Pages:
Author

Topic: Binance Delist Başladı - page 2. (Read 1464 times)

sr. member
Activity: 1090
Merit: 261
May 10, 2023, 06:34:35 AM
AMB, ARK, BTS, DREP, FTT, GFT, JASMY, LOOM, MLN, OAX, OMG, PERL, PNT, SNM, SRM, VGX, WRX, ve YFII  innovation zone'a alındı.

https://twitter.com/cz_binance/status/1656231470959063041

CZ "Öneriler sonucunda doğrudan delist etmektense ilerleme olmayan projeleri önce inovasyon bölgesine taşıyoruz.Projelerde hâlâ ilerleme olmazsa delist edebiliriz." demiş.
Daha çok yakın zaman önce USDT paritesi eklediği OAX şimdi ilerleme olmayan proje konumundaymış işi bitti sanırım.  Smiley
full member
Activity: 348
Merit: 119
May 10, 2023, 06:06:03 AM
AMB, ARK, BTS, DREP, FTT, GFT, JASMY, LOOM, MLN, OAX, OMG, PERL, PNT, SNM, SRM, VGX, WRX, ve YFII  innovation zone'a alındı.

https://twitter.com/cz_binance/status/1656231470959063041

CZ "Öneriler sonucunda doğrudan delist etmektense ilerleme olmayan projeleri önce inovasyon bölgesine taşıyoruz.Projelerde hâlâ ilerleme olmazsa delist edebiliriz." demiş.
sr. member
April 28, 2023, 09:55:20 AM
NEBL ile işi bitince Delist etti sanırım sırada VİB var bakalım ne zaman Haber gelecek.
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
March 19, 2023, 08:22:49 AM
Hnt'nin delist edilmesi beni şaşırtmadı desem yalan olur. Demek ki binance için pek karlı bir token değil artık. Wabi için ise şaşırmadım. Zaten binance işlem hacmi düşük olanları fırsat buldukça şutluyor.
Jasmy ABD borsaları için delist edildi. Yakın zamanda global borsadan da delist bekliyorum.

Jasmy neden abd borsalarından delist edildi?

Hocam, BinanceUS dan 20 Mart günü jasmy ve hnt delist ediliyor. Sadece ABD şubelerinden demişler.. global de bir değişiklik yok. Sebebi belli değil.
member
Activity: 692
Merit: 50
March 18, 2023, 06:35:25 PM
Hnt'nin delist edilmesi beni şaşırtmadı desem yalan olur. Demek ki binance için pek karlı bir token değil artık. Wabi için ise şaşırmadım. Zaten binance işlem hacmi düşük olanları fırsat buldukça şutluyor.
Jasmy ABD borsaları için delist edildi. Yakın zamanda global borsadan da delist bekliyorum.

Jasmy neden abd borsalarından delist edildi?
sr. member
March 18, 2023, 06:01:27 PM
legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
March 18, 2023, 09:39:32 AM
HNT'de içeriden çok büyük mining yapmışlardı diye hatırlıyorum, proje ilk çıktığı zamanlarda olması lazım, böyle bi muhabbetleri vardı.
İş yapmayan bir cacık olmayan projelerin delist olması gerekiyor zaten.
full member
Activity: 154
Merit: 115
March 17, 2023, 11:39:22 AM
24 Mart HNT ve WABİ delist ediliyor.
HNT ve Wabi projeleri adlarını duyurmuş bilinen projelerdi diye hatırlıyorum.
Sabah fiyatları kontrol ederken Wabi'nin %60 düştüğünü gördüm delist haberinden bir haberdim.
member
Activity: 692
Merit: 50
March 17, 2023, 08:41:02 AM

Oha hnt delist mi ediliyormuş. Bir ara çok fazla reklamı yapılıyordu. Şaşırdım.
sr. member
March 17, 2023, 07:53:37 AM
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
February 20, 2023, 03:48:12 AM
tek parıtede olup hacmı zayıf coınlerı sırayla paketlıyorlar
sr. member
February 20, 2023, 12:37:59 AM
AİON
MİR
ANC Delist ediliyor.
sr. member
January 23, 2023, 09:54:20 AM
26 Ocak BEAM delist ediliyor.
Binance bu coini yakın zamanda tek parite bırakmıştı.
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
November 07, 2021, 05:27:04 AM
Her 2 senede bir aniden parlayan o senenin yıldızı olanlar aradan belli süre geçince o ilgiyi kaybediyorlar. Bunda tabii ki de takımın suçu var. Marketing , projeyi geliştirme - iyileştirme , yenilik falan yapmıyorlar. Binance delist haberleri çıkıncı da artık son düzlük resmen başlıyor ve yatırımcılar zararları varsa çıkarması nerede imkansız hale geliyor.

GVT benim için baya iyiydi iyi kazandırmıştı ve 2 dolardan aldıklarımı 33 dolardan sattım en fazla da 50 seviyesini gördü diye hatırlıyorum.
member
Activity: 91
Merit: 11
November 06, 2021, 04:50:49 PM
Eğer elinizde varsa hiç de aktif bir projesi olmadan sadece BEP20 ye convert edilen SNM ı satmanızı öneriyorum. Binance a alınmasının tek nedeni BEP20 ve de coinmarketcap e bakarsanız görürsünüz tek pair ile binance ve bibox ta var başka da hiç borsada yok. Öleceği bu kadar net belli proje pek görülmemiştir. Twitter hesabı bile https://twitter.com/sonmdevelopment ben bittim bitiyorum, gittim gidiyorum ağalar diye bağırıyor.
Binance ın bu delist işlerini (hoşumuza gitmese dahi) daha çok yapması gerekli. Eskisi gibi scam ya da yarı scam coinlerle vakit kaybetmeye hiç gerek yok.
sonm hatırladıgım kadarıyla super computer projesıydı ve ekıbı projeyı bırakalı 1-2 yıl oldu zaten. hala nası binacete duruyor anlamıorum.
Aynen snm hala niye borsada anlamıyorum. poa github a sürekli yeni güncelleme yüklüyordu, delist edilmesine şaşırdım. POa ve qlc ve Neblio gibi coinler ara ara pump yediği için alıp pupmtan sonra satıyordum ama artık korkmaya başladım. Allahtan elimde poa yoktu haber geldiğinde.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
November 01, 2021, 05:16:43 PM
bitcoin ve ethereum gibi sağlam kripto paralar haricinde herhangi bir coin veya tokenle uzun süreli ilişkiler kurmamak gerekiyor. bu piyasa için önemli bir yer teşkil etmiyorsa 2-3 sene boyunca tek coin veya tokeni hold etmenin hiçbir tutarlı tarafı yok; kaldı ki 2-3 sene bu piyasa için çok uzun bir süre olarak değerlendirilebilir. geçen sene defi furyası vardı, bu sene nft furyası var, çok düştüğü için bir coini alıp uzun süreler boyunca holda geçerek delist gibi tatsız olaylarla karşılaşmak yerine, trend takibi yaparak piyasanın hızından yararlanmak her zaman daha iyi ve karlı sonuçlar verir. öte yandan zarar nedeniyle mecburi holda düşmek de rasyonel bir davranış değil. kalburüstü iyi bir yatırımcı stop kullanarak zararını kesmeyi ve elindeki malla vedalaşmayı bilmeli diye düşünüyorum. bu gibi sebepler nedeniyle herhangi bir binance delistine yakalanmadım ama anlık alıp sattığım herhangi bir coinde deliste yakalanıp -%35'lik klasik zararlardan birini yeme ihtimalim hep var. bu yüzden binance'in delist politikasını "tüccara güven vermeyen, piyasa işleyişini zedeleyen kötü bir metot" olarak yorumluyorum.
legendary
Activity: 3122
Merit: 1516
October 30, 2021, 01:21:46 PM
sonm hatırladıgım kadarıyla super computer projesıydı ve ekıbı projeyı bırakalı 1-2 yıl oldu zaten. hala nası binacete duruyor anlamıorum.
Aslında yapıyı kurdular. worker linux larına kadar yaptılar.
windows da linux da worker çalıştırıp sonm mainnet e dahil ettiğinizde kaynaklarınıza karşı sonm kazanıyordunuz.
Pazarlayamadılar, müşteri olmayınca ağ boş kaldı. worker lar gelir olmayınca kapattılar tabi.
Sergey de gitjob.com ile ilgileniyor 1 senedir.
çok güzel projeydi. Pazarlayamayınca bok oldu maalesef.
sr. member
October 30, 2021, 01:05:54 PM
Gvt de sky coin de bir zamanların en popüler coini idi. Hatta gvt'yi görünce o zamanlar Twitter'da fenomen olan Ramazan adında bir arkadaş vardı hep o  shilliyordu. Ben arkadaşıma sky coin almıştım. Ben gvt,sky ve poa'ya çok şaşırdım. Zaten şu zamanda metaverse olayına binance el atmaz ise çok geride kalacak. Şuan kucoin ve gate borsaları revaçta.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
October 30, 2021, 03:15:08 AM
binance'den delist edilecek olanlar arasında en çok skycoin'e üzüldüm. geçtiğimiz boğanın yıldızlarından birisiydi. daha sonra ekibin başındakini mi ne kaçırmışlardı. böyle saçma sapan bir olaylar olmuştu. zamanında ben de aldım hatta seviyordum ama şimdi geriye bakınca iyi ki zamanında satmışım diyorum.

Eskinin yıldızları teker teker kayıyorlar hocam. Sen iyi yapmışsın elden çıkartarak.
Ben de 2018'in yıldızlarından GVT'yi biriktirmiştim son 2 yılda, yazık oldu şimdi topladıklarıma. Ekibin de suçu büyük ama. DeFi geçişi yapıcaz dediler, 1 yıldır yapamadılar. Hacim de düşünce Binance yol verdi anlaşılan.
valla hocam belki hatırlarsınız bu forumun en azılı ltc sevicisi bendim. bolca küfür ederdim ama yine de severdim. bunu yazma sebebim bu sene başında elimdeki son ltc'yi de satmış olmam. hatta ilk aldığı ltc'yi hiç satmayıp miras olarak bırakacaktım ama yerler o işi dedim ve sattım. bu yüzden skycoin'i satarken 1 saniye bile düşünmedim. siz de fazla düşünmeyin zamanı gelince vurun kaçın. zarar yazdı ya da sattım ileride değerlendi diye hiç düşünmeyin. geçmiş olsun.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
October 30, 2021, 02:38:31 AM
Eğer elinizde varsa hiç de aktif bir projesi olmadan sadece BEP20 ye convert edilen SNM ı satmanızı öneriyorum. Binance a alınmasının tek nedeni BEP20 ve de coinmarketcap e bakarsanız görürsünüz tek pair ile binance ve bibox ta var başka da hiç borsada yok. Öleceği bu kadar net belli proje pek görülmemiştir. Twitter hesabı bile https://twitter.com/sonmdevelopment ben bittim bitiyorum, gittim gidiyorum ağalar diye bağırıyor.
Binance ın bu delist işlerini (hoşumuza gitmese dahi) daha çok yapması gerekli. Eskisi gibi scam ya da yarı scam coinlerle vakit kaybetmeye hiç gerek yok.
Pages:
Jump to: