Pages:
Author

Topic: Binance Delist Başladı - page 4. (Read 1464 times)

jr. member
Activity: 280
Merit: 1
Win-Won-Betfury
December 28, 2020, 12:38:08 PM
Valla hacimsiz olursa pundix falan dinlemez cz ve takımı hacime bakarlar adamlar para kazandırmayan şeyi tutmazlar borsada. Neler gördük delit olmaz dedik ama oluyor hacim olmadığında adama getiriden çok götürüsü oluyor çünkü.
full member
Activity: 770
Merit: 103
December 27, 2020, 03:25:27 PM
yine de ne olursa olsun pundix i delist etmez diye düşünüyorum. bu damların canlıya çıkmış projeler var ve cz de çok takdir ediyor. ayrıca yakın zamanada canlıya alınacak bir kaç özellik daha var. bunlardan pundix in trade işlemlerine biraz hareket getirir diye düşünüyorum. şahsi düşüncem çöp kaynayan bu piyasa da çok güzel bir proje olduğudur.
full member
Activity: 686
Merit: 104
December 26, 2020, 07:50:46 PM
ben şu açıdan düşünüyorum binance dünyanın en büyük borsası ve bu borsada listelenen coinler genelde büyük umutlar taşıyan ve geleceği parlak sayılan coinler oluyor delist olan coinler hak etmiş diyebiliriz pek bi fikrim olmasa da bu coinler hakkında bu şekilde düşünüyorum.
jr. member
Activity: 248
Merit: 1
December 26, 2020, 04:13:00 PM
Binance işlem hacmi olmayan coinlerin paritelerini genelde delist ediyor genelde çoğu coini delist etmiyor btc pariteleri durup diğer pariteleri kaldırıyorlar insanlar iyi okumadıklarından sonra coin komple delist olduğunu sanıyor.
full member
Activity: 980
Merit: 207
December 25, 2020, 05:07:34 PM
İki iki ile bu iş olmaz..Bence daha çok delist edilmesi gereken token var. Bu aralar hacim ile alakalı konuşmak yanlış olur..Altcoinlerde doğru dürüst hacim yok. BTC şu an 24.500 civarı devam ediyor. Böyle devam ettikçe altcoinler hacim olarak daha da ölecekler..
Ama bu iki yeni delist de AE ve HC fazla tepki vermemiş. Evet düşmüşler düşdükleri yerden tekrar geri toplamışlar.

TNT de delist haberi ile baya bir düşüp sonra %100 yapmıştı sanırım.
Artık devir değişti galiba delist haberleri ile alttan toplayıp kar almaya çalışanlar var sanırım.

Tnt ara ara pump yaptıkları bir tokendi zaten. Binance son zamanlarda listelediği kadar coin token delist etmedi daha. Ara ara sadece hacmi cok düşük olan kendisine fee getirmeyen projeleri delist ediyor. Mth'a ne zaman sıra gelecek bekliyorum.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
December 25, 2020, 10:38:57 AM
Günlük 5 BTC altında kalan çoook fazla coin/token var aslında Binance'de. Arada bir atak yapıp yükseltiyorlar hacimleri ama aylık ortalama olarak da düşükler. Elimde eskiden beri tuttuğumdan dolayı gözüme en çok MTH, HOT ve NPXS çarpıyor. Hele Monetha Binance'den çıkarsa ölüp gidecek neredeyse! Mercatox ve HitBTC dışında başka yerde yok. Buralarda da 1-2 BTC hacmi var. Binance'e bel bağlanmış sadece. İlk yatırım yaptığım coindi kendisi. Bir yas tutar üzülürüm valla.
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
December 25, 2020, 09:00:05 AM
Hacmi düşük olan altcoinler artık sırasıyla borsalarsan delist edilmeye devam edecektir. Altcoinlerin birkaçı şimdiden tutunamamaya başladı bile.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
December 25, 2020, 08:40:17 AM
pundix zaten şu an sadece 2 paritede işlem görüyor: usdt ve ethereum

ikisinde yaptığı hacim öyle denildiği gibi iyi değil tam tersi yakın zamanda kıçına tekme yemelik. bu kadar zaman duruyorsa bunda cz'nin daha önce verdiği sözler vardır diye düşünüyorum. daha iyi bir seçenek gördüğü anda tekmeyi basar. cz, tüccar bir insan.
sr. member
Activity: 1090
Merit: 261
December 25, 2020, 08:32:06 AM
İki iki ile bu iş olmaz..Bence daha çok delist edilmesi gereken token var. Bu aralar hacim ile alakalı konuşmak yanlış olur..Altcoinlerde doğru dürüst hacim yok. BTC şu an 24.500 civarı devam ediyor. Böyle devam ettikçe altcoinler hacim olarak daha da ölecekler..
Ama bu iki yeni delist de AE ve HC fazla tepki vermemiş. Evet düşmüşler düşdükleri yerden tekrar geri toplamışlar.

TNT de delist haberi ile baya bir düşüp sonra %100 yapmıştı sanırım.
Artık devir değişti galiba delist haberleri ile alttan toplayıp kar almaya çalışanlar var sanırım.
member
Activity: 854
Merit: 50
December 25, 2020, 07:45:33 AM
member
Activity: 462
Merit: 10
December 25, 2020, 03:27:35 AM
Binance üzerinde baskı kurarak Ripple'la ilgili istemediğimiz kararları almalarını sağlayabilir. Ripple üzerinden kripto paralara bir gözdağı veriliyor gibi hissediyorum ben. Piyasalar da bunu fiyatlarsa sert düşüşler görebiliriz bütün kripto paralarda  Sad
full member
Activity: 350
Merit: 129
fallenangel
December 24, 2020, 07:51:49 PM
Binance değil de Coinbase delist ederse eder XRP'yi. Coinbase zaten ABD hükümeti bürokrasisi ne derse onu yapacaktır. Göbekten bağlı. Ancak XRP'yi ekrandan kaldırmış Binance. Bu da ilginç bir gelişme olmuş
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
December 24, 2020, 07:30:49 PM
xrp normalin dışında bir durum olduğu için her türlü sürpriz ile karşılaşmak mümkün olabilir ama içinde bulunduğumuz dönemin şartları değerlendirilirse bir delist furyası beklentisinin gereksiz olduğu kolayca söylenebilir; az ya da çok herkesin, paranın altlara akmasını beklediği bir dönemdeyiz.
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
December 24, 2020, 07:26:26 PM
xrp delist olabilir mi binance'dan ? ne dersiniz? sağlam bi düşüş yaşadı. kraken coinbase delist edebilir tarzı haberler düşmeye başladı.

Ripple delist etmek çok zor geliyor bana. Ne kadar sevmesekte, birçok kez spekülasyonlarla fiyatını aşırı yukarı ya da aşağı çekselerde çok güçlü bir coindir. Yani Ripple’da o kadar para varki borsalardan delist olmamak için yedirebileceği bundan dolayı kolay kolay etmezler.
borsalar delist kararı alırsa paranın bi işe yarayacapını pek sanmıyorum. borsalar keyfinden dolayı delist etmeyecek zaten xrpyi. birçok coinden hacimli sonuçta.
sr. member
Activity: 1624
Merit: 304
kycfree
December 24, 2020, 05:42:58 PM
xrp delist olabilir mi binance'dan ? ne dersiniz? sağlam bi düşüş yaşadı. kraken coinbase delist edebilir tarzı haberler düşmeye başladı.

Ripple delist etmek çok zor geliyor bana. Ne kadar sevmesekte, birçok kez spekülasyonlarla fiyatını aşırı yukarı ya da aşağı çekselerde çok güçlü bir coindir. Yani Ripple’da o kadar para varki borsalardan delist olmamak için yedirebileceği bundan dolayı kolay kolay etmezler.

Açıkcası şuan sec ile yaşadığı sorunlardan dolayı ripple'nın üstünde oldukça fazla bir baskı var bu dönemde büyük borsalardan da gelebilecek delist haberleri bana göre çok şaşırtıcı olmaz zaten büyük takipçili hesaplarda bunun sinyalini yavaş yavaş vermeye başladı.
full member
Activity: 588
Merit: 125
December 24, 2020, 05:37:34 PM

sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
December 24, 2020, 05:31:50 PM
Pundix in delist olabileceği ihtimalinden bahsetmiş bazı arkadaşlar. ben buna çok ihtimal vermiyorum. zaten cz de pundix i çok seviyor , zamanında çok destekleyici mesajlarda var. bir arkadaşımızın söylediği gibi btc paritesi kaldırılalı uzun zaman oldu ama bu delist sinyali değil , btc paritesinin düşük olmasından kaynaklı. eth ile gayet iyi gidiyor yoksa

O zaman shillemek için yapmıştır hocam. Eğer token kendisinin değilse öyle ya da böyle şutlar binanceden. Eger hâlâ komisyon fee gibi getirileri var mi bilmiyorum. Fiyatı iyice aşağılara kadar gitti. Ne yapacaklarda yeniden fiyatını yükseltecekler ben merak ediyorum.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 396
December 24, 2020, 03:12:10 PM
full member
Activity: 770
Merit: 103
December 24, 2020, 03:00:23 PM
Pundix in delist olabileceği ihtimalinden bahsetmiş bazı arkadaşlar. ben buna çok ihtimal vermiyorum. zaten cz de pundix i çok seviyor , zamanında çok destekleyici mesajlarda var. bir arkadaşımızın söylediği gibi btc paritesi kaldırılalı uzun zaman oldu ama bu delist sinyali değil , btc paritesinin düşük olmasından kaynaklı. eth ile gayet iyi gidiyor yoksa
sr. member
Activity: 1090
Merit: 261
December 24, 2020, 01:54:28 PM
Delist edilecek Yeni kurbanlar.
2020/12/30 Tarihinde delist ediliyorlar.

AE
HC
Pages:
Jump to: