Pages:
Author

Topic: [ANN][LISK] Lisk | ICO | Αποκεντρωμένη Εφαρμογή & Πλατφόρμα Sidechain - page 16. (Read 24101 times)

hero member
Activity: 546
Merit: 500
Ο χαμός συνεχίζεται.
250 BTC Volume
Τρέχουσα τιμή: 1.56$ (1.37 euro)
hero member
Activity: 546
Merit: 500
Χαμός με το Lisk παιδιά.Το YoBit ξεκίνησε να πουλάει Lisk με τη μορφή IOUS και το volume είναι ήδη στα 230 BTC με την τιμή του Lisk να έχει διαμορφωθεί στα 1.3 ευρώ.
Καταλαβαίνετε τι έχει να γίνει μόλις μπει επίσημα στα ανταλλακτήρια και έρθουν ακόμη περισσότεροι επενδυτές.

Βέβαια η ομάδα του Lisk έβγαλε ανακοίνωση για το συγκεκριμένο συμβάν για τον κίνδυνο που υπάρχει:

https://blog.lisk.io/official-statement-on-yobit-lisk-iou-token-trading-cca8e7e52a72#.cz7t69ht4
hero member
Activity: 815
Merit: 500
Έριξα μια ματιά στα σχόλια του lisk topic μετά την αναβολή, η κατάσταση συνοψίζεται ως εξής  Grin :


This thread before the delay announcement.






 and this thread


After the delay announcement.



Smile folks. It's only Money.
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
σε κανά δύο μέρες που θα έχω ρεπό θα εγκαταστήσω ένα node τους σε ένα από τα vps μου και θα σας πω νεώτερα τι πράγμα είναι τούτο Tongue
hero member
Activity: 815
Merit: 500
είσαστε σίγουροι ότι έχουν έτοιμο και λειτουργικό blockchain σύστημα? Tongue

Χε χε, αυτό ακριβώς σκεφτόμουνα  Grin
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
είσαστε σίγουροι ότι έχουν έτοιμο και λειτουργικό blockchain σύστημα? Tongue
hero member
Activity: 812
Merit: 1000
δεν καταλαβαινω γιατι μας νοιαζει το validation. δεν μπορει να γινει και μετα την εναρξη?
αλλιως θα περιμενουμ εσαη τον ενα και τελευταιο που μπορει να μην κανει ποτε validation?
legendary
Activity: 910
Merit: 1000
αχ, παίρνει παράταση η προσμονή!!!

δεν πειράζει όμως, ας ελπίσουμε να πάνε όλα καλά

(μα είναι δυνατόν παραπάνω από τους μισούς να μην έχουν κάνει validate?)
hero member
Activity: 546
Merit: 500
Η έναρξη μετατέθηκε για τέλη Απριλίου, αρχές Μαϊου στην χειρότερη περίπτωση, λόγω του ότι πολλοί δεν έχουν επαληθεύσει ακόμα τα κλειδιά τους.
Περισσότερες πληροφορίες εδώ:

https://blog.lisk.io/official-lisk-mainnet-launch-end-of-april-2ec622f6921e
legendary
Activity: 1274
Merit: 1006
Trainman
Ποτέ θα μπει σε exchange γνωρίζει κάποιος ?

Στις 11 Απριλίου χωρίς να είναι 100% σίγουρο.Μπορεί να υπάρξει μια μικρή καθυστέρηση μερικών ημερών.Πρέπει να έχει ενεργοποιηθεί τουλάχιστον το 95% των κλειδιών από τους χρήστες, πριν μπει σε ανταλλακτήριο.
Ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση
hero member
Activity: 546
Merit: 500
Ποτέ θα μπει σε exchange γνωρίζει κάποιος ?

Στις 11 Απριλίου χωρίς να είναι 100% σίγουρο.Μπορεί να υπάρξει μια μικρή καθυστέρηση μερικών ημερών.Πρέπει να έχει ενεργοποιηθεί τουλάχιστον το 95% των κλειδιών από τους χρήστες, πριν μπει σε ανταλλακτήριο.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1006
Trainman
Ποτέ θα μπει σε exchange γνωρίζει κάποιος ?
sr. member
Activity: 371
Merit: 250
αν είναι να συμμετέχεις, δώσε στοιχεία να σου κάνουμε vote και να σε ανεβάσουμε στους πρώτους 101

Αν καποιος απο την κοινοτητα ενδιαφερεται να ψηφιστει ας ενημερωσει για να βοηθησουμε . Θα ηταν καλο να υπηρχε και ενα ελληνικο node αναμεσα στα 101 . Ακομα καλυτερο θα ηταν να διαθεσει και ενα μερος των αμοιβων σε κοινοφελεις σκοπους .
[/quote

Μέσα είμαι και σύμφωνο
hero member
Activity: 1111
Merit: 584
αν είναι να συμμετέχεις, δώσε στοιχεία να σου κάνουμε vote και να σε ανεβάσουμε στους πρώτους 101

Αν καποιος απο την κοινοτητα ενδιαφερεται να ψηφιστει ας ενημερωσει για να βοηθησουμε . Θα ηταν καλο να υπηρχε και ενα ελληνικο node αναμεσα στα 101 . Ακομα καλυτερο θα ηταν να διαθεσει και ενα μερος των αμοιβων σε κοινοφελεις σκοπους .
hero member
Activity: 815
Merit: 500
Διερευνώ το ενδεχόμενο δημιουργίας μιας πλήρους υποδομής με nodes για δικό μου sidechain & dapp, θα το κοιτάξω λεπτομερώς  Cool
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
στα bubble γενικά δεν συμμετέχω πριν αυτά δημιουργηθούν και πάντα φεύγω πριν αυτά σκάσουν Tongue
legendary
Activity: 910
Merit: 1000
αν είναι να συμμετέχεις, δώσε στοιχεία να σου κάνουμε vote και να σε ανεβάσουμε στους πρώτους 101
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
νομίζω ήρθε η ώρα να κλέισω το node του ethereum στο vps που έχω και να στήσω το lisk για δοκιμές Smiley

https://lisk.io/documentation?i=lisk-docs/README

hero member
Activity: 1111
Merit: 584
Εχουμε κατι νεοτερο για τα bounties bitcoinexpert ?


Τα bounties θα δωθούν 1-2 εβδομάδες μετά την έναρξη

Ευχαριστω πολυ για την πληροφορια . Smiley
hero member
Activity: 546
Merit: 500
Εχουμε κατι νεοτερο για τα bounties bitcoinexpert ?


Τα bounties θα δωθούν 1-2 εβδομάδες μετά την έναρξη
Pages:
Jump to: