Pages:
Author

Topic: Band Protocol (BAND) - Fiyat Takibi, Spekülasyon ve Tartışma - page 4. (Read 1533 times)

full member
Activity: 980
Merit: 207
Daha önceki ieolardan pek farklı olmayacak. Yine çok düşük bir ihtimal var.
Bu sefer bilet çıkana kaç dolarlık yatırım hakki var. Ben ana başlığa baktım ama görmedim. Bu konu hakkında var mı bilgisi olan?
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
19500/155000: %12

Tahmini %10-12 ortalamasına yakın bir çıkma oranı olacak. 10 bileti olana kesin 1 tane çıkar nerdeyse. 2 şanslı 3 çok şanslı 4 imkansıza yakın Cheesy
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
Ohoo, neredeyse bir aydir girmiyordum Binance borsasina.. Simdi baktim, 5-6 gün kalmis snaplere.
BAND'i da hic bilmiyorum, arastirmadim:) Bakalim bu sefer cikacak mi bana... Bi siftah gerek yine bizlere.
newbie
Activity: 17
Merit: 1
Cz 2 hafta önce başladı diye yazmıştı. Ama 1 hafta geriden başlamış oldu. Tam olarak doğruyu yazmış olmadı yani. Arada 7 gün fark oldu, kabul ettik. Bu dantarihe not olarak düşsün.

Evet Cz açık açık yalan söylemiş oldu.
legendary
Be A Hope
Cz 2 hafta önce başladı diye yazmıştı. Ama 1 hafta geriden başlamış oldu. Tam olarak doğruyu yazmış olmadı yani. Arada 7 gün fark oldu, kabul ettik. Bu dantarihe not olarak düşsün.
hero member
Activity: 1204
Merit: 630
Binance cüzdanında en az 50 BNB tutmayanlar bu IEO zımbırtılarının hiç birisine katılamıyor sanırım, doğru anlamış mıyım? Eğer öyleyse belki üstümüzden bir kuş geçer, kanadından 50 BNB düşer..

Evet hocam. 50 BNB tutmanız durumunda bile garanti değil. Bir de çekiliş olayı var. O kuşun üstünüze şey etmesi de gerekiyor yani  Grin
member
Activity: 1256
Merit: 43
Binance cüzdanında en az 50 BNB tutmayanlar bu IEO zımbırtılarının hiç birisine katılamıyor sanırım, doğru anlamış mıyım? Eğer öyleyse belki üstümüzden bir kuş geçer, kanadından 50 BNB düşer..
jr. member
Activity: 462
Merit: 2
Eğer bnb ve binance güvenmiyorsanız zaten bir kenara bırakmalısınız tüm ieo'ları. Var olan tüm borsaların ieo'ları düşünüldüğünde en güvende olan yatırım hangisi sizce binance ve bnb mi diğerleri mi?
full member
Activity: 1358
Merit: 193
binance ieo ları kar zaten ettirmiyor değil , gelecektede ettirmemesi de söz konusu olmaz;

burda sıkıntı pelin i ele alalım; 50 bnb yaklaşık 1250 dolarlık yatırıma karşılık %5 vurma olasılığıyla bilet başı 250-300 dolar kazandırmasıdır.
sihirli nokta %5.
kripto gibi oynak bir piyasada ,%5 ihtimalle 1250 dolarlık yatırıma 300 usd kazancın(oda doğru yerden çıkarsan) hiçbir cazibesi yoktur.
bu durumda eio ların sadece benim gibi zaten bnb hodl layanlara ufak bir faydası olur. ama topluluğa yada bnb nin geleceğine zerre fayda etmez.

bu işinde çözümü gün gibi oratadadır. binance ye göre çok daha mütevazi borsalar çok başarılı ieo lar düzenlemektedir. düşük market hacmi.
sr. member
Activity: 980
Merit: 257
Gözlemlerime göre bu IEO da istenilen seviyede kar getirmezse veya Allah korusun kısmen zarar ettirirse neler olacağını düşünmek bile istemiyorum, zira piyasalar sırf şu Binance IEO'larının hatrına canlı kalıyor..

Bu sefer her türlü kar ettirmek zorunda, ne kadar yenilik getirirse getirsin eğer ieo kazandırmazsa bnb kimsenin umurunda olmaz.
full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Bu da diğerleri gibi kazandıracaktır. Yahu ieo öncesi he sabah zarara uyanıyordunuz şimdi 1,5-2x beğenilmez oldu ben bunu anlamıyorum.

Hocam mesele begenmemek değil. Bilet çıkan kişiler zaten her türlü kazanıyor. Trade açıldığı zaman alanın elinde kalıyor. Çoğu kimse de bunu bildiği için trade esnasında almaya pek yanaşmıyor. Bilet çıkan da haklı olarak ilk fırsatta satmayı planlıyor.
jr. member
Merit: 4
Bu da diğerleri gibi kazandıracaktır. Yahu ieo öncesi he sabah zarara uyanıyordunuz şimdi 1,5-2x beğenilmez oldu ben bunu anlamıyorum.
full member
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Bu ieo da öyle ya da böyle yatırımcı dişe dokunur birşey kasanmali yoksa ieo nun sonu gelir. Zaten binance ieo sundan başkasının pek rağbet gördüğünü zannetmiyorum. Bu da win ve perlin gibi olursa kimse bnb hold etmez artık.
full member
Gözlemlerime göre bu IEO da istenilen seviyede kar getirmezse veya Allah korusun kısmen zarar ettirirse neler olacağını düşünmek bile istemiyorum, zira piyasalar sırf şu Binance IEO'larının hatrına canlı kalıyor..

cz nin keyfi bilir  zaten btc halving e kadar yüklü bnb de durmamın tek nedeni ieo lar. btc ye geçer keyfime bakarım.
member
Activity: 1256
Merit: 43
full member
ieo günü dolaşmda yaklaşık 8 milyon usd lik band olacakmış. win ve perlin de sanırım 20 milyon usd imiş bu sayı.
bu iyi haber.
kötü haber ise bu verilere hiç güvenmiyorum. çünkü denetlenmiyor.

bu işin çözümü basit ieo dışı satılan tokenleri 3 ay borsana deposit almayacaksın. binance yetkilileri bunu düşünemeyecek değil ama niyet kötü.

Hayir denetlenebiliyor. Etherscan’dan bakarsın.
Baktın diyelim yaptırım gücün ne?
Ekip kilitli gözüken tokenlerin kilidini açıp hareket ettirdi ne yapabileceksin.
Electrify asia diye diye bir ico ya girmiştim allah var 3x güzel kazanmıştım.
Sonra güya kilitli ekip tokenleri transfer edilirken yakalandı.
Elemanlara verdiğimiz maaş o deyip çıktılar.

akilli sozleşme denen bir sey var hocam

Akıllı sözleşmeye istediği zaman kilit kaldırmayıda ekleyebilir.
legendary
Be A Hope
Akıllı sözleşmenin detayına nerden bakıyorduk. Kitli tokenın kilidine süresine anlaşma maddelerine...
legendary
Be A Hope
Korelasyonu genelde böyle işliyor hocam. Token listesine bakmayalım canımız sıkılır. İeolar genelde sahip olduğu hacim ile çoğu coini solluyor malum.

legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
Toplamda 100 milyon adet token arzına sahip olan BAND başlangıçta sadece %17’lik yani 17 milyon adetlik dolaşan arza sahip olacak. Bunun 12 milyon adeti binance çekilişini kazanan kullanıcılar arasında dağılacak. Kalan 5 milyon adeti ekibin elinde olacak. Elbette başlangıçta 5 milyonluk ekibe ait tokenın satılacağını düşünmüyorum. Gözetim altında olacaklar zira.

Bu açıdan bakınca oldukça sınırlı bir dolaşım arzına sahip bir token. 12 milyon adet ile fiyatı ciddi anlamda tırmandırmak mümkün. Bu artı bir değer.

Fiyat ile ilgili tahminlerimi yazdığım Band Protokol Fiyat Analizi yazım:

https://kriptoanalist.com/band-protocol-analizi
hocam fiyat konusunda bir itirazım var. coinler üzerinden değil de tokenler üzerinden baksanız daha doğru olmaz mıydı? gerçi dolaşımdaki adet üzerinden baksak daha da hoş olur. binance, bir itlik yapmazsa çılgın yapacak gibi band.

https://coinmarketcap.com/tokens/
full member
ieo günü dolaşmda yaklaşık 8 milyon usd lik band olacakmış. win ve perlin de sanırım 20 milyon usd imiş bu sayı.
bu iyi haber.
kötü haber ise bu verilere hiç güvenmiyorum. çünkü denetlenmiyor.

bu işin çözümü basit ieo dışı satılan tokenleri 3 ay borsana deposit almayacaksın. binance yetkilileri bunu düşünemeyecek değil ama niyet kötü.

Hayir denetlenebiliyor. Etherscan’dan bakarsın.
Baktın diyelim yaptırım gücün ne?
Ekip kilitli gözüken tokenlerin kilidini açıp hareket ettirdi ne yapabileceksin.
Electrify asia diye diye bir ico ya girmiştim allah var 3x güzel kazanmıştım.
Sonra güya kilitli ekip tokenleri transfer edilirken yakalandı.
Elemanlara verdiğimiz maaş o deyip çıktılar.
Pages:
Jump to: