Pages:
Author

Topic: [ANN][XEL][TR] Elastic Project - Decentralized Super Computer - page 11. (Read 34659 times)

legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case

haha. coinmarketcap için bende başvuru yapmayı planlıyorum Smiley
hero member
Activity: 742
Merit: 501
legendary
just in case
Sonunda mainnet için önümüzde bir tarih oldu, aksilik çıkmazsa lite wallet ile mainneti görüyoruz
17 Haziran UTC 0 14:00 'da
http://countdown.elasticexplorer.org/

* Ben websitelerinde bazı geliştirmeler yaptım içerik konusunda yardımlar alarak, elastic.pw adresini host ediyoruz. Wallet i da oraya koyacağım https://wallet.elastic.pw adresinden erişilebilir olacak.
Edit:/ locak konuyu update ettim
hero member
EK geliştirmeye devam edecektir bence...
full member
Activity: 208
Merit: 100
Benimde hevesim ve inancım tamdı fakat su mainnet yani lite wallet cıktıktan sonra proje ilerlemez gibi geliyor. Umarım yanılırım.
sr. member
Activity: 546
Merit: 251
Kendi düşen ağlamaz. Ama yatırımcılarını ağlatır . Adam tek başıma yapmaya çalısarak biryerleri parçalıyor ama olmuyor işte. Zorlamadın anlamı yok .
legendary
Activity: 1108
Merit: 1002
1 seneyi geçti yav, ne olacaksa olsun artık Smiley
geçen ay girmiş olsaydı piyasaya iyi-kötü bu pump dalgasıyla belki en az 10x yapardı poloya falan girse. şimdi ne olacağı bile belli değil.
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
 söz konusu elasticse 1 hafta diyorlarsa o en az 1 aydır  Grin
hero member
MAINNET!
Geliyor...
Bir hafta içinde sanırım hazırlanacak. Hepimize hayırlı uğurlu olsun.
hero member
lite wallet oylamada önde götürüyor-muş.
Ben lite wallet çıkartın derken beni gömmeye çalışyordu gerizekalılar, tüm community en iyisi bu  olduğunu düşünürken ısrarla yok diye direndiler @ek @unvoid ve şakşakcıları. decentralized projeyi centralized a çevirmiş olacaklardı oylamayı açmasalardi.
http://elasticracy.elasticexplorer.org/

iyi, umarım litewallet kazanırda, mainneti 1,5 senelik beklemeden sonra görebiliriz.
legendary
just in case
lite wallet oylamada önde götürüyor-muş.
Ben lite wallet çıkartın derken beni gömmeye çalışyordu gerizekalılar, tüm community en iyisi bu  olduğunu düşünürken ısrarla yok diye direndiler @ek @unvoid ve şakşakcıları. decentralized projeyi centralized a çevirmiş olacaklardı oylamayı açmasalardi.
http://elasticracy.elasticexplorer.org/
hero member
Oyalama taktiği bunlar, hiçbir şey yaptıkları yok bekliyorlar öylecek, yatırdığınız paranın üstüne su için.
SONA YAKLAŞILIYOR GİBİ

Şu sıralar logo için oylama yapılıyor. Oylama yarın bitecek. Logo çok önemli bir şeymiş gibi ne zamandır buna takıldılar, oylama açtılar en azından şimdi de bitiyor bu gereksiz iş.

Logo olarak büyük ihtimalle bu seçilecek. En yakın logoya 8 milyon Xel fark atmış.

Logo'dan sonra Mainnet oylaması yapılacak. İmkanınız varsa, oylamaya katılında artık mainnete çıksın.

Mainnet'e LiteWallet versiyonuyla çıkacak, herkes Xel'lerini artık kullanabilecek ama sistem tam olarak çalışmayacak. Büyük bölümü eksik olarak mainnete çıkılmış olacak. Güncellemeler / geliştirmeler üzerine yapılacak, zincir çalışırken....

Mainnet oylaması 1 hafta sürse, ay sonuna doğru Xel'i bir borsada görebiliriz.

OY KULLANIN!

umarım dediğin gibi olmaz, yatırılan paraya üzülmem ama bu kadar beklememe üzülürüm.
full member
Activity: 183
Oyalama taktiği bunlar, hiçbir şey yaptıkları yok bekliyorlar öylecek, yatırdığınız paranın üstüne su için.
SONA YAKLAŞILIYOR GİBİ

Şu sıralar logo için oylama yapılıyor. Oylama yarın bitecek. Logo çok önemli bir şeymiş gibi ne zamandır buna takıldılar, oylama açtılar en azından şimdi de bitiyor bu gereksiz iş.

Logo olarak büyük ihtimalle bu seçilecek. En yakın logoya 8 milyon Xel fark atmış.

Logo'dan sonra Mainnet oylaması yapılacak. İmkanınız varsa, oylamaya katılında artık mainnete çıksın.

Mainnet'e LiteWallet versiyonuyla çıkacak, herkes Xel'lerini artık kullanabilecek ama sistem tam olarak çalışmayacak. Büyük bölümü eksik olarak mainnete çıkılmış olacak. Güncellemeler / geliştirmeler üzerine yapılacak, zincir çalışırken....

OY KULLANIN!
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
oy kullanabilmek için xel iniz olması gerekiyor elasticracy topluluk oylaması için hazırlanmış bir sistem
full member
Activity: 208
Sabırla aylardır bekliyoruz Smiley
hero member
Activity: 644
Merit: 502
"OY KULLANIN" demissiniz ama linkide paylaşsanız fena olmazdı.
hero member
SONA YAKLAŞILIYOR GİBİ

OY KULLANIN!
legendary
just in case
Elastic ile alakalı çalışmaları bırakıp diğer işlerime yoğunluk vereceğim.
İlgili son postu paylaştım ana konuda da.

Teknik olarak süreçleri yönetmek üzerine koymak isteyen olursa community nin bana sağladığı imkanlarla açtığım nodelar, domain, twitter vs hesaplari devredebilirim.
https://bitcointalksearch.org/topic/m.18962948
legendary
just in case
@by rallier

Varmı yeni güzel haberler Cheesy

En son elastic logosunu seçiyorlardı.

Mayısta geçti logo ya çok takildilar. Gereksiz yere vakit harcıyorlar. ONun yerine oturup dokümantasyon hazırlasalar. Millete doküman lazım içerik lazım dedik websitesi için, EK soruları hzırlayın vakit buldukça yazayım siz toparlarsınız dedi. Unutuldu gitti logo muhabbeti arasında mavili ilk logo iş görürdü gerek yoktu böyle vakit kaybına belki dokümantasyon çıkartmış olsak mainnet i konuşup exchange ler için entegrasyondan bahseediyor olacaktık.
hero member
@by rallier

Varmı yeni güzel haberler Cheesy

En son elastic logosunu seçiyorlardı.
Pages:
Jump to: