Pages:
Author

Topic: ✅ arsmine.com ✅ |🔥Türkiye'nin Yerli Madenci Havuzu!🔥| ✅ arsmine.com ✅ - page 2. (Read 1245 times)

sr. member
Activity: 616
Merit: 281
Öncelikle hayırlı olsun. Nvidia 1060 3gb karlarım ile ether kazamadığım için UBIQ kazıyorum. UBIQ için havuz açmayı düşünüyor musunuz ?
jr. member
Activity: 131
Merit: 1
Bugün deneme amaçlı olarak Ethereum Classic kazmaya başladım. Dual miner ile Nanopool'dan Pascal Coin ile birlikte kazıyorum. 4 günlük kazım yaptıktan sonra sonuçlara göre kazıp kazmamaya karar veririm.

Sonuç nedir hocam
jr. member
Activity: 140
Bugün deneme amaçlı olarak Ethereum Classic kazmaya başladım. Dual miner ile Nanopool'dan Pascal Coin ile birlikte kazıyorum. 4 günlük kazım yaptıktan sonra sonuçlara göre kazıp kazmamaya karar veririm.
newbie
Activity: 35
Merit: 0
benimde merak ettiğim bu ya arkadaşın havuzu için söylemiyorum ama 0 kazanç ile pool cüzdanları asla boş kalmıyor ödemeler yapılıyor ama geride yine yüzlerde dolar kalıyor bu nasıl oluyor anlamıyorum. Cheesy kimse pool cüzdanlarına bakmıyor sanırım

Merhabalar, havuzumuzda direkt havuz cüzdanlarımıza çalışan kendi riglerimiz bulunmaktadır.

Ayrıca eklemek isteriz ki;

ARSMINE Etc Havuzumuz, son 1 ayda Ethermine, Nanopool vs. havuzlarına göre %20 daha fazla kazandırmıştır. Sizler de, havuzumuzdaki madencileri diğer havuzlardaki eşdeğer kazım gücüne sahip madencilerle karşılaştırarak farkı görebilirsiniz. Daha fazla kazanmak isteyen tüm madencilerimizi ARSMINE'a bekliyoruz!  Smiley
jr. member
Activity: 144
benimde merak ettiğim bu ya arkadaşın havuzu için söylemiyorum ama 0 kazanç ile pool cüzdanları asla boş kalmıyor ödemeler yapılıyor ama geride yine yüzlerde dolar kalıyor bu nasıl oluyor anlamıyorum. Cheesy kimse pool cüzdanlarına bakmıyor sanırım
newbie
Activity: 6
selamlar 2 saatlik musicoin havuzu deneyimmi anlatayım. 2.9 olan havuz hızını 4.2gh le 7.1 e cikardık. Kazmaya başladıktan sonra 11 bloktan 10 nu bulduk. geri kalan 2.9 gh in 1 blok bulması beni şaşırttı. 2 saatle bir ölçü olmayabilir neyse fantaziden çıkp ethereuma geri döneyim dedim. blok bulma şansı yüzde 70 lerdeydi. Çıkar çıkmaz bloktaki yüzdemiz 0 landı. Daha önce musicoin havuzu kurmuştuk xvg ve bir kaç tane daha çıktıktan sonra yüzdemiz kademeli olarak düşüyordu. Burdaki arkadaşlar fee yi 0 lamışlar ama buradan kazanıyorlar sanırım. Sonuçta elini taşın altına koymuş insanlar hayırlı olsun tekrar server. iyi çalışmalar.
jr. member
Activity: 420
Bountyhive.io
Deneme amaçlı musicoin kazmaya başladım havuzda bakalım nasıl olacak. ETH havuzunu kaçırdığıma üzüldüm ama.
sr. member
Activity: 434
Merit: 278
Havuzu burda ilk tanıttığım günden bu yana burda ETH kısmında sıkıntı olduğunu dikkatli olmanızı hem ben hemde havuz sahibi arkadaş kendi hesabından defalarca kez dile getirdi. Halen inat edip ben ölümüne ETH kazıcam dediyseniz kusura bakmayın ama o sizin mallığınız oldu. Burda sizin haricinizde kimsenin kabahati yok.

Ben Music ve ETC havuzunda devam ediyorum. Kolay gelsin.
member
Activity: 264
Merit: 12
elin şeyi daha tatlı geliyo bizim insanlara.  güç yok demiş adamlar çalışşada bulamayacaksın bişey değişen ne

telefonla tek tek sizimi arıcaklar kapatıyoruz diye

bi oluşum var destek yerine köstek oluyosunuz

ethermine
nanopool
dwarfpool a desenize bidaha gelmem diye adam sikime gel taşşama gelme der

yıllardır gönderdiğin gücün karşılıgını almazsın ses ezmezsiniz. adam gücü toparlayamamış kapatmış laf ediyosunuz

full member
Merit: 118
sırf mesaj yazmak için boş konuşmanın anlamı  yok burada birtek ben değil benden fazlası var bu durumuı yaşayan
member
Activity: 224
Merit: 12
Umarım başarılı olursunuz. Adamlar sitelerinde ve sosyal medya hesaplarında havuzun kapatılacağını duyurmuşlar daha ne yapsınlar
full member
Merit: 118
benden de gitti 20 saat

yav desteklik böyle olmaz ben daha uğramam

hadi kolay gele hocam size.
member
Activity: 202
Merit: 17
https://i.hizliresim.com/76zZOL.jpg

Ether için toplam hash gücü 257.805 GH/s ve buna karşılık 18.305 ether veriyor yani 1Gh/s için ödül 18305/257805=0,071 Ether/Gün bakalım bunun altında mı yoksa üstünde mi kalacak.

Şu an pool 100 GH/s civarında olduğunu kabul edersek, günlük 2-3 Blok bulması yeterli.

Hocam hesabınıza göre bu havuza katılacaksanız hiç denemeyin derim. Ethmineda 500mh için günlük 0,05eth kazanıyorsunuz zaten. Yani 1gh için bu havuz had safhada mantıksız olurdu. Yahut hesabınızda hata var. Ama ethmine da durum bu şekilde.
Haybeye 15 saat havuzda kaldık, sağlık olsun, ben arkadaşların iyi niyetine inanıyorum, ilerleyen zamanlarda gerekli katılım sağlanırsa tekrar girebilirim.

500mh/s için günlük 0,05 Ether anlık belki olabilir ama mesela aylık 1,5 Ether getirmesi bu zorluk seviyesinde imkansız.
sr. member
Activity: 434
Merit: 278
Beyler sitede ve sosyal medya hesaplarında duyuru yapılmıs ETH havuzu istenen randımanı vermemiş o nedenle bu gece kapatıcaklarmış. Çalışan riginiz varsa cıkın sistemden baska havuzlara geçin.
member
Activity: 602
Merit: 32

Ether için toplam hash gücü 257.805 GH/s ve buna karşılık 18.305 ether veriyor yani 1Gh/s için ödül 18305/257805=0,071 Ether/Gün bakalım bunun altında mı yoksa üstünde mi kalacak.

Şu an pool 100 GH/s civarında olduğunu kabul edersek, günlük 2-3 Blok bulması yeterli.

Hocam hesabınıza göre bu havuza katılacaksanız hiç denemeyin derim. Ethmineda 500mh için günlük 0,05eth kazanıyorsunuz zaten. Yani 1gh için bu havuz had safhada mantıksız olurdu. Yahut hesabınızda hata var. Ama ethmine da durum bu şekilde.
member
Activity: 202
Merit: 17

newbie
Activity: 35
Ethereum havuzumuz aktif! Madencilerimiz kazım yapmaya başladı, toplamda 3. eth bloğu bulundu. Tüm madencilerimizi havuzumuza bekliyoruz! Herkese bol kazançlar dileriz.
newbie
Activity: 9
ethereum havuzu açıldı ve blok geldi ardından. Smiley
newbie
Activity: 22
Etc miningde direk borsa hesabıma alabiliyor muyum ödemeyi?

Alınabiliyor. Ben Poloniex e alıyorum örneğin.
newbie
Activity: 2
Etc miningde direk borsa hesabıma alabiliyor muyum ödemeyi?
Pages:
Jump to: