Pages:
Author

Topic: Binance Coin (BNB) - page 2. (Read 53000 times)

legendary
Activity: 2016
Merit: 1598
December 08, 2023, 10:51:07 PM
şimdi de şöyle bir sıkıntı var: her ne kadar cz ceo'luk görevinden istifa etmiş olsa da hala cz=binance borsası. cz büyük ihtimalle önümüzdeki aylarda hapis cezası alacak. kendisinin amerika'dan dışarıya çıkması da yasak olduğu için paşalar gibi bu hapis cezasını çekecek.

@demir77 keşke cz nin dosyası kapansaydi. Cz Twitter'da takip etti diye millet parasını projelere gömüyor. Adam yarın ...  Çok iyi dese %500 fiyatlar. Hafife almayin cz yi.

CZ bence kendisinin Kanada'da aldığı eğitimin ve batılı kültürün etkisiyle ABD'ye yaklaşıp Çin'den uzaklaşarak en büyük taktik hatasını yaptı,

sonra Dubai'ye falan yerleşti ama Çin'le arasına mesafe koyduğu gün ABD'nin kölesi haline gelmişti, bu derece büyük çapta iş yapan kurucuların mutlaka bu politikalara dikkat etmesi gerektiğine defalarca şahit oluyoruz, ABD'nin Dubai'den CZ'yi ailesiyle birlikte çekip alması bir telefona bakar, ama Çin'den Rusya'dan kimseyi kolay kolay alamazlar...

Örnek: Justin Sun, CZ'den belki 10x fazla suç işlemiştir ama diplomatik oyunları çok iyi bildiği için işler biraz sıkışınca ya Çin'e gidiyor, ya iyi niyet elçisi olarak BM'de boy gösteriyor, ve şovuna devam ediyor... 🦁
legendary
Activity: 1890
Merit: 1273
December 07, 2023, 01:52:09 PM
@demir77 keşke cz nin dosyası kapansaydi. Cz Twitter'da takip etti diye millet parasını projelere gömüyor. Adam yarın ...  Çok iyi dese %500 fiyatlar. Hafife almayin cz yi.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
December 07, 2023, 01:46:55 PM
normal şartlarda bnb şu son 10 gündeki piyasa şartlarına göre en az %20-25 artış sağlardı ama bana mısın demedi. bu bizim ilk uyarımız olsun.
şayet bu günlerde binance borsası launchpad ya da launchpool getirip, fena olmayan bir proje olsun, hala fiyatında bir miktar yükseliş yaşamazsa artık ikinci uyarımızı alıp yolumuza bakmamız gerekiyor. burada sadece bnb coin olarak olaya bakmayalım. bu düşüşler bsc ağını da ciddi anlamda etkileyecek. sonuçta bsc ağı bir yerde merkezi sayılacak bir ağ. işler saçma sapan bir yere gidebilir.

Binance davası sonuçlandı. Cz'nin şahsi davası devam ediyor. Bnb ve binance'i etkileyecek bir durum kalmadı bence. Korkulacak bir durum olacağını düşünmüyorum. Büyük bir dump vs zor bence. ytd.
şimdi de şöyle bir sıkıntı var: her ne kadar cz ceo'luk görevinden istifa etmiş olsa da hala cz=binance borsası. cz büyük ihtimalle önümüzdeki aylarda hapis cezası alacak. kendisinin amerika'dan dışarıya çıkması da yasak olduğu için paşalar gibi bu hapis cezasını çekecek. ilk olarak bu durum borsayı ve ona bağlı olan ağı etkileyecek. her ne kadar şu an sessiz olarak takılsa da bir süre daha bu adamı piyasada göremeyeceğiz. sonuçta bu sektör için büyük bir isim. umarım bu yazdıklarımda yanılırım. neler neler oldu da hepsi geçti ama hep zamandan yedik dostlar.
member
Activity: 692
Merit: 50
December 07, 2023, 01:41:39 PM
normal şartlarda bnb şu son 10 gündeki piyasa şartlarına göre en az %20-25 artış sağlardı ama bana mısın demedi. bu bizim ilk uyarımız olsun.
şayet bu günlerde binance borsası launchpad ya da launchpool getirip, fena olmayan bir proje olsun, hala fiyatında bir miktar yükseliş yaşamazsa artık ikinci uyarımızı alıp yolumuza bakmamız gerekiyor. burada sadece bnb coin olarak olaya bakmayalım. bu düşüşler bsc ağını da ciddi anlamda etkileyecek. sonuçta bsc ağı bir yerde merkezi sayılacak bir ağ. işler saçma sapan bir yere gidebilir.

Binance davası sonuçlandı. Cz'nin şahsi davası devam ediyor. Bnb ve binance'i etkileyecek bir durum kalmadı bence. Korkulacak bir durum olacağını düşünmüyorum. Büyük bir dump vs zor bence. ytd.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
December 07, 2023, 11:19:38 AM

Ben de normalde artış bekliyordum ama sanırım cz’nin durumu yüzünden bu pek mümkün olmadı, cz yüklü ceza ödeyip ceoluğu bırakınca bnbye olan güven biraz olsun sarsılmış olabilir, bu da bizlerin ilk uyarısı olsun söylediğiniz gibi, bir miktar yükselişi bekliyorum bende ama ufukta sanki bir launch yok gibi, şimdilerde ufak ufak aynı seviyeleri tartıp biçiyor, bu boğanın krallarından olur diyorduk ama ona da bir ayar çektiler,
legendary
Cashback 15%
December 07, 2023, 04:30:37 AM
member
December 07, 2023, 03:10:44 AM
Bnb coin piyasa yükselişine ayak uyduramadı. Çıkabilecek olumlu bir haberle sert yükselebilir diye düşünüyorum. ytd.
full member
Activity: 240
Merit: 102
December 06, 2023, 05:16:12 PM
newbie
Activity: 17
Merit: 1
December 06, 2023, 04:28:34 PM
Cz gitti. Benden bu kadar dedi.

Piyasanın da komple sıfırlanmadan önce kaldıysa 4-5 yılı kaldı zaten. Tadını çıkarmak lazım.

Piyasa komple niye sıfırlansın ki?

Kripto paralar hala geniş kullanım alanlarına sahip. Bazı altcoinler sıfırlanabilir ve sıfırlanıyor. Fakat piyasa neden komple sıfırlanacakmış ben de anlamadım. Anlamsız bir yoruma benziyor veya açıklamaya ihtiyacı var.

XRP'nin mahkeme sonuçları ile yatıp kalkanlar gibi CZ'nin davaları ile yatıp kalkmaya gerek yok. BNB almaktansa Ethereum alırım kafam rahat olur. BNB benim de güvendiğim coinlerden biriydi. Fakat diğer coinler boğadayken XRP gibi yerinde bekleyen bir coine dönüşebilir çünkü benzer süreçlerden geçiyorlar. Her ikisi de dünyanın jandarması gibi görünen ama taşeron terör örgütlerin organizatörlüğünü yapan aynı çete tarafında kıskaca alınmış.

Hiç bir şey hep yukarı gidemez. Piyasa şimdiden 2 trilyon doların kapısına gelmiş 10x daha gitse 20 trilyon dolarlik piyasa yapar. Bu rakamlar absürt arttik. Hiç bir gerçekliği ya da mantıksal altyapısı kalmadı gibi. Piyasa 10x daha gitse 20 trilyon doların kapısına varıyoruz bakın 20 milyar dolar değil 20 trilyon dolar.

2008 de başlayan sürecin sonlarına geldik. Aradan 16 yıl geçti sonuçta. Her düşüşten sonra yeni bir zirve geldi. Ama en nihayetinde önümüzdeki 5 yılda bu boğa sezonu bitmiş olacak ve ayı döngüsüne geçilecek bu sefer yeni bir zirve görmek için  belki de 15 yıl beklenecek.

Bu ayı döngüsünde muhtemelen 100 bin tane altcoin olmuş olur şimdiden 20 bine gidiyor sayı bu 100 bin altcoin gerçek bir ayı yani en az 15 yıl sürecek ayı sezonuna nasıl giriş yapar diye merak ediyorsanız luna coini örnek alabilirsiniz.

Gerçek ayı sezonu geldiğinde 100 bin altcoin den 100 tanesi ayakta kalırsa şanslıdır bana göre Smiley çoğu tarih olurken kalanlarda zirveden en az yüzde 98-99 düser diye düşünüyorum. Bu cöküsten sonra toparlanma en az 15-20 yıl sürecektir. Ve toparlanma bittikten sonra 20 yıllık yeni bir boğa döngüsü başlayacaktır.

Bir puro ve bir kadeh scotch hazırsa isterseniz bu konuyu enine boyuna tartışalım.

Temel düşünceniz 20trilyon doların gözünüze büyük gelmesi midir? Bu çok ama çok büyük bir washtradingten oluşmakta.
1 coin fiyatlaması =  dolaşımdaki arz x güncel piyasa fiyatıdır.  Örnek bitcoin yaklaşık 19,563,043 x 43,979 = 860,363,068. >> Burada değişmeyen değişkenimiz coin sayısı, tek değişkenimiz güncel piyasa fiyatıdır.
Bu nasıl hesaplanıyor? >= Elimde bulunan 101 adet elmayı pazarda satmak istediğimi var sayalım, normal şartlarda 1 elma 36 tl olsun. Sepetimde bulunan elma varlığının piyasa değeri 3636tl olmuş oldu. (Superpoze açısından, bu fiyatlar diğer tüm çevre kasabalardaki elma satıcıları içinde geçerlidir ve diğer pazarlar sürece dahil değildir. Olursa iş değişir ama kısa süreli arbitrajcilar ile yine durum tek poz kabul edilebilir.)
Günün o anında tamamen keyfi olarak elmalarımın tanesini 50tl'den satmak istedim. Ama satılmıyor alan yok. Çünkü gereğinden fazla değerli (overvalued). 49 tl alıcı yok.
48tl'den bingo 1 adet alıcı çıktı.
Şimdi benim kasamda geriye kalan sepetin değeri nedir?
100x48tl'den 4800tl mi?
Yoksa eve götüreceğim para 100x36tl + 1x48tl = 3648tl mi?
(dipnot 1)
Bu sepeti teminat göstererek ne kadar kredi çekebilirim?
Bu sepet ile ne kadar durağan varlık ya da aktif varlık satın alabilirim?
Ne tahmin ettiniz bilmiyorum ama gördüğünüz güncel market cap ardından bir dizi ağırlıklı ortalamaya sokularak kısaca böyle hesaplanıyor, dolayısıyla gözümüzde bunu büyütmenin bir anlamı yok.

Bir diğer konuya gelelim, şu an içerisinde bulunduğumuz süreç 2008'de gördüğümüz parasal genişlemenin etkileri kesinlikle değildir. 2008 öncesi bir hata yapıldı doğru ama o günün şartlarında piyasayı nasıl batırmadılarsa günümüz şartlarında da kesinlikle piyasayı yine batıramayacaklardır. Basılan paraların hiçbiri geri çağrılamayacak.
2008 kendisinden yaklaşık 10 yıl öncenin birikmişliğinin bir patlamasıydı.
Bugün içerisinde bulunduğumuz enflasyonist ortamın tek sebebi 2020 yılında pandemi kaynaklı helikopter paralardır. üstelik tahmin edildiği gibi QT henüz etkisine başlamamışken bile sıkılaşma bitecek sinyalleri her yerde bulunuyor. nedeni enflasyon en iyi QT'dir.
Şirketlerin durumu nedir sizce? Şirketler parasal genişlemeyle borçlarını ödemişler, bu ne demek faiz arttırmak ekonomiyi soğutmaz: https://twitter.com/e507/status/1732085185577976031
şu an Fed'in parasal sıkılaşması sadece işsizliği patlatmak ve ekonomiyi soğutmadan yavaşlatmak dışında çok etkili olmayacak. Enflasyon üzerindeki etkisi kısıtlı, neden? Çünkü geç kalındı ve bunu herkes biliyor. Yapılması gereken şey faiz artışlarına devam edebilmeleriydi ama bu sefer de ekonomiyi stagflasyona sokacaklarından korkuyorlar. (o Ford batacak aga yaparsan yap batacak.) Şu an insanlar sürekli yatırım yolları arayarak, rahat gelecek düşünmek yerine sadece Fedin faiz artışına odaklanmış durumda. Fed'de bunun bilincinde.
Merkez bankalarını hazineden ayırmadan, Fed hiçbir şekilde kendisine gelemeyecek. Nasıl altın standartından vazgeçtilerse, günümüzde de ekonomiyi iç içe geçmiş finans ve maliye kavramlarını tekrar ayırarak yoluna devam edecekler. Yüksek faizler eşliğinde ayda sadece 50b nakit çekmeleri bunun göstergesi.

Bretton woods nasıl gittiyse, altın standardı nasıl gittiyse o sarışın karı YELLEN'de gidecek. Boğayı yolda kesmişler sucuk yapmışlar, suçu bitcoine atıyorlar. Şu an tüm dünyada kriptolar, şehvet ve uyuşturucu birlikte anılıyor doğru çünkü tüm dünya şu an refah içerisinde ama kriptonun bunlarla anılması felsefesi yüzünden değil, kötü sektör sevenlerin bitcoin sevmesiyle alakalı.
( "Sırf zenci birinin güzel araba kullanması onu çaldığı anlamına gelmez. Tamam ben bunu çaldım ama zenci olduğum için değil." (Men In Black))

ayı yok, hele hele o kadar uzun süreli bir ayı piyasası imkansız ötesi. Henüz boğaya başlamadık. (en altta değineceğim.)

Altcoinlerdeki ruggpullları tüm ekosisteme yad edemeyiz, çünkü amaçlar araçlar birbirinden farklı. 1999 yılındaki dotcom balonunda internetin suçlu bulunması gibi bir şey bu.

Gerçek ayı sezonuna karşın:
Bitcoin yola bir dijital varlık olmak için çıkmadı. Yaşadığımız dünyada, emek ve düzen döngüsündeki haksızlıklara karşı insanların kendilerini yalanlardan koruyabilecekleri bir araç olarak çıktı.
Bir mağaza açmışsın işleyen bir dükkanın var, bir kaç ay içinde 5 10 adet serseri delikanlı geliyor ve diyorki: biz burada senin dükkanını koruyalım ve sen bize bir miktar kazancından para öde! Oysa hiç sorun yaşamamıştın o güne kadar neden güvenlik için para ödeyesin?
İstenilen parayı ödemediğinde dükkanının camlarını indiriyorlar aşağı neden bu gelen güvenlikçi arkadaşlar MAGANDA!
Hah tam da buradaki maganda kim biliyor musunuz sevgili okur?
Bankalarla iç içe geçmiş olan karar verici mekanizmalar.
Trump gibi bir gösteriş budalasının aldığı hatalı kararları, Biden'ın gibi dinozorların aldığı yanlış kararları sorgulayabilme gücünü tekrardan sizin elinize veren bir güvenlik altyapısıdır bitcoin. Senin ve eşin arasında yapacağın sözlü anlaşmaların güvencesidir.

Yaklaşık olarak dolaşımda 19m adet bitcoin var. Bunların %20'sinin çöp olduğu varsayılıyor ama yine de 19 üzerinden düşünmek isterim insanlar bu nanenin arz şokunu yaşadıklarında 1 bitcoinin 10milyon dolar olduğunu gördüğünüzde bu yazımı hatırlayınız. işte o gün gerçek boğa festivalinin san fermin mi yoksa bitcoin boğa festivali mi olduğunu görmüş olacaksınız.

Bu yazı düzenli ve doğru başlıklardan oluşmaktayken sonlara doğru yanlışlıkla sekmeyi kapattığım için baştan yazmak zorunda kaldım. İmla ve yazım hataları yakında düzeltilecektir merak etmeyiniz.
Sizde neden 15 yıllık ayı ve çöküş beklediğinizi detaylandırabilirseniz sevinirim.
satoshi ve buterinle.
BTC

Dipnot 1: Bence harika bir beyin jimnastiği oldu. Bankacılık sisteminin içerisindeki çarpık noktalardan sadece birisi bu.
member
Activity: 1011
Merit: 64
December 02, 2023, 03:50:45 PM

Piyasanın da komple sıfırlanmadan önce kaldıysa 4-5 yılı kaldı zaten. Tadını çıkarmak lazım.

Kripto paralar hala geniş kullanım alanlarına sahip. Bazı altcoinler sıfırlanabilir ve sıfırlanıyor. Fakat piyasa neden komple sıfırlanacakmış ben de anlamadım. Anlamsız bir yoruma benziyor veya açıklamaya ihtiyacı var.

XRP'nin mahkeme sonuçları ile yatıp kalkanlar gibi CZ'nin davaları ile yatıp kalkmaya gerek yok. BNB almaktansa Ethereum alırım kafam rahat olur. BNB benim de güvendiğim coinlerden biriydi. Fakat diğer coinler boğadayken XRP gibi yerinde bekleyen bir coine dönüşebilir çünkü benzer süreçlerden geçiyorlar. Her ikisi de dünyanın jandarması gibi görünen ama taşeron terör örgütlerin organizatörlüğünü yapan aynı çete tarafında kıskaca alınmış.

Hiç bir şey hep yukarı gidemez. Piyasa şimdiden 2 trilyon doların kapısına gelmiş 10x daha gitse 20 trilyon dolarlik piyasa yapar. Bu rakamlar absürt arttik. Hiç bir gerçekliği ya da mantıksal altyapısı kalmadı gibi. Piyasa 10x daha gitse 20 trilyon doların kapısına varıyoruz bakın 20 milyar dolar değil 20 trilyon dolar.

2008 de başlayan sürecin sonlarına geldik. Aradan 16 yıl geçti sonuçta. Her düşüşten sonra yeni bir zirve geldi. Ama en nihayetinde önümüzdeki 5 yılda bu boğa sezonu bitmiş olacak ve ayı döngüsüne geçilecek bu sefer yeni bir zirve görmek için  belki de 15 yıl beklenecek.

Bu ayı döngüsünde muhtemelen 100 bin tane altcoin olmuş olur şimdiden 20 bine gidiyor sayı bu 100 bin altcoin gerçek bir ayı yani en az 15 yıl sürecek ayı sezonuna nasıl giriş yapar diye merak ediyorsanız luna coini örnek alabilirsiniz.

Gerçek ayı sezonu geldiğinde 100 bin altcoin den 100 tanesi ayakta kalırsa şanslıdır bana göre Smiley çoğu tarih olurken kalanlarda zirveden en az yüzde 98-99 düser diye düşünüyorum. Bu cöküsten sonra toparlanma en az 15-20 yıl sürecektir. Ve toparlanma bittikten sonra 20 yıllık yeni bir boğa döngüsü başlayacaktır.

sr. member
Activity: 588
Merit: 365
Life is so short but wonderful.
December 02, 2023, 12:23:22 PM

member
December 02, 2023, 11:08:24 AM
CZ akıllı adamdır BNB'yi boşaltacak ise bile sessiz sedasız yapar. Yoksa elindekileri biranda boşaltması zor olur.
Ben böyle bir şeyin olacağını da zannetmiyorum..
Bir iki hafta içinde yeniden bir launchpad yapabilir. Bu da Desci üzerine olabilir.

member
December 02, 2023, 05:09:06 AM
CZ akıllı adamdır BNB'yi boşaltacak ise bile sessiz sedasız yapar. Yoksa elindekileri biranda boşaltması zor olur.
Bir iki hafta içinde yeniden bir launchpad yapabilir. Bu da Desci üzerine olabilir.

sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
November 29, 2023, 02:47:07 PM
legendary
Cashback 15%
November 29, 2023, 01:28:51 PM
Piyasaya ilgi düştükçe borsaların çıkardığı tokenler koinlerde birer birer patlıyor.Bnb de onlardan biri. Buralarda tutunması bile mucizeydi. Artık kripto eskisi gibi yatırımcı da cekemiyor. Var olan yatırımcılar da para yatırıp alım satım yapmıyor. Botlar sahte hacimler ve tether denilen sahte dollar ile dönüyoruz. Eğer mallar bosaltıldıysa tepelerden artık pek hayır etmez bu gibi coinler. Lunacoin ve Ftx te yaşananların bir benzeri bnb de görülebilir. 100 dolar altını mümkün görüyorum.

Şaka maksatlı yazmadığınızda çok doğru yorumlar yazıyorsunuz halloweenn666. Sizinle aynı görüşte olmayan çok bi az kişi vardır bu yorumunuzda. Bana kalırsa eski BNB tutucular da vaz geçer zamanla BNB'den. Ama ben CZ'nin bütün servetinden bi anda vaz geçmesini anlamıyorum yine de. Düşünsenize. Sıfırdan borsa yaratmışsınız. Borsanızın tokenı en çok kullanılan tokenlar arasında. ABD bi anda işinizi bitiriyor. Siz de sessizce çekiliyorsunuz bir kenarıya. Hiç itirazınız yok. Talebiniz yok. İma yoluyla işaret ettiğiniz bi tepkiniz bile yok. Bende şüphe yaratıyor yaşananlar. 100 doların altına bi gidiş hayal diiiil benim için de. Bu kez size katılıyorum bu konuda.
hocam cz'nin bu yaptığı hareket dışında yapacağı tek şey ortadan kaybolmaktı. ama bu kaybolma öyle böyle olmayacak, ölene kadar kimse kendisinden haber alamayacaktı. ee bunu yapınca zaten paranı kullanamayacaksın bu yüzden bir anlamı yok. binance borsası için ortaya atılan iddialar öyle hafif şeyler değil. belki bizim buradan bakınca basit gibi duruyor olabilir ama adamın yedi sülalesinin götünden kan alırlar orada.  kimliği de belli olduğu için suçlu değişimi olmayan ülkelerde "terörist" adıyla götünden korkarak yaşayıp gidecekti. şu an yaptığı en doğrusu.
ha satoshi diye birisi/birileri varsa sizce neden kimliği açık değil? ulan doları bitireceğim diye ortaya çıkardığın şey yüzünden adamı götünden tavana çivilerler.
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
November 29, 2023, 12:05:06 PM
Piyasaya ilgi düştükçe borsaların çıkardığı tokenler koinlerde birer birer patlıyor.Bnb de onlardan biri. Buralarda tutunması bile mucizeydi. Artık kripto eskisi gibi yatırımcı da cekemiyor. Var olan yatırımcılar da para yatırıp alım satım yapmıyor. Botlar sahte hacimler ve tether denilen sahte dollar ile dönüyoruz. Eğer mallar bosaltıldıysa tepelerden artık pek hayır etmez bu gibi coinler. Lunacoin ve Ftx te yaşananların bir benzeri bnb de görülebilir. 100 dolar altını mümkün görüyorum.

Şaka maksatlı yazmadığınızda çok doğru yorumlar yazıyorsunuz halloweenn666. Sizinle aynı görüşte olmayan çok bi az kişi vardır bu yorumunuzda. Bana kalırsa eski BNB tutucular da vaz geçer zamanla BNB'den. Ama ben CZ'nin bütün servetinden bi anda vaz geçmesini anlamıyorum yine de. Düşünsenize. Sıfırdan borsa yaratmışsınız. Borsanızın tokenı en çok kullanılan tokenlar arasında. ABD bi anda işinizi bitiriyor. Siz de sessizce çekiliyorsunuz bir kenarıya. Hiç itirazınız yok. Talebiniz yok. İma yoluyla işaret ettiğiniz bi tepkiniz bile yok. Bende şüphe yaratıyor yaşananlar. 100 doların altına bi gidiş hayal diiiil benim için de. Bu kez size katılıyorum bu konuda.
member
November 27, 2023, 03:52:00 PM
hero member
Activity: 868
Merit: 878
November 24, 2023, 10:28:28 PM
CZ istifasını açıkladığı gün BNB pozisyonumun yarısını sattım,

BNB pek düşmeyebilir prim bile yapabilir ama son olaylardan sonra DEX'lerin görece çok daha fazla yükseleceğini ve artık kripto ticaretinin standardı haline geleceğini düşünüyorum.

Merkezi borsalara 20. yüzyıla ait bir teknoloji olarak bakıyorum...

Merkezi olan her şey kripto paraya uzak olması gerekirken, hala bir merkez arayışı içerisindeyiz. Sanırım bizim genimizde var bu. Birilerinin arkada olduğunu bilmek, güçlü isimlerle çalışmak gibi bir dürtü içindeyiz. Merkeziyetsiz borsalar aslında çok önceden kripto paralarda olması gerekiyordu ancak şimdiye kadar büyük bir popülarite kazanamadı. Açıkçası Cz olayı ve sonrasında da eğer Binance etkilenecekse ben paralarını çeken insanların yine alternatif merkezi paralara yönelteceğini düşünüyorum. Merkeziyetçi bir yapı sanırım bizim doğamızda var.
legendary
Activity: 2016
Merit: 1598
November 24, 2023, 02:45:44 PM
CZ istifasını açıkladığı gün BNB pozisyonumun yarısını sattım,

BNB pek düşmeyebilir prim bile yapabilir ama son olaylardan sonra DEX'lerin görece çok daha fazla yükseleceğini ve artık kripto ticaretinin standardı haline geleceğini düşünüyorum.

Merkezi borsalara 20. yüzyıla ait bir teknoloji olarak bakıyorum...
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
November 24, 2023, 01:04:27 PM
CZ ayrıldığı için bir çok kişinin gözünde BNB itibarı kaybetti değer olarak az bir düşüş yaşamış olsa da itibar olarak büyük bir kayıp yaşadı bir çok insan arkasında CZ olduğu için güvenip yatırım yapıyordu. 4 milyar dolar ceza ödedi üstüne görevden ayrıldı normalde piyasa çok derin bir tepki verebilirdi aslında sağlam bir coin olduğunu da bir yandan gördük belki de bunu söylemek için erkendir.

ABD savcıları duruşmaya kadar CZ'nin ABD'de kalmasını istemişler. Fazlasıyla sansasyonel olay yaşanırken BNB coin ticaret hacminde hala zirvelerde.

Hala riskli BNB almak, ben korkuyorum ama bir yandan pozitif bir kaç şey duyulursa BNB yukarıya doğru ivmelenir, şimdi durduğu yeri düşünürsek harika bir şekilde kendini korudu, 4 milyar dolar inanılmaz bir para, ne kadar para kazanuyorlarsa oynamadı bile yerinden BNB, ayrıca piyasada da o fud yok sanırım eskiden olsa şelaleler aşağıya salınırdı şimdi etki etmiyor
Pages:
Jump to: