamlarını avatar ve imzanıza koyuyorsunuz, peki siz bundan ne kadar kazanıyorsunuz ?

Çok fazla değişken var . Soft cap ı geçebilecekmi yoksa hard cap ı tamamlayacakmı . Scam çıkabilirmi  vb. gibi bunu kimse tahmin edemez. Ama daha sizin çok zamanınız var imzalardan 3-5 kazanmak için. İşi öğrenmeye bakın sadece .
sr. member
Activity: 2100
Merit: 413
Bu coin reklamlarını avatarımıza ve imzalarımıza koyarak o coinlerin hisselerinden bir miktar elde etmiş oluyoruz.Bu miktarlar bazen hatrı sayılır miktarları bulabilirken bazıları sakız parası etmiyor birazda şans işi açıkcası.O yüzden sırf reklamını gördüğünüz için bir coine yatırım yapmanızı önermem.
member
Activity: 99
Merit: 10
merhabalar
bu coin reklamlarını avatar ve imzanıza koyuyorsunuz, peki siz bundan ne kadar kazanıyorsunuz ?
hero member
Ben Betking i edgeless seviyesinde görüyorum. Hatta bir adım önde bile olabilir .
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
hocam hayırlı olsun güzel proje ve teşekkürler çeviri için.

imza kampayasına katılımdaki post sayımları haftanın hangi günü başlıyor. bir kaç kampanyada değişiklik oluyor arada ve saat farkı ile kaçırıyoruz mesaj sayılarını. stake alamıyoruz.

çeviri kısmında onu göremedim. ana konuda baktım bende tam çözemedim. o kısmı da çevirebilirseniz çok iyi olur.

kolay gelsin.
sr. member
Activity: 406
Merit: 265

Bir hafta ana konuya mesaj atmayı unuttuk mu bounty den atılıyoruz dş mi ?
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
no hıt post target ne demek oluyor ordayım ben Cheesy
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
sisteme kayıt oldum ama twitter hesabımı bağlamak isteyince "This twitter profile is not valid" diye bir uyarı veriyor.
bu sorun sadece ben de mi mevcut yoksa başka karşılaşan varmı?
nasıl bir çözüm bulabilirim?
hero member
Activity: 700
Merit: 550
Peki bir sorum daha olacaktı bilginiz vardır umarım. Bugün cuma yeni girdim ana konuya mesaj yazmam gerekiyor mu en az bir post istiyorlar değil mi onu yazmalımıyım.

Evet haftada en az bir post ana başlığa atmalısınız, son gün ilk gün farketmez.
hero member

Çok teşekkürler bunu öğrendiğim iyi oldu. Bounty web sitesinden profilimi kayıt ettirdikten sonra başka bir işlem yapmama gerek var mı sizde güncelleme alması ne kadar sürmüştü hatırlıyor musunuz.

eğer facebook twitter bounty'sine katılacaksanız onları hesaba bağlamanız gerekiyor. şu an güncelleme manuel olarak yapılıyor sanırım.

Peki bir sorum daha olacaktı bilginiz vardır umarım. Bugün cuma yeni girdim ana konuya mesaj yazmam gerekiyor mu en az bir post istiyorlar değil mi onu yazmalımıyım.
hero member
Ben bugün kayıt oldum ama adım listede yok . Biraz geç güncelleştiriyorlar sanırım .
hero member
Activity: 840
Merit: 532

Çok teşekkürler bunu öğrendiğim iyi oldu. Bounty web sitesinden profilimi kayıt ettirdikten sonra başka bir işlem yapmama gerek var mı sizde güncelleme alması ne kadar sürmüştü hatırlıyor musunuz.

eğer facebook twitter bounty'sine katılacaksanız onları hesaba bağlamanız gerekiyor. şu an güncelleme manuel olarak yapılıyor sanırım.
hero member

hero member
İmza kampanyasına katılalım bakalım güzel bir yatırım toplayacaklarını düşünüyorum. Sitelerine yeni üye oldum bir sorun yaşamadım şimdiye kadar.  Aksilikler yaşamadan sağlam bir şekilde ilerleriz umarım.
sr. member
Activity: 359
Merit: 250
Bounty sayfasinda surekli sifre hatasi veriyor bana sofre sifirlama yapiyorum yine ayni hata.Bir turlu giris yapamiyorum neden kaynaklaniyor acaba

Kullanıcı adınızı mı giriyorsunuz yoksa kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresini mi ? Eğer kayıt olurken verdiğiniz e-osta adresini giryorsanız hata veriyor ancak kullanıcı adınızı  yazarsanız hata vermiyor şimdi denedim, saygılar.
Pages:
Jump to: