Author

Topic: Binance Coin (BNB) - page 107. (Read 53002 times)

full member
Activity: 154
Merit: 100
August 23, 2017, 12:18:45 PM
Yatırım yapalımmı arkadaşlar ?
full member
Activity: 361
Merit: 101
August 23, 2017, 10:39:09 AM
Binancedeki Health Care Chain(HCC) için ne diyorsunuz? Ben biraz yatırdım oraya.

Yatırımını yeni yaptıysan belki kara geçebilirsin ben 1 hafta önce aldım baya zarardayım tekrar artışa geçmesi lazım baya düştü çünkü.
siteye neden giremıorum _

Ben yeni giriş yaptım herhangi bir sorun gözükmüyor tarayıcı falan değiştir hocam bir de öyle dene.
Yeni yaptım, şu anda zararda değilim. OAX'a girsem mi diye düşünmüyor değilim. Muallakta kaldım açıkcası.
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
August 23, 2017, 08:17:16 AM
vay arkadaş gireyim dedim foruma dalmışım 4 dk geçti girdim bitmiş . demek ki nasip değil ama üzüldüm ilk defa denicektim.
hero member
Activity: 518
Merit: 500
August 23, 2017, 06:51:26 AM
arkadaşlar tron TRX BNB olarak satışı gerçekleşicek almak isteyen varsa denesin ben biraz şansımı denemeyi düşünüyorum btc olarak ışık hızıyla bitti. bakarsın akmasada damlar . ama risk çok çince ve coinleri nasıl veriyorlar anlayamadım orasını
hero member
Activity: 896
Merit: 630
August 23, 2017, 03:20:21 AM
site kurulalı 1 ay olmadan hacimi 120 milyon dolara ulaştı.en yüksek hacimli exchangeler arasında şu anda 12.sırada.eklenecek olan ICN, OAX, DNT, MCO  hacimi daha ne kadar yukarıya çekerbilmiyorum ama bu gidişle yıl sonuna kadar ilk 5 e girecek gibi.tabii komisyon almaya başladığında durum nasıl olacak onu kestirmek zor ama 1 aylık bir exchangein günlük 120 milyondolarlık işlemlere ulaşması gercektente takdir edilmesi gereken bir başarı.

BNN içinse 1 ay olmadan x15 yaptı. burdan sonra artmaya devam eder mi? bu da aslında exchangeine bağlı altcoin eklemeye bu sıklıkla devam ederlerse ve buna bağlı olarak hacim 120 den 200 lere çıkarsa fiyatıda buna bağlı olarak artmaya devam edecek diye düşünüyorum.ytd

ben bnn ilk etap için başarılı olduğunu düşünüyorum. 15x te aslında büyük bir sıçrama değil dene bilir bile . yönetim oldukça akıllı bu piyasada en güzel reklam coinle yapılır dediler kendi coinlerini vurdurua vurdura milletin gözüne soktu  ve yatırımcı çekti komistyon olmayısı şuanda hacmi oldukça artırıyordu . site içi icolar da oldukça başarılı bir düşünce böyle iyi çalışmaya devam ederlerse bende aynı düşünüyorum ilk 5  yada 10 girer

aylarca abuk subuk koinde bekleyip %10 artınca mutlu olan adamdım ben. 1 ay içinde %1500 benim gibiler için mucize gibi duruyor.
ikm
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
August 23, 2017, 02:00:25 AM
site kurulalı 1 ay olmadan hacimi 120 milyon dolara ulaştı.en yüksek hacimli exchangeler arasında şu anda 12.sırada.eklenecek olan ICN, OAX, DNT, MCO  hacimi daha ne kadar yukarıya çekerbilmiyorum ama bu gidişle yıl sonuna kadar ilk 5 e girecek gibi.tabii komisyon almaya başladığında durum nasıl olacak onu kestirmek zor ama 1 aylık bir exchangein günlük 120 milyondolarlık işlemlere ulaşması gercektente takdir edilmesi gereken bir başarı.

BNN içinse 1 ay olmadan x15 yaptı. burdan sonra artmaya devam eder mi? bu da aslında exchangeine bağlı altcoin eklemeye bu sıklıkla devam ederlerse ve buna bağlı olarak hacim 120 den 200 lere çıkarsa fiyatıda buna bağlı olarak artmaya devam edecek diye düşünüyorum.ytd

ben bnn ilk etap için başarılı olduğunu düşünüyorum. 15x te aslında büyük bir sıçrama değil dene bilir bile . yönetim oldukça akıllı bu piyasada en güzel reklam coinle yapılır dediler kendi coinlerini vurdurua vurdura milletin gözüne soktu  ve yatırımcı çekti komistyon olmayısı şuanda hacmi oldukça artırıyordu . site içi icolar da oldukça başarılı bir düşünce böyle iyi çalışmaya devam ederlerse bende aynı düşünüyorum ilk 5  yada 10 girer
hero member
Activity: 896
Merit: 630
August 22, 2017, 07:53:14 PM

full member
Activity: 224
Merit: 100
August 22, 2017, 06:05:20 PM
BNB hemen yatirim yapin, bu saglam bir kampanye bu
sr. member
Activity: 560
August 22, 2017, 07:18:46 PM
Binancedeki Health Care Chain(HCC) için ne diyorsunuz? Ben biraz yatırdım oraya.

Yatırımını yeni yaptıysan belki kara geçebilirsin ben 1 hafta önce aldım baya zarardayım tekrar artışa geçmesi lazım baya düştü çünkü.

Ben yeni giriş yaptım herhangi bir sorun gözükmüyor tarayıcı falan değiştir hocam bir de öyle dene.
full member
Activity: 672
Merit: 110
August 22, 2017, 06:08:35 PM
full member
August 22, 2017, 02:59:13 PM
full member
August 21, 2017, 03:43:10 PM
binance borsası çok ilginç gerçekten Çin Icolarına kolaylıkla yatırım yapılacak memü bile var. Şu anda 19 coin listelemişler. Ama site hoş olmuş.

illallah gelmişti zaten cin icolarini takipe edecegim diye translate yapmaktan usanmiştik. allahtan ico  desteğini de vermişler efsane olmuş . icosunu kaçridim bnb'nin valla farketmedim ne yalan söyliyim hepsini  yakalama gibi bir şansimiz olmuyor elimden  geldigi kadar takip etmeye calişiyorum  fakat kısmet değilse insan gözünün önündekini de görmüyor Smiley  .

site oldukça tutulmaya başladı yenilikleride çok ama 2 btc üstü için olduça çok şey istiyor !
Aslında çok şey istemiyor. Ben 2 dakikada resimleri çekip yolladım. 1 günde onayladılar 50 BTC oldu. Gerçi öyle bir para yok ama olsun Smiley
ikm
sr. member
Activity: 420
August 21, 2017, 03:06:00 PM
binance borsası çok ilginç gerçekten Çin Icolarına kolaylıkla yatırım yapılacak memü bile var. Şu anda 19 coin listelemişler. Ama site hoş olmuş.

illallah gelmişti zaten cin icolarini takipe edecegim diye translate yapmaktan usanmiştik. allahtan ico  desteğini de vermişler efsane olmuş . icosunu kaçridim bnb'nin valla farketmedim ne yalan söyliyim hepsini  yakalama gibi bir şansimiz olmuyor elimden  geldigi kadar takip etmeye calişiyorum  fakat kısmet değilse insan gözünün önündekini de görmüyor Smiley  .

site oldukça tutulmaya başladı yenilikleride çok ama 2 btc üstü için olduça çok şey istiyor !
sr. member
Activity: 476
Merit: 300
August 21, 2017, 02:59:47 PM

member
Activity: 118
Merit: 10
August 21, 2017, 01:41:40 PM
Arkadaşlar binance.com'a bittrex üzerinden btc gönderebiliyor muyuz? Ico zamanında kabul etmiyorlardı galiba.
evet ben gönderdim. sen de gönderebilirsin. ama günlük 2 btc limit var dikkat et
hero member
Activity: 784
August 21, 2017, 09:51:01 AM
hero member
Activity: 518
August 21, 2017, 02:23:25 AM
49 indidiğinde yarım btclik aldım o arada gezer diye düşünürek %15 üstüne satışverdim çok gitti azına sıçtığım  Embarrassed
member
Activity: 112
Merit: 10
August 21, 2017, 02:20:47 AM
Arkadaşlar binance.com'a bittrex üzerinden btc gönderebiliyor muyuz? Ico zamanında kabul etmiyorlardı galiba.
sr. member
Activity: 357
August 20, 2017, 06:34:52 PM
sanırım mobile kulanım olarak su anda ustune yok bu exchangein.0.2 btc atıp hepsiyle bnn alıp unutmayı dusunuyodum ama biraz kurcalamaya baslayınca kullanım kolaylıgı ve mobile arayuzu cok hosuma gitti.
hero member
Activity: 602
August 20, 2017, 06:26:49 PM
2x'i geçmiş oldum bugün itibariyle, Bittrex'e girme muhabbeti doğruysa artış daha da hızlanabilir.
Jump to: