Author

Topic: Binance Coin (BNB) - page 109. (Read 53012 times)

sr. member
Activity: 336
Merit: 259
August 18, 2017, 07:16:29 PM
Arkadaşlar bu işlerde yeniyim, kusura bakmayın. Şimdi koinim'den buraya BTC Deposit yaptım diyelim. Onu nasıl BNB'ye çevireceğim? Orasını anlayamadım.

Sol üstte exchange kısmı var oraya tıklayın orada bnb/btc kısmını seçin zaten exchange tıklayınca bu kısmı karşına çıkarır. Buy Bnb kısmında price yazan yere coini kaç btcden almak istiyorsanız yazın örneğin ben bunu size yazarken son satış  0.00055980 rakamından oldu. Amount kısmına kaç tane bnb almak istediğinizi yazıyorsunuz zaten orada elinizdeki btc miktarına göre maximum ne kadar bnb alabileceğinizi size söylüyor.
full member
Activity: 361
Merit: 101
August 18, 2017, 07:08:43 PM
Arkadaşlar bu işlerde yeniyim, kusura bakmayın. Şimdi koinim'den buraya BTC Deposit yaptım diyelim. Onu nasıl BNB'ye çevireceğim? Orasını anlayamadım.
sr. member
Activity: 266
Merit: 279
August 18, 2017, 05:56:21 PM
3 gun tatil yapalım dedik kacırdıgımız fırsata bak.alın iste decentralised borsada decentralised borsa.. tam inceleyemedim ama waves platformu işte boyle olmalı. bundan sonra çin menşeili icoları daha farklı takip etmeye baslıyacagım. adamlardaki komundenmidir yoksa bizdeki gba daki  arkadaslar arası ''hadi şunada yatırım yapalım'' kafasıylamı bilmiyorum ama hic bir reklam vs yapmadan bu kadar para topluyorlar  ve  işi layıgıyla kotarıyorlar şimdilik.

Komünle alakası yok adamlar işlerini gerçekten layığıyla yapıyorlar. Yakında 1 milyar marketcap yaparlar çok güzel bir zamanda meydana çıktı adamlar o kadar çok güveniyorum ki BNN'ye 2,5x yapmama rağmen tutuyorum coini.
sr. member
Activity: 728
Merit: 261
August 18, 2017, 05:01:42 PM
3 gun tatil yapalım dedik kacırdıgımız fırsata bak.alın iste decentralised borsada decentralised borsa.. tam inceleyemedim ama waves platformu işte boyle olmalı. bundan sonra çin menşeili icoları daha farklı takip etmeye baslıyacagım. adamlardaki komundenmidir yoksa bizdeki gba daki  arkadaslar arası ''hadi şunada yatırım yapalım'' kafasıylamı bilmiyorum ama hic bir reklam vs yapmadan bu kadar para topluyorlar  ve  işi layıgıyla kotarıyorlar şimdilik.

full member
Activity: 672
Merit: 110
August 18, 2017, 04:50:22 PM
WCxT ne acaba ?
sr. member
August 18, 2017, 04:34:24 PM
Adamlar Waves gibi çalışmıyorlar. Çatır çatır çalışıyorlar buda tercih edilmelerine sebep oluyor bu kadar basit. 4 yeni coin daha(OAX, DNT, MCO, ICN) 21-22-23 Ağustosta ekleyecekler. Ekliyoruz, ekledik, ekliycez, güncelleme hakkında bilgi veremeyiz gibi lafları yok. Adamların her günü dolu dolu geçiyor iş ahlakı üst düzeyde mobil için bir borsa tasarlamışlar akla ziyan. Kullanışlı, hızlı, hacim yüksek. Siz Waves'i bekleyin daha sırada WCXT var o çıktığında wavesi görürsünüz. Ben zaten polodan kaçma kaçtım, bittrextende şimdi ileriye dönük çıkıcam. Binance çok kullanışlı ve güzel hatalar gideriliyor müşteri memnuniyeti ön planda. BNN fiyatı hala daha ucuz çok emin adımlarla geliyor herhangi bir balon oluşumu görmüyorum ben görsem zaten çıkarım.
full member
Activity: 146
Merit: 100
August 18, 2017, 03:33:05 PM

Arkadaş özetle diyorki Waves'i yıllardır bekliyorum burada bütün yatırımım waves'te henüz ortada hala somut bir şey yok ha geliştirdiler ha geliştirecekler ama Binance gibi gerçekleşmiş bir projeye burda garip garip ithamlarda bulunuyor. Smiley)

Waves'i yıllardır beklemek diye bir şey olamaz 1 yıl önce alan zaten 20x-30x yaptı dolar bazında. En fazla 2-3 ay önce 5-6 dolardan alıp bekliyor olabilir.

İsteyen istediği coine yatırım yapıp bekleyebilir kendi tercihidir ama burda somut işlem gören ve 5 sayfa boyunca ben dahil herkesin bir yeniliğini belirttiği borsaya spekülasyon üzerine artan hiç bir farklılığı olmayan vs. demesi biraz ilginç

Binance girip biraz incelerse User Interface'inden tut Mobil versiyondaki yenilikçi CSS'ine, hiç olmadı sitede sağ tarafta bulunan güncel haberlerde her gün yapılan yeniliklerden haberdar olup burada bu yorumu yazsa yine neyse.

Her neyse herkesin kendi bileceği iş ben kendimce söylüyorum ilerde çok daha uçuk yerlere gelecek bir coin.
sr. member
Activity: 336
Merit: 259
August 18, 2017, 03:27:28 PM

Arkadaş özetle diyorki Waves'i yıllardır bekliyorum burada bütün yatırımım waves'te henüz ortada hala somut bir şey yok ha geliştirdiler ha geliştirecekler ama Binance gibi gerçekleşmiş bir projeye burda garip garip ithamlarda bulunuyor. Smiley)

Waves'i yıllardır beklemek diye bir şey olamaz 1 yıl önce alan zaten 20x-30x yaptı dolar bazında. En fazla 2-3 ay önce 5-6 dolardan alıp bekliyor olabilir.
full member
Activity: 146
August 18, 2017, 03:20:10 PM
Ben neden Binance'nin borsasını kullanayım? Aynı şeyi Waves yapıyor, Bancor yapıyor neden Binance Coin'i kullanacağım? Nedir sizi otuza katlanacağını düşündüren? tamamen spekülasyontan ibaret.

sr. member
August 18, 2017, 01:10:24 PM
0.00051900'a kırdı şuan tutunursa çok iyi yerlere gider. Şuan 51585 volume yükseldi bakalım ne olcak.
sr. member
Activity: 378
Merit: 251
August 18, 2017, 11:19:06 AM

Offff, keşke post atmak paralı olsaydı. 5 sayfa entry var onları okursan anlarsın.

Spekülasyonla artan ve alanların elinde kalacak bir altcoin.

Ben bu lafları çok duydum scam bir coin değil BNN. Adamlar Borsayı BNN'ye endekslemiş durumdalar borsanın günlük işlem hacmi arttıkça borsa rağbet gördükçe BNN fiyatı artacak, her yeni coin eklendikçe siteye BNN üzerinden ödeme yapılacak. Böyle birşey söylerken sebebinide söyleyin bizde satıp çıkalım, gelip şuraya post kasmak için post atmayın.

Ben neden Binance'nin borsasını kullanayım? Aynı şeyi Waves yapıyor, Bancor yapıyor neden Binance Coin'i kullanacağım? Nedir sizi otuza katlanacağını düşündüren? tamamen spekülasyontan ibaret.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
August 18, 2017, 11:01:05 AM
Karların çeyrekte bir beşte biri ile geri alım yapılacakmış. Açıkçası biraz gaddarca buldum bunu. Zaten takım tokenlerin yarısına kadar yakınına sahip. Yani yarı yarıya hisse var ve bu hisse de ancak ancak karın %20'sine ortak. Tam dağıtılsaymış pay ileriye dönük mantıklı bir yatırım olabilirdi.
sr. member
August 18, 2017, 10:48:45 AM

Offff, keşke post atmak paralı olsaydı. 5 sayfa entry var onları okursan anlarsın.

Ben bu lafları çok duydum scam bir coin değil BNN. Adamlar Borsayı BNN'ye endekslemiş durumdalar borsanın günlük işlem hacmi arttıkça borsa rağbet gördükçe BNN fiyatı artacak, her yeni coin eklendikçe siteye BNN üzerinden ödeme yapılacak. Böyle birşey söylerken sebebinide söyleyin bizde satıp çıkalım, gelip şuraya post kasmak için post atmayın.
sr. member
Activity: 378
Merit: 251
August 18, 2017, 10:19:17 AM

full member
Activity: 282
August 18, 2017, 10:11:36 AM
60bin de takıldı kaldı bugün aşamıyor bir türlü  Huh
full member
Activity: 280
Merit: 106
August 18, 2017, 09:48:19 AM
Nasıl bir yükseliş abi. 2 haftada 25 kat artmış. Bu nasıl bir kazanç. Bu işin sonu?
sr. member
Activity: 630
Merit: 250
August 18, 2017, 09:36:55 AM
siteye bısey oldu yogunlugu kaldıramadı galıva

Bugün 70'i geçecek bence duvar falan yok 30 BTC'lik alım olsa 65'i görür direk. Sitede baya yoğunluk var satasım gelmiyor coinleri bakalım ne olacak? Her an yeni bir rekor kırabilir.

bu hafta için hedefimiz 5dolar diyolardı orda burda bakalım ele teslimat olmaz inşlh
sr. member
August 18, 2017, 08:04:18 AM

Bugün 70'i geçecek bence duvar falan yok 30 BTC'lik alım olsa 65'i görür direk. Sitede baya yoğunluk var satasım gelmiyor coinleri bakalım ne olacak? Her an yeni bir rekor kırabilir.
full member
Activity: 672
Merit: 110
August 18, 2017, 07:50:45 AM
member
Activity: 118
Merit: 10
August 18, 2017, 07:24:01 AM
Ortada herhangi bir farklı teknoloji göremiyorum dolayısıyla aynı DigiByte gibi tamamen spekülasyon üzerine artıp / azalan bir altcoin. Ben olsam dip fiyattan alanların gazına gelmez yükseldikten sonra satardım, bakmayın şu olacak bu olacak dediklerine.
zaten rütbesinden belli. seni kimse sallamicak kusura bakma. 60 dan 150 ye geldiğinde burda ol isterim
Jump to: