Pages:
Author

Topic: [ANN][TOKEN] CoinMetro Crypto ile güçlenmiştir.FXPIG.Destekli - page 7. (Read 1414 times)

sr. member
Activity: 548
Merit: 251
Proje fena değil ama siteleri bana bloom projesini hatırlattı sanki aynı ekibin elinden çıkmış gibi duruyor

Sırf websitesinin güzelliğinden dolayı projenin ileride çok değerleneceğine inanıyorum, bu proje neden bu kadar çok az yatırım aldı anlam vermek mümkün değil. Önümüzdeki dönemde daha fazla ilgi göreceğine inanıyorum, token-satışlarında daha iyi bir ivmeyle artabilir.
legendary
Activity: 1092
Merit: 1000
Proje fena değil ama siteleri bana bloom projesini hatırlattı sanki aynı ekibin elinden çıkmış gibi duruyor
full member
Activity: 266
Merit: 242
full member

CoinMetro Platformu İçin Büyük Güncelleme
sr. member
Activity: 630
Merit: 253
coinmetro binance kıyaslama biraz saçma olmuş binance 3 ay gibi bir sürede kırdı geçirdi ortalığı, coinmetro kendisini biraz abartmış herhalde
full member

Coinmetro ve Binance karşılaştırması arkadaşlar

Her iki platform da iyi. Binance borsa gibi çalışıyor. Mevduat/Para Çekme Fiat gibi diğer harika özellikleri ile birlikte CoinMetro'da bir ticaret özelliği sunuyor,
full member
Arkadaşlar güzel bir ön satış süreci geçirildi şu an 40 gün kadar ico süreci mevcut, buna göre imza süresini hesaba katarak kampanyay katılım sağlayabilirsiniz.
full member

Ön Satışta, 21 Aralık 2017'den başlayarak, 3.000.000 Avro'luk hedefimizi aşarak toplam 3.009.986,73'lük bir miktar toplandı ve ön satışa ayrılmış olan 50.000.000 XCM'nin tamamını sattık
full member
full member

Sahte siteler dolaşıyor oralara yatırım yapmayın arkadaşlar
https://go.coinmetro.com/ dogru adres
member
Activity: 210
Merit: 11
yenilebilir enerji projeleri sanırım ilk öncüsü ins oldu ve kısa süre sonra diğerleri de ortaya çıktı. Potansiyel ama ne kadar getirisi olur onu bekleyip görmek gerekli.

Coinmetro web sitesini kim yapmışsa bence sanatçı ruhuyla hareket etmiş. En çok trenin rayda ilerlerken neler yapacaklarını yazdıkları kısmı beğendim. sitedeki bu hareketlilik insanın içini açıyor resmen.  Smiley

Hocam ne alakası var nasıl bir vizyon bu aynı mesajı farklı konularamı atıyorsunuz ne yapıyorsunuz. INS ile enerjinin ne alakası var adamlar market bakkal sektöründe gıda platformu kuruyor siz enerji diyorsunuz
jr. member
Activity: 74
Merit: 3
babacoin.online
bu projeyi baya araştırdım. Büyük ihtimalle 1 ether yatıracağım.
member
Activity: 560
yenilebilir enerji projeleri sanırım ilk öncüsü ins oldu ve kısa süre sonra diğerleri de ortaya çıktı. Potansiyel ama ne kadar getirisi olur onu bekleyip görmek gerekli.

Coinmetro web sitesini kim yapmışsa bence sanatçı ruhuyla hareket etmiş. En çok trenin rayda ilerlerken neler yapacaklarını yazdıkları kısmı beğendim. sitedeki bu hareketlilik insanın içini açıyor resmen.  Smiley
full member
Activity: 406
Merit: 101
coinmetro.com sitesini inceledim çok güzel olmuş. yatırımcı(katkıda bulunan) kişi sayısı şuanda 165 kişi;
daha fazla olacağını düşünüyorum. başlıkların altındaki yazılar boş değil konuyu iyi anlatıyor..
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
sitedeki yatırım 200 bin euro birden düşmüş . Satılan token miktarı da düşmüş.  o 151 kişiden başka yatırım yapan da olmamış.
full member
Hocam maşaallah bir çok ico'nun konusunu çeviriyorsunuz, sayenizde aklımıza yatan bountylere giriyoruz, Emeğinize, yüreğinize sağlık,
 Toplam 5 milyonu geçmeyecek diyor (dolar bazında olduğunu düşünüyorum)  %5i twitter 250bin dolar, 256 kişi katılmış, adaletli olurlarsa, ve maksimum miktarda dağıtırlarsa, bir şeyler kalır, teşekkürler Smiley

Amazix ekibi ile güzel bir sinerji yakaladık, onlar veriyor başka proje çevirmiyorum. Onlarda çok guzel telegram ve bounty kampanyası yürütüyor. Orda yazılan 5 milyon token miktarı yanı dolar degil hocam
sr. member
Activity: 1664
Merit: 271
Hocam maşaallah bir çok ico'nun konusunu çeviriyorsunuz, sayenizde aklımıza yatan bountylere giriyoruz, Emeğinize, yüreğinize sağlık,
 Toplam 5 milyonu geçmeyecek diyor (dolar bazında olduğunu düşünüyorum)  %5i twitter 250bin dolar, 256 kişi katılmış, adaletli olurlarsa, ve maksimum miktarda dağıtırlarsa, bir şeyler kalır, teşekkürler Smiley
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
cobinhood gibi yanı sadece başka bır exchange degil diyorlar ama bence oyle merkezsız bır exchange kuruyorlar ama çok fazla merkezsız exchange oldu cobınhood 40+ mılyon doları toplayınca ragbet arttı.
yarım milyon euryo nasıl toplamışlar ben hala onu dusunuyorum
member
Activity: 560
imzasına girmeyi düşünüyorum, ICO süresi nedir tam olarak? kampanya ne zaman sona eriyor?

google çeviri için kusura bakmayın. bilgileri telegramdan aldım.

ana ico satışı 21 şubatta başlıyor 23 martta bitiyor.  (21 şubattan itibaren 30 gün sonra bitecek)
softcap 3 milyon euro
hardcap 36 milyon euro

token satışı 23 martta bittiğine göre kampanyada bu tarihte bitmesi gerekli.
3 aylık imza süresi var kısaca.

ico tarihinin başlamasına 2 ay olmasına rağmen 500 bin euroya geldiler. zamanla softcap rahat geçilir herhalde.
şu an başlangıç evresinde az para topladı diye bir şey yok.

ikincisi benim sormak istediğim
coinmetro hakkında ne düşünüyorsunuz?
proje ne kadar iyi veya kötü?
ne işe yarıyor, tutar mı, geleceği parlak mı nedir?
Pages:
Jump to: