Pages:
Author

Topic: Antminer E3 Satışa Sunuldu.... Ethereum - page 4. (Read 896 times)

hero member
Activity: 881
Merit: 502
Mining e 2018 de girenlere geçmiş olsun.

Önceden girenler en azından paralarını çıkartmışlardır.

Piyasada şimdi on binlerce kart satılığa çıkacak, oyunculardan bu kadar büyük talep olmayacağı için fiyatlar dibe vurucak.
2014 piyasası geri geliyor.

Not: Elimde yaklaşık 60 kart vardı, hepsini Aralık gibi elimden çıkardım. Normal fiyattan sattım (Temmuzda aldığım fiyatın %5-10 düşüğüne)
member
Activity: 602
Merit: 32
Valla hala sıfır fiyatına kartını satmaya çalışanları görünce iyi oldu diyorum.

Şimdi alır 15 kartla sli yapar gta 9999999  a kadar oynarlar.
hero member
Activity: 1531
Merit: 560
sıçtığımızın resmidir.
member
Activity: 264
Merit: 12
asiclere karşı çıkmamız gerek boykotlarla kampanyalarla sosyal meydayan bitirecekler yoksa piyasayı böyle böyle bugün ethash yarın equihash

sr. member
Activity: 453
Merit: 264
çıksın çıksın iyidir .
Cryptonote da gördük ne olduğu yada ne olacağı Cheesy

Bitmain ve türevleri aslında kendi ayaklarına sıkmaktan başka birşey yapmıyorlar.
Özellikle Cryptonote asiclerin çıkışı ile birlikte Monero ekibi öncülüğünde Crypto dünyasının nasıl bu capitaslislere başkaldırdığını gördük.

Gittikçede daha da kenetleriniyor millet bu ANTİ Asic konusunda.
Bu saatten sonra her coin asic i çıkacak olursa ZORUNLU olarak fork etmek durumunda yoksa acayip prestij ve güven kaybedecek.

ETH ya gelince: eğer POS çok yakınlardaysa fork la uğraşmazlar ( bu sene içersinde) ama fork gelirse bilinki POS 2019 dan önce gelmez.
newbie
Activity: 247
Merit: 0
Bu cihazdan yana korkum yok gpu minerları etkilemez zira aynı üretimi yapıyoruz zaten.
Benim korktuğum F3..
O çıkarsa Ethash GPU mining biter.
member
Activity: 322
Merit: 15
https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8
Gönderdikleri mail de, eth ile alakalı herhangi bir bilgi yok. Onu kazabilecek mi yoksa kazamayacak belli değil sanırım. Coinler bir karar vermeli, ASİC mi, GPU mu. XMR GPU dedi. Aslında bunu daha önceden yapmaları lazımdı. geç bile kaldılar.
full member
Activity: 398
Merit: 101
Tek GTX1070 fiyatına 6x kartlı rig perfonmansı. Zaten Cryptonightı mikip attılar, şimdi sıra Ethashda. AMD yakında iflas eder.
hero member
Activity: 784
Merit: 502
Chip üreteceklerini hiç beklemezdim. Belki de 6 karttan oluşan 30 mh x 6 180 mh pc gibi bir şeydir diyeceğim de 800 dolara 6 kartlı rig toplamak imkansız. Böylelikle eth gpu madenciliği de son bulmuş oluyor. Umarım fiyatların artmasına sebebiyet verir de altcoinlerden kazanırız biz de
full member
Activity: 350
Merit: 100
EndChain - Complete Logistical Solution
Ekran kartlarının bir ihtimal fiyatlarının düşmesini sağlayabilir ama ne olacağıda pek belli değil bana mail geldikten 20dk sonra baktığım siparişi pasif yapmışlar ne ara sipariş aldı anlamadım.
sr. member
Activity: 434
Merit: 278
Asic piyasasını cok takip etmiyorum ama aynı firmanın Cryptonight algosu için cihaz cıkardıgını hatırlıyorum. Monero bir fork yapip bu cihazları etkisiz hale getirecegini Asic cihazları kendi agında istemedigini söyledigini hatırlıyorum.
sr. member
Activity: 449
Merit: 250
neden rip diyorsunuz ne zararı olabilir ?

Zorluk artacak, kazılan hash fazlalaşacak verilen madencilikten verilen pay azalacak.
full member
Activity: 279
neden rip diyorsunuz ne zararı olabilir ?
Madenciler için eth RIP.
Biri kaşıkla kazarken diğeri kepçeyle kazıcak daha ne zararı olsun
full member
Activity: 279
RIP ETH
Buraya yazıyorum vtc biraz fiyatlansın yürür gider .
full member
Activity: 405
Merit: 104

Satın almak için buraya tıklayın

Bitmain Antminer E3
Algoritma: Ethash - Ethereum
800 Watt - 180 MH/s

Ekran kartı ile madencilik yapanlar alternatif olarak nereye yönelecekler bakalım.

Ethereum "asic resistance" değil mi?

Eğer ethereum karşı hamle yapmazsa kendi ayağına sıkar.
Bence cihaz ethash algosunda ETH harici diğer coinleri kazacak.
sr. member
Activity: 449
Merit: 250
AMD GPU'larla mining yapan arkadaşlar için kötü haber. Umarım yeni bir hat oluşturulur.
hero member
Activity: 2030
Merit: 608
Online Security & Investment Corporation

Satın almak için buraya tıklayın

Bitmain Antminer E3
Algoritma: Ethash - Ethereum
800 Watt - 180 MH/s

Ekran kartı ile madencilik yapanlar alternatif olarak nereye yönelecekler bakalım.

Pages:
Jump to: