Pages:
Author

Topic: [ANN][XEL][TR] Elastic Project - Decentralized Super Computer - page 3. (Read 34659 times)

full member
Activity: 208
Merit: 100
Peki mainnetin gidişatı damı hava cıva oldu?

newbie
Activity: 78
Merit: 0
25 k şuan için 5 x demek 2ay öncesine kadar 10-13 k arası alımlar olmuş trade geçmişime baktım  holdler yandı ozaman 10k bile hayal
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
şimdi benim anlamadığım konuyu açan adam şimdide diyorki elinizdekileri satın pumpa dumpamı kaldı şimdi bu iş

Lütfen gelişmeleri okuyunuz. Olayın baltalanışı ana ingilizce konu da apaçık. Şahsi fikrimi paylaştım yarına 25k yapacak bir haber yok bizzat rol aldığım için söylüyorum kimseden sakladıkları bir Full release orta da yoksa. Yatırım tavsiyesi vermiyorum içerden geçmiş biri olarak burada yarın yüzyüze bakacağım insanların daha önce ki çalışmalarıma istinaden zarar etmesini istemem

Burada marketing çalışması yapmak için kontak kurduğumuz şirketin post u var https://medium.com/@GoldenSmophy/official-gs-statement-regarding-the-elastic-cooperation-f59652fc4a16
newbie
Activity: 78
Merit: 0
şimdi benim anlamadığım konuyu açan adam şimdide diyorki elinizdekileri satın pumpa dumpamı kaldı şimdi bu iş
legendary
just in case
Çalışmaları devam etseydik 2018Q1 de golem rakibi market cap olurdu hiç ettiler
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
Hayırlısı olsun bende neden düştü diyordum bugün.Sence ne olur yine 4k civarlarına düşerse toplanmalı mı? Geleceğini nasıl görüyorsun elastic in?

İyi yönetemiyorlar, başkasınında yönetmesine izin vermiyorlar bunları yapmazlarsa sadece kodlama yeterli olmayacaktır bende boşa kürek çekmek istemediğim için bıraktım. O yüzden iyi birşey diyemeyeceğim ama dediğim gibbi bakarsın bu olay sonrasında akılları başına gelir benim katmaya çalıştığım değeri katacak adam bulup ilgilenmesini desteklerse olur. Proje güzel ekip başındaki EK ve Coralda sıkıntı gerisi on numara insanlar. EK ya zit düşemiyorlar projeyi bırakırsa diye o da egosu doğrultusunda kafasına göre takılıyor .

Çinli yatırımcıları çok çinli balinalardan holder lar var. Ciddi şekilde balinalar bunlar bir anda 2 - 3x yaptırabilecek onların pump larını yakalamak için bence toplanabilir 4k dan herkesin ortalaması yüksek 1k a ve altına sarktırırlarsa ölür zaten diye düşünüyorum.
ytd

benimde elimde bir miktar var ve sanırım 1 ay önce almıştım. o dönemde fiyat 10k ve üstünde bir yerdeydi ve bu yükseliş ile birlikte neredeyse zararsız çıkış yapabileceğim bir noktaya gelecekti gibi ama bu ani düşüş ciddi anlamda beni üzdü. ben yinede satış vermiyeceğim ve dediğiniz gibi dolar bazında bile karı yakalamayı hedefliyorum artık Smiley
umarım yine yükseliş trendini yakalar ve bizi bu eziyetten kurtarır.
sr. member
Activity: 546
Merit: 252
Slack grubunda konuşulanlardan sonra olay twitter postuyla koptu ve tüm Xelleri sattım 8kdan şimdi 5 küsürde. EK'da çok anlamsız konuşuyor. Madem dev yapıyorsun ben ilgilenmek istemiyorum dahil olmam diyorsun, çalışmaları desteklerim de çekil köşeye. Yok benim haberim yok ben görmedim vs deyip byrallier konuşmaları atınca eli ayağına dolaştı.

Elasticten umutluydum hayırlısı olsun ne diyelim. Twitterdaki postlarında hala marketing için bir firmayla anlaştık diyor . Bir üst twitte ise anlaşmadık diyor Smiley

https://twitter.com/elastic_coin
legendary
just in case
Hayırlısı olsun bende neden düştü diyordum bugün.Sence ne olur yine 4k civarlarına düşerse toplanmalı mı? Geleceğini nasıl görüyorsun elastic in?

İyi yönetemiyorlar, başkasınında yönetmesine izin vermiyorlar bunları yapmazlarsa sadece kodlama yeterli olmayacaktır bende boşa kürek çekmek istemediğim için bıraktım. O yüzden iyi birşey diyemeyeceğim ama dediğim gibbi bakarsın bu olay sonrasında akılları başına gelir benim katmaya çalıştığım değeri katacak adam bulup ilgilenmesini desteklerse olur. Proje güzel ekip başındaki EK ve Coralda sıkıntı gerisi on numara insanlar. EK ya zit düşemiyorlar projeyi bırakırsa diye o da egosu doğrultusunda kafasına göre takılıyor .

Çinli yatırımcıları çok çinli balinalardan holder lar var. Ciddi şekilde balinalar bunlar bir anda 2 - 3x yaptırabilecek onların pump larını yakalamak için bence toplanabilir 4k dan herkesin ortalaması yüksek 1k a ve altına sarktırırlarsa ölür zaten diye düşünüyorum.
ytd
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
legendary
just in case
XEL ile ilgili çalışmalarımı bırakıyorum sebepleri ingilizce şurada 2 post:
https://bitcointalksearch.org/topic/m.23735422
https://bitcointalksearch.org/topic/m.23773690

Elinde XEL olan varsa usd cinsinden zarar etmiyorsa satmasını öneririm.
Ben marketing çalışmalarında çalıştığımız yerle olan bağı koparttık. Pump dump grubu algısı oluştu grupta şirketi beğenmediler, bende laf anlatmayı bıraktım kendi projelerime yöneleceğim.

Elimde bir miktar tutuyorum 10k satlardan almıştım dolar bazında da bir zarar söz konusu. Yazdığınız sebep tam olarak anlaşılmadı. Sizin ekiple alakalı yaşadığınız bir sıkıntı anlaşmazlık mı var yoksa başka bir sebep mi

Wallet ve miner i geliştiren EK ve Coral marketing çalişmalarina dahil olmak istemediler hiç birşeye dahil olmak istemiyorlar, elastic in tanıtımı için de golden smophy adlı bir şirket bana geldi anlattilar kafama yattı tanıtıma başladık şuan iptal oldgu için gönül rahatlgıyla söyleyeblrm 25k 2 hafta sonra gösterecek ciddiyetle bu işi yapmaya başladilar yönerge verdiler filan şununuz eksk bunları düzeltin şunlari iyleştrn şunu kötü yapyrsnz sitede şu eksk gibi. Bu şirket daha önce okcash i pump %1000 yapmş, geliştiricilerde elastic e de aynısnı yapacaklar pump dump coin i degil diye marketing için full release çıkmalı diye karşi çiktilar. Bende hem fikir olmadıgım için marketing çalişmalari noktasında elastic ile ilgili daha yapablecgm birşey olmadgina kanaat getirdim hesapları devrettim, bir iki kalan hesap var  websitesi online wallet sorumlusuda bendim onlarida devredip çıkıyorum elastic adına daha çalışmayacagım kendi projelerime odaklanacagım.

10k kötü bir fiyat degil uzun vadede full release çikinca bir hiç ben yakın zmanda işte pump ları koklayan arkdşlar almak isterlerse diye 5k da iken önermştm öyle alan varsa 25k yi beklemesnler yakn zamanda . he adamlar tutar yinede pump yapcaz der pump yapar bilmyrm ama ben artık rol almyrm
hero member
Activity: 1008
Merit: 533

Ben marketing çalışmalarında çalıştığımız yerle olan bağı koparttık. Pump dump grubu algısı oluştu grupta şirketi beğenmediler, bende laf anlatmayı bıraktım kendi projelerime yöneleceğim.

Elimde bir miktar tutuyorum 10k satlardan almıştım dolar bazında da bir zarar söz konusu. Yazdığınız sebep tam olarak anlaşılmadı. Sizin ekiple alakalı yaşadığınız bir sıkıntı anlaşmazlık mı var yoksa başka bir sebep mi
legendary
just in case

member
Activity: 406
Merit: 11
Bende Xel de yükseliş bekliyordum. Fork sonrasına kadar işlem yapmayacağım için alamadım açıkçası.
legendary
just in case
XEL e pump geliyor demiştim bittrex konusunda malum 4-5k arasında dip gördü demiştik ortalamanızı düşürdüyseniz bu sefer tekrar 25k yi neden görmeyelim, sebep yok. görmek için sebep var mı derseniz, çinlilerin yatırımları iyi derecede ve çinli balinalar takılıyorlar fork karlarıyla XEL e olan uzun vadeli ilgilerinden dolayı

Güzel tahmin yaptınız, tebrik ederim. Smiley hunterwolf'un düşünceleri de çok tutarlıydı. XEL'i 7-8k seviyesinden almıştım, daha da düşünce 4k'dan alarak maliyet düşürmeye karar verdim ve yakından takip etmeye başladım. Rastgele bir coin olsa ilk aldıklarımla yetinirdim, ama elastic projesine güveniyorum. Topluluğa da katkıda bulunmak isterim.

Şu bir gerçek ki bu yükseliş balon değil, birileri bu fiyatlardan topluyor. 28 Ekim gecesi (dün) Bittrex'te göstere göstere topladılar. Umarım XEL marketcap listesinde ilk 50'ye girecektir. Maliyet düşürerek hold'a devam.

Buradan herşeyi yazmam doğru değilde şöyle söyleyeyim, yirmi beş ka ilk hedef bir sonraki yüz ka neden olmasın

*ka lar bilerek yazılmıştır siz anldınız. bir çalışma başlatıldı biraz önce duyurusu geldi https://twitter.com/elastic_coin/status/924586525798608897 güzel verim alınırsa dediğim gibi bu rakamların çok üzerini görebiliriz. Kişisel hedef im XEL in Golem in market cap ini geçmesidir.
full member
Activity: 210
Merit: 100
çok fena pompalamışlar gerçekten.

$0.476353 (88.22%)
0.00008300 BTC (89.44%)

düşükken alanlara bravo. nereye kadar dayanabileceksiniz bilmem ama elinizde patlamadan işleminizi yapın. Çinlilerde var bunun  balinalarında, nerelere kadar yükselir ne yaparlar bu adamlardan belli olmaz.
işin içine çinliler girdiyse güzel kar bırakacağını düşünüyorum. stop loss bırakılarak gittiği yere kadar takip edilebilir. güzel yerlere geleceğini düşünüyorum.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
XEL e pump geliyor demiştim bittrex konusunda malum 4-5k arasında dip gördü demiştik ortalamanızı düşürdüyseniz bu sefer tekrar 25k yi neden görmeyelim, sebep yok. görmek için sebep var mı derseniz, çinlilerin yatırımları iyi derecede ve çinli balinalar takılıyorlar fork karlarıyla XEL e olan uzun vadeli ilgilerinden dolayı

Güzel tahmin yaptınız, tebrik ederim. Smiley hunterwolf'un düşünceleri de çok tutarlıydı. XEL'i 7-8k seviyesinden almıştım, daha da düşünce 4k'dan alarak maliyet düşürmeye karar verdim ve yakından takip etmeye başladım. Rastgele bir coin olsa ilk aldıklarımla yetinirdim, ama elastic projesine güveniyorum. Topluluğa da katkıda bulunmak isterim.

Şu bir gerçek ki bu yükseliş balon değil, birileri bu fiyatlardan topluyor. 28 Ekim gecesi (dün) Bittrex'te göstere göstere topladılar. Umarım XEL marketcap listesinde ilk 50'ye girecektir. Maliyet düşürerek hold'a devam.

hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

Bu hareketi daha erken bekliyordum, 1-2 gün geç geldi. Rode başlasın.

https://twitter.com/elastic_coin/status/924586525798608897

İyi dileklerimle
sr. member
Activity: 350
Merit: 250
CrowdWiz
çok fena pompalamışlar gerçekten.

$0.476353 (88.22%)
0.00008300 BTC (89.44%)

düşükken alanlara bravo. nereye kadar dayanabileceksiniz bilmem ama elinizde patlamadan işleminizi yapın. Çinlilerde var bunun  balinalarında, nerelere kadar yükselir ne yaparlar bu adamlardan belli olmaz.
legendary
just in case
legendary
just in case
Geliştirme ile alakalı haftalık güncellemeleri takip etmek isterseniz websitesindeki newsletter a epostanızı bırakarak abone olabilirsiniz. Haftalık olarak geliştirmeleri kısa notlarla paylaşmaya çalışacağız.

Bu haftanın güncellemesi ile ilgili mail:

http://mailchi.mp/f82d85c3e20b/updates-on-elastic-project-week-43

Pages:
Jump to: