Pages:
Author

Topic: Avalaunch detaylı incelemesi - page 5. (Read 1858 times)

legendary
Activity: 1890
Merit: 1273
December 25, 2021, 04:42:44 AM
telegramda gördüm bu paylaşımı ancak merak ettiğim bir konu var bu xavaların kaynağı neir satın mı aldılar?  Kilitli tokenlar mı açıldı? Nereden çıktı bu bedava tokenlar. Bir yatırımcı olarak kaynak önemli.

1 xava hediyemizi aldık. Teşekkürler...
hero member
Activity: 1204
Merit: 623
December 25, 2021, 04:29:51 AM
AVAX ekibi yeni yıl öncesi hoş bir sürpriz yaptı.

Şimdiye kadarki 10 Launchpad'lerden herhangi birine katılmışsanız, 1 XAVA ödül veriyor. Ödülünüzü almak için, https://launchpad.avalaunch.app/airdrops kısmından 1 XAVA ödülünü cüzdana çekebilirsiniz.

@Koray55 uyarın için teşekkürler hocam. 1 XAVA claim ettim. İlk Avalaunch katılımcılarına verdiği pay iyice azaldı katılımcı çoğaldı. Kilitli olan XAVA ne kadar ço ise o kadar çok kazandırıyor. Buraya ayırabileceğiniz büyük bütçeniz var ise takip edile bilir. Yoksa gelen miktar takibe değmiyor artık. Önceki katılmış olduklarımızdan gelen Vestingleri takip edeceğiz bir müddet daha sonrasını piyasa bilir.
member
Activity: 235
Merit: 75
December 25, 2021, 12:06:48 AM
AVAX ekibi yeni yıl öncesi hoş bir sürpriz yaptı.

Şimdiye kadarki 10 Launchpad'lerden herhangi birine katılmışsanız, 1 XAVA ödül veriyor. Ödülünüzü almak için, https://launchpad.avalaunch.app/airdrops kısmından 1 XAVA ödülünü cüzdana çekebilirsiniz.
sr. member
Activity: 1750
Merit: 344
December 17, 2021, 11:34:44 AM
✨Savaşlar sonucu parçalanan bir galaksinin içinden sıradaki Avalaunch IDO'su, Imperium Empires geliyor.

Imperium, dünya çapındaki oyuncuları, ekip olarak kazanabilecekleri çarpıcı bir AAA deneyiminde bir araya getiriyor.

👩‍🚀Tamamı Avalanche üzerine kurulu ilk GameFi 2.0 Space Metaverse'e hoş geldiniz.

🔺Kayıt: 16 Aralık
 🔺Satış: 20 Aralık
 🔺Miktar: $1.000.000

Kayıt Takvimi:

Kayıt Açılışı: 16 Aralık, 18:00 (TSİ)
 Kayıt Kapanışı: 19 Aralık, 09:00 (TSİ)

Satış Takvimi:

Validatör Turu Başlangıcı: 20 Aralık, 09:00 (TSİ)
 Validatör Turu Bitişi: 20 Aralık, 18:00  (TSİ)

Stake Turu Başlangıcı: 20 Aralık, 18:30  (TSİ)
 Stake Turu Bitişi: 21 Aralık, 09:00 (TSİ)

Kaynak: Avalaunch Telegram
legendary
Activity: 1890
Merit: 1273
December 17, 2021, 09:48:15 AM
Gördüğüm kadarı ile artık buradan da çıkmak gerekiyor çok komik kazançlar gelmeye başladı sanırım 2k usd yatıran bırı bugunkı  ptp den toplamda 20 dolar birşey alabildi yada alamadı. Bir sonrakine kayıt yaptım sonra bu platformdan ayrılacağım.
full member
Activity: 571
Merit: 113
December 17, 2021, 09:16:04 AM
Claim günü geldi. Sitemize girerek üstteki resimlerde gösterdiğim gibi ''Your Allocations'' kısmına geliyoruz ve ''Select portion 0 '' butonuna tıklıyoruz. Daha sonra ''Claim selected portions'' butonuna tıklıyoruz.

Daha sonra gelen metamask kutucuğunu onaylıyoruz.

İşlemimiz bu kadar. Elde ettiğiniz $PTP tokenlerini traderjoe borsasında satabilirsiniz. Kontrat adresini $PTP'nin telegram grubunda bulabilirsiniz böylelikle metamask cüzdanınıza tokeni ekleyebilirsiniz.

Avalaunch incelememizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Avalaunch üzerindeki tüm projeler bu şekilde satılıyor. Farklı ön satış platformlarınıda tanıtacağım takipte kalın. Herkese bol kazançlar dilerim.

full member
December 15, 2021, 06:39:35 AM
Elinize sağlık. Güzel paylaşım diğer ön satış platformları için de bu şekilde anlatımlar bekliyoruz.
Avalaunch'un son claim etme yeri kaldı orayıda göstereyim eksik kalmasın ondan sonra yeni projelere bakacağım.
sr. member
December 15, 2021, 04:24:46 AM
Platypus IDO katılımcılarına iyi haber!

Avalaunch, son IDO'da satılmayan $PTP'leri satın aldı ve stake turu katılımcılarına airdrop olarak dağıtacak.

🔹Satılmayan PTP: 313.701
 🔹Değeri: $ 31,370

* TGE sonrası siteden claim edebilirsiniz.
Kaynak:  Avalaunch Telegram
jr. member
Activity: 80
Merit: 3
December 15, 2021, 02:03:27 AM
Elinize sağlık. Güzel paylaşım diğer ön satış platformları için de bu şekilde anlatımlar bekliyoruz.
jr. member
Activity: 32
Merit: 7
December 14, 2021, 08:12:45 PM
Güzel proje teşekkürler.
sr. member
December 14, 2021, 02:47:29 PM
İnceleme için çok teşekkürler, çok ayrıntılı olmuş.  Avalaunch gerçekten başarılı bir ön satış platformu bana göre.
full member
December 13, 2021, 01:22:41 PM
Satış başlamış bulunmakta. An itibari ile gwei 130-140 civarlarında alımımı yapmak için gwei'nin biraz düşmesini bekleyeceğim detaylı bir şekilde alım aşamasını ve claim etme aşamasınıda anlatacağım.

Satın alma işlemi için ilk önce sitemize girip (https://launchpad.avalaunch.app/) ''Sales'' kısmına tıklıyoruz. Daha sonra platypus kısmına tıklıyoruz. Ardından ''Buy Tokens'' butonuna basıyoruz.

Açılan sekmede almak istediğiniz miktarı kutuya yazıyoruz veya alabileceğimiz maximum miktarı almak için ''Max'' butonuna tıklıyoruz.

Ardından açılan metamask kutusundan onay veriyoruz. Şuan herkes almaya çalıştığı için fee'ler avax ağına göre ortalamanın üzerinde. Dilerseniz gece vakti fee'ler düştüğünde de alım yapabilirsiniz. 14 Aralık saat 09.00'a kadar alımımızı yapabiliriz.Eğer alımınızı yapmazsanız verdiğiniz 1 $AVAX yanacak bilginiz olsun.

İşlemimiz bu kadar. Artık tek yapmamız gereken claim zamanının gelmesini beklemek claim edebileceğimiz ilk tarih 17 Aralık saat 15.00. Claim aşaması geldiğinde claim etmeyide son olarak göstereceğim. Aldığınız tokenlerin vesting durumunu görmek için aşağı kaydırıp ''Your Allocations'' bölümüne bakabilirsiniz. Aynı zamanda claimide buradan yapacağız.

full member
December 13, 2021, 12:08:22 PM
Satış başlamış bulunmakta. An itibari ile gwei 130-140 civarlarında alımımı yapmak için gwei'nin biraz düşmesini bekleyeceğim detaylı bir şekilde alım aşamasını ve claim etme aşamasınıda anlatacağım.
full member
December 11, 2021, 04:52:06 PM
Anlatım için teşekkürler. Bir sorum olacak.

Ön satışa kaydoldum. Ancak daha çok XAVA eklemek istiyorum. Eklenebiliyor mu acaba? Eğer eklenebiliyorsa, yine 1 AVAX depozito alacak mı?
Hocam kayıt aşaması bitene kadar stake ekleyebilirsiniz ve ettiğiniz stake projeden sayılacak yani ayrı tutulmayacak. Kayıt aşaması bittikten sonra ekleme yaparsanız eklediğiniz miktar sayılmayacaktır. Bu 0'dan stake edersenizde geçerlidir. Yani kayıt döneminden sonra stake ederseniz satışa katılamazsınız. 1 $AVAX deposit 1 kerelik veriliyor yani stake ederseniz tekrar vermenize gerek yok.
sr. member
Activity: 1148
Merit: 367
December 11, 2021, 01:54:45 PM
İnceleme için teşekkürler, gayet açıklayıcı olmuş.

2017-2018 İCO dönemini hatırlıyorum sezon bittikten sonra yeni projelere ilgi sıfıra düşmüştü.
Launchpad projelerinin sayıları çok fazla ve hype azaldıktan sonra ilk teknesi batanların bu gruptaki projeler olacağını düşünüyorum.
member
Activity: 235
Merit: 75
December 11, 2021, 09:54:18 AM
Anlatım için teşekkürler. Bir sorum olacak.

Ön satışa kaydoldum. Ancak daha çok XAVA eklemek istiyorum. Eklenebiliyor mu acaba? Eğer eklenebiliyorsa, yine 1 AVAX depozito alacak mı?
full member
December 11, 2021, 05:18:33 AM
Launchpad incelemeleri demişsiniz sadece Avax'tan bahsetmişsiniz. Grin Yanıltıcı içerik olmuş. Başka padlerden bahsetmezseniz yanlış düşünür insanlar. Sadece Avax'tan bahsetmek istiyorsanız başlığı değiştirin bence. Emeklerinizi kötü gözle değerlendirirler. Haksız eleştiriler alabilirsiniz. Wink
Daha sonra yeni padlar paylaşmayı düşünüyorum. Avalaunch'u tam anlamıyla bitirmek istedim, şuan hali hazırda bir satış var bunun aşamalarınıda anlatıp yeni projeye geçecektim, ama şimdi değiştireyim, diğerlerini attığımda tekrar değiştiririm.
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
December 10, 2021, 04:23:51 PM
Launchpad incelemeleri demişsiniz sadece Avax'tan bahsetmişsiniz. Grin Yanıltıcı içerik olmuş. Başka padlerden bahsetmezseniz yanlış düşünür insanlar. Sadece Avax'tan bahsetmek istiyorsanız başlığı değiştirin bence. Emeklerinizi kötü gözle değerlendirirler. Haksız eleştiriler alabilirsiniz. Wink
legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
December 10, 2021, 09:37:19 AM
Başlığı avalaunch incelemesi olarak değiştirsen daha iyi olur. Piyasadaki en iyi launchpad bu.

En iyi derken?
Size göre en iyi launchpad olabilir ama çok daha iyileri var, örnek BSCPad, her hafta bir ido oluyor nerdeyse ve güzel paralar kazandırıyor, en son pulse pad oldu, adamlar 27 doları 7-8k dolar yaptılar Smiley

BscPad ponzi bir sistem oluşturdu. Pad pad pad gidiyor. Tamam güzel kazandırıyor ama nereye kadar gidecek.

https://twitter.com/TheBullduck/status/1462909487073878021

Hocam kriptonun %99 ponzi bana kalırsa, %1lik kesimde bilinen edilen sağlam coinler, kendimce sağlam olduğunu düşündüğüm coinler.
Yani patlayabilir çok doğal bir durum, kriptodaki çoğu coinin 2-3 sene içinde sıfırlanacağını düşünüyorum, 2018 başlarında girdiğim coinler 30m dolar ile hardcap yaptı bunlar şuan değerleri sıfır yani.
Çoğu gelecekte böyle olacak 2-3 seneye kapatır giderler.
jr. member
Activity: 237
Merit: 7
December 10, 2021, 07:43:38 AM
Başlığı avalaunch incelemesi olarak değiştirsen daha iyi olur. Piyasadaki en iyi launchpad bu.

En iyi derken?
Size göre en iyi launchpad olabilir ama çok daha iyileri var, örnek BSCPad, her hafta bir ido oluyor nerdeyse ve güzel paralar kazandırıyor, en son pulse pad oldu, adamlar 27 doları 7-8k dolar yaptılar Smiley

BscPad ponzi bir sistem oluşturdu. Pad pad pad gidiyor. Tamam güzel kazandırıyor ama nereye kadar gidecek.

https://twitter.com/TheBullduck/status/1462909487073878021
Pages:
Jump to: