Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO][BOUNTY] Aurora IDEX 🔥 Anlık Merkezsiz Ethereum Borsası 🔵 - page 2. (Read 1333 times)

sr. member
Activity: 350
Merit: 250
Presale Starts on 30th of November
Hocam kaç para topladı şimdi bu adamlar siteden hiç bir şey anlamıyorum adam gibi yazın kardeşim şu kadar dolar diyin bir şey yazın? 141 Eth mi topladı şuan? Bilen bir arkadaş yazsın.

Evet malesef beklenen yatırımı alamadı henüz. 143 ether toplandı. Ama bu miktar ile de çalışmaya başlayacaklarını söylüyor takım.
full member
Activity: 756
Merit: 104
Hocam kaç para topladı şimdi bu adamlar siteden hiç bir şey anlamıyorum adam gibi yazın kardeşim şu kadar dolar diyin bir şey yazın? 141 Eth mi topladı şuan? Bilen bir arkadaş yazsın.
sr. member
ICO bugün başlıyor. Yerlerimizi alalım. Umarım başarıya ulaşırlar ve proje gerçekleşir.

https://auroradao.com/tokensale/

Siteye girdim %20 görünüyor. Birkaç saniye bekleyince %100'e çıkıyor. Sonra tekrar %20 oluyor.
Hardcap mi yapmış oluyor şimdi bu coin? Yoksa benim bilgisayarımda mı bir bozukluk var?

Sanırım anlık bir hata olmuştur. Doğru rakam %21. Henüz iyi bir miktar toplayamadılar. Satış devam ediyor.
member
Activity: 308
Merit: 10
ICO bugün başlıyor. Yerlerimizi alalım. Umarım başarıya ulaşırlar ve proje gerçekleşir.

Siteye girdim %20 görünüyor. Birkaç saniye bekleyince %100'e çıkıyor. Sonra tekrar %20 oluyor.
Hardcap mi yapmış oluyor şimdi bu coin? Yoksa benim bilgisayarımda mı bir bozukluk var?
member
Activity: 152
ImmVRse | Disrupting the VR industry
Şimdilik hacimlr çok düşük umarım ilerleyen zamnlarda başarılı olurda bizi şu etherdeltadan kurtarır, bide yeni çıkan coinleri etherdelta gibi hemen bünyesine eklerse kesinlikle kullanılan bi borsa hale gelecektir.ilerleyişini bekliyorum
sr. member

full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
Geç de olsa imza kampanyalarına girdim, iyi bir ödül bekliyorum. Başarılı olacaklarına inancım tam, yakın zamanda neler yapabileceklerini göreceğiz.
hero member
Activity: 868
Merit: 1003
İlginç bir projeye benzer. Sadece ETH tokenleri için merkezsiz borsa yapılandırma fikri oldukça iddialı. Başarırlarsa ve sorunsuz çalıştırabilirlerse ne ala. Projeyi süründürmeden kısa sürede tamamlayabilmeleri çok önemli. Aksi durumda (Geç kalınması durumunda) Etherdelta gibi projelerin önüne geçebilmeleri imkansız olur.
sr. member
Activity: 329
Çalışan bir sistemleri olması zaten projeyi 1-0 önde başlatıyor diğer projelere göre, merkezsiz borsaların öneminin arttığı bu dönemlerde başarılı olabileceğine inanıyorum.
member
Activity: 560
Merit: 12
Kullanımı gayet güzel ayrıca işlemlerden tokende hediye ediliyor.  Biraz hacim artsa daha da güzel olacak
sr. member

Arkadaşlar DVIP satışı 1 hafta ertelendi ve 11 Aralık'ta başlayacak. Aşağıdaki linkten satışı takip edebileceksiniz.

https://auroradao.com/membership-sale/

Ayrıca hazırlanan yeni siteye de göz atabilirsiniz. Hala yapımı devam ediyor : https://aurora-html.netlify.com/home/

Satış muhtemelen yeni site üzerinden olacak.
member
Activity: 476
Files.fm - Store, Share and Sell Files
şu etherdeltadan bizi kurtarsınlar yeter başka birşey istemiyorum
full member
Activity: 742
Merit: 140
İmzaya katıldım proje hoşuma gitti.

Ne kadar çok alternatifi olduğunun bir önemi yok hangisi başarılı olacak ve yaygın kullanılacak önemli olan o bana kalırsa.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Q1 2019 da margin trading planlamasını görünce heycanlandım. Kaldıraçlı işlem yapmayı seven benim gibi traderlar için merkezsiz bir proje görmek ciddi anlamda yüreğimi hoplattı. Açıkcası rakipleri var mı bu margin trading konusunda merkezsiz hiç işlem yapmadım geleneksel borsalarla işimizi görüyoruz ama yeni bir şey ortaya sundukları bir gerçek. Arayüzleri , demosunu inceledim beyendim. Ekip hakkında bilgim sıfır. Biraz daha kurcalamak lazım sanki yine de ortaya yeni bir şey koyanları takdir etmek lazım..
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
Bountysine katıldım bakalım. Çeşitlilik iyidir,rekabet iyidir,sonunda tüketici kazanır  Cool
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
merkezisiz borsa konusunda gördüğüm en güzel örneklerden biri bu bence. projeyi hızlıca inceledim ve gerçekten beğendim. sonunda delta ya alternatif eli yüzü düzgün bir şeyler gelecek gibi ama bakalım nasıl yürütülecek bu süreç. Huh Huh
legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
Bi ethereum borsası daha. Zaten direk Vitalik'in desteklediği Kyber bulunuyor ethereum borsaları için, hala niye bu konu için proje çıkartıyorlar ki

Adamlar oturmuş, 6 ay uğraşıp mis gibi protokol yazmış. Para bile toplamadan. Smiley
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Bi ethereum borsası daha. Zaten direk Vitalik'in desteklediği Kyber bulunuyor ethereum borsaları için, hala niye bu konu için proje çıkartıyorlar ki

Rekabet olacak ki komisyon düşsün, bireysel kullanıcı işini daha ucuza halletsin, hatalar giderilebilsin.
A101 öne geçti, Bim geride kalınca tv reklamlarına başladı ve kendini kurtarmaya çalışıyor şimdi. Rekabet ve yenilik iyidir
sr. member

Bu doğru bir bakış açısı değil. Mesela bir bakkal var bir bakkal daha niye açılıyor ki gibi bir yaklaşım bu. Kim işini daha iyi ve uygun fiyata yaparsa onu kullanırsınız. Seçenek çoğalması her zaman bizlerin yararına olur.
newbie
Activity: 32
Merit: 0
Pages:
Jump to: