Pages:
Author

Topic: [ANN][XEL][TR] Elastic Project - Decentralized Super Computer - page 4. (Read 34659 times)

legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Ben 2800 küsür sata 145k kadar alım emri girdim.Şu anda 3900 satlarda ve önümüzde 3 gün var.Bu süre zarfında btc 6500$-6600$ ları göreceğini düşünürek alım yapacağıma inanıyorum.
newbie
Activity: 13
Merit: 0
az önce 3000 Xel satın alarak bende aranıza katıldım Smiley
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

Tekrar giriş yapabildiğim için sevinçliyim, keşke daha fazla alabilme şansım olsa.

İyi dileklerimle
sr. member
Activity: 546
Merit: 252
4k'yı gördük umarım daha da aşağı düşmez . Benim toparlama başlangıcım 14k Smiley Ben atıp unutmuştum ama keşke unutmasaydım Smiley
sr. member
Activity: 302
Merit: 250
Bittrexte sürekli botlarla belli bir seviyede tutuyorlar dumplayan olursa bot araya girip üste alış koyuyor. Gördüğüm kadarıyla coin borsada tutununca dev ekibide sahiplenmeye başlamış önceden biz kodlayıp bırakırız diyorlardı.
sr. member
Activity: 2058
Merit: 398
Fiyatının bu kadar düşme sebebi fork tabiki ama edgeless biraz fazla düştü ya başka bir nedeni daha mı var benim bilmediğim ekibine çok güveniyorum bu projenin.
sr. member
Activity: 560
Uzun vade için almıştım biraz ama yüksekten almışım anlaşılan düştüğü noktaları görünce. Fiyatı dengelemek için düşükten alım yapacağım boşa btc çıkarabilirsem.
legendary
Activity: 1108
Merit: 1002
Zamanında 20K+ dan sattığımı yazmıştım. Daha sonra bayağı al sat yaptım, 10-15K arası.
Beni hiç zarara uğratmayan coinlerin başında geliyor neredeyse XEL.

Diğer coinlere bakarak hala iyi yerde diyebiliriz aslında, çünkü çoğu coin gibi 10-15 katına çıkarılıp da eski yerine düşmüş bir coin değil hali hazırda.
BTC yükselişine bağlı olarak düşüyor haliyle. Ben şu an full dolardayım ancak yakından takip ediyorum. Yani 5K altına düşerse mutlaka biraz alırım. Yok yavaş yavaş çıkışa geçerse de mutlaka biraz alırım.

Takip edenler farkındadır zaten istikrarlı şekilde birilerince toplanıyor. Tabii bunlar benim fikirlerim, herkes kendi araştırmasını yapıp, kendi kararını vermelidir, kimseyi yanıltmak istemem. ytd.
full member
Activity: 154
Merit: 100
proje guzel bir ara ilgilendim birkac guzel superbilgisayar projelerinden birisi bence. bir ara biraz aldim kar ile sattim ama sonra cok dustu fiyati. ara ara bir pump geliyor sanirim gecmis grafikde biraz hareketlenme var baktigimda fakat yeni soyut birseyler ortaya cikmadan fiyatin belli bir sinirda tutunmasi zor gibi duruyor.
full member
Activity: 236
Merit: 101
millet çok terste kaldı bu coinde. bir ara çok hype'landı ama sonra söndü. bende yakında bir atak bekliyorum ama riskli gibi.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Bende 25 ekimden sonra altcoinler düzelince 15k nın üstüne çıkabilir diyorum.Temmuzda ki düşüşten sonra 6k dan 24k ya kadar yükselmişti.25c birim fiyattan toplayabilirsem 100k kadar almayı düşünüyorum.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Dayanamadım elimde olan bitcoin ile bir miktar daha elastic aldım umarım 6k ya filan düşmez fiyatı benim elastic fiyat beklentim 20k. Elastic 20 k olana kadarda satmayı düşünmüyorum. Umarım yanılmam.
Bence dolar bazında düşünün bitcoin $5000'ı geçecek gibi, geçerse 6000 dolara kadar yolu var. BTC aşırı değerlenirse, 20k satoshi fiyatlarına kadar elastic çıkamazmış gibi geliyor bana

Benim hala inancım var geçebileceğine dair bu inancı da taşımamın en büyük sebeplerinden biri golem e göre computing işini daha iyi yapacağı olması ve golem in marketcap'in in şuan 4-5 kat altında kalıyoruz
sr. member
Activity: 288
Dayanamadım elimde olan bitcoin ile bir miktar daha elastic aldım umarım 6k ya filan düşmez fiyatı benim elastic fiyat beklentim 20k. Elastic 20 k olana kadarda satmayı düşünmüyorum. Umarım yanılmam.
Bence dolar bazında düşünün bitcoin $5000'ı geçecek gibi, geçerse 6000 dolara kadar yolu var. BTC aşırı değerlenirse, 20k satoshi fiyatlarına kadar elastic çıkamazmış gibi geliyor bana
full member
Activity: 252
The future is your Genome
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
bitcoin 5000 i zorlarsa 6k sat i da görürüz. ben girecek olsam şahsen dip toplamak amacıyla 6k yi zorlamasını beklerdim 7k da iyidir. 7.5 K şuan için normal geliyor bana yani birilerinin ekstra daha düşüğe satmaya razı olduğu fiyatı beklemek mantıklı olabilir
sr. member
Activity: 350
CrowdWiz
7.5k satoshi ile fiyatı gayet alınabilir durumda çok fazla alta inmez gibi. biraz toplayacağım.
sr. member
Activity: 313
Ben fiyatın çok düştüğünü sanmıyorum Elastic zaten sene içerisinde her zaman bu tarz düşüş hareketlerinde bulundu, kısa süre içerisinde eski fiyatına geri dönecek ve kendini toparlayacaktır. Bu süreç içerisinde kısa vadeli al-sat yapanlara iyi kâr bırakabilir.
full member
Activity: 616
Merit: 124
Benimde maliyetim 10k satın üzerinde. Bu kadar düşmesini beklemiyordum. Fork söylentisine bağlı herkes btc ye geçince düştü birden. Stop loss da koymamıştım beklentim yükseleceği yönündeydi.
full member
Activity: 252
The future is your Genome
Elastic satın aldım ben de fiyatını bu derece düşük görünce gerçekten çok sevindim  Grin (elinde olan arkadaşlar kusura bakmasın) Şuan için yukarıda söylendiği gibi al-unut yapmayı planlıyorum çünkü herkesin ortak fikri ekibin ve projenin sağlam olduğu yönünde.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
dün bittrex de bir hareket gördüm fiyatı birisi 20 btc ile satış duvarı oluşturarak 3k sat aşağı çekti, sonrasında 6k-7k seviyelerindeki satişlari kendisi tekrar toplayarak 7.5k sat civarlarında 10-15 btc duvar koydu ve sonra satış duvarını iptal etti.

zararına millete sattırmaya mı çalışıyorlar, botlar varsa çalışan onlara mı zarar ettirme niyeti bilemiyorum. BTC nin yükselişinin fiyatları usd cinsinde baktığınız da çok ta bir düşüş yok.

Geliştirmeleri buradan takip edebilirsiniz:
https://github.com/OrdinaryDude/ElasticPrototypeWallet
https://github.com/sprocket-fpga/xel_miner/commits/master

elastic borsasında sürekli işlem yapan botlar var. yoksa hacim her gün bu kadar olmazdı. Elastic grafiğine ve gidişatına baktığımızda en az 10x yapma potansiyeli olan bir coin. Tabi proje ekibinin yapacağı işlere bağlı. Sanırım birçok balinanın bu coinde gözü var ama ne zaman yükselir dersen bilemeyiz. O yüzden al unut yapmak lazım. Mümkünsede düştükçe maliyet düşürmek lazım
Pages:
Jump to: