Pages:
Author

Topic: ARKADAŞLAR BOĞA SEZONU AÇILMIŞTIR HERKESE BOL KAZANÇLAR - Yüklenin :) YTD - page 3. (Read 710 times)

full member
Activity: 490
Merit: 105
böyle ufak çaplı yükselişin ardından böyle bir çıkarım çıkarmak Bence çok da doğru olmaz Çünkü her zaman böyle yükselişler oluyordu ayı sezonunda.
full member
Activity: 1386
Merit: 116
Bitcoin 10000 dolar üstüne çıktığı an boğanın başladığına inanacağım artık ne zaman başladı desek 3-5 gün sonra kötü senaryo gerçekleşiyordu. Umarım bu sefer soluksuz yukarı çıkışlar devam eder Smiley
jr. member
Activity: 182
Merit: 1
Sonunda geldi galiba . Yükseliş başladı .  Boğa sezonu mu yoksa gelip geçicimi bakacağız.  10 bin dolar barajını da aşarsa uçar herhalde
member
Activity: 448
Merit: 10
Şu haberleri gördükçe moralim düzeliyor mu bozuluyor mu çözemedim abi konusunu açtığımız muhabbet 1 gün yaşamıyor burda iyi güzel açıyoruzda ertesi gün bam diye kafamıza vuruyolar
member
Activity: 630
Merit: 12
Stock
bakalım çıkış devam edecekmi.nasılsa coin stoğu var.tam çıkış olursa satarız.
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
10-12K'ları gördüğünde artık bazı şeyler için geç kalmış olabilirsin hocam dikkat et de. Boğa yarı yolda bırakmasın. Zira 6600lerden 12K'lara gelmişse artık boğa geldi deyip de tekrar vazgeçerse gelmekten kayıp da yaşatabilir. Dünden bugüne bile 6700lerden almadığına pişman ediyor insanı meret. Zira 7400'lerde şu an... Sağlık olsun kaçan balık büyük olurmuş her zaman. Boğa da aylardır bi geldi bi gelecek derken bi getiremedik gitti. Uzun sürdü. Bu sefer yanıltmaz yatırımcıları umarım...
newbie
Activity: 168
Merit: 0
tahmin için çok erken biraz beklemekde izlemekde fayda var . benim için hedef 10 12 k arası orayı görürsem asıl ozaman boğa geldi derim
sr. member
Activity: 630
Merit: 251
🤖UBEX.COM 🤖
yavaş yavaş bir hareketlenme başladı ama daha erken bana göre boğa sezonunun açılması tabi bekleyip göreceğiz
full member
Activity: 602
Merit: 118
Bu yükselişte eğer Mayıs ayında ki gibi olursa. İnsanlar ciddi şekilde uzak durur. Kimsenin blockchain teknolojisi umrunda değil bence. BTC ile para kazanmak herkesin amaci ben dahil. Umarım bu gelen boğaların ayak sesidir. yoksa ciddi bekletir gibi geliyor. İnsanların soğuması en kotu durum olur bence
full member
Activity: 772
Merit: 135
BiTCOiN
Bugün biraz şu saatlerde nefes alıyor dinleniyor  btc de bakalım akşama doğru ne yapacak.
full member
Activity: 728
Merit: 151
etf, goldman sachs, sec,g20 falan filan derken basında biraz parlatırsa en azından yükseliş baya bi gerçekleşir gibime geliyor..millet iyice kafayı yedi yazık 500 $ fırlayınca boğa geldi diyorlar inşallah burdan geri düşmez yükseliş şimdilik sürüyor gibi en az 1 ay falan böyle devam etse çok iyi olur
newbie
Activity: 25
Merit: 0
olumlu haberlerle gelen bir tepki. Boğa sezonu demek için erken bu fiyatlara tutunup daha da yükselmesi lazım herhangi bir borsa hacklenmesi gibi olumsuz haberler başlamaz ve btc tutunursa bu değerlere herşey güzel olabilir.
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Biraz para çekilmeye başladı, bu iyiye işaret değil. Umarım gelip geçici bir bulltrap yaşamayız.
full member
Activity: 476
Merit: 100
Beklenen haber geldi. Boğalar kafayı gösterdi, muhtemelen başını gösterdikten sonra gerisini de ittirecektir. Umarım ittirirde içimizde kalmaz. Son zamanlarda oldumu olmadı mı gelecek mi gelmeyecek mi konuları artmış ve canlar çok sıkılmıştı. Bir hafta sonra şöyle 20k hedefe ulaşsa ve bireyleri mutlu etse.
member
Activity: 378
Merit: 11
Bence bu yukselişin anlık olduğunu tuzak kurulduğunu düşünüyorum daha olumlu bir haber gelmedi sadece shortcuları patlatıyorlar boyle ataklarla, yada benim inancım kırıldı bakıyorum ins %20 artmış 70c de duruyor e ben aldım 3-4$ aralıgında oraya gelene kadar çok yolu var
member
Activity: 588
Merit: 22
Btc 7500 e kadar geldi. Bakalım burayı kırabilecekmi. Ancak altlar negatif yada yerinde sayıyor.Şahsen ben 7500 üstünde kalmasını bekliyorum. Eğer üstünde kalmayı başarabilirse,altlar da btc’ye ayak uydurabilir Bugün yarın belli eder kendini. .
legendary
Activity: 1218
Merit: 1000
durun bence hemen heyecan yapmayın arkadaşlar henüz sevinmek için erken olduğunu düşünüyorum hele biraz zaman geçsin bakalım.1 günlük yükselişte hemen sezon açıldı demek yanlış.piyasada eski olanlar bilirler yaz ayları genelde durgun geçer zaten millet tatilin keyfini çıkarıyor çünkü.önümüzdeki aylarda daha iyi yükselişler olabilir
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
kesin bir şekilde başlık atmanız insanların umutlarını sömürmeye giriyor bence. daha piyasaya giren anormal bir para yok ki boğa olsun boğa sezonunda marketcap 800 milyar dolara falan ulaşmıştı yanlış değilsem şimdi 270 milyar dolar neye giriyoruz boğaya ben hala umutsuzum iki gün sonra bir yüzde 20 daha düşse altlar şaşırmam

Bu 800milyar dolar bir günde girmedi ki dostum. Kademeli olarak market hacmi 6-7 ay gibi bir sürede o seviyelere ulaştı. Tabi şu durumda boğa geldi inek kaçtı dana uçtu demek yanlış ama bu tip hareketlerle hacim genişlemişti. Medya çok önemli bu durumda. Yeni yatırımcılara sinyal çakılırsa boğa için gerekli koşullar yerine gelmiş olur.
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Kritik günlere girmeye başladık, buralarda tutunur ve haftasonu düşmezse 10k test edebilir. İnşallah 12k seviyelerine gelir de, önümüzü görürüz.
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
Hemen hemen her yükselişte benzer konular açılıyor ve insanlar coşuyor. Artık iyice eskidim galiba 1 yılı aşkın süre oldu artık gerçekten boğa ya geçmiş olsak bile dur bi bakiyim diyeceğim. Takip etmekte yarar var ama hemen atlamak sonra üzüleceğimiz hamleler yapmamıza sebep olabilir.
Pages:
Jump to: