Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO][BKB] BetKing Bankroll Token Toplu-Satışı! 7400 Bitcoin Kazanç! - page 25. (Read 25235 times)

sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Bounty sayfasinda surekli sifre hatasi veriyor bana sofre sifirlama yapiyorum yine ayni hata.Bir turlu giris yapamiyorum neden kaynaklaniyor acaba
hero member
Activity: 686
Merit: 500
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
Bounty sayfayı çok kaliteli bana biraz edgelessi hatırlattı sanki. Proje de bounty sayfası kadar kaliteli olursa ortaya çok iyi bir proje çıkar.
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
son günlerde çok fazla buna benzer icolar oluyor ve gerçekten bir yerde balon patlayacak ama hadi hayırlısı.
katılanlara bol şans dilerim.

icolar tüm topluluga yenı ınsanların katılması ıcın guzel oluyor. cogu kısı trenı ıcolar ıle yakalamak ıcın bıtcoın dunyasına gırıyor. buda gayet ıyı bırsey bence. ne kadar cok ıco o kadar cok yenı btc kullanıcısı demek. ve bu ıcolar genelde ether wave gıbı coınlerle yapldıgı ıcın o coınlerın fıyatlarınada yansıyor.
full member
Activity: 163
Merit: 100
son günlerde çok fazla buna benzer icolar oluyor ve gerçekten bir yerde balon patlayacak ama hadi hayırlısı.
katılanlara bol şans dilerim.
full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
hic bırseyı calısmıyor bunların sıtesının. uye olamıyorsun olsanda logın olamıyorsun.

sizde bir problem olabilir mi?
mail adresi yerine üye adınız ile giriş yapmayı denediniz mi?
kayıt olurken tarayıcı mail adresi ve şifre olarak kaydediyor. fakat giriş yaparken username soruyor.
stake otomatik saymıyor hesaplamıyor ama birkaç güne otomatiğe bağlanacak demişti op.

yok bende bır sorun yoktu. gec oldu baya. sıte de var bır sıkıntı.

Bendede bounty paneli açmıyor üye olduğum halde
mail adresi değil de üyelik adıyla  giriş yapmayı deneyin olacaktır. ben de açık şuan
sr. member
Activity: 406
Merit: 265
hic bırseyı calısmıyor bunların sıtesının. uye olamıyorsun olsanda logın olamıyorsun.

kayıt olurken tarayıcı mail adresi ve şifre olarak kaydediyor. fakat giriş yaparken username soruyor.
stake otomatik saymıyor hesaplamıyor ama birkaç güne otomatiğe bağlanacak demişti op.

Bendede bounty paneli açmıyor üye olduğum halde
hero member

sr. member
Activity: 756
Merit: 290

hero member
sr. member
Activity: 359
Merit: 250
"Join the Bitcointalk Signature Campaign

Your BitcoinTalk profile link"

Bu alana profil id mi yazılacak yoksa direkt olarak profil linkimizi mi yazacağız?

"İmza kampanyasına katlabilmek için Jr. Member veya üstü bir rütbede olmalısınız.https://bounty.betking.io'ya üye olun ve Bitcointalk kullanıcı adınızı ve Hesap ID'nizi girin. İmzanızı ve avatarınızı (isteğe göre) sayfada çıkan ile değiştirin."

Kullanıcı adımı ve hesap id mi yazacak bölümü bulamadım, yardımcı olur musunuz , saygılar.

Sitede profile link yazan kısıma profil adresinizi girmelisiniz. Sanırım önceden ID ile giriliyordu şimdi sadece linkle halletmişler.

Sizin profil linkiniz: https://bitcointalksearch.org/user/texasofblacksea-852321

Teşekkürler, sanırım katılabildim, saygılar.
hero member
Activity: 700
Merit: 550

Bu alana profil id mi yazılacak yoksa direkt olarak profil linkimizi mi yazacağız?

"İmza kampanyasına katlabilmek için Jr. Member veya üstü bir rütbede olmalısınız.https://bounty.betking.io'ya üye olun ve Bitcointalk kullanıcı adınızı ve Hesap ID'nizi girin. İmzanızı ve avatarınızı (isteğe göre) sayfada çıkan ile değiştirin."

Kullanıcı adımı ve hesap id mi yazacak bölümü bulamadım, yardımcı olur musunuz , saygılar.

Sitede profile link yazan kısıma profil adresinizi girmelisiniz. Sanırım önceden ID ile giriliyordu şimdi sadece linkle halletmişler.

Sizin profil linkiniz: https://bitcointalksearch.org/user/texasofblacksea-852321
sr. member

sr. member
İmza kampanyasında yerel bölüme atılan postlarla ilgili bir açıklama göremedim, bu postlar da sayılacak mı acaba ? Saygılar.

ICO'ların %99'unda local postlar sayılır. Aksi istenmediği taktirde de kurallara yazılmaz. Eğer postların sayılmayacağı bölümlerde local yoksa sorun yoktur.

Bilgilendirme için teşekkürler, saygılar.
hero member
İmza kampanyasında yerel bölüme atılan postlarla ilgili bir açıklama göremedim, bu postlar da sayılacak mı acaba ? Saygılar.

ICO'ların %99'unda local postlar sayılır. Aksi istenmediği taktirde de kurallara yazılmaz. Eğer postların sayılmayacağı bölümlerde local yoksa sorun yoktur.
sr. member
hero member
twitter ina katıldım 24 saat geçti stake hesaplanmamış kaç günde bir güncelleniyor

Şu anda manuel olarak güncelleniyor, ileriki zamanlarda otomatik olacağını söylediler.
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
twitter ina katıldım 24 saat geçti stake hesaplanmamış kaç günde bir güncelleniyor
sr. member
Activity: 406
Merit: 259
Adamlar daha önce yapmışlar ve güzel kar elde etmişler. Kumar sitelerinin en büyük sıkıntısı devlet denetimlerinin sebep olduğu para transferi, crypto dünyası da bu iş için biçilmiş kaftan. Böyle projelerin artması gayet normal. İş yapacaklarını düşünüyorum. Şimdiden bounty sine girdim, büyük ihtimalle crowdsale'de de bir miktar alım yaparım. Herkese bol kazançlar.
hero member
Activity: 840
Merit: 532
dün bounty programına üye olurken bir sıkıntı oldu. attığım maile 1 dakika içinde geri dönüş yaptılar. bounty paneli de ayrı bir güzel olmuş bence..

Eğer bir sorunuz, sorununuz, olursa slack kanalını kullanabilirsiniz: http://slack.betking.io/

Zira ingilizceniz yoksa seve seve yöneltirim sorularınızı. Slackte'de gayet aktifler.

katıldım. teşekkür ederim.
hero member
dün bounty programına üye olurken bir sıkıntı oldu. attığım maile 1 dakika içinde geri dönüş yaptılar. bounty paneli de ayrı bir güzel olmuş bence..

Eğer bir sorunuz, sorununuz vs. olursa slack kanalını kullanabilirsiniz: http://slack.betking.io/

Zira ingilizceniz yoksa seve seve yöneltirim sorularınızı. Slack'te de gayet aktifler.
Pages:
Jump to: