Pages:
Author

Topic: Arka Sokaklar Dizisinde Günün Konusu 'Kripto Paralar' - page 3. (Read 483 times)

full member
Activity: 518
Merit: 102
önceden ben de takip ediyordum diziyi de artık sıkıyor, görünce başka kanala atlıyorum. Bitcoine yer vermeleri güzel ama o bölümde nasıl yer verdikleri de önemli, neticede ben izlemesem de bir izleyici kitlesi var ve olumsuz bir algı oluşturabilir.
sr. member
Activity: 364
Merit: 250
Bu dizi hala izleniyor mu Grin Çok normal aslında böyle polisiye dizilere kolaylıkla uyarlanabilir bir mevzu. Açıkçası izlemesemde gayet tahmin edebiliyorum.
jr. member
Activity: 252
Merit: 2
Keske kotulemeseler ama eminim kotu bir sekilde yansitilacak halka. Maalesef dizilerde alistik bu olaya hep bir kotu reklam.
jr. member
Activity: 252
Merit: 3
Bende ne zaman isleyecekler acaba diyordum. Bence bu bir yarar saglamaz ama mutlu ediyor.
newbie
Activity: 98
Merit: 0
Güncel konu, suç işlenme potansiyeli yüksek bir konu, Arka Sokaklarda şimdiye kadar işlenmemesi abes
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
Bir arka sokaklar kalmıştı zaten kriptoyu konu etmeyen, her dizide her şeye el atmasalar şaşarım Smiley İzlemedim, o nedenle içeriği bilemiyorum, umarım gömmemişlerdir Smiley
newbie
Activity: 148
aklımda beliren kesin birisi eniştesini ya da yakın arkadaşını bitcoinden zengin olacağız mantığıyla dolandırıyor, kesin kesin Cheesy
newbie
Activity: 210
bu dizi o kadar baydı ki ne konusu işlenirse işlensin hiç bir yararı yok.zaten izleyen kesim de öylesine vakit geçsin diye izliyor..
sr. member
Activity: 672
Merit: 273
-
Millet yazar yıllardır izlediğim dizi ben ise diyorumki yıllardır izlemediğim tek dizi şaka bir yana kripto paralar konusu girmesi beni şaşırttı yavaş yavaş halkımız uyanıyor gibi gözüküyor.
newbie
Activity: 163
Nasıl işlendiğini bilmiyorum eğer iyi olumluysa güzel bir reklam olmuştur elbette. Ama birçok dizide yer aldı izleyici kitlesi olan diziler sonuçta bu da iyi bir getiri yapmıştır diye düşünüyorum.
member
Activity: 143
Merit: 10
Bitcoinin eskiden adının geçtiği yabancı bir film sahnesine (kiralık katillere para ödeme yöntemi) benzemiş biraz. Ama dolar yerine bitcoin adı geçmesi güzel yine de.
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
Arka sokaklar ekibi ne anlar kripto paradan he satoshi nakamotoyu falan bulmaya kalkarlar.
Bilinen yere acil 2 ekip yollarlar o iş tamam.
Bide aylin yer tespiti yapar.
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
İzlemeyenler için küçük kız çocuklarını kaçırarak fidye için kripto para istendi.
member
Activity: 86
diziyi sevmiyorum ama reklamın iyisi kötüsü olmaz diyorum dizideki konu neydi kripto parayla ilgili umarım dolandırıcılık gibi kripto parayı kötü şekilde aksetmemişlerdir
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
Biraz daha güzel şekilde anlatsalardı keşke daha iyi olurdu popülerliği artardı ülkemizde. Ama bu şekilde iyi reklam yapan diziler olacaktır diye düşünüyorum ilerleyen zamanlarda.
newbie
Activity: 140
Arka sokaklar girmediği konu kalmadı
En sonunda kripto paralara da el attı
full member
Activity: 700
Merit: 134
Biraz geç kalmışlar, 3-4 ay önce bu konuyu işlemeleri gerekiyordu (: diziler genelde moda olan şeyleri 2-3 hafta içinde (yani çekimler yetişecek şekilde) hemen işliyorlar. Yıllarca senaryo yazmak çok zor, moda olan kavram neyse onun üzerine yoğunlaşıp bir bölümü kurtarmış oluyorlar
member
Activity: 280
bu diğer ispanyol dizisinde olduğu gibi güzel şekilde işlememişler hocam konuyu, tam bir mahalle kahvesi tadında işlemişler
full member
Activity: 546
Merit: 100
Ulkemizde yapilan reklamlar pek egitici olmuyor yaptiklari sey kotu bir yanini bulup ona gore milleti harekete gecirmek sadece.
sr. member
Activity: 1610
Merit: 271
Yabancı dizileri ve filmleri geçtim artık ülkemizde de yayınlanan dizilerde bitcoin lafı çok dönmeye başladı. Bu iyi bir şey bence.
Pages:
Jump to: