Pages:
Author

Topic: Arsa Yerine Bitcoin Alıyorlar (Emlakçımla Görüştüm) - page 2. (Read 648 times)

sr. member
Activity: 518
Merit: 251
Tabiki de insanlar arsa yerine Bitcoin'e yöneliyor çünkü koskocaman ülke olmamıza rağmen arsalar çok yüksek fiyattan, şişik fiyatlarla satılıyor. Bitcoin öyle mi? Şu anki fiyat az bile ben geleceğin dijital ödeme sistemi olacağına gönülden inanıyorum. Bitcoin gibi değerlenen bir yatırım varken arsaya yatırım yapılmaz.
full member
Activity: 387
Merit: 186
Bundan daha doğal ne var? Ben de aynı mantığa sahibim artık insanlar geleneksel yatırım yöntemlerinden uzaklaşıp daha yenilikçi şeyler deniyor. Bitcoinin de çok reklamı döndü malum, neyin ne oldugunu bilmeden parasını katlamak amacıyla btc almak isteyen amcalar türemiştir  Grin
newbie
Activity: 126
Merit: 0
Bazı defakto durumlar hariç çoğu yerde yaşayanlar İçin Bitcoin almak şuan içim hem evden hem arsadan saha da mantıklı
member
Activity: 196
Merit: 10
Bitcoin oldukça makul bir yatırım aracı haline geldi. Çoğu kişi uzun vadede güveniyor bu nedenle alıp unutacaklar için arsadan daha karlı bir yatırım olabilir. Özellikle bu sıralar iyi alım fırsatları doğuyor, değerlendirmek isteyenler çoğalacaktır.
full member
Activity: 518
Merit: 100
en mantıklısı arsa gıbı değerlenıyor mubarek yakında bır kaç yıl sonra bılmeyen kalmayacak bıtcoın geleceğin parası Cheesy
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
Yazıya çok gülmekle beraber hak veriyorum. İnsanlar yönelimlerini arttırdı. Ve emlak satışları da iyice gerilemeler gösteriyor. Bu ilgi alaka ile bitcoin in fiyatı ne olur kestirmek zor artık.
member
Activity: 182
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
Son zamanlarda ki düşüşlerle birlikte yakınımda ki insanlar da bu tarz yatırımları yapıyorlar altcoinlere ve Bitcoine
sr. member
Activity: 746
Merit: 251
Bir insan barınma gibi insani ihtiyaçlarını karşıladıktan sonra ya da insani ihtiyaçlarını karşılamak için Bitcoin almalı. Bu piyasadan para kazanabilirsem ilk hedefim kendime bir ev almak ama trade yapmaya ve eldeki Bitcoin sayisini arttirmaya devam.
member
Activity: 266
doğrudur millet nasıl alacağını bilmeden de alım yapıyor tehlikeli olan kısmı bu. Ama arsa da öyle değil mi? insanlara vaatlerle bazen dağbaşı yerler satılıyor emlakçılar tarafından
full member
Activity: 336
Arsa iyi bir yatırımdır. Bir yılda değerini ikiye katlayıp sahibin memnun eder. Riski azdır, tapu belgesi elinizdedir. Ben dijital paralar ile biraz daha haşır neşir olup sonra biraz borçlanarak arsa almayı düşünüyorum. Toprak topraktır. Ancak borsalardan uzak duramam. Uzun vadeli coin alımına devam edeceğim.
sr. member
Activity: 532
Merit: 250
Önce arsa yerine Bitcoin alacağız, sonra kazandığımız paralarla gidip arsa alacağız, elindeki tek parayı gidip arsaya yatırmaz buradaki kazancı gören adam akıl var izan var.
member
Activity: 98
“Innovation Powered by Crypto”
Yerine göre değişir ama arsa uzun döneme yayılan bir yatırım. Ama bitcoin kısa dönemde büyük kârlar getirdiği için daha fazla talep görüyor tabi
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
Arsa Neye göre ama zeytinlik falan var mesela ama arsa uzun vadeli iş bitcoin ise öyle değil bana göre arsa daha mantıklı olsa da bu sektöre giren adam bir kere arsa olayına girmez.

Ama bitcoin insanı vezirde eder rezilde eder bunu'da unutmamak lazım. Smiley
newbie
Activity: 252
bu çağda arsa almak akl işi değil arsayı alacağınız parayı bitcoine yatırsanız arsadan kazanacağınızın en az 10 katını kazanırsınız
full member
Activity: 252
Kripto para borsalarına giren işlem yapan birazda para kazanan biri gidip eve arabaya para yatırmaz. Yatırım olarak cazip gelmez. Ama yinede ev zaruri ihtiyaçtır. Bir tane olması gerekir.
full member
Activity: 201
Ev araba satılık kripto para alan olduğunu fazla sanmıyorum. Tek tük birkaç kişi çıkar sadece, insanlar aşırı riski kabul etmezler ancak küçük sermayelerle yatırım yaparlar.
member
Activity: 490
Karabükteyim asayiş berkemal burada. Bitcoinin ne olduğunu bilen sadece 3 kişi var şehirde bir tanesi benim. Diğeride bir arkadaşım.  Şaka bir yana abartmıştır o Smiley Benim çevremde kimse yatırım yapmıyor neredeyse
sr. member
Activity: 434
Merit: 255
bin tl yatırım yapan kim varsa ev araba parası yatırmaya başlıyor sonra en ufak düzeltmede yüzde 10 da kaçıyor bir iki tur daha derken evin yarısı gidiyor bu da btc 18 bin dolara çıkarken edilen zarar! Şimdi o kalan yarısıda gitmediyse hiç bir bok bilmiyorum demektir. Ama uğraşıp ciddi bir sermaye ayırabilmiş kişiler her zaman üzerine koyuyor çünkü 3 kere düşünerek araştırarak adım atıyor tamam arada %100 lük pumpları kaçırıyor belki ama Yüzde %200 lük dumplara da yakalanmıyor bu kişi hodl ne zaman olunacak ne zaman stop loss olacak biliyor.
Bir yandan kar yapanlar dolar altın ev araba alıyor sert düşüşlerde her zaman ana parası kadar sermayesini hazır tutuyor aynı döngü de bir ev araba arsa yine alıyor, ama diğer profildeki evini arabasını kaybedenler all in ile giriyor yüzde 10 alırım çıkarım diye oynadığı lotodan yüzde 30 zararla ayrılıyor bu sefer sadece ana parası için yüzde 100 kazanması gerekiyor, hesap kitap yok araştırma yok face tweeter da çok takipçisi olan kişi ne derse onu takip ediyor.
newbie
Activity: 168
Türk milleti işini bilir paranın kokusunu almışlar. Smiley
jr. member
Activity: 378
Merit: 1
bence en doğru yatırımı yapıyolar geleceği gören millletiz.
Pages:
Jump to: