Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO][BOUNTY] Aurora IDEX 🔥 Anlık Merkezsiz Ethereum Borsası 🔵 - page 3. (Read 1333 times)

sr. member
Activity: 350
Merit: 250
Presale Starts on 30th of November
Tam inceleme için vaktim olmadığından sorularımı buraya yazıcam.
1) ICO'ya katılım için herhangi bir kayıt veya whitelist tarzında birşey var mı?
2) Suply çok az neden böyle?
Anladığım kadarıyla şuan işleyen bir sistemleri var.

Herhangi bir whitelist yok fakat takip için aşağıdaki linkten e-mailini kayıt ettirebilirsin.

https://auroradao.com/membership-sale/

full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Elimdeki tokenleri burdan satayım dedim de daha çoğu tokende hacim falan yok. Yeni büyük icolardan birinin tokenini hızlıca eklerse buraya hacim kayması olabilir.
full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
Tam inceleme için vaktim olmadığından sorularımı buraya yazıcam.
1) ICO'ya katılım için herhangi bir kayıt veya whitelist tarzında birşey var mı?
2) Suply çok az neden böyle?
Anladığım kadarıyla şuan işleyen bir sistemleri var.
legendary
Activity: 1050
Merit: 1001
Alternatif borsaların olması her daim daha iyidir en azından tekel olma zihniyeti karşısında bizlerinde alternatifi olur airdrop dağıtmalarıda tanıtım açısından artık olmazsa olmaz durumlar birisi

Tekel konusunda çok haklısın. Çünkü bir borsa ne kadar sağlam olursa olsun iş tekele bağlanınca boku çıkıyor. Zihniyet ''Bizden kalitelesi yok, o yüzden fiyat biz ne dersek odur''a dönüyor. Ki merkezsiz borsalarda anlayamadığım bir bereketlilik var proje kötü ve özensiz olsa bile ite kaka piyasaya girmeyi başarıyor.
member
Activity: 138
Merit: 11
Alternatif borsaların olması her daim daha iyidir en azından tekel olma zihniyeti karşısında bizlerinde alternatifi olur airdrop dağıtmalarıda tanıtım açısından artık olmazsa olmaz durumlar birisi
sr. member
Yapılan işlemlerden sonra token vermesi çok güzel bir fikir. Küçük ödüllerle insanların ayağını alıştırıp hacmi genişletebilirler

Benim airdroptan gelen 35 pos vardı. Onu sattım 0,1 ether karşılığında. Elime geçen ödül aşağıdaki şekilde:

ICO fiyatına göre en iyi ihtimalle 50.000 AURA 3000$ desek, 119 AURA yaklaşık 7 dolar yapıyor. Tabi bunlar iyi ihtimal ama güzel ödül.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Yapılan işlemlerden sonra token vermesi çok güzel bir fikir. Küçük ödüllerle insanların ayağını alıştırıp hacmi genişletebilirler
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
" DVIP token satışı esnasında kullanacağımız tokendir. Toplam olarak 2000 DVIP oluşturulacak ve token satışında 1600 DVIP satılacak. Geri kalan tokenler, pazarlama gayretleri için ayrılmış ya da pre-sale esnasında satılmış olacaktır.

DVIP aşağıdaki 3 ana yararı sağlayan bir üyelik tokenidir:

2019'a kadar IDEX'te ücretsiz veya indirimli işlemler
    IDEX’te 2019 yılına kadar veya piyasa yapımı programı çalıştırıldığı sürece hangisi daha uzun olursa olsun, 2x'e kadar piyasa yapımı ödülü elde etme şansı.
    DVIP ilerde Aurora tokeni (AURA) ile değiştirilecektir. DVIP değişim oranı, her bir DVIP için 50,000 AURA’dır.  "

Token sayısı oldukça az . Fiyat açısından oldukça avantajlı olacaktır . Etherdelta ' nın birileri önüne geçmesi gerekiyor . Hazırda işleyen bir sistemleri var . Özel indirimler ve yapılan işlemlerden de ekstra Aura token'i dağıtacaklarını da belirtmişler . Takip etmekte fayda var . Başarı sağlayacak bir proje gibi duruyor.
full member
Activity: 182
Merit: 100
“Decentralized Transportation Economy”
Kulağa çok güzel geliyor benzer örnekleri var ama farklı olduklarını iddia etmişler. Sitelerine girdim biraz amatör duruyor çok beğenmedim. İşlemlerde token kazanmak cezbedici olmuş.
sr. member
Arkadaşlar IDEX üzerinde yaptığınız işlemlerden AURA tokeni kazanabilirsiniz. Elinizde bulunan tokenleri satış emri verdiğinizde birisi tokenlerinizi alırsa ya da ether ile alış emri veripte birisi alış emrinizi doldurursa AURA tokeni kazanıyorsunuz. Ayrıntılar için;

https://auroradao.com/faq/#faq-60
legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
Yahu yine mi bir merkezsiz borsa icosu artık kusacam yahu. 0x ile nasıl etherdeltayı karşılaştırmış onu da anlamış değilim biri nike diğeri kardeşler kundura. Umarım başarılı olur tüm merkezsiz borsa icoları başarılı oluyor bu neden olmasın ki

0x çok da Nike değil. Orderların tam zamanlı eşleşme probleminde hep bad jump problemi oluyor. Şu ana kadar 0x kullanarak hazırlanmaya çalışılan borsalarda bu problem gözleniyor ve alpha'lar halka sunulmadan bu problem düzeltilmeye çalışılıyor.

Öte yandan, IDEX'in takımın 1 seneye yakındır üzerinde çalıştığı kendi protokolü var. Tam zamanlı eşleştirme, bad jump destination olmadan daha sağlam işliyor.

idex.market
adresinden ulaşabilirsiniz. Bugün ilk kez 100 bin dolar hacmi geçti borsa. Ve trade yapanlara güzel ödüller var.
full member
Activity: 532
Yahu yine mi bir merkezsiz borsa icosu artık kusacam yahu. 0x ile nasıl etherdeltayı karşılaştırmış onu da anlamış değilim biri nike diğeri kardeşler kundura. Umarım başarılı olur tüm merkezsiz borsa icoları başarılı oluyor bu neden olmasın ki
sr. member
Proje çok güzel. Başarılı bir ICO olacaktır.

Bu konuda bounty 80 DVIP yazıyor ama ana bounty konusunda 50 DVIP ayrılmış.

Bounty Allocation

Signature Bounty %30 - 750 000 AURA / 15 DVIP
Media/Article/Youtube Bounty %30 - 750 000 AURA / 15 DVIP
Twitter Bounty %20 - 500 000 AURA / 10 DVIP
Translation Bounty %10 - 250 000 AURA / 5 DVIP
Telegram %5 - 125 000 AURA / 2.5 DVIP
Newsletter %5 - 125 000 AURA / 2.5 DVIP

50 DVIP buradaki Bounty için ayrılmış, 30DVIP ise buranın dışında diğer ödüller ve genel pazarlama için ayrılmış
hero member
Activity: 686
Merit: 501
Blockchain Just Entered The Real World
Proje çok güzel. Başarılı bir ICO olacaktır.

Bu konuda bounty 80 DVIP yazıyor ama ana bounty konusunda 50 DVIP ayrılmış.

Bounty Allocation

Signature Bounty %30 - 750 000 AURA / 15 DVIP
Media/Article/Youtube Bounty %30 - 750 000 AURA / 15 DVIP
Twitter Bounty %20 - 500 000 AURA / 10 DVIP
Translation Bounty %10 - 250 000 AURA / 5 DVIP
Telegram %5 - 125 000 AURA / 2.5 DVIP
Newsletter %5 - 125 000 AURA / 2.5 DVIP
full member
Activity: 190
GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!
Yakından takip ettiğim bir proje. Çalışması Polo ve Bittrex gibi hızlı, ED gibi değil. Sadece birkaç iyi yeni token bekliyor. Sonra yavaş yavaş buraya geçilir.
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Proje iyi gözüküyor eğer yol haritasından sapmaz ve devamli ilerlerse proje tutar bana göre. Bende baktım heroda bir şey olmuyor buna giriyim dedim.
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Etherdelta hantallığından sonra eğer yazılımcı olsam yapmak istediğim borsa bu işte. Benden önce davranmış adamlar 😁Yakında etherdeltanın pabucu dama atılabilir.
hero member
Activity: 686
Merit: 500
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
Bu tarz merkezsiz borsaların açılması çok iyi olacak . Bittrex , polo , kraken bizim coin' i ekleyecekmi diye bekleme dönemleri bitecek ve tamamen anonim kalmamızı sağlayacak .
sr. member
Bitiş Tarihi: Tüm DVIP’ler satılana kadar

Hepsi satılmazsa ne olacak? Sanki hepsi hemen satılacakmış gibi yazmışlar ama çoğu proje düzgün para toplayamıyor. Bunun softcapi var mı?

Bu konuda haklısın. İCO bitiş tarihi yeniden güncellenecek ve muhtemelen 4 hafta sürecek. Bu süreçte satılmayan DVIP ler yakılacak. Güncelleme yapıldığında kesin tarihleri duyururum.
sr. member
Activity: 454
Merit: 252
Bitiş Tarihi: Tüm DVIP’ler satılana kadar

Hepsi satılmazsa ne olacak? Sanki hepsi hemen satılacakmış gibi yazmışlar ama çoğu proje düzgün para toplayamıyor. Bunun softcapi var mı?
Pages:
Jump to: