Pages:
Author

Topic: Arsa Yerine Bitcoin Alıyorlar (Emlakçımla Görüştüm) - page 3. (Read 648 times)

full member
Activity: 476
Merit: 100
Ne arsa ne borsa en karlısı kripto para Grin kripto para piyasasını iyi bilenler arsayla uğraşmıyor artık. Çünkü buradaki karlılık şuaralar hiçbir yatırım aracında yok.
newbie
Activity: 252
Merit: 0
günümüzde insanlar paralarını kısa sürede kara döndürmek istiyorlar arsa alsalar yıllarca bekliyeceklerki arsalardan para kazansınlar oda çok çuzzi miktarlarda ama bitcoine yatırım yapanlar bir yıl içinde en az 5 katı para kazandılar onun için bitcoinni tercih ediyorum

member
Activity: 224
Merit: 12
Bizim haberler insanlarımızı çok fazla yönlendirdiği için araştırıralım öğrenelim anlayalım derdine girmiyorlar. Bitcoinin özellikle 2017 sonlarında hızlı yükselişi kolay para kazanmayı sevenler için fırsat oldu ve alımlar yapıldı ilk düşüşte de zarar edeceğiz korkusuyla satışlar başladı
full member
Activity: 264
Umarım o koyun alanlar zarar etmemiştir geçenlerde 20 bin dolardan alan bir arkadaş vardı maalesef çok beklemek zorunda kalacak Sad

member
Activity: 308
Merit: 10
Ev yerine bitcoin alacak kesim olsa olsa yüzde 10dur. Kripto paralar ile ilgili çıkan haberlerden sonra insanlar korkar oldu. Alan kişiler de 100-200 bin liralık değil 1000-2000 liralık alıp deneme yapmış oluyor.
Yükselen bitcoin değil, patlayan emlak balonu var şu an Smiley
member
Activity: 112
Ev yerine kripto para tercih ediliyor, olması gereken budur.
sr. member
Activity: 1638
Merit: 273
Bence emlakçılar da artık bıraksın bu işi bitcoin borsası açsın daha mantıklı Cheesy Şaka bir yana ev alacak parası olup da emlak sektörünü bu piyasanın yanında çok değersiz görüp ev almayanlar var cidden.
sr. member
Activity: 476
Merit: 251
Emlakçılar şikayetçi, ev arsa tarla bağ bahçe elde kaldı. Kimse alım yapmıyor. Gayrimenkul fiyatları aşırı şişti. Para kazanmak için farklı kaynaklar arayan yatırımcılar yerini buldu.
newbie
Activity: 126
Bu şuan İçin gayet makul bir yatırım olacaktır bana göre
Hazır düşmüş ilken alınmalı tekrar çıkacaktır
member
Activity: 224
Bitcoin daha mantikli bence. Tamam belli oranda bir risk durumu soz konusu olsa da kazandirdigi da ortada.
full member
Activity: 344
Kimsenin gözünde gayrimenkul yok varsa yoksa kripto para. Kar hırsı gözümüzün önüne perde çekti. Normal hayatı özler oldum. Tatil zamanını iple çekiyorum. Uyku düzeni olmalı. Yeni fikirler ilgi çeker.
member
Activity: 713
Merit: 31
en mantıklısı zaten bu fakat bizim millet bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olduğu için bir yandan da bi piyasa hakkında bilgi sahibi olmayan insanlar karalıyor bitcoin'i bu durum çok sinirimi bozuyor  Angry
full member
Activity: 840
Merit: 103
Ev, dukkan ve arsa almak mevcutta bulunan miktari korumaya yarar yatirim olarak gormuyorum. Yatirim denen seyin bir riskide olur. Yeni bir fikir proje is vs.
Ama tabi genelde herkes yorulmadan para kazanma hevesinde ..
sr. member
Activity: 454
Merit: 300
evet gerçekten de herkes bitconi satın alıyor şu zamanlar da ancak bu alımların gerçek anlamda bir hacim yaratacağını düşünmüyorum ben genelde ufak miktarlarla alım ypaıyor herkes bitcoin felan almıyor öyle ev parası kadar.
sr. member
Activity: 382
Merit: 311
Hocam söylediğniiz şey pek gerçekçi gelmedi bana açıkçası. Türkiye de Bitcoin bu kadar yaygın değil henüz maalesef. Yani kimse ev almak yerine Bitcoin almıyor. Herkes yine ev alıyor ancak emlak piyasasında ciddi anlamda bir balon var bu yüzden satışlar yapılmıyor. Emlakçınız yalancı olabilir  Lips sealed
member
Activity: 223
Merit: 23
Life one ! Live it...
arkadaşlar babası emlakçı olan biri olarak konuşuyorum kesinlikle dedikleriniz doğru değil. Emlak sektöründe şuan ciddi bir balon oluştu yapılan daire çok alan yok.
Faizler çok yüksek insanlar kredi çekmiyor 500,000 TL olan biri bügün bankadan aylık 5,000 TL faiz alıyor adam daireye yatırsa 2000 kira zor alır onunda 1 kirasını devlet vergi alıyor. Emlak piyasası ile bitcoini karıştırmamak lazım.
newbie
Activity: 252
arsa almak akıllı bir iş değil bitcoin almak daha karlı 2017 yılının başlarında bitcoine yatırım yapanlar köşeyi döndüler arsa alanlarsa yerlerinde saydılar
full member
Activity: 475
Merit: 127
bitcoin iyi  bir yatırımmı değilmi 78 e tekrar zorlarsa göreceğiz günden güne eriyor
full member
Activity: 318
Ben de arsa kalmadı diyenlere katılıyorum, iyi yerlerin parasını telaffuz etmek bile zor, kötü arsalar bile fiyat olarak uçuyor millet napsın arsayı.
member
Activity: 266
Kısa vadede kazandıracak arsa kalmadığı için parası olan karlı yatırım aracı arıyor. Şu günlerde en çok dikkat çeken yatırım aracıda bitcoin olduğu için millet arsa yerine bitcoine yatırım yapıyor.
Pages:
Jump to: