Pages:
Author

Topic: Avalaunch detaylı incelemesi - page 6. (Read 1858 times)

full member
Activity: 571
Merit: 113
December 10, 2021, 05:17:10 AM
Başlığı avalaunch incelemesi olarak değiştirsen daha iyi olur. Piyasadaki en iyi launchpad bu.
Bunu bende düşünüyorum hocam. Tam anlamıyla sistemi anlattığımda bir karar vereceğim çünkü tek anlatmak istediğim pad bu değil. Onlara farklı bir başlık mı açsam yoksa buradan devam mı etsem genel olarak ona tam karar veremedim. İlerleyen zamanda bakacağım.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
December 10, 2021, 03:25:59 AM
xavalara yatırdığım parayı aldım kar ile xava da duruyorum oradan gelenlerde hediyesi oluyor Cheesy kazan to kazan.

Ancak parası olanın para kazanacağı bir duruma döndü aslında ico sonrası alıp ico başlangıcında satmak daha çok kar bırakabilir.

jr. member
Activity: 80
Merit: 3
December 10, 2021, 03:13:22 AM
Xava sisteminin stake olayı ve kesin alım hakkı güzel. Keşfettiğimde 3-4 dolar seviyelerindeydi. Şuanda  fiyatı 16 dolar seviyesinde. Güzel ön satışlar geliyor ve Avax ağında Hype varken değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum. En son Colony ön satışını yaptı 7x seviyesinde şuanda. Xava stake eden birisi olarak bir süre daha hodl etmeyi düşünüyorum.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
December 10, 2021, 02:57:26 AM
Başlığı avalaunch incelemesi olarak değiştirsen daha iyi olur. Piyasadaki en iyi launchpad bu.

En iyi derken?
Size göre en iyi launchpad olabilir ama çok daha iyileri var, örnek BSCPad, her hafta bir ido oluyor nerdeyse ve güzel paralar kazandırıyor, en son pulse pad oldu, adamlar 27 doları 7-8k dolar yaptılar Smiley
member
Activity: 692
Merit: 50
December 10, 2021, 02:39:40 AM
full member
December 09, 2021, 11:53:34 AM
Bugün yeni bir satış başlatıyor Avalaunch. Katılmak isteyenler için kayıt aşaması hakkında bilgi vereceğim. Projemiz platypus ($PTP) lütfen kendi araştırmanızı yapınız.

''Sales'' kısmından ''Upcoming Sales'' bölümüne gelin. Ve Platpus satışını seçin.

Daha sonra açılan sayfada ''Register'' butonuna tıklayın.

Daha sonra çıkan kutucuktaki bilgileri okuyup iyice anlayın. 1 $AVAX fee vereceksiniz eğer satışa katılırsanız bu size iade edilecek. Ve $XAVA tokenleriniz Satış bitene kadar kilitli kalacak. Satışın bitiminden 5 gün sonra herhangi bir ceza olmadan tekrar çekebilirsiniz. Eğer 5 günden önce çekmek isterseniz ceza kesecektir. (Tokenin fiyatını düşürmemek için bir önlem stakerler için artısı çok fazla).

Daha sonra kutucuktan staking bölümünü seçip devam edin.

Daha sonra metamask size onay verdiğinize dair bir mesaj yollayacak ekranın sağ üst köşesinde çıkacaktır. Buna onayla deyip işlemimizi bitiriyoruz.

İşlemimiz bu kadar. Kayıt olmak için 12 Aralık saat 09:00'a kadar vaktiniz var. Kayıt işlemleri bittikten sonra 13 Aralık saat 09:00'da validatörler kendi payı olan tokenlerini alacak. 13 Aralık saat 18:00'da ise biz stakerler alım yapacağız. 14 Aralık saat 09:00'a kadar vaktiniz olacak. 17 Aralık 15:00'da tokenlerimizi siteye girerek claim edeceğiz. Vakit geldiğinde hepsini resimli olarak buraya atacağım.

full member
December 08, 2021, 06:36:59 PM
Merhabalar. Forumda genel bir arama yaptım fakat böyle bir başlık bulamadım. Ve yararlı olacağını düşünüyorum. Hele ki şuanki piyasada hemen hemen her çıkan launchpad projesi yürüyor. Çok fazla hype var. Bende bu durumda böyle bir konunun katılmak isteyen yatırımcılara yardımcı olabileceğini  düşündüm. Konuyu sürekli güncellemeyi düşünüyorum araştırmalarını yapıp paylaştıkça yeni projeleri inceleyip bilgi vereceğim. Bilgi vereceğim konular genellikle: tier sistemi, hangi tier seviyesinin ne kadar allocation alabileceği, hangi tier için ne kadar coin-token gerekiyor ve bu coin-tokenlerin güncel değeri nedir, şu anlık aklıma gelenler bunlar.

İlk olarak beğendiğim bir proje olan Avalaunch projesi hakkında bilgi vermek istiyorum.

Avalaunch

Avalaunch avax sisteminde çıkan projeleri, kendi launchpad'ı olan https://launchpad.avalaunch.app/ üzerinde satıyor.

Avalaunch sisteminde tier sistemi bulunmamakta. Avalaunch projesinin kendi tokeni olan $XAVA tokenini (https://coinmarketcap.com/tr/currencies/avalaunch/) almanız ve siteye stake etmeniz gerekiyor. Ayrıyetten satışlara kayıt olabilmek için 1 adet $AVAX https://coinmarketcap.com/tr/currencies/avalanche/ bulundurmanız gerekiyor. Bu $AVAX sadece kayıt olurken kullanılacak ve satışa katıldığınız takdirde alışınızı yaptığınızda cüzdanınıza iade edilecektir. Eğer satışa katılmazsanız 1 $AVAX yanacaktır. Stake işlemi için https://launchpad.avalaunch.app/ adresinde bulunan bölüme metamask cüzdanınızı bağlayıp ''Allocation Staking'' butonuna basarak stake etmeniz gerekmekte. 1 $XAVA stake etseniz dahi satışlara katılabilirsiniz. Ama alacağınız oran bununla eşit olacaktır.

Bu işlem için stake etmek istediğiniz miktarın %2 si fee olarak alınıyor. Yani 100 adet $XAVA stake ederseniz aslında 98 adet $XAVA stake etmiş oluyorsunuz. Stake ettiğiniz tutarın %2 si sizden alınıp sistemde halihazırda stake etmiş kullanıcılara dağıtılıyor. Aynı şekilde sizinde stakeniz aktif iken yatırım yapan kullanıcıların yaptığı yatırımın %2 si sizede dağıtılıyor.

Avalaunch projesinin şuana kadar yapmış olduğu satışları görmek ve değerlendirmek için ''Sales'' butonuna tıklamanız yeterli. Yapılan ve yapılacak olan satışlar burada görüntülenebilir.

Şu ana kadar yapılmış olan satışlar :

Airdrop bölümü ile ilgili olarak, airdroplar, satışa sunulan projelerin satışta hepsi satılmadığı takdirde Avalaunch kalan tokenleri satın alıyor ve stakerlerine dağıtıyor.

Şu ana kadar yapılmış olan airdropların bir kısmı

Son olarak stats bölümünde ise 1-Network stats (Genel olarak projeler hakkında bilgiler, satışlara kaydolan kişi sayısı, kayıtlı kullanıcı sayısı, KYC yapmış kullanıcı sayısı, toplam katılımcı sayısı gibi bilgilere ulaşabilirsiniz).

2-Account stats (Burada ise hesabınıza ait stake bilgileri, stake gelirleriniz, hesabınızda yaptığınız işlemlerin geçmişi, mevcut cüzdan bakiyeniz gibi bilgileri görüntüleyebilirsiniz).

Düşüncem: Genel olarak sistemi beğeniyorum kaliteli satışlar yapıyorlar. Ve populerliği git gide büyüyor. Katılımcı sayılarından rahatlıkla anlayabiliriz.
Bu sadece bir incelemedir. Projeye yatırım yapıp yapmamak sizin kararınıza kalmış olmakla beraber yatırım tavsiyesi değildir. Kendi araştırmanızı yapmanızı tavsiye ederim. Herkese bol kazançlar dilerim.

Pages:
Jump to: