Pages:
Author

Topic: Beyaz Show' un yayın hayatına son verildi! - page 2. (Read 268 times)

newbie
Activity: 238
Merit: 0
Hafta sonuna girerken cuma gunumuzu gec saatlerde şenlendiren guzel bir programdi bence bitmese guzel olabilirdi.
jr. member
Activity: 294
Merit: 5
Iyi oldu diyen arkadaslar var da izleyip eglendigimiz bunun yaninda guncel film diziler hakkinda da yeni seyler ogrendigimiz gayet guzel bir programdi bence kotu oldu.
member
Activity: 308
Merit: 10
Bi zahmet bitsin artik hocam. Adam program yuzunden sosyal hayatina egilip evlenemedi bile gitsin cora cocuga karissin artik.
Hahah valla haklisin hocam bizim açımızdan kötü oldu ama onun için belki hayirlisi olur da birini bulup evlenir artik  Cheesy
newbie
Activity: 140
beyaz show en kaliteli programlardan biriydi ama son zamanlarda izlenmesi çok fazla düştü zaten inşallah daha güzel projelerle tekrar gelir
jr. member
Activity: 252
Merit: 2
Bi zahmet bitsin artik hocam. Adam program yuzunden sosyal hayatina egilip evlenemedi bile gitsin cora cocuga karissin artik.
member
Activity: 224
22 yilini vermis adam eline koluna saglik gercekten cok guzel isler yapti bu surede.
jr. member
Activity: 238
Merit: 3
Duyunca çok üzülmüştüm ama tv8de yayinlanmaya baslayacagini duydum ve cok sevindim. Izlenmeye deger çünkü kaldırılması üzer.
newbie
Activity: 40
bu dunyada neler son bulmuyorkı bı beyaz son bulmus cokmu ona yenı teklıfler gelır kımse merak etmesın
newbie
Activity: 54
severek takip ediyordum ben bu kadar taşkala içinde güzel stres atıyorduk iyi olmamış kaldırılması.
newbie
Activity: 7
tahmınımce yenı bır kanal kendısıne bır teklıfde bulunur acun ılıcalı yapabılır
newbie
Activity: 42
gereksız yere kapatıldı ınsallah yenı bır kanalla anlasma saglayıp devam eder
jr. member
Activity: 84
Merit: 7
Community Manager at Bitsurf.eu
Gençken oturup başlamasını beklerdik, sonuna kadar da izlerdik. Son yıllarda hiç izlemedim, eski tadını vermiordu artık zamanı gelmişti.
hero member
Activity: 1904
Merit: 795
Uzun zamandır izlemiyordum ama ekranda yine ayrı bir renk olarak yayın yapıyordu. eskiden kadrosu daha kalite olduğundan eğlendirebiliyordu ama son 7-8 senedir gerçekten olmasa olur diyebileceğimiz bir programdı. beyaz belki farklı bir alanda yeni güzel işler yapar
newbie
Activity: 196
Vay bee koskoca beyaz show. Ciddi anlamda gencligim bu programla gecti. Keske birsey katsaydi da devam etseydi.
sr. member
Activity: 406
Merit: 252
Beyaz show'u severim açıkcası ama sahipleri açısından kazançlı olmuyorsa kimse kararlarına karışamaz açıkcası, çok izlemek isteyen youtube'dan eski bölümlerine baksın
newbie
Activity: 168
Adam kac yildir bu isin icinde bir zahmet tekrara dussun hocam. Bu sekilde yargilamak kotu olmus bence. Severek izlerdim.
full member
Activity: 434
Merit: 112
Beyaz Show'un yayından kalmasının ben Beyazıt Öztürk ile alakalı olduğunu düşünmüyorum. Adam hiç bir zaman ne siyasete ve siyasetçilere laf söyledi ne de onların yararına bir şey söyledi. Sadece işini yaptı siyasete hiç bir zaman bulaşmadı. Büyük ihtimalle 22 yılın verdiği yorgunluktan doğan reytinglerin düşmesidir. Kolay değil 22 yıllık bir yayın hayatı.
jr. member
Activity: 154
Merit: 4
Geç kalınmış bir hamle. Yanar döner olmaktansa şerefinle çekip gitmeyi bilmeli ama şerefiyle gidemedi işte. Çocuklar ölüyor haberiniz var mı? diyen öğretmene yapılanlar aklımızda.
jr. member
Activity: 188
Merit: 8
yirmiiki yıl sonra yayına veda etmek zor olmuştur güzel eğlenceli bir show programıydı aslında özellikle Candan la Beyazın atışmaları hoştu
member
Activity: 350
Bence Beyaz Show Turkiyedeki en kaliteli programlardan biriydi. Tv 8 de yayınlanmaya başlayacakmış diyorlar umarım doğrudur.

Umarım yayınlanmaya devam eder başka bir kanalda.. Yıllardır hep birşekilde eğlendirmeyi başarıyordu Beyaz her kesimden insanı..
Pages:
Jump to: