Pages:
Author

Topic: Beyaz Rusya Kripto Para ve Blockchain İşletmelerinden Vergi Almayacak - page 2. (Read 512 times)

full member
Activity: 224
Merit: 100
Bizim ülkede hala vergilendirme kafasıyla olaya baksın. Bak adamlar ne güzel geleceği kucaklayıp bu yola girmişler... Ah ah ne varsa Ruslarda var  Grin
sr. member
Activity: 1667
Merit: 271
Gerçekten olması gereken bu Umarım bizim ülkemizde bir an evvel ciddi manada blockchain ve kriptoparaların alt yapısı teknolojisi ile ilgilenmeye başlar, direk her şeye para , vergi para kazanma amacı ile bakmaz. destek olmaya çalışır Türkiye bu konuda gelişir.
member
Activity: 240
Merit: 10
Zeki insanlar geleceği görüp böyle olumlu bir karar alıyorlar biz neden yapamıyoruz bunu anlamıyorum.Bizdede yok bitcoin yasaklanacak yok vergi gelecek vs vs hep baltalayıcı haberler görüyoruz ..Sad
full member
Activity: 336
Belarus küçük nüfusuna göre 120 bin kripto para uzmanı ile nüfusa oranla yüksek miktarda kişi sayısına sahip. Devlet başkanıda ülke hayrına kararname yapmış. Bitcoin madenci şirketleri gelsin, ülkeye para aksın derdinde.
member
Activity: 112
Belarusa mı gitsem.
member
Activity: 234
Olması gerekeni yapmiş çünki biliyor gelecekte geri dönüşü harika olacak her türlü gelişim için. tebrik ediyorum keşke bizdede yaşansa böyle şeyler diyorum fakat hergün farklı bir yasaklayıcı konuşmalar çıkıyor habererde vs umamıyorum bile ..Sad
member
Activity: 155
Adamlar geleceği görüp halkı teşvik ediyor.Türkiye'de tam tersine baktı bizim millet para kazanıyor haydi vergi verin diyor Smiley
hero member
Activity: 756
Merit: 505
akillica.  bunu tesvik icin atacagi adimlarda ileriye donuk ne kadar kar saglayacagini geri donusleri nasil alacagini iyi biliyor. zaman araligi da gayet iyi. uarim kotu gosterip yasa disi gosteren otoritelere iyi bir cevap niteligi tasir.
newbie
Activity: 28
Merit: 0
muhteşem bir yaklaşım darısı bütün ülkelerin başına
tüm insanları bankacılık sisteminin kucağından indirsin artık şu digital paralar
member
Activity: 448
EEE ne yapalım şimdi .Beyaz Rusyaya mı gidelim.Tek temennimiz ülkemizde de böyle kararlar alınması.He Türkiyede eğer crypto para piyasası için ağar vergi yükü getirilirse Beyaz rusyaya vatandaşlık için başvuruda bulunmaktan başka çare bırakmazlar millete.
member
Activity: 154
Eğitimli toplum böyle yönetilir, koyun gibi değil. Ülke insanları bilinçli olunca devlet başkanı çoğunluğun çıkarları için hareket eder. Bizdeyse azınlığın çıkarları için kalanlar kurban ediliyor. Hala vergiyi konuşuyoruz.
member
Activity: 392
Bu piyasada digital crypto para aklı başında ülkelerin çıkması bu ekonomiye destek verecek açıklamalar yapması kanunlar hazırlaması yatırımcıların yüzünü güldürüyor . Umarız gün geçtikçe bu ülkelerin sayısı gittikçe artar.
full member
Activity: 308
Atılan bu adım çok iyi olmuş Beyaz Rusya adına.Mantıklı olan da zaten böyle şeyler yaparak teşviki sağlamak.Bu sayede Bitcoin'in daha çok faydasını görecekler.
sr. member
Activity: 588
Merit: 251
Beyaz Rusya çok zekice bir karar almış ve dünya kripto paralarını kendisine çekecek bir sistem kurmuş, bizimkiler gibi yurt dışından iş bağlayalım yatırımcıyı biz kafalayalim da para gelsin mantığı yok adamlarda çağ  teknoloji çağı, bunu kullanmak lazım .
full member
Activity: 344
Geleceği gören,  sivil toplumu dikkate alan ülkelerin hükümet başkanları ekonomik çıkarları uzun vadeli hesaplar yaparak korumaya alıyor. Bugün Belarus yarın başka ülkeler aynı yolu takip edecek.
sr. member
Activity: 1106
Merit: 273
Belarus yine yapmış yapacağını, o coğrafyada nedense her anlamda gelişmeye açık daha doğru tabirle her türlü gelişmeye aç bir zihniyet var. Güzel bir teşvik bence.
newbie
Activity: 126
Merit: 0
Gerçekten olması gereken olmuş. Darısı başımıza. Pek umudum yok ama yatırımcıyı destekleyen devletler her zaman kazanır. Yöneticileri geleceği görmüş, biz daha anca yüzde kaç vergi veririzi konuşalım Smiley
hero member
Activity: 629
Merit: 508
Güzel bir gelişme. Özellikle blockchain'e acaip bi ilgi var şuan iş dünyasında. Yasal düzenlemeleri erkenden yapan devletler avantajlı konuma geçecektir.
full member
Activity: 200
SWISSBORG- THE NEW ERA OF CRYPTO WEALTH MANAGEMENT
Vergi almıyorlar çünkü bu gün alacakları vergi yerine bu kripto para ve teknolojisini teşvik ederek, bundan sağlayacakları maksimum faydaya odaklanıyorlar. Vizyon sahibi olmak böyle bir şey.
full member
Activity: 420
Merit: 125
LIVENpay.io
Beyaz Rusya devlet başkanı Alexander Lukashenko kararname imzalayarak Kripto paraları, akıllı sözleşmeleri ve Icoları yasallaştırdı. Beş yıl vergi yok. Bitcoin şirketlerini ülkeye çekecekler. Yüzbinden fazla Btc uzmanı var ülkede. Bu küçük ülke sektörde büyür.
Pages:
Jump to: