Pages:
Author

Topic: ✅ arsmine.com ✅ |🔥Türkiye'nin Yerli Madenci Havuzu!🔥| ✅ arsmine.com ✅ - page 4. (Read 1245 times)

newbie
Activity: 35
Merit: 0
poolda kullanılan yazılım açık kaynak kodlu mu deneme şansımız varmı? github da bulunuyor m u?

Github da açık kaynak kodlu havuz yazılımları mevcut. Biz de bunların birkaçından faydalandık, ancak bir çok modül kendi yazılımcılarımız tarafından geliştirilmiştir.
full member
Activity: 616
Merit: 118
güzel yapın demekle olmuyor bu işler adamlar açık kaynak kodlu bir yazılım üzerinden yapıyorlar zaten  o kadar beğenmeyen  varsa kendisi gidip pool kurmalı.
member
Activity: 224
Merit: 10
Dostlar bunu bari güzel yapın elinize yüzünüze bulaştırmayın yerli diye destek veriyor birçok insan sizlerde elimizden geleni yapın
sr. member
Activity: 434
Merit: 278
eth için deneyen var mı? nanopoolda kazıyorum ve hem dalgalanma olsun hem de bazen ödemelerde olsun sorun yaşıyorum. 0.05 ethere ayarlı ama 0.07 olupta göndermediği çok oldu. deneyen tecrübe eden varsa bizlerde geçelim katkıda bulunalım.

ETH poolda suan az insan mine ediyor bu sebeple blok bulma sansı düşük. Persembe günü yüksek hıza elemanlar gelicekmiş onları beklerseniz daha iyi sonuç alırsınız deniyor. Diğer havuzlarda ödemeler hash değerleri güzel ama tavsiye ederim. Music ETC kazıyorum suan.
full member
Activity: 966
Merit: 142
eth için deneyen var mı? nanopoolda kazıyorum ve hem dalgalanma olsun hem de bazen ödemelerde olsun sorun yaşıyorum. 0.05 ethere ayarlı ama 0.07 olupta göndermediği çok oldu. deneyen tecrübe eden varsa bizlerde geçelim katkıda bulunalım.
jr. member
Activity: 237
Merit: 3
ben de arspool'a geçtim. hadi hayırlısı Smiley 32ms ping süresi var muazzam hızlı. umarım blok buluruz.
sr. member
poolda kullanılan yazılım açık kaynak kodlu mu deneme şansımız varmı? github da bulunuyor m u?

Telegram kanalında 3 tane yetkili arkadas var gündüz saatlerinde genelde cok etkinler herhangi bir sorun yaşarsanız sorun ordan hemen yardımcı oluyor 1 tanesi.
member
Activity: 295
Ben de bugün şu etc'yi deneyeyim dedim. Benim bat dosyası şu şekilde:

ethminer.exe --farm-recheck 200 -U -S etc.arsmine.net:8008 -SP 1 -O 0x1c524624614ca6a08de5a0438d36ad6eb84d85f4.rig1050

Bakalım ne getirecek, ne götürecek Cheesy

http://etc.arsmine.com/#/account/0x1c524624614ca6a08de5a0438d36ad6eb84d85f4
member
etc için denedim ancak başarılı olamadı bağlanma konusunda

bat dosyası içeriğini mi yanlış yazdınız acaba? Aklıma bir tek o geliyor.
full member
etc için denedim ancak başarılı olamadı bağlanma konusunda
member
hive os için sample varmı sürekli hata aldım da

Hangisini kazmaya çalışıyorsunuz?
full member
hive os için sample varmı sürekli hata aldım da
full member
member
ETC kazanların çok memnun olduğu söyleniyor. Ben de CLO'dan sonra kararsız kaldım aslında. Bir süre daha mı kazsam, ETC'ye mi bir başkasına mı dönsem bilemiyorum Wink Hazır havuz güzel çalışıyorken değerlendirmek lazım Cheesy
sr. member
Dün aksam saat 19:00 da 4 rigle music havuzunu test ettim. 650Mh güçle uzun süredir kullandıgım poolda günlük yaklasık 1500-1600 Music kazanıyordum. Burda yaklasık 1750-1800 kazandım tabi arada diffculty dalgalanmalarıda var ama genel anlamda yabancı havuzlardan bir eksiği yok buranın, suan için herhangi bir sıkıntı görmedim ve Ethash algoritmasındaki coinleri artık burda çalışmaya devam edecegim.

jr. member
Activity: 98
Merit: 1
WWW.OAX.ORG - MARKET INTEGRATION PLATFORM
Başrıların devamını diliyorum. Cryptonight coinleri de olsa daha güzel olurdu. Uzun zamandır Cryptonight coinleri dışında coin kazmadım. Şimdilik getirisi de daha iyi gibi.
member
Sen solo mining yaptin orada block odulunu direk yollamis

Şu anda iki madenciyiz. Herhalde bloğu daha çabuk buluruz. Böyle giderse herhalde ay sonuna kadar düzeni bozmayıp yine aynı pool'da ETC kazmaya başlayacağım. Tabii bu süre içinde extradan bir şey çıkmazsa Cheesy
full member
Sen solo mining yaptin orada block odulunu direk yollamis
member
@Rhego bence övgüyü hak ediyorlar şu anda Grin Bizleri haberdar ettiğin için sen de övgüyü hak ediyorsun Wink

Kaç gündür yaptığım kazımdan gelen:

http://clo.minerpool.net/#/account/0xC6610547C145ceF35656545A81dD92cc1A3E1fFf

Bu da 20/04/2018 tarihinde yaklaşık saat 16:00'da başladığım kazım:

http://clo.arsmine.com/#/account/0xC6610547C145ceF35656545A81dD92cc1A3E1fFf

Hesabını siz yapın gari Cheesy
sr. member
Pool için bir şey demeyeceğim fakar sırf pool u övmek için üye olmak garip bir durum

Ben yarın elimdeki riglerin bazılarını geçiş yapacağım. Eğer işlerini güzel yapıyor ve vaad ettikleri gibi düzgün calışıyorlarsa övgülerimizi paylaşırız. Düşündüğümüz gibi çıkmazlarsada bunun cenebesini çekerler forumun her köşesinde gördüğümüz neyse yazar çizer insanları uyarırız.  Wink
Pages:
Jump to: