Pages:
Author

Topic: Arka Sokaklar Dizisinde Günün Konusu 'Kripto Paralar' - page 4. (Read 483 times)

member
Activity: 210
Merit: 10
Bir turk dizisi daha kotulemeden gecmedi bitcoini. Neyse ki reklamin iyi kotusu olmaz diyebiliyoruz.
newbie
Activity: 238
Merit: 0
tamam işlemişler bu konuyu da, güzel işlememişler yani baktığınız zaman çok da şey yapmamak lazım, önemli olan doğru ve faydalı bilgi vermek
jr. member
Activity: 182
Merit: 3
Sadece adi geciyor genelde dizilerde eminim burda da o tarz birsey olmustur ya da kotulemislerdir.
jr. member
Activity: 224
Merit: 4
bitcoinin kötü yanlarını gözler önüne seren bölüm. arka sokakları izlemeyi bırakalı uzun seneler oldu. polisiye dizilerine karşı nedense izleyesim yok. polisin tarafında olan değil suç içerikli dizleri fazlasıyla seviyorum. lacasa de papel. adını sanını bilmezdim buradan duydum ve izlemeye başladım.  Grin
member
Activity: 322
Merit: 11
Güldür Güldürde de la Casa de papelde de doğru düzgün bir şekilde kripto paralar islenmedi. Bunda da aynı da şekilde olduğunu düşünüyorum ve yapmalarına karşıyım her zaman
member
Activity: 280
arka sokaklar dizisi gerçektende beyin uyuşturan dizilerden bir tanesi, pek bir işe yaramıyor baktığınız zaman, bu minvalde çok da haber değeri taşımıyor bana göre
member
Activity: 308
Merit: 11
Acaba ne işlediler. Halka karşı nasıl bir algı oluşturdular. Film ve dizilerde şu ana kadar düzgün ve doğru bir şekilde kripto paralar anlatılmadi. Her seferinde insanlara karşı tepki oluşturulması istendi.
jr. member
Activity: 238
Merit: 3
Ben gec kaldiklarini dusunuyorum bu tarz turk dizilerinin bir cogu isledi bu konuyu. Mutlu ediyor acikcasi.
full member
Activity: 286
Merit: 100
Bu tarz diziler daha doğrusu dizilerde konuyu yazan senaristler yüzünden oluyor bu durum. Kendileri bitcoin konusunda bilinçsiz oldukları gibi bitcoinin ismi son zamanlarda duyulmaya başlandığı için kendi senaryolarında kendi kafalarına göre yazıp yalan yanlış dizide olumsuz bir şekilde anlattılar.
member
Activity: 234
bir dönem izliyordum ama iyice bıktırdı dizi sanmıyorum ki olumlu katkısı olsun bitcoin alımına ama ismini duyurma konusunda katkısı olmuşsa ne ala hala çok izleyeni varsa tabi
full member
Activity: 1358
Merit: 193
kendi akıl ve zeka sağlığınız açısından böyle uyduruk diziler izlemeyin. yazık ediyorsunuz kendinize arka sokaklar nedir. neydi adam pisliğin teki çıktı rıza baba mıydı neydi?
newbie
çocuklar duymasın ve arka sokaklar vb bir çok diziye konu olmaya başladı. güzel birsey ama kısa yoldan zengin olma mesajları iyi olmuyor. ayrıca kripto para kullanıp kısa yoldan zengin olma hayali olanlar hep toplumun bilinçsiz, cahil ama uyanık kişileri gösteriliyor..reyting için yapılıyor ama verilen mesaja dkkat etmek lazım..

Ben tv izlemiyorum ama bitcoinin tvlerde çiftlikbank gibi lanse edildiğini düşünüyorum. Bu nedenle cahil ama uyanık karakteri mutlaka vurgulanıyordur.
member
Activity: 364
Diziyi izlemedim ama merak da etmedim değil, senelerdir devam eden bir dizi olduğu için konu bulmakta zorlanıyor olabilirler Cheesy
Yine de reklamın iyisi kötüsü olmaz tabi..
jr. member
Acikcasi sevindirici ne kadar kotu olsada dizi bitcoinin adi gecmesi sevindiriyor.
member
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
Bu kadar büyük paraların döndüğü bir teknolojinin insanların umrunda olmadan var olabileceğini düşünüyorsanız  şayet gerçekten insan hayret  edebiliyor.
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
Arka Sokaklar dizisi uzun yıllardır devam etme başarısına sahip.Açıkcası Cuma günleri canım sıkılınca açıp izliyorum.Bitcoin'i konu almaları bana göre hoş bir olay.Yukarıda bir arkadaşın yazdığı gibi reklamın iyisi kötüsü olmaz. Grin
member
Activity: 392
Bitcoin kripto paraların lokomotifi olarak onun adını kullanarak insanlara ve bütün dünya piyasasına empoze etmek ve bilinç altına yerleştirmek  için tv lerdeki dizilere ve haberlerde verilen  mesajlar çoğalmaya başladı.
newbie
Activity: 224
dolandırıcılıkla ilgilidir muhtemelen.bu dizi her konuya parmak basmaya çalışıyor ama pek etkili işledikleri söylenemez.reklamı olur, yapsınlar Smiley
newbie
Activity: 98
Parayı Bitcoinle transfer etmişler paranın izini artık süremeyeceğiz Rıza baba gibi bir sahne çekmemişlerdir umarım 😊
jr. member
Activity: 196
Hala nasil reyting yapiyor ve devam ediyor anlamiyorum. Surekli sacma konular islemekte. Eminim bitcoinide kotu reklam etmislerdir.
Pages:
Jump to: