Pages:
Author

Topic: Beyaz Show' un yayın hayatına son verildi! - page 3. (Read 268 times)

member
Activity: 728
Merit: 10
Trphy.io
Kanal D ile özdeşleşen bir programı kaldırarak aslında çoklu mesaj vermiş oldular. Doğan grubu da satışıyla beraber tamamen yandaş medyaya katılmış oldu...
newbie
Activity: 59
Merit: 0
Bencede artik bitmesi gerekiyordu tadinda birakmak lazim
member
Activity: 210
Merit: 10
Onun yerine şunu izleriz diyebilecegim bir program yok. Digerleri kesinlikle ayni tadi veremez umarim baska bir kanalda devam eder.
jr. member
Activity: 196
Merit: 1
Yerinde bir karar olmus. Gecikmis bir karar olarak bile gorebiliriz. Artik eskisi kadar buyuk reytinglere ulasamiyordu.
jr. member
Activity: 182
Merit: 4
Kesinlikle cok kaliteli bir programdi ki bu kadar uzun soluklu olması da bunun sayesinde oldu. Ben üzüldüm açıkçası cok severek izliyordum.
legendary
Activity: 980
Merit: 1011
Hocam haklısınız seyredilebilirliği pek yoktu fakat alternatifide şuan için bulunmuyor. Beyaz Show' un uzun zamandır yayında olması bellirli bir kitle oluşturmasını sağlamıştı. Uzun zamandır yayında olmasından dolayı artık rölentiye alması kaçınılmaz bir son. Türkiyede müzik sektörü ve sinema sektörü ortada, belirli kişiler tarafından işgal ediliyor. Bu sektörlerde yenilik yaşanmadıkça Beyaz Show' un da yeni konuk getirmesi beklenemezdi. Beyazıt Öztürk' ü TV sektöründe komple bitireceklerini sanmıyorum, başka bir programdan veya başka bir kanaldan yoluna devam edicektir.
jr. member
Activity: 252
Merit: 5
Bence Beyaz Show Turkiyedeki en kaliteli programlardan biriydi. Tv 8 de yayınlanmaya başlayacakmış diyorlar umarım doğrudur.
jr. member
Activity: 252
Merit: 3
Bunun artik yapilmasi gerekiyordu bence. Surekli ayni konuklari getirmeye baslamisti ve cok fazla bir artisi kalmamisti artik. Tamam eskiden severek izlerdim fakat kendine birsey katamamaya baslamisti.
legendary
Activity: 980
Merit: 1011
Kanal D nin satılmasının ardından ilk yaptırımı Beyaz Show almış oldu. 1996 yılından beri yayınlarda olan Beyaz Show' un 22 yıllık yayın hayatına son verildi!
Pages:
Jump to: