Pages:
Author

Topic: ARKADAŞLAR BOĞA SEZONU AÇILMIŞTIR HERKESE BOL KAZANÇLAR - Yüklenin :) YTD - page 2. (Read 710 times)

full member
Activity: 602
Merit: 118
Bu tarz durumlar bu işlerde normal artık. Biraz yükselince saçma sapan haber yapıp baskılamak bu işin doğasında var. Hack haberi gelmedi o biraz garip. Şimdiye bı kaç kıçı kırık borsa bin hack haberi gelmedi lazımdı. Bu durumlar benim için. Çok normal. Hodl a devam sonucta
member
Activity: 504
Merit: 10
Boğa bırakmadınız be amk FED i hemen haber yaydı sıçtı piyasanın azına gene düşüş geldi lan iki gün gülüyor yüzümü 1 ay ağlıyoruz bi durunda sevincimiz kursagımızda kalmasın ya lütfen

Nasıl bir haber yayıldı FED tarafından, görmedim. Tek haberle yerine dönen boğa olmaz zaten, olsa olsa bulltrap olur.

https://www.ccn.com/bitcoin-not-a-real-currency-risky-for-unsophisticated-investors-fed-chair-powell/

Fed başkanı bitcoin reel para degildir, risklidir falan dedi işte. Olağan şeyler yani baktı fiyatlar yükseliyor hemen fudlayayımda altlaran toplayalım derdine düştü herhalde
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Boğa bırakmadınız be amk FED i hemen haber yaydı sıçtı piyasanın azına gene düşüş geldi lan iki gün gülüyor yüzümü 1 ay ağlıyoruz bi durunda sevincimiz kursagımızda kalmasın ya lütfen

Nasıl bir haber yayıldı FED tarafından, görmedim. Tek haberle yerine dönen boğa olmaz zaten, olsa olsa bulltrap olur.
member
Activity: 448
member
Activity: 322
Merit: 32
Bunu bir kaç kez yaşadık bu yüzden tekrar düşebilir gibi geliyor. Hazır piyasa birazcık yükselmişken içimden bir ses USDT ye geçip bekle tekrar düşerken elinde ki miktarı arttır diyor. Şahsen yazın ortasında boğaların geleceğini pek sanmıyorum ama gelirse de hayır demem Smiley

Düşünüdüğüm gibi oldu 500 dolar iken ethereumları satıp USDT ye geçtim elimde ki ether miktarını arttıracağım. Boğa gelecekse yüksek ihtimal sonbaharda gelecek diye düşünüyorum şahsen.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
3 haftadır btc iyi tutundu.Bu haftada 1000 dolar bir artış yaptı.Sene sonuna kadar dinlenip yükselecek gibi ara ara.Bu seviyelerden düşmezse önümüzde güzel günler gözüküyor demektir.İlk defa ufak da olsa ümitlenmeye başladım.Dump yapmazlar tekrardan bu çinliler.Yoksa başladığımız yere döneriz gibi.
member
Activity: 630
Merit: 37
yüzde 10 artınca boğacılar damlamış yine foruma hahahaha ne komik adamsınız la
member
Activity: 294
Bitcoin de artis oldu ama altcoinler hala yerinde sayiyor diyebiliriz. Tamam belki son birkac haftaya gore canlandi ama hala cok dusukler. 2017 sonunu biraktim mayis ayindaki fiyatlarinin bile yarisindalar hala. Umarin yazanlarin dedigi gibi olur da Boga nin baslangicindayizdir. En azindan yaz sonunu biraz daha keyifli gecirebiliriz.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1069
Gelsin artık paracıklar  Grin bakalım neler olacak inşallah bahsini geçirdiğimiz gibi boğa sezonunu açıyoruz an itibariyle marketcap 292 milyar dolarda. iyi bir para girişi var en son boğa sezonunda da böyle girişler vardı sonunda çok ciddi artışlar görmüştük gelsin de azıcık hareketlensin ortalık
full member
Activity: 392
Merit: 107
yüklenelim de elimize versinler demi. öyle hemen bir kıpırdama ile kimseye boğayı göstermezler. bu gibi durumlarda en güzel alım stratejisi kademeli alımlardır. düşüşe geçtiğinde fiyatlar tekrar alım yapabilecek ve ortalamayı düşürebilecek kadar sermaye bulundurmak lazım. öyle bir anda yüklenenlerin sonu malesef hazindir. ne olursa olsun. işlemlerinizi daima piyasayı izleyerek küçük küçük gerçekleştirmenizi öneririm. şans eseri yüklenipte kazandığınız dönemler olabilir ama bu her zaman tutmaz arkadaşlar. adamın fişini çekiverirler iki dakikada bu piyasada. ne balinalar var biliyomusunuz. piyasaya giren çıkanı anında hesaplıyorlar.
newbie
Activity: 56
Merit: 0
Kısa vadelimi yok uzun vadenin başlangıç noktasındamıyız bu bilinmez ama hepimizin istediği ve beklediği bir sezonun açılışı esnasında da olabiliriz. Yapacağımız işler ve alacağımız kararlar şu dönemde çok anlam ifade ediyor, süreçlerimiz düzgün belirlemeliyiz
member
Activity: 182
Kısa vadeli bir yükseliş dönemi başlayacak gibi. Önemli olan bu yükselişin devamının gelip gelmeyecegidir. Umarım artık daha düşük seviyeleri göremeyiz.
sr. member
Activity: 742
Merit: 260
Bu haftasonu oldukça önemli, bakalım fiyat olarak dayanabilecek mi göreceğiz. Eğer dayanırsa, en kısa sürede 10 k olur, ondan sonrası da boğayı görürüz.
newbie
Activity: 179
Merit: 0
Boğa sezonu derken kaç kat bekliyorsunuz bilmiyorum ama btc agir agir yükselişe geçecek. Sene sonuna kadar geçen seneyi bile yakalamaz ama bu şekilde ağır cikmasi daha sağlıklı olacak. Ağır ve istikrarli bir yükseliş kripto piyasasi için daha makul olur. Bu şekilde altlarda zarar görmeden birlikte yükselir
full member
Activity: 854
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
yani şu günden itibaren hareketlenme başladı gibi ama bakalım
jr. member
Activity: 532
Merit: 1
Bu çık düşleri çok gördük. Mayıs sonları 10k fiyatına çıkmıştı fakat uzun sürmedi. Hafta sonuna kadar fiyatı yukarıya doğru sabitlenirse boğanın ayak seslerinin gelmesini söyleye biliriz. Şu anda bunu söylemek çok zor  Shocked
full member
Activity: 406
Merit: 158
Boğa mı şaka mı yapıyorsunuz arkadaşlar? 2 günlük artışla mı boğa geldi, ortada kasım aralık gibi spekülatif boğamsı bişeyler hissediyor musunuz gerçekten. 20 gün izleyelim artışlar devam edicek mi nolcak ozaman görürüz ne olduğunu.
sr. member
Activity: 658
Merit: 255
Boğa sezonu açılsa ne olur ki traderlar için farkeden bir şey yok çünkü tepeyi göremiyorsun. Bence hiç belli olmaz ters bir haber aylarca geciktirme yaratabilir.
full member
Activity: 420
Merit: 100
10k$üzerine çıkarsa bence de boğa olabilir ama yine de o kadar emin olmayın arkadaşlar. Kriptopara borsası bu ne zaman neyin geleceği hiç belli olmaz
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
çok aceleci olmak doğru değil bir günlük yükselişle boğa sezonunu açtık denilmez. boğa sezonu için böyle yükselişlerin süreklilik göstermesi lazım.
Pages:
Jump to: